Νέα

Το πέος μου βρωμάει και ζέχνει, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrRobot15
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.625
Πόντοι
456
H μυρωδιά αυτή είναι αφροδιασιακή.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
ρε φιλε εισαι χαζος δν ειμαι βρωμιαρης
Εννοείται τύπε, δεν σε θεωρώ βρωμιάρη, δεν ξέρω τις συνήθειες υγιεινής σου. Απλά είπα το κάτι παραπάνω, υποθέσεις, όπως όλοι, να ευθυμήσουμε λιγάκι.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.344
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Επίσης κάνε πιο συχνά μπάνιο όσο μπορείς , από τη μια φορά στη βδομάδα κατέβα στις 2, κι αν μπορείς κάθε φορά που κάνεις μπάνιο άλλαξε βρακί και φόρα φρεσκοπλυμμένο. Αυτά. Αν και ξαναλέω κάποιες γυναικές γουσταρουν αυτή τη μυρωδιά.

:think:

Τυπε αντε η μια εβδομαδα αποδεκτο, αλλα υπαρχει ανθρωπος που κανει ανα μια εβδομαδα και δεν αλλαζει και βρακι;

Δεν κανω φλεξαρισμα καθαριοτητας, απλη απορια
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.013
Πόντοι
5.006

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.625
Πόντοι
456
Έχω πάει επίσκεψη σε άνθρωπο που όπως καθόμασταν σηκώθηκε πήγε στη γωνία του δωματίου και κατούρισε σε ένα μπουκάλι που έβγάλε κάτω από το γραφείο κι έμεινα μαλάκας. Μετά είδα ότι είχε πάρα πολλά μπουκάλια μαζεμένα γεμάτα με κάτουρα. Άλλο ένα που υποέβοσκε νόμιζα ήταν κρασί. Καθόταν στον υπολογιστή έπαιζε παιχνίδια όλη μέρα και δεν πήγαινε τουαλέτα ποτέ ο μαν.
Κι εσείς μου λέτε για μπάνιο 3 φορές τη μέρα και πράσινα άλογα.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα ειμαι 30 χρονων και εχω θεμα με το πεος μου βρωμαει παρα πολυ παρολο που πλενομαι και κανω μπανιο δυστυχως πηγα σε ουρολογο και μου διεγνωσε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι μαλλον απο εκει πηγαζει αυτο το προβλημα. Τι να κανω εχετε καμια λυση. Σας εχει τυχει η ειμαι ο μονος. Ντρεπομαι καθε φορα που ειμαι με κοπελα μην γινω ρεζιλι απο την μποχα νταξει με πεταλουδιτσες της νυχτας δεν εχω τοσο θεμα γιατι ειναι επαγγελματιες αλλα με κανονικη κοπελα τι θα γινει. Ακουω λυσεις μακαρι να υπηρχε κανα αποσμητικο πεος.
Δοκίμασε να πλυθείς με betadine,άσε τον αφρό του να δράσει λίγο και ξεπλύσου
Κάντο 2-3 φορές και βλέπεις:confused:
Και εννοώ όλη την περιοχή εκεί κάτω,αφού της ρίξεις και ένα ξύρισμα πρώτα,προτιμότερα με κάποια μηχανή
 
Τελευταία τροποποίηση:

dyana10k

Call-Girl
Εγγρ.
12 Δεκ 2023
Μηνύματα
660
Like
6.162
Thank Me Later!!❣️
 

Συνημμένα

  • Fanta-Orange-red-330ml-1.jpg
    Fanta-Orange-red-330ml-1.jpg
    52,1 KB · Εμφανίσεις: 12

dyana10k

Call-Girl
Εγγρ.
12 Δεκ 2023
Μηνύματα
660
Like
6.162
Χωρίς πλάκα τώρα,να πας σε άλλο γιατρό πάρε δεύτερη γνώμη και αγωγή...
Μην το αφήνεις το λιγότερο είναι τι θα σκεφτεί η κοπέλα,είναι η υγεία σου η αυτοπεποίθησή σου κλπ...
Σε γιατρό...χθες!! ❣️
Περαστικά εύχομαι !!
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
πήγαινε σε μαγαζί που βουτάς τα πόδια σε κάτι γυάλες που έχουν ψαράκια μέσα για καθαρισμό και βάλε το πέος σου τύπε μήπως βοηθήσει αυτό :priest:
Τύπε,θα τον κυνηγάνε με μηνύσεις μετά,επειδή τα ψαράκια θα ψοφήσουν επί τόπου:confused:
 

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
155
Like
280
Πόντοι
21
Χωρίς πλάκα τώρα,να πας σε άλλο γιατρό πάρε δεύτερη γνώμη και αγωγή...
Μην το αφήνεις το λιγότερο είναι τι θα σκεφτεί η κοπέλα,είναι η υγεία σου η αυτοπεποίθησή σου κλπ...
Σε γιατρό...χθες!! ❣️
Περαστικά εύχομαι !!

Νταϊάνα αν σου σκάσει σε ραντεβού ο νηματοθετης τι κάνεις; πώς το αντιμετωπίζεις; τον βλέπεις, είναι νέος, ευάλωτος, έχει έρθει αποφασισμένος, εχει αφησει ηδη τα λεφτα, αφησε και +50, οδοντοκρεμα υπάρχει. Τι κανετε; ανοίγετε δύο φαντα;

Μίλα στον λαό σου.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Φίλε πήγαινε σε άλλο γιατρό....
Δεν είμαι γιατρός αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ο προστάτης τι σχέση έχει με την άσχημη μυρωδιά.
Και επίσης επειδή διαβάζω τα σχόλια σου μην εστιάζεις να θεραπεύσεις τα συμπτώματα αλλά το πρόβλημα.
Να είσαι υπεύθυνος για σένα τις συντρόφους σου τις κοπέλες που δουλεύουν κλπ ....
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Αυτη ειναι η λυση και θα προτεινα να τον αφησει αρκετες ωρες και θελει δυο τρεις ημερες .Καποτε καταδρομεας δεν καναμε μπανιο σε κατι Παρμενιων ,δεκαημερα κλπ ειχαμε αλλαξιες ειχαμε μωρομαντηλα ομως σχολειο καταδρομων τον ειχα αφησει απλυτο δεν ξερω ποσο βρωμαγε και εζεχνε μπετατιν κλπ τουμπανο.
Ας το δοκιμάσει,δεν θα πάθει κάτι
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
τυπε γλυτωνεις κι απο τις κριτικες αρκει ενα "εχω παει" :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom