Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 233K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 388 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 120 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    508

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.382
Κριτικές
8
Like
4.093
Πόντοι
736
δωσε τα φωτα σου που κανεισ laizer να παμε και εμείς
Σε δερματολογο.
Να ξερεις θελει συνεδριες για να καθαρισεις εκει κατω.
Δεν πας μια και τελιωσες!
Απορω αλλοι δν κανουν;
Εγω εκει μου λενε οι κοπελες εχουν πολλους ανδρες που πανε,κανενας αλλος δν γραφει στο bou!!!!:think::think::think::think:
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.382
Κριτικές
8
Like
4.093
Πόντοι
736
Ξύρισμα,με λίγο αφρό και ζεστό νερό ότι πρέπει είναι, χωρίς κοψίματα
Να ξερεις οτι με το ξυραφι προκαλεις τραυματισμους και εκδορες που δεν φαινονται με γυμνο ματι.
Οταν εισαι φρεσκοξυρισμενος μν πας με καμια ιεροδουλη και παρεις τιποτα χωρις να το καταλαβεις.
Αυτα τα λογια ειναι απο γιατρους και εχω απο εμενα!!!
Θελει προσοχη το ξυραφι.
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.382
Κριτικές
8
Like
4.093
Πόντοι
736

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
114
Like
284
Πόντοι
21
Σε δερματολογο.
Να ξερεις θελει συνεδριες για να καθαρισεις εκει κατω.
Δεν πας μια και τελιωσες!
Απορω αλλοι δν κανουν;
Εγω εκει μου λενε οι κοπελες εχουν πολλους ανδρες που πανε,κανενας αλλος δν γραφει στο bou!!!!:think::think::think::think:
Πως λεγεται ο δερματολογος?
 

Diff

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
14
Like
29
Πόντοι
0
Μαγκες δοκιμασα στο σπιτι με κερι μονος μου στην κατω χωρα. Αφηστε λιγο στην ακρη τα κραξιματα τυπου αυτα ειναι γυναικεια πραματα και μπλα μπλα. Σαν πρωτη φορα ειναι καπως αβολο, καπως νοιωθεις τι κανω ρε μλκ τωρα αληθεια; Μια δυο φορες μετα, παει πολυ καλυτερα και ο πονος που λενε καποιοι δεν ειναι αμαν και τι αν το κανεις σε μικρα τμηματα. Στην πλατη που κανω χρονια με κερι (οχι μονος μου, δεν γινεται) ποναει πολυ περισσοτερο. 10-15 χρατς ειναι η ολη υποθεση και μετα για 2-3 βδομαδες εχεις δερμα μωρου.. ουτε φαγουρες, ουτες τριχες που γυρνανε ουτε σπυρακια ουτε τπτ.. Απλα θελει λιγο ενημερωση, δοκιμη χωρις επιπολαιοτητες και χρονο. Ζυγιζεις τις παραμετρους, το δοκιμαζεις αν σε βολευει/σ αρεσει καλως. Αλλιως κανε οτι κανεις τοσα χρονια. Ξυραφι, μηχανη οτι σ αρεσει.. εγω πιστευω οτι θα συνεχισω ετσι.

ΥΓ: δεν ειμαι γκει, ξυριζομαι κι εγω αλλες φορες μηχανη αλλες φορες ξυραφι απο τα 16-18 μου απλα ετσι για την αλλαγη το δοκιμασα και ειναι κομπλε.
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Σύντροφοι εγώ πήγα με ιεροδουλη την προηγούμενη εβδομάδα και μου έβαλε χοντό χερι γιατι ειμαι αξυριστος.
Με επρηξε σας λεω. Πιπα μου πηρε με μαντηλακι για να μην την ακουμπουν οι τριχες.
Το θεμα ειναι το εξης τωρα, τι θα πω στη γυναικα μου για να ξυριστω; Δεν θελω να μη γουσταρουν να τις γαμαω ακομα και εαν πληρωνονται! Με τη γυναικα μου ετσι και αλλιως δεν κανω σεξ συχνα, αλλα δεν θελω να το διακινδινευσω. Ακουω συμβουλες.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.081
Πόντοι
456
Σύντροφοι εγώ πήγα με ιεροδουλη την προηγούμενη εβδομάδα και μου έβαλε χοντό χερι γιατι ειμαι αξυριστος.
Με επρηξε σας λεω. Πιπα μου πηρε με μαντηλακι για να μην την ακουμπουν οι τριχες.
Το θεμα ειναι το εξης τωρα, τι θα πω στη γυναικα μου για να ξυριστω; Δεν θελω να μη γουσταρουν να τις γαμαω ακομα και εαν πληρωνονται! Με τη γυναικα μου ετσι και αλλιως δεν κανω σεξ συχνα, αλλα δεν θελω να το διακινδινευσω. Ακουω συμβουλες.
Της κάνεις γλυφομ@νι και αφού γλυκαθεί παραπονιέσαι ότι μπλέκονται οι μουνότριχες στα δόντια σου και να τις ξυρίσει αν είναι να το συνεχίσετε. Μετά ξέρεις ... :2funny:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.081
Πόντοι
456
Σύντροφοι εγώ πήγα με ιεροδουλη την προηγούμενη εβδομάδα και μου έβαλε χοντό χερι γιατι ειμαι αξυριστος.
Με επρηξε σας λεω. Πιπα μου πηρε με μαντηλακι για να μην την ακουμπουν οι τριχες.
Μου θύμισες τη γνωστή ατάκα για το μουστάκι, λίγο αλλαγμένη:

"Αυτή μέχρι και τ αρχίδια σου θα σε βάλει να ξυρίσεις!"

:2funny:
:2funny::2funny:
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.822
Πόντοι
456
............. να της πεις ότι έχεις τριχόπτωση ! παίξτο και λίγο στεναχωρημένος !
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.373
Πόντοι
2.306
Σύντροφοι εγώ πήγα με ιεροδουλη την προηγούμενη εβδομάδα και μου έβαλε χοντό χερι γιατι ειμαι αξυριστος.
Με επρηξε σας λεω. Πιπα μου πηρε με μαντηλακι για να μην την ακουμπουν οι τριχες.
Το θεμα ειναι το εξης τωρα, τι θα πω στη γυναικα μου για να ξυριστω; Δεν θελω να μη γουσταρουν να τις γαμαω ακομα και εαν πληρωνονται! Με τη γυναικα μου ετσι και αλλιως δεν κανω σεξ συχνα, αλλα δεν θελω να το διακινδινευσω. Ακουω συμβουλες.
Έπεσες σε μαλακισμενη.
Τι θα πει σε έπρηξε? Εκτός αν υπήρχε θέμα καθαριότητας.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
kαλά σας κάνουν. δεν ειναι υποχρεωμενες να φάνε και τις τρίχες σας επειδη πληρώνετε.ξυρισμένα η απόλαυση είναι χ100.ουτε 5 λεπτά με το ξυραφακι στο μπανιο. αυτες τι να πούν που ξυριζονται συνέχεια παντου.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Σύντροφοι εγώ πήγα με ιεροδουλη την προηγούμενη εβδομάδα και μου έβαλε χοντό χερι γιατι ειμαι αξυριστος.
Με επρηξε σας λεω. Πιπα μου πηρε με μαντηλακι για να μην την ακουμπουν οι τριχες.
Το θεμα ειναι το εξης τωρα, τι θα πω στη γυναικα μου για να ξυριστω; Δεν θελω να μη γουσταρουν να τις γαμαω ακομα και εαν πληρωνονται! Με τη γυναικα μου ετσι και αλλιως δεν κανω σεξ συχνα, αλλα δεν θελω να το διακινδινευσω. Ακουω συμβουλες.
Yπομονή και επιμονή. Πάρτες λίγο και μετά το σεξ του Φεβρουαρίου πάρτες λίγο ακόμη και μετά το σεξ του Μαρτίου λίγο ακόμη κ.ο.κ. για να μην δει διαφορά αμέσως. Μετά θα επικαλεστείς τα χρόνια που πέρασαν ...μήπως δεν έπεσαν και άλλες τρίχες πάνω σου ?
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Να ξερεις οτι με το ξυραφι προκαλεις τραυματισμους και εκδορες που δεν φαινονται με γυμνο ματι.
Οταν εισαι φρεσκοξυρισμενος μν πας με καμια ιεροδουλη και παρεις τιποτα χωρις να το καταλαβεις.
Αυτα τα λογια ειναι απο γιατρους και εχω απο εμενα!!!
Θελει προσοχη το ξυραφι.
Απολυτως αληθες, εχει ξαναγραφτει εδω.
αφηνουμε 2-3 ημερες τουλαχιστον μεταξυ ξυρισματος και …επισκεψης.
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Έπεσες σε μαλακισμενη.
Τι θα πει σε έπ
Έπεσες σε μαλακισμενη.
Τι θα πει σε έπρηξε? Εκτός αν υπήρχε θέμα καθαριότητας.

ρηξε? Εκτός αν υπήρχε θέμα καθαριότητας.
Έπεσες σε μαλακισμενη.
Τι θα πει σε έπρηξε? Εκτός αν υπήρχε θέμα καθαριότητας.
Φιλε δεν σταματησε να γκρινιαζει, δηλαδη ελεος. Πληρωνουμε για να γαμησουμε και ακουμε και γκρινα. Πιο καλα με τη γυναικα μου δωρεαν. Οσον αφορα τη καθαριοτητα ειχα κανει ντουζ στο δωματιο με φουλ αφρολουτρο στις πουτσοτριχες
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Μαλακες με έπιασε η γυναίκα μου με ξυρισμένα αρχιδια και έγινε της ποπης. Της είπα ότι είχα σπυράκια και τα για αυτό τα ξύρισα αλλά δεν με πιστεύει. Είναι σίγουρη πως τη κερατώνω!!! Πως το μαζεύω;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Μαλακες με έπιασε η γυναίκα μου με ξυρισμένα αρχιδια και έγινε της ποπης. Της είπα ότι είχα σπυράκια και τα για αυτό τα ξύρισα αλλά δεν με πιστεύει. Είναι σίγουρη πως τη κερατώνω!!! Πως το μαζεύω;
αυτη δε ξυριζεται?
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Ρε έλεος βοήθεια θέλω. Εγώ δεν ξυριζόμουν και τα ξύρισα για να γαμησω πουτανι τρελό και τωρα θα φάω παντόφλα. Βρείτε μου μια καλη δικαιολογία ρεεεεεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom