Νέα

Υπόθεση - πετσάκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Archibal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια η γνώμη σας για την περιτομή?

  • Είμαι Άντρας και έχω κάνει περιτομή

    Ψήφοι: 153 20,6%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή και ούτε θα κάνω ποτέ

    Ψήφοι: 384 51,8%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή αλλά σκέφτομαι να κάνω

    Ψήφοι: 162 21,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη με περιτομή

    Ψήφοι: 8 1,1%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη χωρίς περιτομή

    Ψήφοι: 7 0,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη γενικά

    Ψήφοι: 27 3,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    741
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
τυπε εγω παιρνω πιπαρες ανεξαρτητως πετσιου
επισης οπως ειπα δε θα αναφερω τπτ για τους πρωην μ
και τπτ για το πουλι του
εχω τη ταση να λατρευω το πουλι του καθε συντροφου μ κ να του το δειχνω εμπρακτα
απο μεσα μ ομως διατηρω μια προτιμηση στα κομμενα thats all

μην λες την αποψη σου σε ενα αντρικο θεμα (αφου οπως λες εισαι γυναικα) με επιχειρημα οτι σου αρεσει να κανεις πιπες σε καυλια με περιτομ οποτε να παει να το κανει !!!

μην απαντησεις θα σε γλενταω μεχρι αυριο το πρωι που θα παω να ψηφισω
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
τυπε εγω παιρνω πιπαρες ανεξαρτητως πετσιου
επισης οπως ειπα δε θα αναφερω τπτ για τους πρωην μ
και τπτ για το πουλι του
εχω τη ταση να λατρευω το πουλι του καθε συντροφου μ κ να του το δειχνω εμπρακτα
απο μεσα μ ομως διατηρω μια προτιμηση στα κομμενα thats all
Αυτό το ότι παίρνεις πιπαρες τι το ήθελες εδώ ,ο άλλος είναι εγχειρισμενος άνθρωπος :2funny:
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
μην λες την αποψη σου σε ενα αντρικο θεμα (αφου οπως λες εισαι γυναικα) με επιχειρημα οτι σου αρεσει να κανεις πιπες σε καυλια με περιτομ οποτε να παει να το κανει !!!

το αρχκο μ σχολιο οπως ειδες δεν ηταν τετοιο. Απλα απαντησα στις ερωτησεις σ. Την επομενη φορα μη με ρωτησεις τπτ :)
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Mια χαρα οι τιμες, πολυ φτηνα θα ελεγα.
Εγω (το 2014) ειχα πληρωσει 600 στο γιατρο με χρηση λειζερ, + 125 εξοδα κλινικης + 60 βιοψία. Συνολο 785ευρω.
έχετε τρελλαθεί, πηγαίνετε στον ερυθρό σαυρό να μην πληρώσετε τίποτα, σιγά μη θέλετε περιτομή με ρομποτική  :S
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
μην λες την αποψη σου σε ενα αντρικο θεμα (αφου οπως λες εισαι γυναικα) με επιχειρημα οτι σου αρεσει να κανεις πιπες σε καυλια με περιτομ οποτε να παει να το κανει !!!

μην απαντησεις θα σε γλενταω μεχρι αυριο το πρωι που θα παω να ψηφισω
τη φωνάξανε κάτι πυρφόροι να έρθει εδώ τύπε  :S
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
καλησπέρα! έχει κάνεις να προτείνει κανένα κάλο γιατρό (ανδρολόγο ουρολόγο) που να κάνει τέτοιες  επεμβάσεις? για αθηνα λέω.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
άλλος άνθρωπος μετά απο αυτό. Οι μουσουλμάνοι και εβραίοι έχουν δίκιο.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
καλησπέρα! έχει κάνεις να προτείνει κανένα κάλο γιατρό (ανδρολόγο ουρολόγο) που να κάνει τέτοιες  επεμβάσεις? για αθηνα λέω.
τι καλο γιατρο;
ειναι γελοια η επεμβαση δεν θελει ουτε εμπειρια ουτε τεχνη. οπου και να πας τα ιδια ειναι
τραβα στον πιο φθηνο
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.308
Κριτικές
15
Like
5.828
Πόντοι
1.496
Εγω εχω κανει περιτομη 19 χρονων στο δημοσιο νοσοκομειο Κορινθου δωρεαν και εμεινα πολυ ευχαριστημενος. Απλως ειχε δωσει η μητερα μου κατι στο γιατρο να με προσεξει. Καμια σχεση το πριν και το μετα. Και οι γυναικες τρελαινονται, τους αρεσει πολυ. Μπορει να ξεχαστουν χαιδευοντας το κεφαλι. Τωρα οσον αφορα αν ειναι ευκολη επεμβαση και παντου ιδια γινεται. Παντως στο νοσοκομειο στο δωματιο ηταν και ενας νεαρος που ειχε κανει αλλου την επεμβαση και ειχε μπει να τη ξανακανει γιατι δεν ειχε γινει προηγουμενα σωστα.
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
τι καλο γιατρο;
ειναι γελοια η επεμβαση δεν θελει ουτε εμπειρια ουτε τεχνη. οπου και να πας τα ιδια ειναι
τραβα στον πιο φθηνο
ναι η επέμβαση γελοία είναι .. αλλα μην ξεχνάς.. γίνεται στο πουλί σου!!
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
ναι η επέμβαση γελοία είναι .. αλλα μην ξεχνάς.. γίνεται στο πουλί σου!!
χα χα στο δικο σου θα γινει οχι στο δικο μου.
απλα αν φοβασαι, πριν ξεκινησει να μυρισεις τα χνωτα του. ποτε δεν ξερεις τι μπορει να εχει κατεβασει πριν παει για την επεμβαση
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
χα χα στο δικο σου θα γινει οχι στο δικο μου.
απλα αν φοβασαι, πριν ξεκινησει να μυρισεις τα χνωτα του. ποτε δεν ξερεις τι μπορει να εχει κατεβασει πριν παει για την επεμβαση
ακριβώς! και εφόσον δεν έχεις να προτείνεις κάποιον άστο
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
ακριβώς! και εφόσον δεν έχεις να προτείνεις κάποιον άστο
και αλλοι σου  εγραψαν, οτι η επεμβαση ειναι πολυ απλη.
δεν υπαρχει κινδυνος για τιποτα.
για αυτο, κανεις δν χρειαζετε να σου προτινει κανεναν
 

johnny kam

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φιλοι,

ερώτηση αν και δεν ξέρω αν είναι σχετική με το πετσάκι η όχι αλλά δεν βρήκα σχετικό thread αλλού.
Εμένα μου συμβαίνει ένα λίγο περίεργο πράγμα. Το πετσάκι κατεβαίνει ολα καλα. Ο χαλινος δεν εχει φυγει btw. Το θέμα που αντιμετωπίζω καμιά φορά είναι πως έχω ευαισθησία στο πάνο μέρος της βαλάνου, στην ουρήθρα. Είναι λίγο περίεργο βέβαια. Πχ οταν φοράω προφυλακτικό δεν έχω ποτέ κανενα θέμα τσουξιματος η ευαισθησίας. Αλλά οταν Δεν φοράω ΜΕΡΙΚΕΣ φορές πχ στο στοματικό, αν η άλλη μείνει πολύ ώρα πάνω πάνω στην ορήθρα, με ερεθίζει αλλά με άσχημο τρόπο, σαν να θέλω να τραβιχτώ αντανακλαστικά δηλαδή. Το ίδιο μπορεί να συμβεί αν είναι στενομούνα η άλλη αλλά μόνο μέχρι να μπω. Στην αρχή δηλαδή. όταν είμαι μέσα δεν καταλαβαίνω τίποτα.

Γενικά είναι λίγο περίεργο γιατί δεν καταλαβαίνω τι το προκαλέι και πότε ακριβώς. Όμως ξέρω ότι έχω μια παραπάνω από το κανονικό ίσως ευασθησία στο πάνω μέρος της βαλάνου, στην ουρήθρα. Αν την ακουμπήσω δεν έχω θέμα. Αν την χτυπήσω ελαφρια με ένα δάχτυλο ίσως με ενοχλήσει ελάχιστα βέβαια και μόνο όταν είμαι σε στύση.

Έχει ή είχε κανείς παρόμοιο θέμα/πρόβλημα;;
Ευχαριστώ
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα φιλοι,

ερώτηση αν και δεν ξέρω αν είναι σχετική με το πετσάκι η όχι αλλά δεν βρήκα σχετικό thread αλλού.
Εμένα μου συμβαίνει ένα λίγο περίεργο πράγμα. Το πετσάκι κατεβαίνει ολα καλα. Ο χαλινος δεν εχει φυγει btw. Το θέμα που αντιμετωπίζω καμιά φορά είναι πως έχω ευαισθησία στο πάνο μέρος της βαλάνου, στην ουρήθρα. Είναι λίγο περίεργο βέβαια. Πχ οταν φοράω προφυλακτικό δεν έχω ποτέ κανενα θέμα τσουξιματος η ευαισθησίας. Αλλά οταν Δεν φοράω ΜΕΡΙΚΕΣ φορές πχ στο στοματικό, αν η άλλη μείνει πολύ ώρα πάνω πάνω στην ορήθρα, με ερεθίζει αλλά με άσχημο τρόπο, σαν να θέλω να τραβιχτώ αντανακλαστικά δηλαδή. Το ίδιο μπορεί να συμβεί αν είναι στενομούνα η άλλη αλλά μόνο μέχρι να μπω. Στην αρχή δηλαδή. όταν είμαι μέσα δεν καταλαβαίνω τίποτα.

Γενικά είναι λίγο περίεργο γιατί δεν καταλαβαίνω τι το προκαλέι και πότε ακριβώς. Όμως ξέρω ότι έχω μια παραπάνω από το κανονικό ίσως ευασθησία στο πάνω μέρος της βαλάνου, στην ουρήθρα. Αν την ακουμπήσω δεν έχω θέμα. Αν την χτυπήσω ελαφρια με ένα δάχτυλο ίσως με ενοχλήσει ελάχιστα βέβαια και μόνο όταν είμαι σε στύση.

Έχει ή είχε κανείς παρόμοιο θέμα/πρόβλημα;;
Ευχαριστώ

Καλημέρα, να υποθέσω ότι η ουρήθρα είναι και ελαφρώς κόκκινη γύρω γύρω ή «πρησμένη»; Έχεις περιτομή;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Είχαμε έναν συμμαθητή που έλεγε ότι οι γονείς του τον πήγαν για περιτομή όταν ήταν παιδάκι. Πάντα παραπονιόταν ότι του καταστράφηκε η ζωή γιατί το πέος του αυξήθηκε σε πάχος αλλά όχι και σε μήκος. Το περιέγραφε σαν κοντό παριζάκι Νίκας και όχι σαν χωριάτικο λουκάνικο. Έτσι του έμεινε και το Πάριζ σαν παρατσούκλι.

Δεν ξέρω εάν είναι αλήθεια ούτε αν φταίει η περιτομή. Το καταθέτω απλώς ως προβληματισμό.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Είχαμε έναν συμμαθητή που έλεγε ότι οι γονείς του τον πήγαν για περιτομή όταν ήταν παιδάκι. Πάντα παραπονιόταν ότι του καταστράφηκε η ζωή γιατί το πέος του αυξήθηκε σε πάχος αλλά όχι και σε μήκος. Το περιέγραφε σαν κοντό παριζάκι Νίκας και όχι σαν χωριάτικο λουκάνικο. Έτσι του έμεινε και το Πάριζ σαν παρατσούκλι.

Δεν ξέρω εάν είναι αλήθεια ούτε αν φταίει η περιτομή. Το καταθέτω απλώς ως προβληματισμό.

Χλωμο αλλά ο τύπος σίγουρα θα είχε θέμα με το δέρμα, γιατί αν γίνει σφιχτή περιτομή θα κρύψει μέρος του πέους και θα τραβήξει δέρμα από τη γύρω περιοχή σα βουναλάκι. Και ναι γαμαει και την στύση, ανετοτατα, κάτι που με τα χρόνια μειώνει και το πάχος, διότι τα αιμοφόρα αγγεία στον κορμό του πέους αλλάζουν, παθαίνεις κάτι σαν μια μικρή ατροφία, αυτό ειδικά όταν έχεις προβλήματα στυσης κτλ. Καλά για το ότι το κεφάλι του πέους γίνεται σαν αποξηραμενος χουρμάς ούτε συζήτηση. Ολως παραδόξως όμως το πέος περνάει σε άλλο λεβελ καθαριότητας και οι πορνες ειδικά το εκτιμούν δεόντως. Γι’ αυτό μερικούς τους σέρνουν στα ντουζ να κάνουν «ερωτικο μπανιο» μαζί, γιατί παίρνουν πρέφα την τυριλα και την πέτσα εκεί κάτω και σου λέει «δε την πατάω σαν τον προηγούμενο που έκανε μπανιο αλλά μύριζε», αλλά ο μύστης μετά γράφει «με πιπωσε στο ντουζ είχαμε τρελη χημεία».

Όλα αυτά στο νήμα της επόμενης εβδομάδας «αλήθειες με τον Τζορμακα».
 

johnny kam

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, να υποθέσω ότι η ουρήθρα είναι και ελαφρώς κόκκινη γύρω γύρω ή «πρησμένη»; Έχεις περιτομή;
Ισως ναι. Και λεω ίσως γιατί δεν ειμαι σίγουρος. Νομίζω ότι είναι φυσιλογική αν και κατά την εκσπερμάτωση νομίζω πως το παρατηρώ αυτό που λες.
Όχι δεν έχω περιτομή. Ο χαλινος είναι ακόμα εκεί.
 

Tsiantalis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα έκανα περιτομή πριν 20 μέρες και δοκίμασα σήμερα να αυνανιστω και παρατήρησα ότι το πέος μου από 15 εκατοστά που ήταν τώρα είναι 13 τα ραματα δεν έχουν πέσει ακόμα αλλά ούτε με τραβάνε για να πω ότι είναι από εκεί υπάρχει περίπτωση να μην επανέλθει όπως πριν;
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
283
Like
877
Πόντοι
81
Καλησπέρα έκανα περιτομή πριν 20 μέρες και δοκίμασα σήμερα να αυνανιστω και παρατήρησα ότι το πέος μου από 15 εκατοστά που ήταν τώρα είναι 13 τα ραματα δεν έχουν πέσει ακόμα αλλά ούτε με τραβάνε για να πω ότι είναι από εκεί υπάρχει περίπτωση να μην επανέλθει όπως πριν;
Δε νομίζω ότι παίζει ρόλο στο μήκος η περιτομή, ούτε θα σου δώσει πόντους ούτε θα σου κόψει. Βασικά μου φαίνεται ότι είναι απίθανο να σου κόψει πόντους αφού αναδεικνύεται το κεφάλι και λογικά θα πρέπει η πουτσα σου να φαίνεται μεγαλύτερη. Πιστεύω σταδιακά θα επανέλθεις πλήρως είναι θέμα χρόνου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom