Νέα

Υπόθεση - πετσάκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Archibal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια η γνώμη σας για την περιτομή?

  • Είμαι Άντρας και έχω κάνει περιτομή

    Ψήφοι: 153 20,6%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή και ούτε θα κάνω ποτέ

    Ψήφοι: 384 51,8%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή αλλά σκέφτομαι να κάνω

    Ψήφοι: 162 21,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη με περιτομή

    Ψήφοι: 8 1,1%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη χωρίς περιτομή

    Ψήφοι: 7 0,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη γενικά

    Ψήφοι: 27 3,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    741

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Βρε τυπε να σε ρωτησω κατι;
Οσες φορες εχω εξπερματωσει σε βυζια ή μάπα, σε τυπου"παρτα μωρη αρρωστη" και τραβωντας πισω το πετσακι θελοντας να φτασει το σπερμα οσο γινεται μακρυτερα, ειχα αποτελεσμα τυπου..."Δεν πετυχε η μαλακια".  Το ιδιο φυσικα συμβαινει οταν ολοκληρωνω παιζοντας μου τον η γκομενα, οποτε της της κανω μαθημα, λεγοντας της οταν τελειωνω να το τραβαει μεχρι πανω ωστε το πετσακι να καλυπτει την βαλανο κατα την εξπερματωση.
Θαθελα να το κανω για λογους υγειινης, και για λογους οτι δινεις πιπα οποτε ναναι χωρις να ξενερωσεις την γκομενα με καποια "ψαριλα"  αλλα εχω τους ενδιασμους μου για τους παραπανω λογους. Τι λες εσυ;

δεν ξερω τι να σου απαντησω σε αυτο. σε μενα εχει τυχει φορα που φευγουν χωρις τοση πιεση που να πεταχτουν παντου αλλα εχει τυχει και φορα (ειδικα σε δευτερο γυρο που εχουν φτασει απο το μουνι  μεχρι τα μαλια...
στο θεμα της μαλακιας απο γκομενα σου λεω οτι προτιμουν να νιωθουν τα χυσια να τρεχουν στα χερια τους την ωρα που τελειωνεις....
Μετα απο λιγο καιρο που θα συνηθισεις την ολη ιστορια οι οργασμοι ειναι πολυ ποιο δυνατοι ......
τουλαχιστον αυτο συμβαινει με μενα.
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Μάγκες Γενικά μιλώντας οποιασδήποτε μορφής χειρουργείο ή επεμβαση πρέπει να αποφεύγεται πάντα εκτός αν είναι απαραίτητο για την υγεία μας. Δουλεύει κανονικά η ψωλή σας; Την αφήνετε ήσυχη να κάνει το θεάρεστο έργο της. Αν όχι τότε πάτε σε έναν ειδικό. Ότι και να πούμε εδώ μέσα είναι θεωρία
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Μη σας πιάνουν τα ψυχολογικά σας με την εμφάνιση, οι γκόμενες γουστάρουν έτσι κι αλλιώς την πούτσα όπως και να ειναι
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
σιγουρα θα χασεις αισθηση και τα 1-2 εκατοστα (που δεν ισχυει αλλα ας πουμε οτι ισχυε) δεν πιανουν μια μπροστα στο ντουρο γκαβλι που ειχες πριν! η ελλειψη εκεινης της αντιστασης και της υπερευαισθησιας που ειχες θα σε κανει να προσπαθεις πιο πολυ να διατηρησεις τη στυση σου.

επειδη εκανα την επεμβαση σε νοσοκομειο (νυστερι) θα σου πω οτι δε λεει συν οτι δε μου την εκαναν καλη μιας και παλι καμπυλωνε... οποτε το αποτελειωσα με λεηζερ σε δερματολογο...
(3 επεμβασεις συνολο για μια πουτσα αν ειναι δυνατον) επισης στην πρωτη επεμβαση οταν ειδα τον παργαλατσο μεσα στα αιματα μετα μου ηρθε να λιποθυμησω...
αν το κανεις σου συνιστω λεηζερ γιατι δεν αξιζει να εχεις ραμματα και 10 μερες αποχη απο στυση (πρεπει να κοιμασαι με παγοθηκη διπλα γιατι αν σε πιασει κανα κατουρογκαβλι στον υπνο σου θα πεις τα 6 ευαγγελια αναποδα)
εμένα έσπασε πάνω στο γαμηση τύπε ,και μετά μου έκαναν καυτηριασμό γιατί έπιασε πύον η πληγή , μου έκαναν και ράμματα τα οποία στις 4 μέρες έσπασαν γιατί μια γκομενα μου έκανε πίπα !!!  Μετά είχα μετέχειριντικο έλκος ... άργησε πολύ να μου κλήση η πληγή σχεδόν 2 μήνες αλλά γαμουσα με καποτα και κάθε φορά έβλεπα λίγο αίμα μετά .... όποτε μην μου λες για παγοκύστες και για πρωινές καβλες ....φιλικά πάντα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Εγω παιδια δεν εχω κανει ουτε περιτομη ουτε ο χαλινος εχει κοπει. Σκεφτομουν ενα διαστημα να παω να κοψω τον χαλινο ωστε οταν τραβιεται το πετσακι κατω να μην καμπυλωνει το πεος. Το πετσακι κατεβαινει τερμα κατω και αποκαλυπτεται ολη η βαλανος αλλα τραβαει και το κεφαλι προς τα κατω. Που σημαινει οτι δεν εχω βραχυ χαλινο. Μου ειπαν οτι αν κοψω χαλινο θα παρει 1-2 εκατοστα σε πληρη στηση ισχυει; Παιζει να χασω αισθηση; Οταν χυνω το ευχαριστιεμαι να το τραβαει η γκομενα κατω με δυναμη αν το κοψω δεν θα υπαρχει αυτη η αισθηση....
είχα ακριβός το ίδιο θέμα , με αποτέλεσμα να χυνο γρήγορα , και όταν κάποιες το τράβαγαν πολύ χαμηλά να πονάω ..εμένα μου έσπασε όπως είπα πριν πανό στον έρωτα τραγικό......( δες ποιο πανό τι γράφω )... μου έδωσε 2 εκατοστά παραπανο διατηρώ  μια χαρά την στύση μου πιο καλά από πριν θα έλεγα καντο για μένα μην σου σπαση πανό στο γαμηση και μετά είναι πολύ πιο δύσκολο !!!
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
είχα ακριβός το ίδιο θέμα , με αποτέλεσμα να χυνο γρήγορα , και όταν κάποιες το τράβαγαν πολύ χαμηλά να πονάω ..εμένα μου έσπασε όπως είπα πριν πανό στον έρωτα τραγικό......( δες ποιο πανό τι γράφω )... μου έδωσε 2 εκατοστά παραπανο διατηρώ  μια χαρά την στύση μου πιο καλά από πριν θα έλεγα καντο για μένα μην σου σπαση πανό στο γαμηση και μετά είναι πολύ πιο δύσκολο !!!
ελπίζω να μην παίρνει κανείς στα σοβαρά για τετοια θεματα το αρχιτρολ εδώ

Η πουτσα στο αβαταρ του εντωμεταξύ έχει πετσάκι
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.308
Κριτικές
15
Like
5.828
Πόντοι
1.496
Υπάρχουν ειδικές αλοιφές για να διορθωθεί, πήγαινε σε γιατρό να σου τις γράψει. Μην κάνεις εγχείρηση.
Τι ειναι αυτα που του λες; Με αλοιφες θα λυσει το προβλημα τηε φιμωσης; Εχω κανει περιτομη 19 χρονων λογω φιμωσης και βρηκα την υγεια μου. Και πολυ καλα πηγε. Ταλαιπωρεισαι λιγες ημερες  με απιστευτο πονο, κερδιζεις τοσα χρονια μετα. Αμα εχει καποιος πετρες στη χολη και εχει τρομακτικους πονους, θα του πεις να μη κανει εγχειρηση αφαιρεση χολης; Αμα καποιος εχει κηλη, θα του πεις να βαζει κηλεπιδεσμο; Οχι να κανει εγχειρηση;  Μονο η εγχειρηση λυνει το προβλημα.  
 

paschalis39

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εμένα μου είπε γιατρός Ουρολογος και καλός ότι δεν υπάρχει λόγος να το κόψεις από την στιγμή που κατεβαίνει. 
 

AdonisGr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2017
Μηνύματα
97
Like
14
Πόντοι
0
Αν το πρόβλημα είναι μικρής έκτασης υπάρχουν ελπίδες να λυθεί με αλοιφή.

Η επέμβασή βέβαια έχει πάντα 100% επιτυχία.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
είχα ακριβός το ίδιο θέμα , με αποτέλεσμα να χυνο γρήγορα , και όταν κάποιες το τράβαγαν πολύ χαμηλά να πονάω ..εμένα μου έσπασε όπως είπα πριν πανό στον έρωτα τραγικό......( δες ποιο πανό τι γράφω )... μου έδωσε 2 εκατοστά παραπανο διατηρώ  μια χαρά την στύση μου πιο καλά από πριν θα έλεγα καντο για μένα μην σου σπαση πανό στο γαμηση και μετά είναι πολύ πιο δύσκολο !!!

Είχα και εγω το ίδιο θέμα. Μία επέμβαση είναι και όντως κάνεις αποχή για 2 βδομάδες (αλλά δε θα πονάς όταν σου σηκώνεται) και μετά είναι πάρα πολύ καλά.

Π
 

pidixtoulis7

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
12
Like
1
Πόντοι
0
είχα ακριβός το ίδιο θέμα , με αποτέλεσμα να χυνο γρήγορα , και όταν κάποιες το τράβαγαν πολύ χαμηλά να πονάω ..εμένα μου έσπασε όπως είπα πριν πανό στον έρωτα τραγικό......( δες ποιο πανό τι γράφω )... μου έδωσε 2 εκατοστά παραπανο διατηρώ  μια χαρά την στύση μου πιο καλά από πριν θα έλεγα καντο για μένα μην σου σπαση πανό στο γαμηση και μετά είναι πολύ πιο δύσκολο !!!
Απο οτι καταλαβαινω μαλλον δεν αξιζει να το κανω. Πανω στο γαμησι δεν υπαρχει περιπτωση να σπασει εχει μεγαλη ελαστικοτητα, Οσο και να το τραβηξω δεν νιωθω κανενα πονο και τραβιεται αρκετα...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Εμένα είχε μια ελάχιστη φίμωση. Σε ηλικία δημοτικού ο ουρολόγος πήρε κάτι σαν ψαλίδι και έκανε ένα "γύρο" ανάμεσα στο δέρμα της πόσθης και τη βάλανο. Δεν ήταν καθόλου επώδυνο. Ο χαλινός κόπηκε αργότερα μόνος του στη διάρκεια έντονου σεξ. Μάτωσε ελάχιστα, χωρίς πόνο και σιγά σιγά, όσο έκανα σεξ άνοιγε ώσπου κόπηκε τελείως. Κανένα πρόβλημα χαμένης ευαισθησίας, αυξημένη καθαριότητα και το πετσακι στη διάθεση όποιας γυναίκας γουσταρε να παίζει μαζί του. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και μόνο ένας γιατρός μπορεί να σε καθοδηγήσει σωστά. Τα περί πόντων που κερδίζεις άμα κόψεις το χαλινο είναι αστεία.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Τελικά βρήκα την πηγή, χρησιμοποιώ τα λόγια του ίδιου του Μωυσή Μαϊμωνίδης. Ο σκοπός της περιτομής είναι να μειώσει τη σεξουαλική ευχαρίστηση.
Ο Μωσέ Μεν Μιμόν (משה בן מימון), που ονομάζεται Μωυσής Μαϊμωνίδης (πρεσ .: / maɪmɒnɪdiːz / my-mon-i-deez) και επίσης γνωστός ως Mūsā ibn Maymūn ή RaMBaM (רמב"ם - Εβραϊκό αρκτικόλεξο για τον "Rabbi Mosheh Ben Maimon"), ήταν ένας μεγάλος μεσαιωνικός εβραϊκός φιλόσοφος και ένας από τους πιο παραγωγικούς και ακολουθούμενους μελετητές του Τορά και τους γιατρούς του Μεσαίωνα, γεννήθηκε στην Κόρδοβα, την Αλόραβιτς Αυτοκρατορία (σημερινή Ισπανία) Εύα, 1135, και πέθανε στην Αίγυπτο (ή Τιβεριάδα) στις 20 Tevet, 12 Δεκεμβρίου, 1204. ήταν ένας ραβίνος, γιατρός και φιλόσοφος στο Μαρόκο και την Αίγυπτο.
Maimonides και περιτομή
Ο Μωυσής Μαϊμωνίδης δηλώνει ότι ο σκοπός της περιτομής είναι να αποδυναμώσει το αρσενικό όργανο, χωρίς να εμποδίζει τις λειτουργίες που είναι απαραίτητες για την αναπαραγωγή, αλλά μειώνει την ευχαρίστηση και την επιθυμία. Οι σοφοί εκείνη την εποχή είχαν αναγνωρίσει ότι η ακροποσθία αύξανε τη σεξουαλική ευχαρίστηση. Ο Μαϊμωνίδης υποστήριξε ότι η αιμορραγία και η απώλεια του προστατευτικού καλύμματος καθιστούσε το πέος αδύναμο και έτσι είχε το αποτέλεσμα να μειώσει τις ριψοκίνδυνες σκέψεις του και να κάνει το σεξ λιγότερο ευχάριστο. Προειδοποίησε επίσης ότι είναι "δύσκολο για μια γυναίκα με την οποία ένας άνευ περιτμημένος άντρας είχε σεξουαλική επαφή να διαχωριστεί από αυτόν". πηγή
 
  • Like
Αντιδράσεις: Katz

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
εμένα έσπασε πάνω στο γαμηση τύπε ,και μετά μου έκαναν καυτηριασμό γιατί έπιασε πύον η πληγή , μου έκαναν και ράμματα τα οποία στις 4 μέρες έσπασαν γιατί μια γκομενα μου έκανε πίπα !!!  Μετά είχα μετέχειριντικο έλκος ... άργησε πολύ να μου κλήση η πληγή σχεδόν 2 μήνες αλλά γαμουσα με καποτα και κάθε φορά έβλεπα λίγο αίμα μετά .... όποτε μην μου λες για παγοκύστες και για πρωινές καβλες ....φιλικά πάντα
και ποιος σου ειπε ρε μεγαλε να δωσεις πιπα με ραμματα στο μπουτσο? να γαμας με τον φιρφιρικο σου στις γαζες.
δε σου φταιει κανεις για οτι επαθες! μονος σου το φαγες το κεφαλι σου! ο γιατρος πρεπει να πεθανε στο γελιο με τετοιο πελατη (ειπα να χρησιμοποιησω αλλο ουσιαστικο αλλα αυτο το κρινει καθε αναγνωστης)

φιλικα παντα
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
και ποιος σου ειπε ρε μεγαλε να δωσεις πιπα με ραμματα στο μπουτσο? να γαμας με τον φιρφιρικο σου στις γαζες.
δε σου φταιει κανεις για οτι επαθες! μονος σου το φαγες το κεφαλι σου! ο γιατρος πρεπει να πεθανε στο γελιο με τετοιο πελατη (ειπα να χρησιμοποιησω αλλο ουσιαστικο αλλα αυτο το κρινει καθε αναγνωστης)

φιλικα παντα

καλα ναι ο τυπος ειναι ηλιθιος
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
καλημερα μαγκες . ερχομαι απο την ουρολογο. τελικα με διεγνωσε με πτυχωτο βραχυ χαλινο. μου ειπε οτι καλο ειναι να το κοψω γιατι μελοντικα θα μου δημιουργήσει φίμωση. δεν ποναω ιδιαιτερα απλα σε πλυρη στυχη καμπηλωνει λίγο. μου ειπε τα κλασσικα 2 βδομαδες έως 25 μερες αποχη αναλογα και 500 ε με αποδειξη γυρω στα 30-350 χωρις τι λετε? πολλα δεν ειναι? με λειζερ αφαιρεση
 

Toni Skotoni

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
48
Like
14
Πόντοι
0
καλημερα μαγκες . ερχομαι απο την ουρολογο. τελικα με διεγνωσε με πτυχωτο βραχυ χαλινο. μου ειπε οτι καλο ειναι να το κοψω γιατι μελοντικα θα μου δημιουργήσει φίμωση. δεν ποναω ιδιαιτερα απλα σε πλυρη στυχη καμπηλωνει λίγο. μου ειπε τα κλασσικα 2 βδομαδες έως 25 μερες αποχη αναλογα και 500 ε με αποδειξη γυρω στα 30-350 χωρις τι λετε? πολλα δεν ειναι? με λειζερ αφαιρεση

Να το κάνεις. Πρέπει να το είχα και γω αυτό στο σχολείο όταν έκανα περιτομή όμως. Η καμπύλη που δημιουργείται μπορεί να σου κάνει ζημιά στην στύση αργότερα.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Εχω κλεισει ραντεβου αντε να το κοψω να τελειωνουμε . Ρωτησα αν θα κοπει τελειως μ ειπε οσο χρειαζεται . θα δουμε
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Μολις εκανα την επεμβαση για το πετσακι. Με τοπικη αναισθητικη κρεμα δεν ενιωσα τπτ. Αντε να περασουν οι μερες να γινουν τα αποκαλυπτηρια
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Στην επέμβαση με λέιζερ χρειάζεται και εκεί τοπική αναισθησία ή μόνο στην κανονική επέμβαση;
με λειζερ εκανα . Χρειαζεται αναισθησια οπωσδηποτε εμενα μου εβαλε κρεμα μου το τυλιξε σα ντολμα με σε 20 λεπτα δε  ενιωθα τπτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom