Νέα

Kristina (Karolina’s)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 587
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
www.bourdela.com/city-tours/girls/kristina-karolinas/]Kristina (Karolina’s)[/url]

logical  
2006/04/25


Καταθέτω την κριτική μου για την Kristina από Karolinas. Πήγα μαζί της για 2 ώρες Μ. Πέμπτη απλά λόγω απουσίας τώρα μπορώ να παραθέσω κριτική.

Εμφάνιση normal. Μία απλά χαριτωμένη κοπελίτσα. Αρκετά λευκή επιδερμίδα και πράσινα μάτια. Δεν είναι κλασικό style γυναίκας "πρόστυχης". Βαθμολογία 7/10

Κρεβάτι 8/10. Εξαιρετική πίπα. Πολύ συμμετοχή σου έδινε την εντύπωση ότι το ευχαριστήθηκε και ίδια. Έπαιρνε πρωτοβουλίες και γενικώς έμεινα πολύ ευχαριστημένος με βάση αυτό που ζητούσα εγώ από την συγκεκριμένη.

Προσωπικότητα: 10/10 Η κοπέλα δίνει απίστευτο GFE. Το δίωρο πέρασε χωρίς να το καταλάβω και με πολύ κουβέντα. Είναι σίγουρα μαζί με την Kelly από Somuch από τις πιο ΟΚ κοπέλες με τις οποίες έχω βρεθεί σε παρόμοια διαδικασία.

Συνολική εικόνα. Για κάποιον που δεν έχει "συγκεκριμένο" κόλλημα με την εμφάνιση και δεν ζητάει απαραίτητα super model είναι πολύ καλή εμπειρία και τα λεφτά της για το δίωρο τα αξίζει (370,00).
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom