Νέα

Ad Sensuality Spa Μπουζιάνη 2

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sensualityspa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 431
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.236
Κριτικές
46
Like
3.735
Πόντοι
4.365
Παντως.. πριν καμια εβδομαδα.. δοκιμάστηκε η 'Νατη'... Ταυλανδεζα ειπε... φιλη της Ζαρας... ωραιο κορμακι... ευγενική... γλυκια...κ αντεχει....! Στα 50...
Προτείνεται...!
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
667
Like
1.131
Πόντοι
206
Εγώ "λίγη" τη βρήκα τη Νατι

Ούτε και η Ζάρα μου είχε αρέσει
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
667
Like
1.131
Πόντοι
206
vfm συνδυασμος σωμα και υπηρεσιες;
Δεν μου αρέσουν οι μπογιές και τα πλαστικά που εχει βάλει
Οι υπηρεσίες πολύ καλές
Τα 100 μου είναι πολλά.

Προσοχή όμως: πολύ ανώτερη από τις διάφορες Ποκαχόντες που γέμισε ο τόπος. Και που διαβάζω να τις δίνουν 100αρια άσχετοι πιρφοροι και που με ξεπερνά αυτό. Στις λατίνες ούτε καν τα 60€/30' αξίζουν. Άντε μόνο μια φορά και ΜόΝΟ στη νο1 λατίνα.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Καλύτερη είναι. Την ξερω
Πολυ καλη επιλογη η Ηλεκτρα δε λεω...αλλα σε συγκριση με Ζαρα...Θεωρω οτι η Ζαρα τις εβαζε συντριπτικα ολες κατω και με τη διαφορα. Δικη μου γνωμη φυσικα...
 

11ismynumber

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
449
Πόντοι
21
Πολυ καλη επιλογη η Ηλεκτρα δε λεω...αλλα σε συγκριση με Ζαρα...Θεωρω οτι η Ζαρα τις εβαζε συντριπτικα ολες κατω και με τη διαφορα. Δικη μου γνωμη φυσικα...
Επειδή τις έχω πάρει και τις δύο όχι από μια φορά μόνο αλλά περισσότερο... Νομίζω ότι η Ηλέκτρα έχει πιο ψηλά τον πήχη.
Η Zara έχει άλλο στυλ. Πρώτα πρώτα ήταν πιο μικρόσωμη. Η Ηλέκτρα είναι μουναρα . Έχει όλο το πακέτο .
Όχι ότι με την Zara δεν πέρναγα καλά . Πολύ καλά μάλιστα . Αλλά μόνο ότι μπορείς και μιλάς με μια γυναίκα και σε καταλαβαίνει είναι αλλιώς .
Γνώμη μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Επειδή τις έχω πάρει και τις δύο όχι από μια φορά μόνο αλλά περισσότερο... Νομίζω ότι η Ηλέκτρα έχει πιο ψηλά τον πήχη.
Η Zara έχει άλλο στυλ. Πρώτα πρώτα ήταν πιο μικρόσωμη. Η Ηλέκτρα είναι μουναρα . Έχει όλο το πακέτο .
Όχι ότι με την Zara δεν πέρναγα καλά . Πολύ καλά μάλιστα . Αλλά μόνο ότι μπορείς και μιλάς με μια γυναίκα και σε καταλαβαίνει είναι αλλιώς .
Γνώμη μου.
Nai ειναι πως το βιωνει κι ο καθενας..κι εγω εχω περασει πολυ καλα και με τις δυο..για μενα η Ηλεκτρα ειναι κατι σαν τη γνωστη Καταλεγια για πολλους αλλα πιο θερμη με καλυτερες υπηρεσιες..η ωραια ξανθια που ερχεται και στα κανει...δοτικοτατη φυσικα...με τη Ζαρα ειναι κατι διαφορετικο..πιο αυθορμητο..πιο petit..αλλα για μενα ειχε αυτο το "κατι" που αλλου δε το χω βρει..
 

brin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
53
Κριτικές
3
Like
150
Πόντοι
280
Επειδή τις έχω πάρει και τις δύο όχι από μια φορά μόνο αλλά περισσότερο... Νομίζω ότι η Ηλέκτρα έχει πιο ψηλά τον πήχη.
Η Zara έχει άλλο στυλ. Πρώτα πρώτα ήταν πιο μικρόσωμη. Η Ηλέκτρα είναι μουναρα . Έχει όλο το πακέτο .
Όχι ότι με την Zara δεν πέρναγα καλά . Πολύ καλά μάλιστα . Αλλά μόνο ότι μπορείς και μιλάς με μια γυναίκα και σε καταλαβαίνει είναι αλλιώς .
Γνώμη μου.

Σωστά όλα. Το θέμα είναι τι στυλ αρέσει στον καθένα και τι ψάχνει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
116
Εμφανίσεις
19K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom