Νέα

Πόσοι θέλουν να πάρει πούλο απ' το bou o Donald Duck;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 375
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θέλετε τον Donald Duck στο φόρουμ;

  • Ναι μωρέ γελάω κιόλας/συμφωνώ με όσα λέει

    Ψήφοι: 45 57,0%
  • Όχι γιατί κούρασε έκτος του ότι λέει μαλακίες

    Ψήφοι: 34 43,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    79

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Καλησπέρα στην κοινότητα.
Ανοίγω το παρόν θέμα για να αποφασίσουμε όλοι μαζϊ αν θέλουμε να βομβαρδιζόμαστε από ένα κάρο άχρηστες κι επικύνδινες ιδέες που διατυπώνονται με μορφή παραληρήματος από το μέλος @Donald-Duck
Έχει καταντήσει αηδία πλέον να ποστάρει ξανά και ξανά αυτή η περσόνα.
Θες να διατυπώσεις τις απόψεις σου κύριε;
Κάντο χωρίς να υποτιμάς ή υποβιβάζεις άλλους ανθρώπους με άλλες ιδέες.
Στην αρχή ήμουν σύμφωνος με την άποψή του να χώνεσαι σε γκόμενες και να κάνεις πεσιματικές αλλά πάντα σεβόμενος όσους δεν θέλουν να το κάνουν.
Σεβόμενος όσους ανθρώπους έχουν άλλη άποψη και θέλουν να πηγαίνουν μόνο σε οίκους ανοχής για τους δικούς τους προσωπικούς λόγους.
Σε αυτό το σημείο να πω ότι έχω υπάρξει κι εγώ troll κι έχω δοκιμάσει την υπομονή του αγαπητού @antisthenis με τα κωμικά θέματά μου,ωστόσο δεν χρησιμοποιώ την τακτική της μαζικής επίθεσης και να βγάζω εδώ μέσα το κάθε απωθημένο μου.
Βάζω και μια ψηφοφορία στην οποία ρωτάω ποιοί θέλετε και ποιοί όχι τον donald duck στο φόρουμ και από εκεί και πέρα ότι αποφασίσει η κοινότητα.
Εγώ απλά έθεσα το νήμα με στόχο ένα καλύτερο διαδικτυακό περιβάλλον.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.606
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα στην κοινότητα.
Ανοίγω το παρόν θέμα για να αποφασίσουμε όλοι μαζϊ αν θέλουμε να βομβαρδιζόμαστε από ένα κάρο άχρηστες κι επικύνδινες ιδέες που διατυπώνονται με μορφή παραληρήματος από το μέλος @Donald-Duck
Έχει καταντήσει αηδία πλέον να ποστάρει ξανά και ξανά αυτή η περσόνα.
Θες να διατυπώσεις τις απόψεις σου κύριε;
Κάντο χωρίς να υποτιμάς ή υποβιβάζεις άλλους ανθρώπους με άλλες ιδέες.
Στην αρχή ήμουν σύμφωνος με την άποψή του να χώνεσαι σε γκόμενες και να κάνεις πεσιματικές αλλά πάντα σεβόμενος όσους δεν θέλουν να το κάνουν.
Σεβόμενος όσους ανθρώπους έχουν άλλη άποψη και θέλουν να πηγαίνουν μόνο σε οίκους ανοχής για τους δικούς τους προσωπικούς λόγους.
Σε αυτό το σημείο να πω ότι έχω υπάρξει κι εγώ troll κι έχω δοκιμάσει την υπομονή του αγαπητού @antisthenis με τα κωμικά θέματά μου,ωστόσο δεν χρησιμοποιώ την τακτική της μαζικής επίθεσης και να βγάζω εδώ μέσα το κάθε απωθημένο μου.
Βάζω και μια ψηφοφορία στην οποία ρωτάω ποιοί θέλετε και ποιοί όχι τον donald duck στο φόρουμ και από εκεί και πέρα ότι αποφασίσει η κοινότητα.
Εγώ απλά έθεσα το νήμα με στόχο ένα καλύτερο διαδικτυακό περιβάλλον.
Ο Σαββιδης ειναι;
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.695
Like
3.555
Πόντοι
1.706
Πιστεύω ότι όλα τά μέλη είναι δεκτά στήν κοινότητα του Site. Μέ τήν προυπόθεση νά μήν παραβιάζουν τού κανόνες του!!
Θεωρώ ότι τό συγκεκριμένο μέλος, δέν πρέπει νά τό κρίνουμε μόνο γιά τά αρκετά αρνητικά σχόλια σέ σχέση μέ τό πληρωμένο Sex.
Εχει δώσει καί καλά στοιχεία, πέρα από τήν μόνιμη άρνηση του σέ κάποια άλλα. Δέν κάνω τόν δικηγόρο του, τήν άποψη μου λέω.
Εξάλλου διαφωνώ σέ πάρα πολλά μαζί του. Η διαφωνία μάς κάνει καλύτερους...καί πιό δυνατούς!!!
Ψηφίζω όχι, δέν θέλω νά φύγει από τό Site. Από μία μεριά είναι χρήσιμος όπως καί όλοι μας!! :hi:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Τύπε με το μπαρδον αλλά αν διωχναμε όποιον νόμιζε ότι είχε δίκιο και υποτιμούσε αλλα μέλη το μισό σάιτ (και εγώ μέσα) θα έπαιρνε πουλο

Το σάιτ για μένα είναι το φόρουμ με τη μεγαλύτερη ελευθερία λόγου που έχω δει.

Το να κάνουμε τέτοια νήματα μου κάνει γυναικουλιστικο η παιδιακισιο

Το ίδιο θα έλεγα και για κάτι υπάνθρωπα σκουπίδια που απειλούν η βρίζουν και νομίζουν πως κλανουν άρωμα YSL και κατουράνε σαμπάνια. Ειναι θέμα αρχής για μένα.

Όσο για τη μαζική πεσιματικη του Παπια με βρίσκουν σύμφωνο. Τα υπόλοιπα τα αγνοώ όπως κάνω και με πολλούς άλλους
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
593
Like
486
Πόντοι
26
Καλησπέρα στην κοινότητα.
Ανοίγω το παρόν θέμα για να αποφασίσουμε όλοι μαζϊ αν θέλουμε να βομβαρδιζόμαστε από ένα κάρο άχρηστες κι επικύνδινες ιδέες που διατυπώνονται με μορφή παραληρήματος από το μέλος @Donald-Duck
Έχει καταντήσει αηδία πλέον να ποστάρει ξανά και ξανά αυτή η περσόνα.
Θες να διατυπώσεις τις απόψεις σου κύριε;
Κάντο χωρίς να υποτιμάς ή υποβιβάζεις άλλους ανθρώπους με άλλες ιδέες.
Στην αρχή ήμουν σύμφωνος με την άποψή του να χώνεσαι σε γκόμενες και να κάνεις πεσιματικές αλλά πάντα σεβόμενος όσους δεν θέλουν να το κάνουν.
Σεβόμενος όσους ανθρώπους έχουν άλλη άποψη και θέλουν να πηγαίνουν μόνο σε οίκους ανοχής για τους δικούς τους προσωπικούς λόγους.
Σε αυτό το σημείο να πω ότι έχω υπάρξει κι εγώ troll κι έχω δοκιμάσει την υπομονή του αγαπητού @antisthenis με τα κωμικά θέματά μου,ωστόσο δεν χρησιμοποιώ την τακτική της μαζικής επίθεσης και να βγάζω εδώ μέσα το κάθε απωθημένο μου.
Βάζω και μια ψηφοφορία στην οποία ρωτάω ποιοί θέλετε και ποιοί όχι τον donald duck στο φόρουμ και από εκεί και πέρα ότι αποφασίσει η κοινότητα.
Εγώ απλά έθεσα το νήμα με στόχο ένα καλύτερο διαδικτυακό περιβάλλον.

Με έκανες να ψάχνω στο ημερολόγιο εάν είναι Κυριακή
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Με έκανες να ψάχνω στο ημερολόγιο εάν είναι Κυριακή
Δεν ειναι Κυριακατικο φιλε μου.
Ειναι σοβαρο το θεμα καθως οποια αποψη κι αν εχει ο καθενας,οταν η συμπεροφορα του αποκτα διαστασεις καρκινωματος ειναι θεμα.
Η μεχρι αηδιας επαναληψη της ιδιας καραμελας και το μένος απεναντι σε ομαδες ανθρωπων που δεν εβλαψαν και δεν ενοχλουν δεν εχει θεση σε κανενα κοινωνικο συνολο ειτε διαδικτυακο ειτε live.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Καλησπέρα στην κοινότητα.
Ανοίγω το παρόν θέμα για να αποφασίσουμε όλοι μαζϊ αν θέλουμε να βομβαρδιζόμαστε από ένα κάρο άχρηστες κι επικύνδινες ιδέες που διατυπώνονται με μορφή παραληρήματος από το μέλος @Donald-Duck
Έχει καταντήσει αηδία πλέον να ποστάρει ξανά και ξανά αυτή η περσόνα.
Θες να διατυπώσεις τις απόψεις σου κύριε;
Κάντο χωρίς να υποτιμάς ή υποβιβάζεις άλλους ανθρώπους με άλλες ιδέες.
Στην αρχή ήμουν σύμφωνος με την άποψή του να χώνεσαι σε γκόμενες και να κάνεις πεσιματικές αλλά πάντα σεβόμενος όσους δεν θέλουν να το κάνουν.
Σεβόμενος όσους ανθρώπους έχουν άλλη άποψη και θέλουν να πηγαίνουν μόνο σε οίκους ανοχής για τους δικούς τους προσωπικούς λόγους.
Σε αυτό το σημείο να πω ότι έχω υπάρξει κι εγώ troll κι έχω δοκιμάσει την υπομονή του αγαπητού @antisthenis με τα κωμικά θέματά μου,ωστόσο δεν χρησιμοποιώ την τακτική της μαζικής επίθεσης και να βγάζω εδώ μέσα το κάθε απωθημένο μου.
Βάζω και μια ψηφοφορία στην οποία ρωτάω ποιοί θέλετε και ποιοί όχι τον donald duck στο φόρουμ και από εκεί και πέρα ότι αποφασίσει η κοινότητα.
Εγώ απλά έθεσα το νήμα με στόχο ένα καλύτερο διαδικτυακό περιβάλλον.
Προσωπικά είμαι εκ προοιμίου αντίθετος σε αποκλεισμούς, καθώς εμπεριέχουν μία αντίληψη διακρίσεων αφενός, και αφετέρου οι αποκλεισμοί στο τέλος ηρωοποιούν τον αποκλεισμένο, τον κάνουν να φαίνεται ως ο μοναχικός σταυροφόρος που οι άλλοι τον αντιμάχονται γιατί τον ''φοβούνται'' ή τον θεωρούν διαφορετικό (ίσως και καλύτερο) από τους ίδιους.

Το forum είναι χρήσιμο ως ένα μέσο ανταλλαγής απόψεων, δεν είναι ένα μέσο αυτοπροβολής ή αυτοαποθέωσης- ούτε προσβολής των λοιπών ''θαμώνων''. Όσον αφορά στους προσβλητικούς χαρακτηρισμούς τους οποίους μετέρχονται κατά κόρον κάποιοι (γενικότερα ομιλώντας), αφορούν κυρίως στους ίδιους που δεν έχουν άλλο τρόπο να ελκύσουν προσοχή, γιατί το εύκολο είναι να τραβάς την προσοχή με τα κουδούνια και τη φασαρία και όχι με την ήρεμη δύναμη του λόγου σου.

Τέλος, σημειώνω και το εξής: κάποιος μπορεί να μην είναι παράδειγμα προς μίμηση, αλλά χρήσιμο παράδειγμα προς αποφυγή. Επίσης, τα παραδείγματα προς αποφυγή έχουν μία ακόμη μεγαλύτερη χρησιμότητα: δείχνουν τους συνοδοιπόρους τους καθώς ''όμοιος ομοίω αεί πελάζει''.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ψηφίζω ναι με δύο χέρια μαζί να πάρει δρόμο ο Ντόναλντ Ντακ (εγώ είμαι αυτός) αφού τον κατηγορούν ως μισογύνη (δεκανικισμός) κάτι ναυάγια που αποστόμωσε
με επιχειρήματα :2funny:όσο κι αν γκάριζαν, έβριζαν και στρεψοδικούσαν. Κοινώς του έδωσαν ισχυρό πάτημα. Μαζί του όμως πρέπει να πάρουν δρόμο και κάτι χιλιάδες μέλη ακόμα ως μισογύνηδες που βρίζουν τις γκόμενες :2funny:
όπως και πολλοί άλλοι που τα χώνουν στις πουτάνες ως άχρηστες όταν τρώνε φόλα. :2funny: Tο σάιτ είναι πολυμορφικό και πολυποίκιλο οπότε ότι γράφεται επιδέχεται κριτικής. Δεν είμαστε όλοι παρακαλομούνηδες ή αβανταδόροι πλευρών :2funny:ούτε ζούμε μέσω του φόρουμ ως αξίες. Μετά, κάποιοι ας φτιάξουν άλλους Ντόναλντ
να τους στήσουν στον τοίχο αφού στο λάιβ τον ήπιαν.

Ότι και να κάνετε, νίκησα!

:2funny:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Τύπε με το μπαρδον αλλά αν διωχναμε όποιον νόμιζε ότι είχε δίκιο και υποτιμούσε αλλα μέλη το μισό σάιτ (και εγώ μέσα) θα έπαιρνε πουλο

Το σάιτ για μένα είναι το φόρουμ με τη μεγαλύτερη ελευθερία λόγου που έχω δει.

Το να κάνουμε τέτοια νήματα μου κάνει γυναικουλιστικο η παιδιακισιο

Το ίδιο θα έλεγα και για κάτι υπάνθρωπα σκουπίδια που απειλούν η βρίζουν και νομίζουν πως κλανουν άρωμα YSL και κατουράνε σαμπάνια. Ειναι θέμα αρχής για μένα.

Όσο για τη μαζική πεσιματικη του Παπια με βρίσκουν σύμφωνο. Τα υπόλοιπα τα αγνοώ όπως κάνω και με πολλούς άλλους
Η ελευθερία λόγου καλο να υπαρχει.
Αλλα καπου υπαρχει κι ενα οριο.
Ας αποφασισει η κοινοτητα που αν μη τι αλλο της πεφτει λογος οταν καποιος εμφανιζει αντικοινωνικη συμπεριφορα.
Και οχι κανεις λαθος δεν εχω δει αλλο μελος να εχει αυτη την συμπεροφορα που εχει παρει πλεον μεγαλες κι ενοχλητικες διαστασεις.
Εχω διαφωνησει με μελη,δε τους συμπαθω ολους,μου την εχουν πεσει,τους την εχω πει,εχει διατυπωσει καθενας την αποψη του αλλα κανεις δεν παιζει ξανα και ξανα τα ιδια και τα ιδια σα χαλασμενο κασετοφωνο.
Δεν ειναι γυναικουλιστικο τελος να διεκδικεις με κοσμιο τροπο ενα καλυτερο διαδικτυακο περιβαλλον.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Εγώ λέω να μην φύγει. Δεν τον ξέρω αλλά μπήκα να δω μερικά από τα λεγόμενά του. Εντάξει, έχει ένα επιθετικό τρόπο που τα λέει αλλά δεν νομίζω να έχει κάτι προσωπικό με κανέναν. Δεν γνωριζόμαστε κιόλας. Έχει ενδιαφέρον να διαβάζουμε κάθε άποψη - αρκεί να μην παραβιάζουμε τους κανόνες του χώρου που μας φιλοξενεί.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Ποσταρω εδω ενα απο τους βασικους κανονισμους του φορουμ
για να εχετε υποψη σας οτι καπου σταματανε οι ελευθεριες του ενος
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240228_160234_Gallery.jpg
    Screenshot_20240228_160234_Gallery.jpg
    801,9 KB · Εμφανίσεις: 27

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
, Δηλαδή εσένα που μας τα έχεις κάνει τσουρέκια με τις χαζοιστοριες σου, τι πρέπει να σε κάνουμε :jerking::jerking:
Ανούσιο θέμα ας κατέβει μέσα στην μέρα αν το δούνε οι διαχειριστές!
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
, Δηλαδή εσένα που μας τα έχεις κάνει τσουρέκια με τις χαζοιστοριες σου, τι πρέπει να σε κάνουμε :jerking::jerking:
Ανούσιο θέμα ας κατέβει μέσα στην μέρα αν το δούνε οι διαχειριστές!
Εγω δεν τα βαζω με κανενα ομως
Δεν επιτιθεμαι σε καμμια ομαδα ανθρωπων με αλλη αποψη.
Το λεω και μονος μου.Ειμαι τρολ αλλα τουλαχιστον σεβομαι.
Καταλαβαινεις τη διαφορα η μπα δε φτανει μεχρι εκει ο νους σου;
Μη διαβαζεις τις ιστοριες μου αν δε σ αρεσουν στην τελικη.
Υπαρχουν πολλοι αλλοι που τους αρεσουν.
Επομενος!
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Στ' αρχίδια μου το φίμωμα. Ο τύπος είναι γραφικός ψυχάκιας από εκείνους που γελάς μέχρι δακρύων όταν τους διαβάζεις (όπως παλαιότερα και τον Σαββίδη και τον Καλόγερο) και με τίποτα δεν μπορείς να τους πάρεις στα σοβαρά. Και τα όποια στιβαρά επιχειρήματα που ενίοτε εκφέρουν, θάβονται κάτω από τον ορυμαγδό των ανοησιών τους. Προσωπικά δεν είμαι υπέρ του φιμώματος της έκφρασης, άσε που μας ελαφραίνουν και τη καθημερινότητα με τα παραληρήματά τους. Όποιον ενοχλούν βέβαια, υπάρχει και το ignore button, αλλά σας παρακαλούμε: αφήστε μας να διασκεδάζουμε μαζί τους.
 

woopsie

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
533
Κριτικές
9
Like
1.970
Πόντοι
486
Ποιος είναι αυτός ο Ντοναλντ ντακ ρε τύπε και τι τρομερό έκανε που να πρέπει να πάει για μπάνιο?

Άμα σου τη σπάει τόσο πολύ μπορείς απλώς να πατήσεις αγνόηση και θα είναι σαν να μην υπάρχει για σένα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom