Νέα

Τακτικοί πελάτες κάποιας πουτάνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χάνεται η θέρμη όταν γαμάς πολλές φορές την ίδια τάνα;

  • Σταδιακά ναι

    Ψήφοι: 40 55,6%
  • Όχι, καυλώνω το ίδιο

    Ψήφοι: 32 44,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
Σημερα μιλουσα με ενα φιλαρακι μου στο τηλεφωνο...Ειναι κ αυτος μεσα στο σπορ γενικα κ ειναι τακτικος πελατης μιας πουτανας...προχθες του εδωσε το τηλεφωνο της,χωρις να της το ζητησει ο ιδιος(το εγραψε σε ενα χαρτακι η κοπελα)...κ ο μαλακας δεν την ρωτησε ποτε μπορει να την παρει κ για ποιο λογο κ με επρηξε σημερα στις ερωτησεις,τι να κανει,αν πρεπει να την τηλεφωνησει κτλ...
επειδη λοιπον εμενα δεν μου εχει τυχει αναλογο περιστατικο,ρωταω οποιον εχει αναλογη εμπειρια κτλ,κτλ...περιμενει να του δωσω κ απαντηση αυριο...δωστε τα φωτα σας παρακαλω. :grin: :grin: :grin:
(δεν ανοιγω νεο θεμα,μιας κ ψιλοσχετιζεται το ηδη υπαρχον θεμα...)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σημερα μιλουσα με ενα φιλαρακι μου στο τηλεφωνο...Ειναι κ αυτος μεσα στο σπορ γενικα κ ειναι τακτικος πελατης μιας πουτανας...προχθες του εδωσε το τηλεφωνο της,χωρις να της το ζητησει ο ιδιος(το εγραψε σε ενα χαρτακι η κοπελα)...κ ο μαλακας δεν την ρωτησε ποτε μπορει να την παρει κ για ποιο λογο κ με επρηξε σημερα στις ερωτησεις,τι να κανει,αν πρεπει να την τηλεφωνησει κτλ...
επειδη λοιπον εμενα δεν μου εχει τυχει αναλογο περιστατικο,ρωταω οποιον εχει αναλογη εμπειρια κτλ,κτλ...περιμενει να του δωσω κ απαντηση αυριο...δωστε τα φωτα σας παρακαλω. :grin: :grin: :grin:
(δεν ανοιγω νεο θεμα,μιας κ ψιλοσχετιζεται το ηδη υπαρχον θεμα...)
ντιμιτς μου εχει τυχει.....δυο φορες μου το δωσε η κοπελα και μια της το ζητησα εγω και το πηρα.....οι λογοι.....πρωτον κανονιζεις και μαθαινεις απλα ποτε δουλευει,που και τι βαρδια αν δεν ειναι σταθερη σε καποιο μαγαζι......δευτερον κανονιζεις βιζιτα εκτος μαγαζιου αμα η κοπελα κανει κατι τετοιο που προφανως θα σου το πει εμμεσα ή αμεσα παλι....τριτον γενικα αν ειστε φιλοι παιζει να παρεις και για καμια καλησπερα αν και γενικα αυτα τα βρισκω πολυ αγαπουλιστικα και χαζα...

γενικα οσες δεν θελουν κατι παραπανω απο το επαγγελματικο οταν δεν δουλευουν το κλεινουν ή δεν απανταν στο κινητο οπως αγνοουν πιθανως και κλησεις με  αποκρυψη...φυσικα οταν καποια σου δωσει κινητο υποθετω πως ειμαστε ολοι νορμαλ ενηλικες και οχι παιδακια που παιζουν το σεβεσαι και δεν παιρνεις για να σπασεις πλακα ουτε το μοιραζεις δεξια και αριστερα σε αγνωστους και μη ασχετους .....ασχετα που βεβαια η καθεμια θα πει οτι μονο σε σενα το δινει στην ουσια εκει οπου αλλου θελει αυτη το εχει δωσει ηδη.....μην τσιμπατε οτι ειστε οι μονοι και μοναδικοι που το πηρατε......καθεμια εχει πολλους πελατες.....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
ντιμιτς μου εχει τυχει.....δυο φορες μου το δωσε η κοπελα και μια της το ζητησα εγω και το πηρα.....οι λογοι.....πρωτον κανονιζεις και μαθαινεις απλα ποτε δουλευει,που και τι βαρδια αν δεν ειναι σταθερη σε καποιο μαγαζι......δευτερον κανονιζεις βιζιτα εκτος μαγαζιου αμα η κοπελα κανει κατι τετοιο που προφανως θα σου το πει εμμεσα ή αμεσα παλι....τριτον γενικα αν ειστε φιλοι παιζει να παρεις και για καμια καλησπερα αν και γενικα αυτα τα βρισκω πολυ αγαπουλιστικα και χαζα...

γενικα οσες δεν θελουν κατι παραπανω απο το επαγγελματικο οταν δεν δουλευουν το κλεινουν ή δεν απανταν στο κινητο οπως αγνοουν πιθανως και κλησεις με  αποκρυψη...φυσικα οταν καποια σου δωσει κινητο υποθετω πως ειμαστε ολοι νορμαλ ενηλικες και οχι παιδακια που παιζουν το σεβεσαι και δεν παιρνεις για να σπασεις πλακα ουτε το μοιραζεις δεξια και αριστερα σε αγνωστους και μη ασχετους .....ασχετα που βεβαια η καθεμια θα πει οτι μονο σε σενα το δινει στην ουσια εκει οπου αλλου θελει αυτη το εχει δωσει ηδη.....μην τσιμπατε οτι ειστε οι μονοι και μοναδικοι που το πηρατε......καθεμια εχει πολλους πελατες.....
gl ευχαριστω man!
τον φοβαμαι τον μακακα,γιατι ενω ειναι ωραιο παιδι (αντικειμενικα),ειναι ψιλοαγαπουλης κ τετοια...κ περιμενει να του δωσω εγω καμμια συμβουλη (σωθηκε!),επειδη ειμαι πιο πολλα χρονια στο σπορ σε σχεση με αυτον...δεν ξερω τι να του πω,δεν θελω να τον παρω στο λαιμο μου... :P :P
(θα του μεταφερω μονο αυτα που διατυπωσες....) :grin:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Τα τελευταία δύο χρόνια σε ρδέλο τον δίνω μόνο σε συγκεκριμένη τάνα απο Κωνσταντινουπόλεως (δεν θα πω όνομα γιατί υπάρχουν και νταβάδες) Το μόνο που μπορώ να αποκαλύψω μην την κάψουμε την κοπέλα είναι το γεγονός πως πάντα είναι βραδινή βάρδια και κάνει και πρωκτικό. Αρκετοί συναγωνιστές την έχουν πάρει. Είναι από την Πολωνία και βγαίνει στο σαλόνι με νωχελικό ύφος.

Είμαστε φιλαράκια στο facebook, εδώ και κανά χρόνο έχουμε βγει πολλές φορές για καφεδάκι και γενικά έχουμε μία καλή επικοινωνία εκτός της δουλειάς της. Οχι δεν είμαι αγαπούλας. Αν ήμουν θα έπρεπε μία φορά την εβδομάδα τουλάχιστον να είμαι εκεί. Αλλά όποτε θέλω να ξεδώσω σε κάποιο σπίτι, θα πάω στάνταρ εκεί. Ξέρω ότι θα περάσω πολύ καλά, αφού πλέον γνωρίζει τι θέλω και πολύ περισσότερο αν και θα ακουστεί ψεύτικο σε εσάς τύποι μου, περνάει και αυτή καλά μαζί μου και μου δείχνει τι είναι αυτό που της αρέσει στο κρεβάτι. Εκτός δεν την έχω πάρει ποτέ. Γκόμενο έχει πάντως η κοπελιά και κάποια στιγμή σκοπεύει να σταματήσει τη δουλειά.

 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Τα τελευταία δύο χρόνια σε ρδέλο τον δίνω μόνο σε συγκεκριμένη τάνα απο Κωνσταντινουπόλεως (δεν θα πω όνομα γιατί υπάρχουν και νταβάδες) Το μόνο που μπορώ να αποκαλύψω μην την κάψουμε την κοπέλα είναι το γεγονός πως πάντα είναι βραδινή βάρδια και κάνει και πρωκτικό. Αρκετοί συναγωνιστές την έχουν πάρει. Είναι από την Πολωνία και βγαίνει στο σαλόνι με νωχελικό ύφος.

Είμαστε φιλαράκια στο facebook, εδώ και κανά χρόνο έχουμε βγει πολλές φορές για καφεδάκι και γενικά έχουμε μία καλή επικοινωνία εκτός της δουλειάς της. Οχι δεν είμαι αγαπούλας. Αν ήμουν θα έπρεπε μία φορά την εβδομάδα τουλάχιστον να είμαι εκεί. Αλλά όποτε θέλω να ξεδώσω σε κάποιο σπίτι, θα πάω στάνταρ εκεί. Ξέρω ότι θα περάσω πολύ καλά, αφού πλέον γνωρίζει τι θέλω και πολύ περισσότερο αν και θα ακουστεί ψεύτικο σε εσάς τύποι μου, περνάει και αυτή καλά μαζί μου και μου δείχνει τι είναι αυτό που της αρέσει στο κρεβάτι. Εκτός δεν την έχω πάρει ποτέ. Γκόμενο έχει πάντως η κοπελιά και κάποια στιγμή σκοπεύει να σταματήσει τη δουλειά.
φιλε οταν σταματησει τη δουλεια θα δεις οτι αυτα που λες δεν ισχυουν.απο προσωπικη εμπειρια στο λεω
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
φιλε οταν σταματησει τη δουλεια θα δεις οτι αυτα που λες δεν ισχυουν.απο προσωπικη εμπειρια στο λεω

Μπορεί φίλε μου, αλλα το θέμα είναι ένα. Το εικοσάρικο θα πιάσει τόπο και δεν θα πάει σε καμία φλόμπα ξεπέτα
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
αλλο το ενα αλλο το αλλο

Είμαι περίεργος να μάθω την ιστορία χάρις στην οποία έχεις προσωπική εμπειρία. Εκτός και αν είναι πιο πίσω οπότε να κάνω ένα τσεκ στις προηγούμενες σελίδες.
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Τα τελευταία δύο χρόνια σε ρδέλο τον δίνω μόνο σε συγκεκριμένη τάνα απο Κωνσταντινουπόλεως (δεν θα πω όνομα γιατί υπάρχουν και νταβάδες) Το μόνο που μπορώ να αποκαλύψω μην την κάψουμε την κοπέλα είναι το γεγονός πως πάντα είναι βραδινή βάρδια και κάνει και πρωκτικό. Αρκετοί συναγωνιστές την έχουν πάρει. Είναι από την Πολωνία και βγαίνει στο σαλόνι με νωχελικό ύφος.

Είμαστε φιλαράκια στο facebook, εδώ και κανά χρόνο έχουμε βγει πολλές φορές για καφεδάκι και γενικά έχουμε μία καλή επικοινωνία εκτός της δουλειάς της. Οχι δεν είμαι αγαπούλας. Αν ήμουν θα έπρεπε μία φορά την εβδομάδα τουλάχιστον να είμαι εκεί. Αλλά όποτε θέλω να ξεδώσω σε κάποιο σπίτι, θα πάω στάνταρ εκεί. Ξέρω ότι θα περάσω πολύ καλά, αφού πλέον γνωρίζει τι θέλω και πολύ περισσότερο αν και θα ακουστεί ψεύτικο σε εσάς τύποι μου, περνάει και αυτή καλά μαζί μου και μου δείχνει τι είναι αυτό που της αρέσει στο κρεβάτι. Εκτός δεν την έχω πάρει ποτέ. Γκόμενο έχει πάντως η κοπελιά και κάποια στιγμή σκοπεύει να σταματήσει τη δουλειά.
ειμαι παρα πολυ περιεργος να μπω στην ψυχολογια του "γκομενου" της

θυμηθηκα μια πουτανα που μου ελεγε τα ιδια οτι εχει "γκομενο" και ολο αυτο που κανει στο δελο ειναι απλα δουλεια

στην αρχη με παραξενεψε λιγο , αλλα στην πορεια διαπιστωσα οτι αυτη η "σχεση" ή δεν υπαρχει ή πολυ απλα ο "γκομενος" ειναι επαγγελματιας στο χωρο του αγοραιου ερωτα
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Η μαλακία και το πιο περίεργο είναι ότι στο facebook έχουν φωτογραφίες μαζί απο γιορτές κτλ. κτλ. και εκεί αναρωτιέσαι "Ρε τύπε η γκόμενα σου είναι τάνα και το ξέρεις ότι κάνει αυτό το πράγμα" Πόσα λεφτά δλδ του γυρνάει σπίτι και ο ίδιος δεν έχει αξιοπρέπεια να βγαίνει φόρα παρτίδα στις φωτό;
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Η μαλακία και το πιο περίεργο είναι ότι στο facebook έχουν φωτογραφίες μαζί απο γιορτές κτλ. κτλ. και εκεί αναρωτιέσαι "Ρε τύπε η γκόμενα σου είναι τάνα και το ξέρεις ότι κάνει αυτό το πράγμα" Πόσα λεφτά δλδ του γυρνάει σπίτι και ο ίδιος δεν έχει αξιοπρέπεια να βγαίνει φόρα παρτίδα στις φωτό;
Δεν ειναι ακριβως "γκομενος" , με την συνηθισμενη εννοια του ορου
ειναι κατι αλλο :

 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Η μαλακία και το πιο περίεργο είναι ότι στο facebook έχουν φωτογραφίες μαζί απο γιορτές κτλ. κτλ. και εκεί αναρωτιέσαι "Ρε τύπε η γκόμενα σου είναι τάνα και το ξέρεις ότι κάνει αυτό το πράγμα" Πόσα λεφτά δλδ του γυρνάει σπίτι και ο ίδιος δεν έχει αξιοπρέπεια να βγαίνει φόρα παρτίδα στις φωτό;
Tα πάντα πωλούνται και τα πάντα αγοράζονται φίλε μου  ;)
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Τυποι μου το θεωρειτε αγαπουλιαση να πηγαινει καποιος τακτικα σε 3-4 πουτανες με τις οποιες εχει καλη χημεια και περναει καλα?
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
578
Like
182
Πόντοι
6

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.937
Κριτικές
18
Like
15.751
Πόντοι
4.546
Είσαι συγγενής του pogba;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom