Νέα

Πόσοι θέλουν να πάρει πούλο απ' το bou o Donald Duck;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 375
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θέλετε τον Donald Duck στο φόρουμ;

  • Ναι μωρέ γελάω κιόλας/συμφωνώ με όσα λέει

    Ψήφοι: 45 57,0%
  • Όχι γιατί κούρασε έκτος του ότι λέει μαλακίες

    Ψήφοι: 34 43,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    79
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Αρκει να καταλαβει καποιος τη λεπτη διαφορα οτι ο παπιας δεν τεθηκε στην ψηφοφορια του κοινου τοσο για τις αποψεις του οσο για τον παραληρηματικο προσβλητικο του τροπο.
Καποτε στην γειτονια ειχαμε ενα τρελο που εβγαινε στους δρομους και φωναζε και ολοι τον κοιταζαν παραξενα.
Καποιοι ενοχλημενοι.
Δεν τον εδιωχναν ομως ειτε γιατι τον λυποντουσαν ειτε γιατι τον θεωρουσαν ακινδυνο(και ηταν).
Ωστοσο οι φωνασκιες του υποβαθμιζαν την ποιοτητα της καθημερινοτητας τους.
Κατι τετοιο ειναι και ο παπιας.
Ενα ενοχλητικο εν γνωσει(!!!)του παρασιτο που οσο τον κρατατε στο φορουμ σας γλενταει.
Τοσο απλα.
Συνηθως η κοινωνια δειχνει ανοχη σε τετοια φαινομενα η περσονες.
@Glyfomounix αν ποτε τεθει ζητημα ή ψηφοφορια να φυγω να εισαι σιγουρος οτι με αξιοπρεπεια και σεβασμο προς την κοινοτητα θα αποχωρησω.
Δυο στοιχεια που ειναι αγνωστες εννοιες στον παπια.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Γάμα όποια θες. Θα τα λες όμως ως έχουν. Δεν πάω μόνο Ερμού. Πάω όπου γουστάρω. Τρώω πολλά άκυρα για να βρω να γαμήσω σε όσα γαμήσια πάει το θεμα. Με ενδιαφέρει η ποιότητα στο γαμήσι και με γκόμενες που υπάρχει έλξη ώστε να περνάμε φίνα διότι οι πουτάνες δεν μας γουσταρουν άρα η παροχή ειναι λειψή. Αντίθετα γουσταρουν τους γκόμενούς τους κι αυτές. :2funny: Τόμπολα!! Επίσης εσείς κάποιοι ερχκσασταν να αναιρεσετε με στρεψοδικία και βρισιδι ότι έγραφα κι επί προσωπικού. Οι συμπεριφορές φέρνουν συμπεριφορές. Εγώ σχολιάζω και συγκρίνω μεθόδους καμακιού και γαμήσια. Δέχομαι τα πάντα και το απέδειξα μόνο όταν όταν υπάρχουν επιχειρήματα και μόνο με όσους μιλάω. Άρα εσείς να κοιτάτε τις ζωές σας. Τέλος συζήτησης.

:rockon:
Εχεις μικρα ποσοστα επιτυχιας γιατι δεν εχεις ταλεντο στο καμακι.
Ειναι σαν καποιον που δεν εχει φωνη και θελει να παιρνει συνεχεια μικροφωνο να τραγουδαει.
Μου προκαλει εντυπωση που αναζητας την ελξη και την ποιοτητα στο δρομο η το Μεταξουργειο παντως
:think:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Ο καθένας μας βγάζει εδώ κάτι από την τρέλα του.

Όποιος έχει διάθεση να γράφει τις παπαριές του, ας το κάμει. Δε βλέπω κανένα πρόβλημα με τον Donald Duck.
Εσυ φιλε μου ανηκεις στη μεριδα της κοινωνιας που ανεχεται.
Εχεις καθε δικαιωμα εννοειται.
Πραγματι ο καθενας εδω μεσα βγαζει κατι απο την τρελα του(βαλε κι εμενα μεσα)χωρις ωστοσο να προσβαλλει και να επιτιθεται αδιακριτα.
Παιδες πρεπει να καταλαβουμε οτι η ελευθερια λογου εχει ορια.
Αν μπορουσε να το καταλαβει αυτο η πλειοψηφια του κοσμου θα ηταν ολα καλυτερα στην κοινωνια μας.
Αντιθετα εχουμε γεμισει τυπακια που κανουν ανενοχλητοι οτι τους γουσταρει κι αυτο καταντησε να θεωρειται δικαιωμα κι ατομικη ελευθερια.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Εχεις μικρα ποσοστα επιτυχιας γιατι δεν εχεις ταλεντο στο καμακι.
Ειναι σαν καποιον που δεν εχει φωνη και θελει να παιρνει συνεχεια μικροφωνο να τραγουδαει.
Μου προκαλει εντυπωση που αναζητας την ελξη και την ποιοτητα στο δρομο η το Μεταξουργειο παντως
:think:
Εγώ πάλι έχω μικρά ποσοστά επιτυχίας γιατί είμαι πτωχος και ασκημος
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
Εγώ πάλι έχω μικρά ποσοστά επιτυχίας γιατί είμαι πτωχος και ασκημος

δεν πειραζει τυπε ολοι με πουτανες παμε μετα τα 35-40 ετσι κι αλλιως, εκτος απο τον Κμαν και τον Παπια που ειναι μαζοχες και παραδειγματα προς αποφυγην
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Εγώ πάλι έχω μικρά ποσοστά επιτυχίας γιατί είμαι πτωχος και ασκημος
Σίγουρα έχεις αναπτυγμένη αίσθηση του χιούμορ και του αυτοσαρκασμου φίλε μου.
Θετικά στοιχεία όχι μόνο για τις γκόμενες αλλά γενικά στη ζωή σου
Ένας παλιός συμμαθητής μου ήταν 1,65 ύψος.
Αντικειμενικά κοντός
Κι όμως μέσα σε όλα και καλός αθλητής.
Εγώ 1,86 είχα χάσει σε μονο μαζί του στο μπάσκετ(κι εγώ αθλητικός,δυνατός και εύστοχος)
Ο ίδιος έλεγε:η φύση σου δίνει το 50% εσύ βάζεις το άλλο 50 με τον τσαμπουκα και τη σκληρή δουλειά σου
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Κάποιοι με έκαναν όνομα χωρίς να το ζητήσω και τώρα λιθοβολούν την μαρκίζα που μου βερνίκωσαν. :2funny:Υπήρξα θύμα ακατάσχετης ύβρης
και στρεψοδικίας (κάποιοι συνεχίζουν) διότι τόλμησα
να πω αυτά που πιστεύω αναζητώντας την ποιότητα στο γαμήσι και συγκρίνοντας διάφορα θέματα. :confused:
Οι συμπεριφορές φέρνουν συμπεριφορές. Χαίρομαι. :rockon:
Δίνω δυναμικό παρών στον διάλογο με όσους επιλέγω
να συζητώ. :rockon:
Με άλλους τα βρίσκουμε και με άλλους τα χάνουμε στην ζωή. Νο πρόμπλεμ. Ας γράφει ο καθένας ότι θέλει. Θα κόψουμε τον σχολιασμό σε φόρουμ σχολιασμού; με πόσα χέρια να με ψηφίσω αφού δεν βοηθάει κάνεις; :2funny: ελεήστε τους ανάρχιδους παρακαλάκηδες να με διώξουν και μετά ας κάτσουν να σκοτώνονται όπως κάθε μέρα στο σάιτ των τσακωμών. Επιλεκτική πάντα η κριτική τους σε όλα. :2funny:
Ο Ντόναλντ "ανατίναξε τον Γοργοπόταμο". Έτσι είναι
αν έτσι νομίζετε.
Το έχει πει κι εκείνος εκεί
ο Πιραντέλο. :confused:

Πάω να χαιδέψω κάνα κωλομέρι.


:rockon:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Εγώ πάλι έχω μικρά ποσοστά επιτυχίας γιατί είμαι πτωχος και ασκημος
Έχεις κάρτα στο πέτο που γράφει "είμαι πτωχος ";
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άσε που αποκλείεται να είναι αλήθεια, τα μέλη είναι όλα εκατομμυριουχοι.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Κάποιοι με έκαναν όνομα χωρίς να το ζητήσω και τώρα λιθοβολούν την μαρκίζα που μου βερνίκωσαν. :2funny:Υπήρξα θύμα ακατάσχετης ύβρης
και στρεψοδικίας (κάποιοι συνεχίζουν) διότι τόλμησα
να πω αυτά που πιστεύω αναζητώντας την ποιότητα στο γαμήσι και συγκρίνοντας διάφορα θέματα. :confused:
Οι συμπεριφορές φέρνουν συμπεριφορές. Χαίρομαι. :rockon:
Δίνω δυναμικό παρών στον διάλογο με όσους επιλέγω
να συζητώ. :rockon:
Με άλλους τα βρίσκουμε και με άλλους τα χάνουμε στην ζωή. Νο πρόμπλεμ. Ας γράφει ο καθένας ότι θέλει. Θα κόψουμε τον σχολιασμό σε φόρουμ σχολιασμού; με πόσα χέρια να με ψηφίσω αφού δεν βοηθάει κάνεις; :2funny: ελεήστε τους ανάρχιδους παρακαλάκηδες να με διώξουν και μετά ας κάτσουν να σκοτώνονται όπως κάθε μέρα στο σάιτ των τσακωμών. Επιλεκτική πάντα η κριτική τους σε όλα. :2funny:
Ο Ντόναλντ "ανατίναξε τον Γοργοπόταμο". Έτσι είναι
αν έτσι νομίζετε.
Το έχει πει κι εκείνος εκεί
ο Πιραντέλο. :confused:

Πάω να χαιδέψω κάνα κωλομέρι.


:rockon:
Το ότι υπήρξες θύμα υπήρξες
Όχι όμως επειδή τόλμησες όπως γράφεις (ανάθεμα κι αν αυτο είναι τόλμη)να πεις μια άποψη με την οποία αρχικά συμφωνούσα κι εγώ αλλά γιατί έβγαλες μεγάλη κακία, αδικαιολόγητο εγωισμό κι έπαρση επιτιθέμενος σε ανθρώπους που ποτέ δε σου έκαναν οι ίδιοι επίθεση.
Πάντως στην αληθινή ζωή σου πρέπει να είσαι εντελώς κότα γιατί αν τα έκανες αυτά εκεί έξω θα έτρωγες τόσο ξύλο που το στόμα σου θα πήγαινε στη θέση που το έχεις τοποθέτησει ιντερνετικα:στη θέση του πρωκτού σου.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ο καθένας μας βγάζει εδώ κάτι από την τρέλα του.

Όποιος έχει διάθεση να γράφει τις παπαριές του, ας το κάμει. Δε βλέπω κανένα πρόβλημα με τον Donald Duck.
Έτσι είναι. Κι είναι λογικό. Σχολιάζεις ότι θες για ότι θες σε φόρουμ σχολιασμού που όλοι σχεδόν τρώγονται όπως βλέπουμε :2funny:κι έρχονται κάποιοι σε μπουλούκι, να σου πουν ότι τους επιτέθηκες ενώ εσύ σχολιάζεις. Σε βρίζουν
και στρεψοδικούν.
Οι συμπεριφορές φέρνουν συμπεριφορές. Μόλις τρώνε πούτσα, άλλοι σκορπίζουν
κι άλλοι επιμένουν.
Οι δεύτεροι είναι οι πιο ηλίθιοι όλων. :2funny:Αυτοί είναι
οι λεγόμενοι ανάρχιδοι που ξεβρακωτοι πλέον, ψάχνουν δικαιολογίες.

Το λες και παζάρεμα.

:rockon:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Έχεις κάρτα στο πέτο που γράφει "είμαι πτωχος ";
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άσε που αποκλείεται να είναι αλήθεια, τα μέλη είναι όλα εκατομμυριουχοι.
Εγώ είμαι και μικροτσουτσουνος

Άσε που όταν μεθάω μπαίνω και βρίζω τις πρώην μου

Έχω να κρατήσω μπουκάλι ένα μήνα , αλλά ίσως σήμερα ξαναπιώ , μη κάνετε νήμα να πάρω και εγώ πουλο
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Εγώ είμαι και μικροτσουτσουνος

Άσε που όταν μεθάω μπαίνω και βρίζω τις πρώην μου

Έχω να κρατήσω μπουκάλι ένα μήνα , αλλά ίσως σήμερα ξαναπιώ , μη κάνετε νήμα να πάρω και εγώ πουλο
Μιλάς κι εσύ που έχεις πέτο να κρεμάσεις την κονκάρδα της φτώχιας; εγώ δεν έχω ούτε πέτο.

:2funny:
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
Με ενδιαφέρει η ποιότητα στο γαμήσι και με γκόμενες που υπάρχει έλξη ώστε να περνάμε φίνα διότι οι πουτάνες δεν μας γουσταρουν άρα η παροχή ειναι λειψή.

τυπε Παπια εμεις τις πουτανες που παμε τις γουσταρουμε και νοιωθουμε ελξη για αυτο και τα σκαμε, εσυ γουσταρεις νοιωθεις ελξη με τις αγνωστες μπαζακια που σου καθονται 1 καθε τρεχα γυρευε ?

την ποιοτητα την πληρωνεις τυπε Παπια ενω το μπαζωμα και το ψυχικο ναι μεν ειναι τσαμπα αλλα πολλες φορες ειναι και οδυνηρο :grin:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
τυπε Παπια εμεις τις πουτανες που παμε τις γουσταρουμε και νοιωθουμε ελξη για αυτο και τα σκαμε, εσυ γουσταρεις νοιωθεις ελξη με τις αγνωστες μπαζακια που σου καθονται 1 καθε τρεχα γυρευε ?

την ποιοτητα την πληρωνεις τυπε Παπια ενω το μπαζωμα και το ψυχικο ναι μεν ειναι τσαμπα αλλα πολλες φορες ειναι και οδυνηρο :grin:
Δεκτό. :rockon:
Πρώτον, να μιλάς για εσένα διότι το "εσείς" δείχνει αδυναμία. :2funny:Δεύτερον, καλά κάνεις όπως κι εγώ. Τρίτον
και φαρμακερόν, λέγε ότι θες και άσε να λέω κι εγώ. Βρισίδια και στρεψοδικίες άλλού. Γενικώς μιλάω.
Αυτά μαν.

:rockon:
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
να πανε ολοι απο το νημα ελεηνιδες να διδαξουν πως γινεται το μισογυνικο καταστροφικο καμακι (προς αποφυγην δηλαδη)
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
170
Κριτικές
14
Like
1.607
Πόντοι
1.071
Pop Corn GIF by REYKON
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.593
Like
44.517
Πόντοι
6.256

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom