Νέα

Το πέος μου βρωμάει και ζέχνει, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrRobot15
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.985
Κριτικές
1
Like
32.881
Πόντοι
6.256

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.985
Κριτικές
1
Like
32.881
Πόντοι
6.256

Συνημμένα

  • 0EyqFHd.gif
    0EyqFHd.gif
    9,4 MB · Εμφανίσεις: 25

dyana10k

Call-Girl
Εγγρ.
12 Δεκ 2023
Μηνύματα
660
Like
6.162
Νταϊάνα αν σου σκάσει σε ραντεβού ο νηματοθετης τι κάνεις; πώς το αντιμετωπίζεις; τον βλέπεις, είναι νέος, ευάλωτος, έχει έρθει αποφασισμένος, εχει αφησει ηδη τα λεφτα, αφησε και +50, οδοντοκρεμα υπάρχει. Τι κανετε; ανοίγετε δύο φαντα;

Μίλα στον λαό σου.
Κάθε περίπτωση είναι διαφορετικη.
Αν είναι ευδιακριτη η κακή μυρωδιά δεν μπορώ να προχωρήσω,θα ακυρωθεί το ραντεβού.
Γιατί θα στο απαντήσω και σαν άνθρωπος πρώτα και μετά σαν επαγγελματίας.
Σαν άνθρωπος δεν θα ρισκάρω σε καμία περίπτωση να κολλήσω κάτι που να μπορώ να μεταφέρω σε κάποιον από την οικογένεια μου.
Ειδικά αν κάνει τόσο μπαμ.
(Θα μου πεις γιατί με τα γλωσσοφιλα κλπ δεν υπάρχει κυνδινος?? Ε όσο να ναι φαίνεται ο άλλος αν κυνδινευεις και τέλος πάντων προσέχουμε όσο μπορούμε και εγώ από την μεριά μου κάνω εξετάσεις κάθε 15 μέρες και μπορώ να πω για εμένα ότι είμαι υπεύθυνη.)
Και επίσης επειδή συναντάω και άλλους ανθρώπους δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να πάρω κάτι που θα μεταφέρω σε κάποιον και κατά συνέπεια και αυτός σε μέλη της οικογένειας του.
Όποιος με έχει συναντήσει έχει δει πόσο συχνά κάνω στοματικές πλύσεις και κάνω ότι μπορώ να προφυλασω και εμένα και τον πελάτη.
Από κει και πέρα σαν επαγγελματίας για ποιον λόγο να ρισκάρω να κολλήσω κάτι και να κάτσω 2-3 εβδομάδες εκτός και να χάσω τοσα ραντεβού??
Ας χάσω αυτό το 1 ραντεβού και αν ο άνθρωπος παρεξηγηθεί,ας παρεξηγηθεί η υγεία μας είναι πάνω από όλα.
Για τον ίδιο λόγο ΔΕΝ κάνω σεξ χωρίς προφυλακτικό όσες φορές και αν μου ζητήσουν,δεν κατουραω άλλους δεν με κατουράει κανεις και άλλα πολλά που μου ζητάνε.
Το πρόγραμμα μου είναι πολύ συγκεκριμένο και λεπτομερείς.
Σε ευχαριστώ για την ερώτηση σου αν δεν σε κάλυψαν σε οποιοδήποτε σκέλος μπορείς να μου το τονίσεις να απαντήσω δεν θέλω να αφήνω σκιές και υπονοούμενα σε ένα τόσο σοβαρό θέμα.
 

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
155
Like
280
Πόντοι
21

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
20
Like
22.783
Πόντοι
8.346

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
155
Like
280
Πόντοι
21

dyana10k

Call-Girl
Εγγρ.
12 Δεκ 2023
Μηνύματα
660
Like
6.162
Εδώ έλεγες στο παιδί να παρει φαντα ρε Ντι, το κατουρο σε πείραξε.

Αντε νταξ :grouphug:
Καλά τα λες σίγουρα,απλά ξέρεις τι υπάρχει εδώ μέσα?
Θα μου πουν σου είπε έτσι ο άλλος και δεν τον εβρισες μήπως γουστάρεις?? Έλα δεν θα το πω... Θα λάβω 863829292 τέτοια μηνύματα όπως με ρωτάνε ακόμα αν κάνω και κωλο που από την πρώτη μέρα το γράφω με κόκκινα γράμματα....
 

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
155
Like
280
Πόντοι
21
Καλά τα λες σίγουρα,απλά ξέρεις τι υπάρχει εδώ μέσα?
Θα μου πουν σου είπε έτσι ο άλλος και δεν τον εβρισες μήπως γουστάρεις?? Έλα δεν θα το πω... Θα λάβω 863829292 τέτοια μηνύματα όπως με ρωτάνε ακόμα αν κάνω και κωλο που από την πρώτη μέρα το γράφω με κόκκινα γράμματα....

Καλά ο κωλος δουλεμένος είναι, αλλά οκει δε ρώτησα, παίζουν πολλά, από hpv μέχρι ευερεθιστο έντερο. Εσύ ξέρεις εσύ αποφασίζεις. Πάμε να δούμε τώρα τι κάνει η Γαλατασαράι γιατί δε θα στο κρύψω, 0/3 δελτία έχουμε. Φιλάκια.
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
462
Κριτικές
3
Like
590
Πόντοι
301
Ας γραψει και κανας μυστης οτι εχει παρομοιο προβλημα με μενα θελω να ταυτιστω με καποιο δεν μπορει να ειμαι ο μονος που εχει αυτο το προβλημα κανεις αλλος δεν βιωνει κατι παρομοιο. Αχ ζηλευω τα νιατα μου στα 20 που δεν ειχα καν τετοια προβληματα ωραια χρονια
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
303
Πόντοι
21
Τύπε μου θύμησες το ανέκδοτο που πάει μια γκόμενα να τσιμπουκώσει έναν, και της λεει αυτός,έχω φέρει καπότες με γεύσεις να δω αν θα τις βρεις.Αυτή τον παίρνει στο στόμα γρήγορα, και όπως ήταν σκοτεινά του λέει αυτή η καπότα εχει γεύση ροκφόρ,
αυτός γελάει και της λέει περίμενε γλυκιά μου δεν φόρεσα ακόμη:buck2:
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
462
Κριτικές
3
Like
590
Πόντοι
301
Τύπε μου θύμησες το ανέκδοτο που πάει μια γκόμενα να τσιμπουκώσει έναν, και της λεει αυτός,έχω φέρει καπότες με γεύσεις να δω αν θα τις βρεις.Αυτή τον παίρνει στο στόμα γρήγορα, και όπως ήταν σκοτεινά του λέει αυτή η καπότα εχει γεύση ροκφόρ,
αυτός γελάει και της λέει περίμενε γλυκιά μου δεν φόρεσα ακόμη:buck2:
Πες το ψεμματα κατι τετοιο παθαινω και εγω φαντασου οταν τον παιζω δεν μπορω να αντεξω την μποχα που μου ερχεται στην μυτη
 

dyana10k

Call-Girl
Εγγρ.
12 Δεκ 2023
Μηνύματα
660
Like
6.162
Καλά ο κωλος δουλεμένος είναι, αλλά οκει δε ρώτησα, παίζουν πολλά, από hpv μέχρι ευερεθιστο έντερο. Εσύ ξέρεις εσύ αποφασίζεις. Πάμε να δούμε τώρα τι κάνει η Γαλατασαράι γιατί δε θα στο κρύψω, 0/3 δελτία έχουμε. Φιλάκια.
Μακάρι 0/4.

Δίπλα φιλάκια .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom