Νέα

Playstation 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mozart
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mozart

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
93
Like
10
Πόντοι
0
Μπορεί κανείς να μου πει πως μπορώ να συνδέσω ασύρματα playstation 3 και pc ώστε mp3 kai ταινίες που έχω στον σκληρό δίσκο του pc να τα παίζω μέσω του playstation 3.
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
Δεν ξερω αν θα επρεπε (υπάρχουν αλλα φορουμ για κονσολες και παιχνιδια) αλλα οπως και να το κανουμε ειναι μια αρρωστια.
Θα ηθελα να δω ποιοι απο εδω μεσα ασχολουνται με παιχνιδομηχανες (αλλος ενας τροπος εκτόνωσης).
Αντε να δουμε...
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
φιλε εδω μεσα οι πιο πολυ παιζουν με το πουλι τους και οχι με κονσολες :jerking: :jerking:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
δεν ειναι κακο να παιζουν το πουλι τους αλλα να ξεφευγουν λιγακι!!!


χαχαχαχα καλο!!!
για πες κανα παιχνιδι που παιζεις αυτον τον καιρο..
εγω δεν εχω πολυ χρονο λογω δουλειων αλλα εχω αγορασει κ εχω παιξει λιγο το condemned 2,gta 4 και εχω λιωσει εδω κ καιρο τα fifa08,nba 2k8..
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
το 2ο απο αυτα που ανεφερες και μονο αυτο για τωρα και οπως φαινεται για αρκετο ακομα
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
530
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
6
το xbox360 έχει πολύ καλύτερα games απο το ps3 πράγμα που δεν συνέβαινε με το ps2 και xbox.Είναι και στην μισή τιμή.Και παίρνει και τσιπάκι :rockon:
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
To pc δεν το αλλάζω με τίποτα
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
εγω δεν θα δινα τοσα λεφτα ποτε για το ps3 !
θα εφτιαχνα ενα τρελο pc αν ειμουν gamer με τρελες δυνατοτητες και θα τελειωνε η υποθεση...! θα το χρησιμοποιουσα και αλου....!
για ps3 θες και μια καλη τηλεοραση οχι 14''
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εγω δεν θα δινα τοσα λεφτα ποτε για το ps3 !
θα εφτιαχνα ενα τρελο pc αν ειμουν gamer με τρελες δυνατοτητες και θα τελειωνε η υποθεση...! θα το χρησιμοποιουσα και αλου....!
για ps3 θες και μια καλη τηλεοραση οχι 14''
Αν είσαι gamer για τό pc δίνεις περισσότερα,αφού γιά νά παίζεις τά τελαυταία παιχνίδια θές
συνεχείς αναβαθμίσεις.Τό ps3 σέ μία 40" tv είναι τέλειο !
 

Επισκέπτης
το xbox360 έχει πολύ καλύτερα games απο το ps3 πράγμα που δεν συνέβαινε με το ps2 και xbox.Είναι και στην μισή τιμή.Και παίρνει και τσιπάκι :rockon:

Για αυτο το αγορασα και εγω. Δεν λεει να δινεις 70 euro για παιχνιδια. Παντως το GTA 4 το θεωρω αποτυχια, καμια σχεση με το San Andreas. Σημερα πηρα στα χερια μου το καινουριο Alone In The Dark και προβλεπετε λιωσιμο. Και φυσικα Pro evolution Soccer σταθερη αξια.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Αν είσαι gamer για τό pc δίνεις περισσότερα,αφού γιά νά παίζεις τά τελαυταία παιχνίδια θές
συνεχείς αναβαθμίσεις.Τό ps3 σέ μία 40" tv είναι τέλειο !

Όταν λες συνέχεια τι εννοείς?? Με σύστημα 2χρόνων έπαιζα άνετα το Crysis με medium-high γραφικά και ξέρεις τι πάει να πεί crysis έτσι?? Για τα υπόλοιπα παιχνίδια δεν χρειάζεται να σου πω...

Υ.Γ. Σε 37 Lcd παίζω πλέον, άλλη φάση :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Απο PS3, XBOX 360  και Wii θα προτιμήσω το Wii  :rockon: Το έβαλα σκοπό τώρα απο Microsoft και Sony να μην αγοράζω καμία συσκευή η λογισμικό και έχω σωθεί.
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Πήρα ps3 και αρχικά το είχα ψιλομετανιώσει. Δεν είχε προσφέρει κάτι ουσιαστικά καλύτερο από το xbox360 σε παιχνίδια, ενώ ενα μικρούλι wii λόγω πρωτοποριακού χειριστηρίου κάνει θαύματα. Η σόνυ έχει κάτι ανάλογο στο χειριστήριο της αλλά δεν το έχει εκμεταλλευτεί σωστά. Γενικά από on-line υπηρεσίες όλα κάποια στιγμή θα έχουν να προσφέρουν κάτι παραπλήσιο. Από παιχνίδια, τα 2 πρώτα έχουν τους περισσότερους τίτλους κοινούς, ενώ η μαμα σονυ ανακοινώνει οτι θα δούμε γενικά διαφορά στα χρόνια που έρχονται, και οτι ο ορίζοντας υποστήριξης της κονσόλας τους θα έιναι η δεκαετία. Όλο στο μέλλον το μεταθέτει ...

Προχθές πάντως έπαιξα το MGS4 και ήταν η πρώτη φορά που είπα ps3 ολε!!! Το νοίκιασα, δεν το αγόρασα ...
 

Duality

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Το MGS 4 μετραει πολυ.Για ps 3 εχουν βγει και assassin's creed,F.E.A.R. τα οποια αν τα εχετε παιξει σε pc δεν λενε και πολλα πραγματα.Το GTA 4 δεν το εχω δοκιμασει ακομα αλλα αυτο που περιμενω πως και πως ειναι το Soul Calibur 4 (πηξαμε στις τετραλογιες!)
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom