Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 233K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 388 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 120 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    508

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Τώρα που έχει Κριό καλητερα δάσος
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
και που να μπει οινοπνευμα στην ουρήθρα... θα ουρλιάζεις σαν ερυθρόδερμος
Καποια στιγμη ηξερα εναν πελατη μιας domina στο εξωτερικο που της ζητουσε να του κανει sounding αφου πρωτα ειχε βαλει στο υγρο - λιπαντικο καθαρισμου μια σταγονα οινοπνευμα.Το θυμηθηκα τωρα με αυτο που εγραψες. Δεν ξερω τι κανει πλεον στη ζωη του ο τυπος, αλλα καμια σχεση με αυτο που φανταζεστε. Ανθρωπος γραφειου...
 

Mikext

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
24
Like
122
Πόντοι
0
θαθελα ενα απαλο ξυρισμα γεννητικων οργανων και μετα κρεμουλα και λαδακι και....μασζακι και οτι αλλο θελεις εσυ ...μετα . Δεκτες γυναικες , τρανς , κλπ
Οπότε θες ευχάριστος
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
θαθελα ενα απαλο ξυρισμα γεννητικων οργανων και μετα κρεμουλα και λαδακι και....μασζακι και οτι αλλο θελεις εσυ ...μετα . Δεκτες γυναικες , τρανς , κλπ
Καμμια η κανεις προθυμος να προσφερει το ξυρισματακι και το μασαζ ????
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
θαθελα ενα απαλο ξυρισμα γεννητικων οργανων και μετα κρεμουλα και λαδακι και....μασζακι και οτι αλλο θελεις εσυ ...μετα . Δεκτες γυναικες , τρανς , κλπ
Καλώς τον και ας άργησε.

Κάνει και την ανοιχτή πρόταση και ο,τι προκύψει.
Σαφώς κάλεσμα προς αγοράκια όπως το βλέπω.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
θαθελα ενα απαλο ξυρισμα γεννητικων οργανων και μετα κρεμουλα και λαδακι και....μασζακι και οτι αλλο θελεις εσυ ...μετα . Δεκτες γυναικες , τρανς , κλπ
Καμμια η κανεις προθυμος να προσφερει το ξυρισματακι και το μασαζ ????
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
θαθελα ενα απαλο ξυρισμα γεννητικων οργανων και μετα κρεμουλα και λαδακι και....μασζακι και οτι αλλο θελεις εσυ ...μετα . Δεκτες γυναικες , τρανς , κλπ
Καμμια η κανεις προθυμος να προσφερει το ξυρισματακι και το μασαζ ????

Σίγουρα θέλεις απαλό μασαζάκι με κρεμούλα στ'αρχίδια ή μας το φέρνεις γύρω γύρω μέχρι να καταλήξεις στην σούφρα σου τύπε;;;;; :think:
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Πιπα χωρις γλυψιμο αρχιδιων δεν εχει αξια.οποτε παντα ξυραφι!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
Μόλις έπεσε ξυράφι πριν λίγη ώρα... δεν τα ξύριζα παλιότερα, με έπεισε μια γνωστή μασατζού(από την πρώτη κιόλας φορά που την είδα, μάλιστα μου πρότεινε να το κάνει αυτή η ίδια, μέσα στο μαγαζί που δούλευε όταν θα με ξανάβλεπε), μου έβαλε την ιδέα(μην στείλετε ΠΜ, δεν πρόκετιαι να πω ποιά).
Τελικά το δοκίμασα μόνος μου. Στην αρχή, φοβόμουν πολύ μην κόψω κάτι/ κάνω καμιά ζημιά και τρέχει το αίμα ποτάμι, αλλά τελικά, κανένα πρόβλημα, λίγη προσοχή και τέλος(μιλώ για εμένα, μην πάρω κανέναν στο λαιμό μου, χαχαχα)

Υ.Γ.: την αμέσως επόμενη φορά που την είδα, της έκανα έκπληξη...
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.869
Like
6.044
Πόντοι
1.056
Πιπα χωρις γλυψιμο αρχιδιων δεν εχει αξια.οποτε παντα ξυραφι!
Έτσι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μόλις έπεσε ξυράφι πριν λίγη ώρα... δεν τα ξύριζα παλιότερα, με έπεισε μια γνωστή μασατζού(από την πρώτη κιόλας φορά που την είδα, μάλιστα μου πρότεινε να το κάνει αυτή η ίδια, μέσα στο μαγαζί που δούλευε όταν θα με ξανάβλεπε), μου έβαλε την ιδέα(μην στείλετε ΠΜ, δεν πρόκετιαι να πω ποιά).
Τελικά το δοκίμασα μόνος μου. Στην αρχή, φοβόμουν πολύ μην κόψω κάτι/ κάνω καμιά ζημιά και τρέχει το αίμα ποτάμι, αλλά τελικά, κανένα πρόβλημα, λίγη προσοχή και τέλος(μιλώ για εμένα, μην πάρω κανέναν στο λαιμό μου, χαχαχα)
Όπως το είπες, λίγο προσοχή, εγώ το κάνω χρόνια, πρόβλημα κανένα!
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Κρέμα Veet και με δυο περάσματα είσαι φράπα.
 

Diff

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
14
Like
29
Πόντοι
0
Ξερει κανεις στη θεσσαλονικη αν βρισκουμε καπου αποτριχωση σε αντρες με κερι; Θελω μια φορα ετσι για τη δοκιμη, ξερω ποναει κλπ.. Σε κανα δυο κεντρα αισθητικης που ρωτησα ειπαν οτι σε αντρες στα γεννητικα οργανα δεν κανουν.. μονο πλατη στηθος κλπ.
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
185
Like
115
Πόντοι
1
δεν υπάρχει πουθενα στην Θεσσαλονίκη με κερι στα γενετικά οργανα, μονο λειζερ... εχω παρει σε ολα σχεδόν που κανουν κερι
 

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Τα δικά μου τα γαμημενα κρέμονται και δεν σουφρώνουν πάντα με το κρύο νερό. Ως εκ τούτου είναι κάπως δύσκολη η διαδικασία με αρκετα τσουχτερά ατυχηματάκια.

Εσείς; Πώς περιποίηστε τις μπάλες σας;

Κάθε τιπ ευπρόσδεκτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom