Νέα

Τακτικοί πελάτες κάποιας πουτάνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χάνεται η θέρμη όταν γαμάς πολλές φορές την ίδια τάνα;

  • Σταδιακά ναι

    Ψήφοι: 40 55,6%
  • Όχι, καυλώνω το ίδιο

    Ψήφοι: 32 44,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ανοιγω αυτο το θρεντακι ,για τους πελατες που τιμουν σε τακτα χρονικα διαστηματα μια συγκεκριμενη ιεροδουλο.
Προφανως για να ειμαστε τακτικοι πελατες, σημαινει οτι καυλωσαμε την πρωτη φορα πολυ με δαυτη  :boobies:  :knockinb: ,το θεμα ειναι ,αν ξεθωριαζει το παθος και η καυλα με τις πολλαπλες φορες και γινεται αδιαφορια απο μας, και αγγαρεια για τις κοπελες...

Και φυσικα αν ισχυει αυτο για μας τους μπουρδελιαρηδες και τις πουτανες,φανταζομαι τι θα γινεται με τις γκομενες μας ...τις σουταρουμε πριν καν το καταλαβουν  :headbang: :2funny: :2funny:

Αποψεις?
 

Επισκέπτης
αμα ειναι καλη(δηλαδη αμα σε καυλωνει εσενα)θα πας αρκετες φορες μεχρι να σου φυγει.αν δε φυγει η θα τη βγαλεις γκομενα η θα σου φαει τα λεφτα(οπως γινεται κατα 90% με τη δευτερη περιπτωση)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Κατα την δικη μου κριση το παθος και η καυλα πολλαπλασιαζονται οταν γαμας την ιδια...... αφηστε που υπαρχουν και πιο "θερμες υπηρεσιες" απο την πλευρα της κοπελας.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Υπαρχουν μερικες κοπελες που επισκεφτομαι συχνα.
Ειναι η εξασφαλισμενη απολαυση. Ομως δεν πηγαινω μονο σε αυτες, αλλοιώς θα....παντρευομουνα.
Παντα ζηταω και κατι καινουργιο.

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Υπαρχουν μερικες κοπελες που επισκεφτομαι συχνα.
Ειναι η εξασφαλισμενη απολαυση. Ομως δεν πηγαινω μονο σε αυτες, αλλοιώς θα....παντρευομουνα.
Παντα ζηταω και κατι καινουργιο.

λεγε ονοματα τυπε μου
ολα πεστα
τα παντα ολα
το ενα το αλλο
:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
αμα ειναι καλη(δηλαδη αμα σε καυλωνει εσενα)θα πας αρκετες φορες μεχρι να σου φυγει.αν δε φυγει η θα τη βγαλεις γκομενα η θα σου φαει τα λεφτα(οπως γινεται κατα 90% με τη δευτερη περιπτωση)

παρα πολυ σωστη αποψη  ;)

σιγουρα εννοεις οτι θα σου τα "φαει" τα λεφτα , χωρις να περνας και συ το ιδιο καλα οπως τις πρωτες φορες (μικραινει η σχεση αποδοσης/τιμης) ,ενω θα μπορουσες να επενδυσεις σε αλλη... ;)
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Υπάρχει κοπέλα που επισκέπτομαι συχνά , αλλά κατά διαστήματα κάνω αποτοξινώσει , και μετά ξανά πάω , βεβαία μετά την αποτοξινώσει , είναι πιο θερμή γιατί με τέτοια κρίση δεν είναι για να χάνεις τους κάλους πελάτες .βεβαία δεν λέω όνομα γιατί δεν θέλω να εκθέσω την κοπέλα .
 

Επισκέπτης
ασε που με τοσους ''τακτικους''που εχουν ποσο καλα να εξυπηρετησουν ολους πια...
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
αποτοξινώσει = παω στον εφραιμ για δυο εβδομαδες .  :jerking: :jerking: :jerking:

 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
νομιζω οτι δεν το εχουμε παραλληλισει με το κατα ποσο βαριομαστε μετα απο μερικες φορες την ιδια γκομενα ... και τρωει σουτ  ;)
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Είμαι της "σχολής" να δοκιμάζω κάθε φορά κάτι καινούριο. Θα έλεγα πως αυτό με εξιτάρει περισσότερο. Το ό,τι δεν ξέρεις τι μπορεί να σου προσφέρει και πόσο καλύτερη μπορεί να είναι από τις υπόλοιπες που έχεις πάει. Οσες μου έχουν κάνει το λεγόμενο...κλικ, που εννοείται πως έχει συμβεί, και οι υπηρεσίες τους ακούμπησαν το άριστα, σαφώς και τις έχω ξανατιμήσει. Αλλά δεν θυμάμαι τον εαυτό μου να έχω πάει με κάποια επαγγελματία πάνω από τέσσερις με πέντε φορές ή, να έφαγα τρελλό κόλλημα μαζί της. Οσες, πάλι, με απογοήτευσαν έφαγαν άκυρο.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ανοιγω αυτο το θρεντακι ,για τους πελατες που τιμουν σε τακτα χρονικα διαστηματα μια συγκεκριμενη ιεροδουλο.


Εννοείς αυτούς που έχουν σχέση δηλαδή και τους παντρεμένους.  :dancing:
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Τι ακριβως θελεις να μαθεις???

Να πω εγώ; Πληροφορίες για τις κοπέλες που επισκέφτεσαι συχνά. Δουλεύουν σε στούντιο, σε μπουρδέλο, έρχονται στο χώρο σου; Ποιες είναι και ποιοι οι λόγοι που σε ώθησαν να κολλήσεις με αυτές. Για να τις επισκέφτεσαι συχνά σημαίνει πως είναι αρκετά καλές οι υπηρεσίες που προσφέρουν. Οπότε πληροφόρησέ μας και εμάς για να τις έχουμε στο νου μας και να κάνουμε τσεκάρισμα στο μέλλον.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Πάρα πολύ ενδιαφέρον θέμα. Για μένα δεν υπάρχει κάποιο στάνταρ. Υπάρχουν τάνες με τις οποίες μετά από κάποιο καιρό μειώνεται η επιθυμία , και με άλλες που αυξάνεται. Εξαρτάται και από την τάνα. Πολλές μπορεί να τα δίνουν όλα στους νέους πελάτες για να τους καλοπιάσουν και να τους κερδίσουν σαν πελάτες. Και μετά δεν έχουν την ίδια διάθεση , αφού σε θεωρούν "σίγουρο".  Άλλες τα δίνουν όλα στους σταθερούς πελάτες , σαν "ανταμοιβή" .
Επίσης εξαρτάται και από το τί άνθρωπος είναι η τάνα. Με τον καιρό θες δεν θες γνωρίζεστε . Θα μάθεις πράγματα για αυτήν , θα μάθει για εσένα. Και παίζει και αυτό ρόλο πιστεύω...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Όταν δεν υπάρχει κάτι καλό νέο να δοκιμάσω,και φοβούμενος μήπως χάσω τσάμπα τα λεφτά μου,πάω στα σίγουρα.Παλιά δεν το σκεφτόμουν καν να πάω στην ίδια,αν και εδώ που τα λέμε παλιότερα για να βρεις την ίδια κοπέλα και δεύτερη φορά έπρεπε να κάνεις ευχέλαιο.Άλλαζαν συνεχώς.Τώρα είναι διαφορετικά.
 

Επισκέπτης
Η αλήθεια είναι κάπου στην μέση! Όντως, αν γίνεις regular τότε σε γνωρίζει κι αυτή καλύτερα κι αν σε πάει γενικά τότε το επίπεδο υπηρεσιών αυξάνεται, γίνεται GFE, κτλ, κτλ.

Παρόλα αυτά, εγώ βαριέμαι σε κάποιες φάσεις. Μπορεί να πάω 3-4 φορές συνεχόμενα αλλά μετά το αφήνω κάνα 2μηνο και ξαναπάω. Έχω 1-2 regular (η μία είναι η Χριστίνα στην Φυλής κι η άλλη η Φωτεινή στην Ιάσωνος). Με την Φωτεινή το έχουμε προχωρήσει αρκετά... της τα δίνω στο στόμα, μέχρι και στην κωλοτρυπίδα την έχω χύσει. Το Χριστινάκι από την άλλη δεν κάνει τέτοια αλλά με αναγνωρίζει πλέον, μου έρχεται κατευθείαν και μου πιάνει τον πούτσο διακριτικά και μέσα στο δωμάτιο τρέχει και πηδάει πάνω μου, μου κάνει sex show, με καυλώνει πάντα στην αρχή χωρίς καπότα με χαδάκια και τριψίματα, με αφήνει να την κωλοδαχτυλιάζω (πολύ σιγά και πολύ λίγο όμως) και στο γαμήσι με κάνει άλογο!

Όπως είπα όμως, βαριέμαι κάπου-κάπου οπότε κάνω κάνα "break" και με καμιά άλλη! Κι επιστρέφω μετά ξανά!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Με την Φωτεινή το έχουμε προχωρήσει αρκετά... της τα δίνω στο στόμα, [size=15pt]μέχρι και στην κωλοτρυπίδα την έχω χύσει[/size].
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Θεέ και Κύριε!!! Χωρίς λάστιχο ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom