Νέα

Τακτικοί πελάτες κάποιας πουτάνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χάνεται η θέρμη όταν γαμάς πολλές φορές την ίδια τάνα;

  • Σταδιακά ναι

    Ψήφοι: 40 55,6%
  • Όχι, καυλώνω το ίδιο

    Ψήφοι: 32 44,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
εχεις δικιο και με την πολλη παρατραβηγμενη φιλια....δεν μπορεις να βγαλεις προστυχα γουστα αμα ντρεπεσαι κιολας ή σου περασουν ιδέες χαζοκαψουρας...καλα δεν το συζητω τα αλλα που λες λουλουδια κλπ ειναι οντως γελοιοτητες...εγω αυτο που καμια φορα παθαινα και δεν ξερω αν εχει συμβει με αλλον συναγωνιστη ειναι αγχος αποδοσης με γνωστες ενω με αγνωστες καινουριες ολα καλα..αν και μαλλον ακουγεται περιεργο ετσι την πατουσα μερικες φορες απο υπερβολικο κολλημα σε μια συγκεκριμενη...
φίλε μου θά προσθέσω σέ αυτά πού λές τό εξής.. έχεις γίνεις φίλος μέ τήν ιερόδουλο .μιλάς στό τηλέφωνο η ακόμη καί στό ιντερνετ στό φόρουμ..
πίνεις καφέ στήν κουζίνα τού στούντιο η τού μπουρδέλου καί μετά τίς λές έλα νά σέ γαμίσω μέ ένα πενηντάρι...ε εγώ δέν μπορώ νά τό κάνω...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σωστα... ουτε να της πεις θελω να σε γαμησω απο κωλο ή θελω κανα βρωμολογο .αρχιζει ενας περιεργος...σεβασμος ασυμβατος με τον ορισμο και την εννοια της πουτανιας...και το γαμησι γινεται συζυγικο...και φιλικο αλλα χανει το παθος..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
υπηρξα τακτικος της βερονικας....
εγω φιλε γαμαικανε ειχα διαφορες περιοδους στην μπουρδελοιστορια μου...αννα-μαρια και δαναη οι τοπ σε επισκεψεις...μαρια τσεχα και μια παλια ρωσιδα γιαννα.εμμανουελλα και εφη αλλα και χριστινα ρουμανα αλλα κολλημματα κατα καιρους..
 

Επισκέπτης
φίλε μου θά προσθέσω σέ αυτά πού λές τό εξής.. έχεις γίνεις φίλος μέ τήν ιερόδουλο .μιλάς στό τηλέφωνο η ακόμη καί στό ιντερνετ στό φόρουμ..
πίνεις καφέ στήν κουζίνα τού στούντιο η τού μπουρδέλου καί μετά τίς λές έλα νά σέ γαμίσω μέ ένα πενηντάρι...ε εγώ δέν μπορώ νά τό κάνω...

εγώ μπορώ! :2funny: :2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
φίλε μου 10 μέλη ανάμεσα στα 79000 μέλη μάλλον στήν λογική μου συμφωνείς...
αποψή μου είναι ότι καμμιά ιερόδουλος δέν παραδεχετε τό παθος της γιά τόν αλβανό της τό μεγάλο της μυστικό ότι τρώει ξύλο καί τά ακουμπάει...άλλα λένε καί άλλα κάνουν..
ελάχιστες είναι οί ανεξάρτητες ..η άν θές τσακώνοντε γιά κανένα μήνα καί μετά επανέρχοντε στήν αγκαλιά τού ρωσσοπόντιου..βρίσκουν αποδοχή καί κατανόηση αυτό μού έχει δείξει η 25χρονη πείρα μου..άλλωστε είμαι καί παθών..άμα πάμε καμμιά φορά γιά καφέ θά τά πούμε δέν μού πολυαρέσουν τα πμ..
Ξαναλεω....
Δεν διαφωνω μαζι σου!!!Ειναι μαζοχες,αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!!Και ποτε δεν παραδεχονται την πραγματικοτητα που ζουνε!!
10 ειναι τα μελη που ξερω εγω!Μπορει να ειναι ομως 100 ή 1000 στη πραγματικοτητα!!!
Τελοσπαντων δεν εχει και σημασια,αμα παμε για καφε πολυ ευχαριστως να πουμε και μια κουβεντα παραπανω αλλα εγω δεν σου εστειλα κανενα πμ!!! :think:
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Μμμμμμ !!!
Εγω παντως τις πηδαω συνηθως αυτες που γνωριζω σε καφετεριες.
Τωρα για τις σχεσεις και τετοια ο καθενας κανει αυτο που κουβαλαει στην κεφαλα του και οι πολλες υποδειξεις δεν νομιζω οτι αλλαζουν την γνωμη που εχει ο καθενας και τα θελω του !!!
Οποτε ο καθεις πορευεται με αυτα που εχει θεσει ως στοχο.
Το αν ειναι σωστο η λαθος ο χρονος παντα το δειχνει.


μηπως λες αυτες απο τη καφετερια του x-oneirou?  :2funny: :2funny:
 

STINGER

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ας κάνω προσπάθεια να βάλω τα πράματα σε μια σειρά, πάντα σύμφωνα με την εμπειρία μου.  Τόσα χρόνια στο κουρμπέτι, τα ‘χω δει όλα (νομίζω).

Είδος Α:  Η πουτάνα που στον σηκώνει μόνο και μόνο που τη βλέπεις.  Δε σημαίνει ότι η ίδια πουτάνα τον σηκώνει σε όλο τον κόσμο.  Σημαίνει ότι σε κάποιον, τον σηκώνει πάντα.  Είχα και γκόμενα τέτοια, και έχω βρει και πουτάνες τέτοιες.  Προφανώς, όταν τη βρεις γίνεσαι τακτικός πελάτης.  Τη γκόμενα την παράτησα γιατί εκτός του ότι τον σήκωνε σε μένα, τον σήκωνε και σε άλλους.
Υποκειμενικά, θεωρείς μουνάρα την πουτάνα που πάντα στον σηκώνει.  Αυτό δε σημαίνει ότι το ίδιο θα την θεωρεί και όλος ο άλλος κόσμος.

Είδος Β:  Η πουτάνα που σου ταιριάζει στο σεξ.  Αυτό δεν είναι τόσο θέμα χημείας (όπως το Α), αλλά τρόπου πηδήματος. Κινήσεις, σημεία ευαισθησίας, σωματικό ταίριαγμα τέλος πάντων. Και τέτοιες (πουτάνες) έχω βρει.  Ήταν θυμάμαι μια Ελληνίδα, παντρεμένη, ο άντρας της είχε πέσει έξω στη δουλειά του και είχαν οικονομικά προβλήματα και αποφάσισε να βοηθήσει το οικογενειακό ταμείο κάνοντας (για λίγο) αυτή τη δουλειά.  Πράγματι, μετά από μισό ή ένα χρόνο το ‘κοψε.  Ό άντρας της το 'ξερε.  ΔΕΝ έψαχνε για γκόμενο, αν και το χαιρόταν το γαμήσι, τουλάχιστον μαζί μου (όπως και εγώ άλλωστε).

Είδος Γ:  Η πουτάνα που ξεσκίζεται τύπου hard core και σ’ αρέσει, γιατί μόνο σε τσόντες βλέπει κανείς τέτοια γαμήσια, που να τα κάνει κι όλας ο ίδιος.  Οι συνάδελφοι εδώ έχουν αναφέρει πολλές τέτοιες περιπτώσεις, και τις επιβεβαιώνω (όσες έχω πάρει) κι εγώ.

Υπάρχουν κι άλλες κατηγορίες, αλλά να μην το πλατειάσουμε τώρα.  Η ουσία πάντως είναι ότι ΠΑΝΤΑ, η γυναίκα που πηδιέται για να βγάλει λεφτά, ΔΕΝ ψάχνει μέσα από τον επαγγελματικό της χώρο να βρει σχέση.  Μπορεί να συμβεί κι αυτό (ξέρω περιπτώσεις), αλλά μάλλον είναι η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα.

Συμπέρασμα:  Πηδάτε γιατί χανόμαστε.  Τα υπόλοιπα είναι φιλοσοφίες.
Κοιτάχτε τα έντονα γράμματα! ΑΑΑ μπράβο! Τα πάντα ολα
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Σε Δημόσιες τουέλετες μπήκα ? Κάτσε να βγώ,...μυρίζει,..

Ρε παλιοχαρακτήρες, εγώ είμαι τακτικότατος σε μία πουτάνα ! Τακτικότατος !
 

stronios

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
παλια ειχα κολλησει με μια και πρεπει να ειχα παει μαζι της τουλαχιστον 20 φορες μεσα σε ενα 3μηνο τετραμηνο, απο ενα σημειο και περα βεβαια οταν σε φωναζει η πουτανα με το μικρο σου ονομα κατανταει παρακμη και το πηρα πρεφα και την εκανα για αλλες πολιτειες
γενικα μεχρι 5-6 φορες το πολυ αν ειναι καλη η αλλη πιστευω ειναι οκ μετα ειναι και λιγο μαλακια
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Με amateur call girl το οποίο ήταν πιο παλιά στην Ελλάδα μου είχε τύχει το εξής φοβερό...Κάθε φορά ήταν και καλύτερη από την προηγούμενη. Είχαμε τρελή χημεία στο κρεβάτι, ενώ είχαμε γίνει και φιλαράκια σε φάση να έχει μείνει για να κοιμηθεί στο σπίτι μου, να έχουμε βγει έξω για φαγητό μετά το σεξ και άλλα τέτοια. Ευτυχώς που έφυγε, διότι θα είχα καταστραφεί οικονομικά  :2funny: :2funny: :2funny: Ημουν και σε σχέση τότε, αλλά την πουτάνα προσπαθούσα να τη βλέπω μία φορά τη εβδομάδα ή, το δεκαήμερο.
Αυτό, όμως, μάλλον ήταν η εξαίρεση του κανόνα. Με την πλειονότητα που έχω πάει, μετά την 4η-5η φορά που θα την πάρω δεν θα μου κάνει ιδιαίτερη αίσθηση και είναι μία από τα ίδια. Πλέον, βέβαια, συνήθως δεν παίρνω καμία γκόμενα πάνω από 2 φορές, πλην ελαχίστων περιπτώσεων.
 

controlmachine

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
λιγες ειναι αυτες που αξιζει να της παιρνεις τακτικα
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
με τις κοπελες μας ημαστε καθε μερα και ισως ερχετε η φθορα πιο γρηγορα αλλα στα αλλα κοριτσια πηγαινουμε για την αλλαγη και οχι συνεχως.πηγαινα στο μαρινακι μιλφ τροφωνειου 13 3βαρδεια το κοντο ενοοω με τον ωραιο πατο ασχετο μηπως ξερει κανεις που ειναι,και με εκανε να αισθανομαι οτι ηταν αυτη το κοριτσι μου,με ηρεμια παντα και διαθεση,γιατι λοιπον να παω σε μια που θα με ξενερωση και θα μου ριξη το ηθικο?βεβαια ποτε μια δεν αρκει αλλα αν αναφερθει κατι στο σαιτ καλο γιατι να μη δοκιμασουμε χε!!χε!!ολοι εχουμε τα γουστα μας σε καποιους μερικες αρεσουν σε αλλους οχι γιαυτο αδελφοι καλο ειναι να πρωτιμαμε αυτες που τιμουν τα λεφτα που δινουμε γιατι και μας δεν μας τα χαριζουν και οχι τις ξενερωτες.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Η μακροχρονια πορεια μου στον αγοραιο ερωτα με εχει διδαξει οτι οσο πιο πολυ γνωριζεσαι με μια κοπελα τοσο ποιο καλα περνας.

Εχω διαφορετικη αντιμετωπιση απο τις κοπελες που ηδη γνωριζομαστε καλ, μιας και αυτες νοιωθουν πιο οκεια και ανετα μαζι μου.

Βεβαια δεν φτανω στο σημειο της υπερβολης.

Το συχνοτερο που μπορει να παω με την ιδια κοπελα ειναι 1 φορα καθε μηνα-40 μερες, οχι πιο τακτικα, για ενα συνολο 7-8 φορων τον χρονο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.957
Πόντοι
22.785
Η μακροχρονια πορεια μου στον αγοραιο ερωτα με εχει διδαξει οτι οσο πιο πολυ γνωριζεσαι με μια κοπελα τοσο ποιο καλα περνας.

Εχω διαφορετικη αντιμετωπιση απο τις κοπελες που ηδη γνωριζομαστε καλ, μιας και αυτες νοιωθουν πιο οκεια και ανετα μαζι μου.

Βεβαια δεν φτανω στο σημειο της υπερβολης.

Το συχνοτερο που μπορει να παω με την ιδια κοπελα ειναι 1 φορα καθε μηνα-40 μερες, οχι πιο τακτικα, για ενα συνολο 7-8 φορων τον χρονο.

Αγαπητέ στήν πολύχρονη πορεία σου .... ΜΗΠΩΣ συνάντησες κάποια Ρούλα ???????????? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom