Νέα

Nicola (Karolina’s)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 613
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.642
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.960
Πόντοι
17.085
www.bourdela.com/city-tours/girls/nicola-karolinas/]Nicola (Karolina’s)[/url]

vintzi  
2006/03/14


Χτες το απόγευμα δοκίμασα για πρώτη φορά CITY TOUR. Η εμπειρίες μου αφορούν κυρίως CG αλλά είπα να δοκιμάσω και κάτι άλλο. Μιλάω για την NICOLA από KAROLINAS. Το ραντεβού ήταν για 1 ώρα. Οι εντυπώσεις μου ήταν από κακές έως πολύ κακές. Καταρχήν το γκομενάκι δεν έλεγε τίποτα ιδιαίτερο. Σωματάκι απλά καλό, εμφάνιση μέτρια, service μέτριο εκτός από το τσιμπούκι. Κατάφερα βέβαια και έχυσα δις χάρη στο πολύ καλό BJ που έκανε αλλά στο γαμήσι με ξενέρωνε τα μέγιστα. Καμία συμμετοχή...ούτε καν υποκριτικές ικανότητες! Ουσιαστικά δηλαδή τσάμπα τα φράγκα. Συνυπολογίστε βέβαια ότι μόλις είχε έρθει πράγμα που σημαίνει ότι ήταν φρέσκια φρέσκια. Τζίφος κύριοι...Εντάξει δεν έχω μέτρο σύγκρισης όσον αφορά τα CITY TOURS αλλά περίμενα κάτι καλύτερο ο άνθρωπος. Έστω να αντικρύσω μία εντυπωσιακή γκόμενα. Αλλά ούτε αυτό συνέβη. Το μόνο που άξιζε ήταν το CIM. Κατά τα άλλα ούτε anal παίζει ούτε τίποτα. Μόνο τα κλασικά. Τέλος πάντων...κακή επιλογή. Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι πιο τυχερός. 230 € ο λογαριασμός. 250 € για μένα (!) αφού ούτε ρέστα από πενηντάρικο δεν είχε...  Αυτά για πρώτο post! Να 'στε καλά και μην ξεχνάτε... ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΙΑ ΓΑΜΑΩ ΕΓΩ ΠΟΙΑ ΓΑΜΑΣ ΕΣΥ. ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΓΑΜΗΤΗ!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom