Νέα

Φυλής 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drogbas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mpirimpas76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
292
Κριτικές
5
Like
713
Πόντοι
361
Έμαθε κάνεις για την νέα φάση. Τρανς και γυναίκα μαζί σήμερα. Και αυριο. Πηγες κάποιος έχει εικόνα τι και πως?
Ναι ε?
Παίζει τέτοια φάση στον οίκο?
Για μουφα μου ακούγεται.
 

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
116
Πόντοι
0
Μόλις έγινε κατάθεση στον οίκο, Νάνσυ η κοπέλα κυρίως παθητική ( ενεργητικό δεν παίζει διότι δεν καυλώνει, καυλώνει μόνο όταν την γαμανε αν και έφερε και ένα dildo στο δωμάτιο μαζί τής) σχετικά νέα γύρω στα 35 , ωραίο βυζί και ωραίος κώλος μαλλί λίγο κάτω από τον ώμο. Στα του αγώνα, υπήρξε χημεία με το μωρό και έδειξε να γουστάρει και μου ζήτησε αν θέλω να χύσει ενώ την γάμουσα, κάτι το οποίο και δέχτηκε και χύσαμε και ή δύο μαζί. Μου είπε πως είναι κάθε Δευτέρα - Τετάρτη -Πεμπτη απόγευμα.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
346
Like
692
Πόντοι
81
Μόλις έγινε κατάθεση στον οίκο, Νάνσυ η κοπέλα κυρίως παθητική ( ενεργητικό δεν παίζει διότι δεν καυλώνει, καυλώνει μόνο όταν την γαμανε αν και έφερε και ένα dildo στο δωμάτιο μαζί τής) σχετικά νέα γύρω στα 35 , ωραίο βυζί και ωραίος κώλος μαλλί λίγο κάτω από τον ώμο. Στα του αγώνα, υπήρξε χημεία με το μωρό και έδειξε να γουστάρει και μου ζήτησε αν θέλω να χύσει ενώ την γάμουσα, κάτι το οποίο και δέχτηκε και χύσαμε και ή δύο μαζί. Μου είπε πως είναι κάθε Δευτέρα - Τετάρτη -Πεμπτη απόγευμα.
οσο την γαμας σε αφήνει να παίξεις με το πουλάκι της?
 

Grnk

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2023
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.958
Κριτικές
32
Like
7.597
Πόντοι
3.886

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
34
Like
66
Πόντοι
0
νομιζω πρέπει να φέρει νέο αίμα το συγκεκριμένο σπιτι και πιο νέες τρανς που να ικανοποιούν και τους 2 ρόλους....δεν συμφωνείτε;
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
346
Like
692
Πόντοι
81
ο κανελος να παει με μια περουκα,θα γινει λαϊκο προσκυνημα στο μαγαζι...μακαρι να βλεπαμε κοριτσια τυπου Ζαχαρια,Αλεξανδρα,κτλ...ονειρο θερινης νυκτος.
 

Sexpire

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Κριτικές
5
Like
98
Πόντοι
0
ξερουμε καθε ποτε δουλευει η χαρα ή η σαμπρινα; πηρα τηλεφωνο αλλα δεν μ απαντησαν
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom