Νέα

Το πέος μου βρωμάει και ζέχνει, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrRobot15
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα ειμαι 30 χρονων και εχω θεμα με το πεος μου βρωμαει παρα πολυ παρολο που πλενομαι και κανω μπανιο δυστυχως πηγα σε ουρολογο και μου διεγνωσε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι μαλλον απο εκει πηγαζει αυτο το προβλημα. Τι να κανω εχετε καμια λυση. Σας εχει τυχει η ειμαι ο μονος. Ντρεπομαι καθε φορα που ειμαι με κοπελα μην γινω ρεζιλι απο την μποχα νταξει με πεταλουδιτσες της νυχτας δεν εχω τοσο θεμα γιατι ειναι επαγγελματιες αλλα με κανονικη κοπελα τι θα γινει. Ακουω λυσεις μακαρι να υπηρχε κανα αποσμητικο πεος.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.951
Πόντοι
6.815
Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα ειμαι 30 χρονων και εχω θεμα με το πεος μου βρωμαει παρα πολυ παρολο που πλενομαι και κανω μπανιο δυστυχως πηγα σε ουρολογο και μου διεγνωσε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι μαλλον απο εκει πηγαζει αυτο το προβλημα. Τι να κανω εχετε καμια λυση. Σας εχει τυχει η ειμαι ο μονος. Ντρεπομαι καθε φορα που ειμαι με κοπελα μην γινω ρεζιλι απο την μποχα νταξει με πεταλουδιτσες της νυχτας δεν εχω τοσο θεμα γιατι ειναι επαγγελματιες αλλα με κανονικη κοπελα τι θα γινει. Ακουω λυσεις μακαρι να υπηρχε κανα αποσμητικο πεος.
Συγνώμη πηγές σε ουρολόγο, έκανε διάγνωση και ζητάς από εδώ να σου πουν τι να κάνεις;
Δε νομίζω να είναι ότι το καλύτερο.
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Συγνώμη πηγές σε ουρολόγο, έκανε διάγνωση και ζητάς από εδώ να σου πουν τι να κάνεις;
Δε νομίζω να είναι ότι το καλύτερο.
κοιτα δεν μου εδωσε απαντηση στο τι να κανω με την βρομα μου τα μασαγε λιγο κυριως συζητησαμε για την προστατιτιδα τι να κανω για να υποχωρει αλλα χωρις καποια τυχει για να εξαφανιστει τελειως
 

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
155
Like
280
Πόντοι
21
Αδερφέ θεραπεία πηρες; σου είπαν από τι είναι η προστατιτιδα; γιατί κάτι κόλλησες στάνταρ. Το να σου δει τον προστάτη και να σου πει ναι είναι διογκωμενος χαίρω πολύ. Βρες από τι είναι, πάρε θεραπεία.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.951
Πόντοι
6.815
κοιτα δεν μου εδωσε απαντηση στο τι να κανω με την βρομα μου τα μασαγε λιγο κυριως συζητησαμε για την προστατιτιδα τι να κανω για να υποχωρει αλλα χωρις καποια τυχει για να εξαφανιστει τελειως
Δεν σου έδωσε αγωγή;
Μήπως να έκανες καμία βόλτα από Α. Συγγρό;
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Αδερφέ θεραπεία πηρες; σου είπαν από τι είναι η προστατιτιδα; γιατί κάτι κόλλησες στάνταρ. Το να σου δει τον προστάτη και να σου πει ναι είναι διογκωμενος χαίρω πολύ. Βρες από τι είναι, πάρε θεραπεία.
Δυστυχως θεραπεια που να εξαφανιζει το προβλημα δεν υπαρχει γι αυτο λεγεται και χρονια προστατιτιδα σταδιακα δινουν αντιβιωσεις για να μην ειναι σε εξαρση και να υποχωρει αυτο βεβαια ειναι αλλο θεμα συζητησης εγω εχω θεμα με τις οσμες του πεους
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.034
Κριτικές
4
Like
7.128
Πόντοι
1.336
Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα ειμαι 30 χρονων και εχω θεμα με το πεος μου βρωμαει παρα πολυ παρολο που πλενομαι και κανω μπανιο δυστυχως πηγα σε ουρολογο και μου διεγνωσε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι μαλλον απο εκει πηγαζει αυτο το προβλημα. Τι να κανω εχετε καμια λυση. Σας εχει τυχει η ειμαι ο μονος. Ντρεπομαι καθε φορα που ειμαι με κοπελα μην γινω ρεζιλι απο την μποχα νταξει με πεταλουδιτσες της νυχτας δεν εχω τοσο θεμα γιατι ειναι επαγγελματιες αλλα με κανονικη κοπελα τι θα γινει. Ακουω λυσεις μακαρι να υπηρχε κανα αποσμητικο πεος.
Πριν βγαινεις ραντεβου , να περνας απο ενα τσοντοσινεμα να στο γυαλιζουνε
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
κοιτα δεν μου εδωσε απαντηση στο τι να κανω με την βρομα μου τα μασαγε λιγο κυριως συζητησαμε για την προστατιτιδα τι να κανω για να υποχωρει αλλα χωρις καποια τυχει για να εξαφανιστει τελειως
παλιο πασιγνωστο μελος τυπε που αντιμετωπισε το ιδιο προβλημα δοκιμασε τα παντα και αναγκαστηκε στην τελικη να το κοψει :huh:
δες το σαν ευκαιρια τωρα που ο Κουλης νομιμοποιει παρενθετες μητερες,αφυλα,γονεας 1,2,3:confused::confused::confused:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα ειμαι 30 χρονων και εχω θεμα με το πεος μου βρωμαει παρα πολυ παρολο που πλενομαι και κανω μπανιο δυστυχως πηγα σε ουρολογο και μου διεγνωσε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι μαλλον απο εκει πηγαζει αυτο το προβλημα. Τι να κανω εχετε καμια λυση. Σας εχει τυχει η ειμαι ο μονος. Ντρεπομαι καθε φορα που ειμαι με κοπελα μην γινω ρεζιλι απο την μποχα νταξει με πεταλουδιτσες της νυχτας δεν εχω τοσο θεμα γιατι ειναι επαγγελματιες αλλα με κανονικη κοπελα τι θα γινει. Ακουω λυσεις μακαρι να υπηρχε κανα αποσμητικο πεος.
Το πετσάκι σου κατεβαίνει όλο καλά ; Αν κατεβαίνει πλένεις καλά τα πάντα με αντιβακτηριδιακό ;
Αν τα κάνεις όλα και επιμένει θες αλοιφές για μήκυτες.
Αυτό του ουρολόγου παπαριά μου φαίνεται.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα ειμαι 30 χρονων και εχω θεμα με το πεος μου βρωμαει παρα πολυ παρολο που πλενομαι και κανω μπανιο δυστυχως πηγα σε ουρολογο και μου διεγνωσε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι μαλλον απο εκει πηγαζει αυτο το προβλημα. Τι να κανω εχετε καμια λυση. Σας εχει τυχει η ειμαι ο μονος. Ντρεπομαι καθε φορα που ειμαι με κοπελα μην γινω ρεζιλι απο την μποχα νταξει με πεταλουδιτσες της νυχτας δεν εχω τοσο θεμα γιατι ειναι επαγγελματιες αλλα με κανονικη κοπελα τι θα γινει. Ακουω λυσεις μακαρι να υπηρχε κανα αποσμητικο πεος.
η τελευταια γκομενα που ειχα μια φορα (απο τις πολλες) ηθελε να με τσιμπουκωσει στο αμαξι.Τις λεω δεν εχω πλυθει οχι αστο..αυτη επεμενε μου λεει "δε σε σιχαινομαι" αν θες στη κανω πασα:confused:
 

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
155
Like
280
Πόντοι
21
Δυστυχως θεραπεια που να εξαφανιζει το προβλημα δεν υπαρχει γι αυτο λεγεται και χρονια προστατιτιδα σταδιακα δινουν αντιβιωσεις για να μην ειναι σε εξαρση και να υποχωρει αυτο βεβαια ειναι αλλο θεμα συζητησης εγω εχω θεμα με τις οσμες του πεους

Εμένα μου κάνει για βακτηριδιακη προστατιτιδα, όχι χρόνια. Αλλά οκει.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Δεν σου έδωσε αγωγή;
Μήπως να έκανες καμία βόλτα από Α. Συγγρό;
Συγγρο Η Συγγρου τυπε:think::confused::confused::confused:
elas-lyste.blogspot.jpg
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
η τελευταια γκομενα που ειχα μια φορα (απο τις πολλες) ηθελε να με τσιμπουκωσει στο αμαξι.Τις λεω δεν εχω πλυθει οχι αστο..αυτη επεμενε μου λεει "δε σε σιχαινομαι" αν θες στη κανω πασα:confused:
και εγω ειχα μια καποτε που μου ελεγε βγαλε εξω το βρωμικο σου και οταν μου εκανε πιπα στην αρχη λιγο ξινιζε και ενιωθα ασχημα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμένα μου κάνει για βακτηριδιακη προστατιτιδα, όχι χρόνια. Αλλά οκει.
οχι τυπε το εχω ψαξει αρκετα δεν ειναι μακαρι να ηταν βεβαια αυτο ειναι αλλο θεμα συζητησης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom