Νέα

Τακτικοί πελάτες κάποιας πουτάνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χάνεται η θέρμη όταν γαμάς πολλές φορές την ίδια τάνα;

  • Σταδιακά ναι

    Ψήφοι: 40 55,6%
  • Όχι, καυλώνω το ίδιο

    Ψήφοι: 32 44,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.733
Πόντοι
6.925
... εγώ προσωπικά αποφεύγω νά δημιουργώ φιλίες μέ ιερόδουλο διότι μερικές φορές πού έγινε μετά ντρεπόμουν νά πάω μαζί τους καί ίσχυσε καί γιά αυτές τό ίδιο..
η συμβουλή μου είναι μία μικρή οικιότητα γιά νά επιτύχουμε καλύτερες υπηρεσίες καί νά είμαστε ποιό  άνετα   αλλά μέχρι εκεί..
Ναι φίλε μου και εγώ το έχω νιώσει αυτό ... και κράτησα αποστάσεις γιατί θέλω να πηγαίνω ξανά και ξανά
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
διάβασα μέ προσοχή τής απόψεις πολλών φίλων πού γενικά είναι σωστές καί θά τοποθετηθώ.
είναι λογικό μία ιερόδουλος νά έχει φιλικές σχέσεις μέ κάποιους πελάτες της ..όπως καί εσείς στήν δουλειά σας αλλά προσοχή μήν μπερδεύουμε τήν φιλία μέ τήν καψούρα.άποψη μου είναι ότι μία σωστή ιερόδουλος καί έχουμε αρκετές μέλη τού σάιτ θέλουν νά έχουν πελάτες φίλους γιά νά είναι ποιό άνετα καί νομίζω ότι θά προσφέρουν καί κάτι παραπάνω...
οί εκδηλώσεις λατρείας μέ λουλούδια καρδούλες κλπ τό μόνο πού κερδίζουν μερικοί είναι νά γίνοντε γελοίοι καί νά θέλουν οί ιερόδουλες στό βάθος νά τούς ξεφορτωθούν..στό βάθος καμμία δέν επιδιώκει σχέση μέ πελάτη διότι η πολύ μεγάλη πλειοψηφία τους έχουν τόν άνθρωπό τους καί μάλιστα είναι τόσο εξαρτημένες από αυτόν πού δέν βλέπουν τίποτε άλλο(έφαγα ξύλο αλλά τόν αγαπάω)
εγώ προσωπικά αποφεύγω νά δημιουργώ φιλίες μέ ιερόδουλο διότι μερικές φορές πού έγινε μετά ντρεπόμουν νά πάω μαζί τους καί ίσχυσε καί γιά αυτές τό ίδιο..
η συμβουλή μου είναι μία μικρή οικιότητα γιά νά επιτύχουμε καλύτερες υπηρεσίες καί νά είμαστε ποιό  άνετα   αλλά μέχρι εκεί..
εάν στήν πορεία προκύψει καί κάποιοα φιλική σχέση μήν περιμένετε τίποτε παραπάνω από αυτό πού θά πάρετε από μιά φίλη πού γνωρίσατε σέ μιά καφετέρια..
Εχεις απολυτο δικιο φιλε σε ολα οσα ειπες!!!
Μην ξεχναμε ομως ενα πραγμα....
Σχεδον ολες οι ιεροδουλες πιανουν γκομενους πελατες και στο τελος καταληγουν με εναν απο αυτους!!!
Φυσιολογικο ειναι απλα μη μας λενε οτι δεν μπλεκουν τα επαγγελματικα με τα προσωπικα τους!!!
Και βεβαια φυσιολογικο ειναι να κανουν και φιλιες με πελατες!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ναι της αρεσει να ξεσκονιζει το σπιτι το Σαμπρινακι !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
εάν στήν πορεία προκύψει καί κάποιοα φιλική σχέση μήν περιμένετε τίποτε παραπάνω από αυτό πού θά πάρετε από μιά φίλη πού γνωρίσατε σέ μιά καφετέρια..
Μμμμμμ !!!
Εγω παντως τις πηδαω συνηθως αυτες που γνωριζω σε καφετεριες.
Τωρα για τις σχεσεις και τετοια ο καθενας κανει αυτο που κουβαλαει στην κεφαλα του και οι πολλες υποδειξεις δεν νομιζω οτι αλλαζουν την γνωμη που εχει ο καθενας και τα θελω του !!!
Οποτε ο καθεις πορευεται με αυτα που εχει θεσει ως στοχο.
Το αν ειναι σωστο η λαθος ο χρονος παντα το δειχνει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
διάβασα μέ προσοχή τής απόψεις πολλών φίλων πού γενικά είναι σωστές καί θά τοποθετηθώ.
είναι λογικό μία ιερόδουλος νά έχει φιλικές σχέσεις μέ κάποιους πελάτες της ..όπως καί εσείς στήν δουλειά σας αλλά προσοχή μήν μπερδεύουμε τήν φιλία μέ τήν καψούρα.άποψη μου είναι ότι μία σωστή ιερόδουλος καί έχουμε αρκετές μέλη τού σάιτ θέλουν νά έχουν πελάτες φίλους γιά νά είναι ποιό άνετα καί νομίζω ότι θά προσφέρουν καί κάτι παραπάνω...
οί εκδηλώσεις λατρείας μέ λουλούδια καρδούλες κλπ τό μόνο πού κερδίζουν μερικοί είναι νά γίνοντε γελοίοι καί νά θέλουν οί ιερόδουλες στό βάθος νά τούς ξεφορτωθούν..στό βάθος καμμία δέν επιδιώκει σχέση μέ πελάτη διότι η πολύ μεγάλη πλειοψηφία τους έχουν τόν άνθρωπό τους καί μάλιστα είναι τόσο εξαρτημένες από αυτόν πού δέν βλέπουν τίποτε άλλο(έφαγα ξύλο αλλά τόν αγαπάω)
εγώ προσωπικά αποφεύγω νά δημιουργώ φιλίες μέ ιερόδουλο διότι μερικές φορές πού έγινε μετά ντρεπόμουν νά πάω μαζί τους καί ίσχυσε καί γιά αυτές τό ίδιο..
η συμβουλή μου είναι μία μικρή οικιότητα γιά νά επιτύχουμε καλύτερες υπηρεσίες καί νά είμαστε ποιό  άνετα   αλλά μέχρι εκεί..
εάν στήν πορεία προκύψει καί κάποιοα φιλική σχέση μήν περιμένετε τίποτε παραπάνω από αυτό πού θά πάρετε από μιά φίλη πού γνωρίσατε σέ μιά καφετέρια..
εχεις δικιο και με την πολλη παρατραβηγμενη φιλια....δεν μπορεις να βγαλεις προστυχα γουστα αμα ντρεπεσαι κιολας ή σου περασουν ιδέες χαζοκαψουρας...καλα δεν το συζητω τα αλλα που λες λουλουδια κλπ ειναι οντως γελοιοτητες...εγω αυτο που καμια φορα παθαινα και δεν ξερω αν εχει συμβει με αλλον συναγωνιστη ειναι αγχος αποδοσης με γνωστες ενω με αγνωστες καινουριες ολα καλα..αν και μαλλον ακουγεται περιεργο ετσι την πατουσα μερικες φορες απο υπερβολικο κολλημα σε μια συγκεκριμενη...
 

mrbill

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχω φάει κόλλημα, αλλά φοβάμαι πως αν πάω σε κάποια κοπέλα πολλές φορές και είναι καλή, ίσως να αποκτήσω και αυτό είναι κάτι που δε θέλω.

Άλλωστε, είναι γνωστό πόσο μαλάκες είμαστε εμείς οι άντρες σε τέτοια θέματα, μια κοπέλα να μας χαμογελάσει λίγο παραπάνω και καψουρευτήκαμε.

Άλλη μια: Πόσο μαλάκες είμαστε εμείς οι άντρες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Δεν έχω φάει κόλλημα, αλλά φοβάμαι πως αν πάω σε κάποια κοπέλα πολλές φορές και είναι καλή, ίσως να αποκτήσω και αυτό είναι κάτι που δε θέλω.

Άλλωστε, είναι γνωστό πόσο μαλάκες είμαστε εμείς οι άντρες σε τέτοια θέματα, μια κοπέλα να μας χαμογελάσει λίγο παραπάνω και καψουρευτήκαμε.

Άλλη μια: Πόσο μαλάκες είμαστε εμείς οι άντρες.
το οτι ειμαστε ειμαστε και μαλακες και μουνοειλωτες...
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Μαλλον θα μιλας για την Λινα-Μαρια που ειναι αδερφη της Μελινας-Σαμπρινας που ειχε γυρισει τσοντα και μετα εκανε φωτογραφηση στο Penthouse!!!
Οι 2 τους ειχανε αναλαβει για ενα διαστημα το μαγαζι αυτο παλια!!!
Απ'οτι ξερω η Λινα- Μαρια (Ντανιελα)βρηκε εναν και παντρευτηκε!!!Η Σαμπρινα εχει αλλου ειδους προβληματα!


καλα  spoon δεν παιζεσαι....με εστειλες...ναι εχεις δικιο μαλλον Penthouse ηταν το περιοδικο...την ειχες παρει???δεν ξερω για αλλους αλλα εγω εκανα ενα γαμησι,αλλο πραγμα...η σαμπρινα τι εχει?drugs?
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
με τη μελινα - σαμπρινα  πριν καιρο ειχα συναντηθει και εκτος δουλειας για καφεδακι... οταν ακομη εμενε στο καβουρι...στο σπιτι του νταβα μαλλον ... (πριν παει πατρα)... και γαμω τα κοριτσια... η αληθεια ειναι οτι θα ηθελα να τη ξαναδω  :knockinb:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
καλα  spoon δεν παιζεσαι....με εστειλες...ναι εχεις δικιο μαλλον Penthouse ηταν το περιοδικο...την ειχες παρει???δεν ξερω για αλλους αλλα εγω εκανα ενα γαμησι,αλλο πραγμα...η σαμπρινα τι εχει?drugs?
Τις εχω παρει και τις 2 και να σου πω την αληθεα η Λινα μου αρεσε πιο πολυ στο κρεββατι και ας υστερουσε αρκετα σε εμφανιση!!!

Οσο αφορα την Σαμπρινα, οπως ακριβως το εγραψε και ο Tresurert....της αρεσει να "ξεσκονιζει" το σπιτι!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
τους ειχα προτεινει(στη σαμπρινα) οταν αναλαβαν το ιουλιανου να κανονισουμε σε μια αλλαγη βαρδιας να τις παρω παρτου αυτες τις 2. αλλα δε δεχτηκαν >:(
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ας κάνω προσπάθεια να βάλω τα πράματα σε μια σειρά, πάντα σύμφωνα με την εμπειρία μου.  Τόσα χρόνια στο κουρμπέτι, τα ‘χω δει όλα (νομίζω).

Είδος Α:  Η πουτάνα που στον σηκώνει μόνο και μόνο που τη βλέπεις.  Δε σημαίνει ότι η ίδια πουτάνα τον σηκώνει σε όλο τον κόσμο.  Σημαίνει ότι σε κάποιον, τον σηκώνει πάντα.  Είχα και γκόμενα τέτοια, και έχω βρει και πουτάνες τέτοιες.  Προφανώς, όταν τη βρεις γίνεσαι τακτικός πελάτης.  Τη γκόμενα την παράτησα γιατί εκτός του ότι τον σήκωνε σε μένα, τον σήκωνε και σε άλλους.
Υποκειμενικά, θεωρείς μουνάρα την πουτάνα που πάντα στον σηκώνει.  Αυτό δε σημαίνει ότι το ίδιο θα την θεωρεί και όλος ο άλλος κόσμος.

Είδος Β:  Η πουτάνα που σου ταιριάζει στο σεξ.  Αυτό δεν είναι τόσο θέμα χημείας (όπως το Α), αλλά τρόπου πηδήματος. Κινήσεις, σημεία ευαισθησίας, σωματικό ταίριαγμα τέλος πάντων. Και τέτοιες (πουτάνες) έχω βρει.  Ήταν θυμάμαι μια Ελληνίδα, παντρεμένη, ο άντρας της είχε πέσει έξω στη δουλειά του και είχαν οικονομικά προβλήματα και αποφάσισε να βοηθήσει το οικογενειακό ταμείο κάνοντας (για λίγο) αυτή τη δουλειά.  Πράγματι, μετά από μισό ή ένα χρόνο το ‘κοψε.  Ό άντρας της το 'ξερε.  ΔΕΝ έψαχνε για γκόμενο, αν και το χαιρόταν το γαμήσι, τουλάχιστον μαζί μου (όπως και εγώ άλλωστε).

Είδος Γ:  Η πουτάνα που ξεσκίζεται τύπου hard core και σ’ αρέσει, γιατί μόνο σε τσόντες βλέπει κανείς τέτοια γαμήσια, που να τα κάνει κι όλας ο ίδιος.  Οι συνάδελφοι εδώ έχουν αναφέρει πολλές τέτοιες περιπτώσεις, και τις επιβεβαιώνω (όσες έχω πάρει) κι εγώ.

Υπάρχουν κι άλλες κατηγορίες, αλλά να μην το πλατειάσουμε τώρα.  Η ουσία πάντως είναι ότι ΠΑΝΤΑ, η γυναίκα που πηδιέται για να βγάλει λεφτά, ΔΕΝ ψάχνει μέσα από τον επαγγελματικό της χώρο να βρει σχέση.  Μπορεί να συμβεί κι αυτό (ξέρω περιπτώσεις), αλλά μάλλον είναι η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα.

Συμπέρασμα:  Πηδάτε γιατί χανόμαστε.  Τα υπόλοιπα είναι φιλοσοφίες.
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ δε μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου να πιάνει φιλίες με μια ιερόδουλη.Βασικά θα ήμουν δύσπιστος , γιατί πολλές ιερόδουλες έχουν μεν ταλέντο στην επικοινωνία , αλλά ακόμα και αν το κάνουν με καλή διάθεση , δεν παύουν να αντιμετωπίζουν τη σχέση μαζί σου επαγγελματικά.
Έχω επιλέξει να έχω σχέσεις μαζί τους μόνο τυπικές.Καμιά φορά μπορεί να πω κάτι πιο προσωπικό , έναν προβληματισμό , ακόμα και "τον πόνο μου" , όπως και όλοι το έχουν κάνει αυτό φαντάζομαι , αλλά δε θέλω η κατάσταση να ξεφύγει.Δεν επιδιώκω ούτε ψευδογκομενικές , ούτε ψευδοφιλικές σχέσεις μαζί τους.Πραγμαιτκά δεν κρίνω όσους το βλέπουν διαφορετικά , απλά αυτή είναι η δική μου οπτική γωνία. 
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Εχεις απολυτο δικιο φιλε σε ολα οσα ειπες!!!
Μην ξεχναμε ομως ενα πραγμα....
Σχεδον ολες οι ιεροδουλες πιανουν γκομενους πελατες και στο τελος καταληγουν με εναν απο αυτους!!!
Φυσιολογικο ειναι απλα μη μας λενε οτι δεν μπλεκουν τα επαγγελματικα με τα προσωπικα τους!!!
Και βεβαια φυσιολογικο ειναι να κανουν και φιλιες με πελατες!!!
φίλε σποον σέ αυτό πού λές ότι  σχεδόν όλες πιάνουν γκόμενους πελάτες θα διαφωνήσω,θά συμφωνήσω ότι έχει γίνει μερικές φορές αλλά είναι εξαίρεση τού κανόνα..
όλες έχουν μιά ηλίθια καί αρωστημένη σχέση συνήθως μέ κανέναν αλβανό ρουμάνο η ρωσσοπόντιο καί δέν ξεκολάνε σχεδόν ποτέ ακόμα καί άν φάνε κλωτσιές..καί μερικές είναι καί παντρεμένες μαζί τους..πολλές μετά από μιά 10ετή εργασία δέν τούς μένει σχεδόν τίποτε από φράγκα διότι έχουν πάει τά λεφτά στό μπαρμπούτι τού αλβανου...είμαι απόλυτος σέ αυτό καί δέν σηκώνω συζήτηση...μήν βασίζεσε σέ αυτά πού λένε ότι είναι μόνες κλπ ...είναι σχεδόν πάντα ψέματα..
ο κυριότερος λόγος πού δέν βγένουν γιά καφέ η γιά φάι μέ έναν καλό καί επικοινωνιακό πελάτη είναι αυτός...κοιτάνε νά είναι όσο τό δυνατόν καλές μέ έναν πελάτη πού συμπαθούν αλλά όταν είναι γιά έξω τό πράμα χαλάει..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Μμμμμμ !!!
Εγω παντως τις πηδαω συνηθως αυτες που γνωριζω σε καφετεριες.
Τωρα για τις σχεσεις και τετοια ο καθενας κανει αυτο που κουβαλαει στην κεφαλα του και οι πολλες υποδειξεις δεν νομιζω οτι αλλαζουν την γνωμη που εχει ο καθενας και τα θελω του !!!
Οποτε ο καθεις πορευεται με αυτα που εχει θεσει ως στοχο.
Το αν ειναι σωστο η λαθος ο χρονος παντα το δειχνει.
εσύ φίλε απ ότι καταλαβαίνω είσαι ο πλευ μπου τού σαιτ καί όποια γυναίκα γνωρίσεις σέ καφετερια πού πάς κάθε μέρα τήν πηδάς δηλαδή 360 γυναίκες τό χρόνο...μπράβο νάσε πάντα καλά καί άν σού περισέψει κανένα κοκαλάκι σφύρα μέ κανένα πμ μπάς καί φάμε καί εμείς τά φτωχαδάκια..
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
φίλε σποον σέ αυτό πού λές ότι  σχεδόν όλες πιάνουν γκόμενους πελάτες θα διαφωνήσω,θά συμφωνήσω ότι έχει γίνει μερικές φορές αλλά είναι εξαίρεση τού κανόνα..
όλες έχουν μιά ηλίθια καί αρωστημένη σχέση συνήθως μέ κανέναν αλβανό ρουμάνο η ρωσσοπόντιο καί δέν ξεκολάνε σχεδόν ποτέ ακόμα καί άν φάνε κλωτσιές..καί μερικές είναι καί παντρεμένες μαζί τους..πολλές μετά από μιά 10ετή εργασία δέν τούς μένει σχεδόν τίποτε από φράγκα διότι έχουν πάει τά λεφτά στό μπαρμπούτι τού αλβανου...είμαι απόλυτος σέ αυτό καί δέν σηκώνω συζήτηση...μήν βασίζεσε σέ αυτά πού λένε ότι είναι μόνες κλπ ...είναι σχεδόν πάντα ψέματα..
ο κυριότερος λόγος πού δέν βγένουν γιά καφέ η γιά φάι μέ έναν καλό καί επικοινωνιακό πελάτη είναι αυτός...κοιτάνε νά είναι όσο τό δυνατόν καλές μέ έναν πελάτη πού συμπαθούν αλλά όταν είναι γιά έξω τό πράμα χαλάει..
Αμα σου πω 10 ιεροδουλες που οι πρωην και οι νην τους ειναι πελατες τι θα πεις?
Αμα σου πω και 10 μελη απο εδω μεσα που εχουν σχεση με ιεροδουλες τι θα πεις παλι?

Σαφως και οι περιπτωσεις των "αγαπητικων" που λες εσυ ισχυουν και ισως να ειναι ετσι κατα πληοψηφια!!!
Υπαρχουν ομως και ιεροδουλες που δεν εχουν παρτιδες με τετοιους (ισως να ειχανε στο παρελθον και να βαλανε μυαλο)!!!Σε αυτες αναφερομαι εγω!!!Στις ανεξαρτητες!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
εσύ φίλε απ ότι καταλαβαίνω είσαι ο πλευ μπου τού σαιτ καί όποια γυναίκα γνωρίσεις σέ καφετερια πού πάς κάθε μέρα τήν πηδάς δηλαδή 360 γυναίκες τό χρόνο...μπράβο νάσε πάντα καλά καί άν σού περισέψει κανένα κοκαλάκι σφύρα μέ κανένα πμ μπάς καί φάμε καί εμείς τά φτωχαδάκια..
Εγω ουτε νουμερα εβαλα και ειπα συνηθως koproni65!!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Αμα σου πω 10 ιεροδουλες που οι πρωην και οι νην τους ειναι πελατες τι θα πεις?
Αμα σου πω και 10 μελη απο εδω μεσα που εχουν σχεση με ιεροδουλες τι θα πεις παλι?

Σαφως και οι περιπτωσεις των "αγαπητικων" που λες εσυ ισχυουν και ισως να ειναι ετσι κατα πληοψηφια!!!
Υπαρχουν ομως και ιεροδουλες που δεν εχουν παρτιδες με τετοιους (ισως να ειχανε στο παρελθον και να βαλανε μυαλο)!!!Σε αυτες αναφερομαι εγω!!!Στις ανεξαρτητες!!!
φίλε μου 10 μέλη ανάμεσα στα 79000 μέλη μάλλον στήν λογική μου συμφωνείς...
αποψή μου είναι ότι καμμιά ιερόδουλος δέν παραδεχετε τό παθος της γιά τόν αλβανό της τό μεγάλο της μυστικό ότι τρώει ξύλο καί τά ακουμπάει...άλλα λένε καί άλλα κάνουν..
ελάχιστες είναι οί ανεξάρτητες ..η άν θές τσακώνοντε γιά κανένα μήνα καί μετά επανέρχοντε στήν αγκαλιά τού ρωσσοπόντιου..βρίσκουν αποδοχή καί κατανόηση αυτό μού έχει δείξει η 25χρονη πείρα μου..άλλωστε είμαι καί παθών..άμα πάμε καμμιά φορά γιά καφέ θά τά πούμε δέν μού πολυαρέσουν τα πμ..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Εγω ουτε νουμερα εβαλα και ειπα συνηθως koproni65!!
δέν θά αναθεωρήσω τήν αποψή μου αλλά θά κάνω μιά διόρθωση ..160 γυναίκες τόν χρόνο έτσι τουκλάχιστον μεταφράζετε τό συνήθως..εισαι πρώτος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom