Νέα

Υπόθεση - πετσάκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Archibal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια η γνώμη σας για την περιτομή?

  • Είμαι Άντρας και έχω κάνει περιτομή

    Ψήφοι: 153 20,6%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή και ούτε θα κάνω ποτέ

    Ψήφοι: 384 51,8%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή αλλά σκέφτομαι να κάνω

    Ψήφοι: 162 21,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη με περιτομή

    Ψήφοι: 8 1,1%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη χωρίς περιτομή

    Ψήφοι: 7 0,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη γενικά

    Ψήφοι: 27 3,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    741

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Τελικα δε με πονεσε καθολου. Εβγαλα τη γαζουλα ουτε ιχνος αιμα. Βαζω μια αλοιφουλα και ολα καλα
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Καλημερα σε ολους 17 μερα χτες και ματωσα λιγο στη μαλακια λιγες μερες ακομα και ελπιζω να γαμησω!
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Καλημερα σε ολους 17 μερα χτες και ματωσα λιγο στη μαλακια λιγες μερες ακομα και ελπιζω να γαμησω!
Γαμιση μετα τις 30 μερες τυπε. Για να μην εχεις ιστορίες...
Μαλακια μετα απο οταν πεσουν τα ραματα (2 βδομαδες)
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
καλημερα μαγκες . ερχομαι απο την ουρολογο. τελικα με διεγνωσε με πτυχωτο βραχυ χαλινο. μου ειπε οτι καλο ειναι να το κοψω γιατι μελοντικα θα μου δημιουργήσει φίμωση. δεν ποναω ιδιαιτερα απλα σε πλυρη στυχη καμπηλωνει λίγο. μου ειπε τα κλασσικα 2 βδομαδες έως 25 μερες αποχη αναλογα και 500 ε με αποδειξη γυρω στα 30-350 χωρις τι λετε? πολλα δεν ειναι? με λειζερ αφαιρεση
Mια χαρα οι τιμες, πολυ φτηνα θα ελεγα.
Εγω (το 2014) ειχα πληρωσει 600 στο γιατρο με χρηση λειζερ, + 125 εξοδα κλινικης + 60 βιοψία. Συνολο 785ευρω.
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
έκανα περιτομή δεν το συνιστώ αν δεν υπάρχει πραγματικά ιατρικός λόγος... επώδυνο αρκετά και ο χρόνος αποθεραπείας δύσκολος
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
έκανα περιτομή δεν το συνιστώ αν δεν υπάρχει πραγματικά ιατρικός λόγος... επώδυνο αρκετά και ο χρόνος αποθεραπείας δύσκολος

θα το χαρεις ομως αργοτερα κ εσυ κ η συντροφος σ!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
έκανα περιτομή δεν το συνιστώ αν δεν υπάρχει πραγματικά ιατρικός λόγος... επώδυνο αρκετά και ο χρόνος αποθεραπείας δύσκολος
με λειζερ η με νυστερι τυπε;
επισης μετα την εγχειριση δεν σε κανει να ανατριχιαζεις που ακουμπαει το γυμνο καυλι στο εσωρουχο;
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
με λειζερ η με νυστερι τυπε;
επισης μετα την εγχειριση δεν σε κανει να ανατριχιαζεις που ακουμπαει το γυμνο καυλι στο εσωρουχο;
με νυστέρι ,ακριβώς γιατί η βάλανος έχει μεγάλη ευαισθησία όταν αποκαλυφθεί.. αλλά και η κλινική εικόνα μετά την επέμβαση είναι χάλια με οίδημα και ράματα
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
θέλει ίσως και δύο μήνες να ρθει στα ίσα.. δύσκολο πράμα χωρίς σεξ αυνανισμό.. ακόμα και η παραμικρή στύση δημιουργεί πρόβλημα
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
θέλει ίσως και δύο μήνες να ρθει στα ίσα.. δύσκολο πράμα χωρίς σεξ αυνανισμό.. ακόμα και η παραμικρή στύση δημιουργεί πρόβλημα
τυπε μου και ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρι ειναι πολυ δυσκολο να μην καυλωσεις
να σκεφτεσαι σκατα, σφαγμενα μωρα, πουστηδες και πτωματα για να σου πεφτει γιατι αλλιως θα γαμηθεις στον πονο
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
πες μας τι διαφορα εχει !! και καλα αυτος που το εκανε γιατι ειχε προβλημα πχ φιμωση. η συντροφος του τι θα καταλαβει ?

Απο την εμπειρια μου προτιμω κομμενα πουλια, εχει αλλη αισθηση στη πιπα κ οταν το πιανεις..προσωπικα το δερμα το βρισκω αντιαισθητικο.
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Απο την εμπειρια μου προτιμω κομμενα πουλια, εχει αλλη αισθηση στη πιπα κ οταν το πιανεις..προσωπικα το δερμα το βρισκω αντιαισθητικο.

αρα και εμενα που μου αρεσουν τα μεγαλα βυζια θα πω στην κοπελα μου να παει στον πλαστικο να βαλει γιατι μου αρεσει να τα πιανω και να ειναι μεγαλα και στητα !!!!
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
αρα και εμενα που μου αρεσουν τα μεγαλα βυζια θα πω στην κοπελα μου να παει στον πλαστικο να βαλει γιατι μου αρεσει να τα πιανω και να ειναι μεγαλα και στητα !!!!

δε το λεω στον αλλον, αν εχει ομως το προτιμω!
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
τυπε μου και ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρι ειναι πολυ δυσκολο να μην καυλωσεις
να σκεφτεσαι σκατα, σφαγμενα μωρα, πουστηδες και πτωματα για να σου πεφτει γιατι αλλιως θα γαμηθεις στον πονο
σωστά ακόμα και εδώ στο site που βλέπω κριτικές δύσκολο οποτε καληνύχτα μάγκες
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
δε το λεω στον αλλον, αν εχει ομως το προτιμω!

μμμ δλδ αν αρχισεις την μιρλα οπως ολες οι γυναικες "αααα τι καλα θα ηταν να ειχες κανει περιτομη ο πρωην μου ειναι κανει" "νομιζω θα εδειχνε το πουλι σου μεγαλυτερο" "θα σου επερνα πιπα αν ειχε κανει περιτομη" εχει μεγαλη διαφορα το να το πεις σε χαλασε!!
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
μμμ δλδ αν αρχισεις την μιρλα οπως ολες οι γυναικες "αααα τι καλα θα ηταν να ειχες κανει περιτομη ο πρωην μου ειναι κανει" "νομιζω θα εδειχνε το πουλι σου μεγαλυτερο" "θα σου επερνα πιπα αν ειχε κανει περιτομη" εχει μεγαλη διαφορα το να το πεις σε χαλασε!!

τυπε εγω παιρνω πιπαρες ανεξαρτητως πετσιου
επισης οπως ειπα δε θα αναφερω τπτ για τους πρωην μ
και τπτ για το πουλι του
εχω τη ταση να λατρευω το πουλι του καθε συντροφου μ κ να του το δειχνω εμπρακτα
απο μεσα μ ομως διατηρω μια προτιμηση στα κομμενα thats all
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.509
Κριτικές
31
Like
12.190
Πόντοι
5.097
τυπε εγω παιρνω πιπαρες ανεξαρτητως πετσιου
επισης οπως ειπα δε θα αναφερω τπτ για τους πρωην μ
και τπτ για το πουλι του
εχω τη ταση να λατρευω το πουλι του καθε συντροφου μ κ να του το δειχνω εμπρακτα
απο μεσα μ ομως διατηρω μια προτιμηση στα κομμενα thats all
Βάζεις δόντι?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom