Νέα

Το πέος μου βρωμάει και ζέχνει, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrRobot15
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.625
Κριτικές
61
Like
39.774
Πόντοι
21.555
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Άλλη μια φορά...
ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΔΑ
:uzi::uzi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
λυσσαξατε ρε πουστηδες,ειπε ο ανθρωπος οτι το παθε απο χειρουργειο,φουλ αποστειρωση ολα:confused::confused::confused:
a-small-medical-examination-room.jpg
το παθε απο χειρουργειο,φουλ
 

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
155
Like
280
Πόντοι
21
Ο νηματοθετης ειναι μεγαλο τρολ οσοι ψαρωσατε και απαντησατε σοβαρα ειστε βλακες

Δεν απάντησε κανενας για τον κεφτέ νομιζω, το θέμα μπορεί ίσως να βοηθήσει κάποιο παιδι που όντως θα έχει θέμα με προστάτη. Κανονικά θα έπρεπε να υπάρχει pinned νήμα με αναλυτικά όλα τα ΣΜΝ κλπ, με ανοιχτά τα σχόλια για προσωπικές εμπειρίες. Αλλά πού, αφού δεν...
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Φιλαρακι εγω το παθαινω οταν εχω φαει θαλασσινα το προηγουμενο 24 ωρο . Μου βγαζει μια μυρωδια ψαριλα για αυτο και αποφευγω την καταναλωση τους οταν ειναι να γαμησω το επομενο διαστημα. Μιλαμε οσο και να τον πλενω δεν φευγει με τιποτα. Ενα φιλαρακι μου ειπε μια ιδεα μηπως αυτα τα μαντηλακια με αρωμα λεμονι που εχουν στις ψαροταβερνες κανουν δουλεια αλλα θα το δοκιμασω με την πρωτη ευκαιρια…
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
72
Like
12.710
Πόντοι
25.036
Φιλαρακι εγω το παθαινω οταν εχω φαει θαλασσινα το προηγουμενο 24 ωρο . Μου βγαζει μια μυρωδια ψαριλα για αυτο και αποφευγω την καταναλωση τους οταν ειναι να γαμησω το επομενο διαστημα. Μιλαμε οσο και να τον πλενω δεν φευγει με τιποτα. Ενα φιλαρακι μου ειπε μια ιδεα μηπως αυτα τα μαντηλακια με αρωμα λεμονι που εχουν στις ψαροταβερνες κανουν δουλεια αλλα θα το δοκιμασω με την πρωτη ευκαιρια…
Ναι αλλά ΠΡΟΣΟΧΗ πρέπει να φας τα μαντηλάκια πριν το ψάρι. Άμα τα φας μετά πιάνει για το επόμενο γεύμα...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα ειμαι 30 χρονων και εχω θεμα με το πεος μου βρωμαει παρα πολυ παρολο που πλενομαι και κανω μπανιο δυστυχως πηγα σε ουρολογο και μου διεγνωσε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι μαλλον απο εκει πηγαζει αυτο το προβλημα. Τι να κανω εχετε καμια λυση. Σας εχει τυχει η ειμαι ο μονος. Ντρεπομαι καθε φορα που ειμαι με κοπελα μην γινω ρεζιλι απο την μποχα νταξει με πεταλουδιτσες της νυχτας δεν εχω τοσο θεμα γιατι ειναι επαγγελματιες αλλα με κανονικη κοπελα τι θα γινει. Ακουω λυσεις μακαρι να υπηρχε κανα αποσμητικο πεος.
Δηλαδη τυπε με κανονικη κοπελα δεν εχεις παει ποτε? :confused:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.801
Like
3.622
Πόντοι
456
Ο πούτσος αν πιάσει μυρωδιά δεν φεύγει εύκολα. Θέλει δουλίτσα να καθαρίσει μετά. Όπως και το σπίτι κι ένα ρούχο και οτιδήποτε πιάσει μπόχα δεν ξεβρωμίζει σε μια στιγμή. Ειδικά άμα είναι κλειστό το παπάρι με πέτσα, παγιδεύεις μέσα εκεί μπίχλα τόσο καιρό που έχει ποτίσει όλο το πράγμα βρώμα.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Βρωμαει γιατι εχει μαζεψει πουτσοτυρι στη πετσα που καλύπτει τη βαλανο και αυτο να ξερεις εινσι η νουμερο 1 αιτια καρκινου πεους.
Τραβηξε ολο το δερμα πισω αν δεν εχεις φιμωση να φανει η βαλανος καθαρισε το αρχικα με σαπουνι και μερο και μετα θα κανεις πλυσεις με χαμομήλι καθημερινα αυτο οχι μια φορα τη βδομάδα.
Αν δεν ξεβρωμισει και εχεις καποιο σπυρι η πληγη που ερχεται η μυρωδια μπλεκεις σε περιπετειες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πουτσοκεφαλοτυρι
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.801
Like
3.622
Πόντοι
456
Βρωμαει γιατι εχει μαζεψει πουτσοτυρι στη πετσα που καλύπτει τη βαλανο και αυτο να ξερεις εινσι η νουμερο 1 αιτια καρκινου πεους.
Τραβηξε ολο το δερμα πισω αν δεν εχεις φιμωση να φανει η βαλανος καθαρισε το αρχικα με σαπουνι και μερο και μετα θα κανεις πλυσεις με χαμομήλι καθημερινα αυτο οχι μια φορα τη βδομάδα.
Αν δεν ξεβρωμισει και εχεις καποιο σπυρι η πληγη που ερχεται η μυρωδια μπλεκεις σε περιπετειες.
Τώρα το διάβασα. Αυτό ακριβώς έχει γίνει. Το έχω πάθει κι εγώ. Τον έβγαλα να παιχτεί πίπα μέσα στο αμάξι και βρώμισε όλο το αυτοκίνητο. Αφού είχε συσωρευτεί σπέρμα, σάλιο, κάτουρο και μουνόζουμο 2 ημερών. Αν πιάσει μυρωδιά την γάμησες, καλύτερα κόψτον μετά.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.801
Like
3.622
Πόντοι
456
πούτσο και ξύλο πουτάνα που σε πείραξε και η μυρωδιά εις την ψωλή μου
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Περα από την πλάκα, να πας κ σε έναν δεύτερο γιατρό να κατέχει, να το ψάξει με εξετάσεις, να ασχοληθεί
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.983
Κριτικές
1
Like
32.878
Πόντοι
6.256
Βασικες εξετασεις πλεον γινονται απο μικρες ηλικιες,
Αδιανοητο ενας ενηλικας να εχει διαβητη και να μην το ξερει
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.321
Like
2.405
Πόντοι
456
Βασικες εξετασεις πλεον γινονται απο μικρες ηλικιες,
Αδιανοητο ενας ενηλικας να εχει διαβητη και να μην το ξερει

Δεν είναι απαραίτητο να τον έχεις από μικρή ηλικία. Μπορεί να τον αποκτήσεις (το συνηθέστερο) στην πορεία.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Τι μου θύμησες....

Πριν κάποια χρόνια είχα κάποια οσμή και πήγα σε γιατρό. Αυτός τράβηξε τέρμα πίσω να εμφανιστεί εντελώς το πουτσοκέφαλο και έμεινε εκεί κανά 5 λεπτο να το κοιτάει και να μυρίζει. Μου είπε να ταμπονάρω το πουτσοκέφαλο με μπεταντιν για ένα χρονικό διάστημα και απλό πλύσιμο με νερό και όχι περίεργα σαπούνια. Επίσης όποτε τελειώνω, να στραγγίζω, κατούρημα και πλύσιμο.
Βασικά ναι, είναι θέμα καθαρα καθαριότητας πιστεύω. Θέλει συχνά πλύσιμο πίσω απο πετσάκι ή αν κάποιος το αντέχει να κάνει περιτομή...
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
@MrRobot15 Υπάρχει και το ενδεχόμενο να έχει μύκητες η βάλανος σου, πάνε σε έναν δερματολόγο-αφροδισιολόγο να σε εξετάσει και πιθανόν να σου δώσει ειδική κρέμα για τους μύκητες.
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
@MrRobot15 Υπάρχει και το ενδεχόμενο να έχει μύκητες η βάλανος σου, πάνε σε έναν δερματολόγο-αφροδισιολόγο να σε εξετάσει και πιθανόν να σου δώσει ειδική κρέμα για τους μύκητες.
Aδερφε μου σε ευχαριστω για την απαντηση εχω αναφερει πολλακις οτι εχω κανει ολες τις απαραιτητες εξετασεις και δεν εχει ανιχνεύει καποιο βακτηριο η μυκητας η τπτ αλλο ολα ειναι καθαρα γι αυτο λεω με σιγουρια οτι προκειται για χρονια προστατιτιδα
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
5
Like
5.418
Πόντοι
1.056
δοκίμασε μαζί με τις βαπόνες να κρεμάσεις και αρωματικό αυτοκινήτου που δίνουν δώρο στα πλυντήρια

αν δεν πετύχει τίποτα από αυτά πήγαινε για βιολογικό καθαρισμό :confused:
Τύπε υπάρχει κίνδυνος να του πέσει το δέρμα, όπως πέφτει η ταπετσαρία στα αυτοκίνητα μετά από βιολογικό.
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
300
Like
178
Πόντοι
1
Τι μου θύμησες....

Πριν κάποια χρόνια είχα κάποια οσμή και πήγα σε γιατρό. Αυτός τράβηξε τέρμα πίσω να εμφανιστεί εντελώς το πουτσοκέφαλο και έμεινε εκεί κανά 5 λεπτο να το κοιτάει και να μυρίζει. Μου είπε να ταμπονάρω το πουτσοκέφαλο με μπεταντιν για ένα χρονικό διάστημα και απλό πλύσιμο με νερό και όχι περίεργα σαπούνια. Επίσης όποτε τελειώνω, να στραγγίζω, κατούρημα και πλύσιμο.
Σου ειπε να κανεις καποια επεμβαση φιλε; Και μενα το δερμα καλυπτει σχεδον πληρως τη βαλανο, οποτε δημιουργουνται οσμες μετα απο λιγες ωρες. Δεν ξερω αν ειναι αναγκη να κανω κατι. Στα υπολοιπα δεν μυ δημιουργει κανενα προβλημα. Απλως πρεπει να προσεχω την υγιεινη μου περισσοτερο.
 

bourdeliarisXiotis

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
16
Like
26
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα ειμαι 30 χρονων και εχω θεμα με το πεος μου βρωμαει παρα πολυ παρολο που πλενομαι και κανω μπανιο δυστυχως πηγα σε ουρολογο και μου διεγνωσε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι μαλλον απο εκει πηγαζει αυτο το προβλημα. Τι να κανω εχετε καμια λυση. Σας εχει τυχει η ειμαι ο μονος. Ντρεπομαι καθε φορα που ειμαι με κοπελα μην γινω ρεζιλι απο την μποχα νταξει με πεταλουδιτσες της νυχτας δεν εχω τοσο θεμα γιατι ειναι επαγγελματιες αλλα με κανονικη κοπελα τι θα γινει. Ακουω λυσεις μακαρι να υπηρχε κανα αποσμητικο πεος.
Δοκιμασε κανενα σαπουνι απο πεταντιν οταν κανεις μπανιο και δοκιμασε να κοψεις την πρωτεινη για καμια εβδομάδα(Η πρωτεινη σου κάνει πιο έντονη τις οσμες στον ιδρώτα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom