Νέα

Παθητικό Εισόδημα: Δωρεάν Μετοχή από Freedom24

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yrret
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.891
Πόντοι
6.186
Δημητρη εγω αυτο σκεφτομαι

1651954395854.png
για ποιο λόγο?
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Σκεφτομαι να κατεβασω μια εφαρμογη για cloud mining σε παλιο κινητο και να το εχω συνδεδεμενο με το πανελακι για να μην μεινει απο ρευμα το κινητο..... πιστευω ειναι η πιο φτηνη λυση..... για οσους δεν ξερουν και δεν θελουν να αγορασουν εξειδικευμενο εξοπλισμο για crypto mining
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.891
Πόντοι
6.186
Σκεφτομαι να κατεβασω μια εφαρμογη για cloud mining σε παλιο κινητο και να το εχω συνδεδεμενο με το πανελακι για να μην μεινει απο ρευμα το κινητο..... πιστευω ειναι η πιο φτηνη λυση..... για οσους δεν ξερουν και δεν θελουν να αγορασουν εξειδικευμενο εξοπλισμο για crypto mining
σοβαρέψου
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.744
Κριτικές
3
Like
9.616
Πόντοι
1.336
Eγω, τυπε, στην τελικη δεν εξαρτουμαι εαν γινει πελατης της freedom24... Eαν θες να γινεις μεσα απο το λινκ μου ακομα καλυτερα για εμενα.....

Εγω πιο πολυ ηθελα να μοιραστω την πληροφορια.... Ειδες με την μια που εκανα το ποστ, πεταχτηκαν 4-5 εξυπνακηδες και ειπαν "πυραμιδα"....

Χαιρομαι που επιβεβαιωνεις οτι δεν ειναι..... Εγω δειχνω τον δρομο σε ολη την σειρα τον Ποστ μου με τιτλο "Παθητικο εισοδημα..."

Φυσικα και δεν ειμαι παντογνωστης....
Εντάξει, αφού δεν εξαρτούσαι από το πόσοι και ποιοι θα γίνουν πελάτες αυτής της μαλακίας , είσαι αξιόπιστος.

Άσε μας τώρα να μιλήσουμε για πουτάνες εμείς που είμαστε αδαείς.
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Εντάξει, αφού δεν εξαρτούσαι από το πόσοι και ποιοι θα γίνουν πελάτες αυτής της μαλακίας , είσαι αξιόπιστος.

Άσε μας τώρα να μιλήσουμε για πουτάνες εμείς που είμαστε αδαείς.
Συμφωνω, μιλας για πουτανες στο αντιστοιχοι ποστ οπως κανουν ολοι
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
DECENTRALIZED FUCKING

Ω ΡΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΙΙΙΙ :zfuck:
Φιλε κανε προταση σε μανατζμεντ του bou να κανουν ενα κρυπτονομισμα και οταν καποιος εχει 100.000 λάικ που θα ισουται 20 με εικοσι boucoin να παιρνει κουπονι και να πηγαινει να γαμαει τσαμπα
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Mετοχες; Μόνο οι μετοχές του bou έχουν αξία, και μόνο σε boucoin, επενδύω.
Φιλε κανε προταση σε μανατζμεντ του bou να κανουν ενα κρυπτονομισμα και οταν καποιος εχει 100.000 λάικ που θα ισουται 20 με εικοσι boucoin να παιρνει κουπονι και να πηγαινει να γαμαει τσαμπα. Τυπε εγω να ξερεις σε στηριζω, ειμαι μαζι σου....

Μπορει και το Μπου να βγαλει μπλουζακια μπου που οποιος τα αγορασει να παιρνει 80.000 λάικ που θα ισουται με 18 boucoin.... για να βοηθησει και το forum να πιαστει το οριο των 20 boucoin πιο ευκολα....

Ανοιξε, τυπε, ποστ να συντονισουμε τις ενεργειες μας.... εσυ μας οδηγεις, και θα παμε το ζητημα μεχρι τελους

Δες και αυτο Παθητικό Εισόδημα: P2P Lending - Mintos - bourdela.com forum
 
Τελευταία τροποποίηση:

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.670
Κριτικές
12
Like
6.861
Πόντοι
2.646
Εγω φιλε εχω δουλεια, απλα θελω παραπανω.... Εαν θες να σου δωσω το paypal μου να μου στειλεις τιποτα.... :2funny:..... Μολις ανοιξω λογαριασμο σε Revolut που ειναι Αγγλικη τραπεζα θα σου στειλω και τον λογαριασμο μου να μου βαζεις καθε μηνα λεφτα.... που να μην φαινονται σε εφορια....Σε ευχαριστω εκ των προτερων που εισαι τοσο γεναιοδωρος, δεν εχω ξαναδει αλλον σαν εσενα.
Μπουκωνε ρε scammer. Ούτε τα βασικά. Η ρεβολουτ είναι Λιθουανία
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
μονο τα σπιτια φερνουν καλο εισοδημα χωρις να κανεις τιποτα,αν διαμερισμα εχει απο 500 ευρω το μηνα και πανω,αν νοικιαζεις 2 διαμερισματα ζωαρα κανεις..
Χρειαζεσαι 300.000 για να παρει 2 διαμερισματα στο κερατσινι (στην ξεφτιλα). Ο σκοπος ο δικο μου ειναι να δωσω ιδεες στους πολλους πως μπορουν να κονομησουν καποια φραγκακια με τα λιγα λεφτα που εχουν για να μην τους τοκιζουν οι τραπεζες με 0,01%

Δες και αυτο Παθητικό Εισόδημα: P2P Lending - Mintos - bourdela.com forum
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Φιλε κανε προταση σε μανατζμεντ του bou να κανουν ενα κρυπτονομισμα και οταν καποιος εχει 100.000 λάικ που θα ισουται 20 με εικοσι boucoin να παιρνει κουπονι και να πηγαινει να γαμαει τσαμπα
Μόνο με NFT θα γίνει η δουλειά
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Μόνο με NFT θα γίνει η δουλειά
Φιλε προχωρα..... βρες κοριτσια που να πληρωνονται με ΝFT, μιλα με μανατζμεντ και εγω σε στηριζω..... Ανοιξε και ενα ποστ να μας πουν οι εκδιδομενες την γνωμη τους... Εισαι μεγαλος, τυπε!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Begood

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Φιλε προχωρα..... βρες κοριτσια που να πληρωνονται με ΝFT, μιλα με μανατζμεντ και εγω σε στηριζω..... Ανοιξε και ενα ποστ να μας πουν οι εκδιδομενες την γνωμη τους... Εισαι μεγαλος, τυπε!
H χρηματιστηριακή ομάς του μπού θα ενημερωθεί asap :woldman:
 
  • Like
Αντιδράσεις: yrret
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Εσύ δηλαδή ειρθες να μας δώσεις λεφτά τώρα ....πυραμίδα είναι ...
οτι μπορει και προσφερει ο καθενας....αλλος ανοιγει thread για το πως να καυλώνουμε περισσότερο,για το πως να γινεται πιο σκληρη και αλλος πως να βγάλουμε λεφτα
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Γίνεται και χωρίς προφυλακτικό.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Καλά αυτό το θέμα πώς μένει ανοιχτό και το άλλο με τα κλικς που έπρεπε να τσονταρεις μπροστά 600€ το κλείσανε σε 2 μέρες μέσα;
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom