Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 233K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 388 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 120 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    508

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.555
Πόντοι
2.256
Δερματολόγος μου είπε να μην ξαναβάλω ξυράφι!!!
Έχω βολευτεί αυτή την κρέμα της veet. Δε βρωμάει όπως οι παλιές και αν την ανέχεται το δέρμα σου, κάνει δουλίτσα!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Δερματολόγος μου είπε να μην ξαναβάλω ξυράφι!!!
Έχω βολευτεί αυτή την κρέμα της veet. Δε βρωμάει όπως οι παλιές και αν την ανέχεται το δέρμα σου, κάνει δουλίτσα!
για ποιον λογο σου ειπε να μην βαζεις ξυραφι;εγω με ξυραφι τις κανω και δεν εχω καποιο θεμα
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.422
Πόντοι
1.056
Ξούρα μόνο. Δεν πιστεύω να κάνετε αποτρίχωση βρε ΣΚΑΤΟΦΛΩΡΟΙ;
 

Συνημμένα

  • images (1) (19).jpeg
    images (1) (19).jpeg
    4 KB · Εμφανίσεις: 25
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
130
Like
326
Πόντοι
21
απο την κατω μεριά στο σημείο που ενώνεται η πουτσα με τα αρχίδια σε εκείνο το σημείο το δέρμα ειναι τρομερά ευαισθητο για να βάλεις οποιαδήποτε μηχανή τρίμερ...εκεί θέλει αφρό κ ξυράφακι με διπλή λεπίδα κ ακόμη καλυτερα χρησιμοποιημένο κανα 2 φορές για να μην κόβει πολύ...την υπολοιπη περιοχή με bodygroom αφου εννοείται τεντώνεις το δέρμα σου με τα δάχτυλα κτλ...η κρέμα βιτ έχει τόσα σκατένια χημικά που δεν ξέρω αν ειναι πολυ καλη ιδεα να βαζεις στα πολυτιμα παπάρια.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
απο την κατω μεριά στο σημείο που ενώνεται η πουτσα με τα αρχίδια σε εκείνο το σημείο το δέρμα ειναι τρομερά ευαισθητο για να βάλεις οποιαδήποτε μηχανή τρίμερ...εκεί θέλει αφρό κ ξυράφακι με διπλή λεπίδα κ ακόμη καλυτερα χρησιμοποιημένο κανα 2 φορές για να μην κόβει πολύ...την υπολοιπη περιοχή με bodygroom αφου εννοείται τεντώνεις το δέρμα σου με τα δάχτυλα κτλ...η κρέμα βιτ έχει τόσα σκατένια χημικά που δεν ξέρω αν ειναι πολυ καλη ιδεα να βαζεις στα πολυτιμα παπάρια.
Εκεί, ορισμένες φορές, τα μικροκοψίματα δεν τα γλιτώνεις πάντως. Λέω πολύ μικρά κοψίματα
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.422
Πόντοι
1.056
Καμιά κρέμα.
Κανένα τρίμερ.
Καλό ξυράφι, με δύο ή τρεις λεπίδες, καλύτερα να είναι λίγο χρησιμοποιημένο.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.752
Κριτικές
6
Like
3.411
Πόντοι
736
Τα δικά μου τα γαμημενα κρέμονται και δεν σουφρώνουν πάντα με το κρύο νερό. Ως εκ τούτου είναι κάπως δύσκολη η διαδικασία με αρκετα τσουχτερά ατυχηματάκια.

Εσείς; Πώς περιποίηστε τις μπάλες σας;

Κάθε τιπ ευπρόσδεκτο
Κάτι που δοκίμασα εγω τελευταία και φαίνεται να δουλεύει , είναι οτι δοκίμασα με ξυραφάκι gilete (με 3 λεπίδες) που προηγουμένως το είχα χρησιμοποιήσει για ξύρισμα προσώπου , οπότε νομίζω πως δεν κόβει τόσο πολύ.

Τώρα δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το οτι είναι παλιό η παίζει πιο πολύ ρόλο το ποιό ξυραφάκι θα είναι , μπορεί το συγκεκριμένο και σε καινούργιο να μην κόβει τόσο :confused:
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
130
Like
326
Πόντοι
21
ειναι κάτι μαλακίες αφροί συνήθως Ιταλικής προέλευσης πράσινοι απ εξω που αμα βάλεις στα αρχίδια στα μουδιάζουν μετά απο λίγα λεπτά...αποφύγετε κ προτιμήστε κρέμες ξυρίσματος τυπου Προσαρο ή αλλο.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
326
Like
559
Πόντοι
81
Τα δικά μου τα γαμημενα κρέμονται και δεν σουφρώνουν πάντα με το κρύο νερό. Ως εκ τούτου είναι κάπως δύσκολη η διαδικασία με αρκετα τσουχτερά ατυχηματάκια.

Εσείς; Πώς περιποίηστε τις μπάλες σας;

Κάθε τιπ ευπρόσδεκτο
Αμα σου κρεμονται τυπε τοτε βαλε την αρχιδοσακουλα μεσα στη παλαμη σου και μετα την τραβας προς τα πανω για να ειναι τεντωμενη . Και με πολυ αγαπη απαλα απαλα ξυριζεις οτι υπαρχει εκει :smitten:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.457
Πόντοι
4.546
Εγώ δεν ξυρίζομαι, είμαι ευνούχος.

Με ξυράφι, μια στις τόσες, όταν θυμάμαι.
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.422
Πόντοι
1.056
Και ΑΦΡΟ και πριν να βάλεις για λίγο ζεστό νερό.
Τζελ ξυρίσματος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αμα σου κρεμονται τυπε τοτε βαλε την αρχιδοσακουλα μεσα στη παλαμη σου και μετα την τραβας προς τα πανω για να ειναι τεντωμενη . Και με πολυ αγαπη απαλα απαλα ξυριζεις οτι υπαρχει εκει
Καλύτερα να πάει για ball ironing
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
815
Like
2.707
Πόντοι
446
Με αφρό και Mach3 με τις πέντε λεπίδες, πρώτα μηχανή για τα χοντρά και μετά ξύρισμα, αλλά έχω απαλό άγγιγμα. Το ίδιο ακριβώς για κώλο
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.355
Κριτικές
72
Like
12.752
Πόντοι
25.036
Τα δικά μου τα γαμημενα κρέμονται και δεν σουφρώνουν πάντα με το κρύο νερό. Ως εκ τούτου είναι κάπως δύσκολη η διαδικασία με αρκετα τσουχτερά ατυχηματάκια.

Εσείς; Πώς περιποίηστε τις μπάλες σας;

Κάθε τιπ ευπρόσδεκτο
Σε αντίθεση με τους άλλους εγώ θα σου προτείνω το ξυραφάκι να είναι όσο πιο καινούριο γίνεται, τουλάχιστον 3 λεπίδες για να μπορέσει να ξυρίσει όσο γίνεται καλύτερα, με τη λιγότερο δυνατή πίεση πάνω στο δέρμα. Εννοείται ότι ζουλας την αρχιδοσακούλα όσο περισσότερο μπορείς για να τσιτώσει το δέρμα στο σημείο που ξυρίζεις. Προσωπικά δεν χρησιμοποιώ αφρό, ούτε βρέχω την περιοχή για να πετύχω πιο εύκολο ξύρισμα.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
μπα με ξυιρστικη μηχανη γινεται δουλιτσα
απλα μεγαλωνουνε γρηγορα οι γαμημενες οι αρχιδοτριχες κ βαριεμαι να τις ξυριζω καθε τρεις κ λιγο :2funny:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.555
Πόντοι
2.256
για ποιον λογο σου ειπε να μην βαζεις ξυραφι;εγω με ξυραφι τις κανω και δεν εχω καποιο θεμα
Κάθε φορά που ξυριζόμαστε εκεί, έστω κι αν δεν το καταλαβαίνουμε, γίνονται κάποιοι μικροτραυματισμοί. Σε κάποιες περιπτώσεις, στην επούλωση, βγαίνει παραπάνω δέρμα, δε θυμάμαι πως λέγεται και κάνει κάτι μικρά εξογκώματα σαν να περισσεύει δέρμα. Αυτά λοιπόν όταν τα είδα, φοβήθηκα μήπως είναι τίποτα κακό και πήγα σε δερματολόγο - αφροδισιολόγο. Τα αφαίρεσε με laser και μου το είπε αυτός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom