Νέα

Πόσοι θέλουν να πάρει πούλο απ' το bou o Donald Duck;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 375
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θέλετε τον Donald Duck στο φόρουμ;

  • Ναι μωρέ γελάω κιόλας/συμφωνώ με όσα λέει

    Ψήφοι: 45 57,0%
  • Όχι γιατί κούρασε έκτος του ότι λέει μαλακίες

    Ψήφοι: 34 43,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    79

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
787
Κριτικές
13
Like
1.410
Πόντοι
496
Έλα πάρε κι εσύ παράθεση μιας που τόσο καιρό κωλοτριβόσουν. :2funny:
Παίζει. Προς το παρόν θα μιλάω όπως μιλούσατε.
Ξέρω εγώ.
Δεν έχουμε όλοι το φόρουμ ως διέξοδο. Μπαίνεις, λες ότι γουστάρεις και άντε γεια. Κι έξω οι ίδιοι μαλάκες ειναι κάποιοι αλλά πιο μετρημένοι στα λόγια τους.
Για διάφορους λόγους.

Αυτά.

(στα θαυμαστικά παίζει να χέστηκες από το σφίξιμο)

:rockon:
αλλος κωλοτριβεται ολη μερα τι θα πει για την αφεντομουτσουναρα του ο καθε τυχαρπαστος σε ενα σαη! οχι εγω!
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Ο σαββιδης χρειάστηκε πενήντα σελίδες για να πάρει πουλο (?????)

Ο πάπιας αντέχει και κάνει και αντεπίθεση

Προβλέπω νήμα σύντομα , για να πάρει πουλο ο τρουμπα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Ο σαββιδης χρειάστηκε πενήντα σελίδες για να πάρει πουλο (?????)

Ο πάπιας αντέχει και κάνει και αντεπίθεση

Προβλέπω νήμα σύντομα , για να πάρει πουλο ο τρουμπα
εγω ψηφιζω να μεινει ο παπιας για να τον κραζω
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
αλλος κωλοτριβεται ολη μερα τι θα πει για την αφεντομουτσουναρα του ο καθε τυχαρπαστος σε ενα σαη! οχι εγω!
Τυπε, εσύ ερχόσουν σε εμένα με "διάφορα" κι όχι εγώ.
Το αν θέλω να λέω για μένα
τι κάνω ρωτά όσους συμφωνούσαν.
Εσύ έτσι κι αλλιώς κουβαλήθηκες με ένα κάρο ποστ πάνω μου. Το λιγότερο μάντεψε τι. Αυτά γιατί δεν ήρθα να τα πούμε.

:rockon:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
787
Κριτικές
13
Like
1.410
Πόντοι
496
Τυπε, εσύ ερχόσουν σε εμένα με "διάφορα" κι όχι εγώ.
Το αν θέλω να λέω για μένα
τι κάνω ρωτά όσους συμφωνούσαν.
Εσύ έτσι κι αλλιώς κουβαλήθηκες με ένα κάρο ποστ πάνω μου. Το λιγότερο μάντεψε τι. Αυτά γιατί δεν ήρθα να τα πούμε.

:rockon:
αφου ψοφας για προσοχη! για δουλεμα. για κραξιμο! για γλεντι! να μη γλεντησουμε? τζαμπα ειναι! ;)
μην ανησυχεις ακομη δεν εισαι ο χαζος του χωριου! αλλα αν συνεχισεις ετσι ιδου πεδιο δοξης λαμπρο!!!
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
787
Κριτικές
13
Like
1.410
Πόντοι
496

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.678
Like
67.829
Πόντοι
12.756
15 σελιδες ... δεν τραβαει το νημα , αλλαξε τιτλο σε - Ποσοι θελουν να παρει πουλο ο Αλεξ71 και θα γινει εδω μεσα μακελειο , δεν θα προλαβαινεις τις σελιδες
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
αφου ψοφας για προσοχη! για δουλεμα. για κραξιμο! για γλεντι! να μη γλεντησουμε? τζαμπα ειναι! ;)
μην ανησυχεις ακομη δεν εισαι ο χαζος του χωριου! αλλα αν συνεχισεις ετσι ιδου πεδιο δοξης λαμπρο!!!
Επειδή πάω έξω για χώνεψη έχω να σου πω ότι σου μίλησα επειδή ήθελα κι ήξερα θα απαντήσεις. Πιστεύεις πραγματικά ότι με νοιάζει
η γνώμη σας; μάλλον δεν ξέρεις το "ύφασμά" μου.

:2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Ψήφισε ρε ηλίθιε να φύγω τώρα που χωνεύω κι είμαι βαρύς. Τα λέμε στο άλλο νήμα. Εσύ είσαι "χρήσιμος".

:2funny:
εγω λεω αυτο που θελω να πω με 2-3 κουβεντες και straight στην ουσια,εσυ σα τη πουτανα καθεσαι και βογκας συνεχεια σε καθε ποστ...λοιπον
κατσε μη φυγεις πριν ειχαμε τζιμακο αλλα εφυγε.Ας διασκεδαζουμε και με καποιον βρε αδερφε
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Αφήστε το Ντόναλντ ρε ...

Στο θέμα της Βαρσοβίας .... ΕΙΔΑΤΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΟΑΤΗ ;
Βάζει ο Κμαν κάτι μουνάρες, λευκές ψηλές, νέες , μοντελέ ...

και ο ακροατής ... λέει ότι είναι άσχημες ... και ότι δεν τις γάμαγε και να τον πλήρωναν !!!!!!!!!!

Πιο ενοχλητική μαλακία έχει γράψει ποτέ κανείς ;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.713
Πόντοι
456
Αφήστε το Ντόναλντ ρε ...

Στο θέμα της Βαρσοβίας .... ΕΙΔΑΤΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΟΑΤΗ ;
Βάζει ο Κμαν κάτι μουνάρες, λευκές ψηλές, νέες , μοντελέ ...

και ο ακροατής ... λέει ότι είναι άσχημες ... και ότι δεν τις γάμαγε και να τον πλήρωναν !!!!!!!!!!

Πιο ενοχλητική μαλακία έχει γράψει ποτέ κανείς ;
 

Συνημμένα

  • laughing-gif-44.gif
    laughing-gif-44.gif
    4,3 MB · Εμφανίσεις: 14

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
787
Κριτικές
13
Like
1.410
Πόντοι
496
Επειδή πάω έξω για χώνεψη έχω να σου πω ότι σου μίλησα επειδή ήθελα κι ήξερα θα απαντήσεις. Πιστεύεις πραγματικά ότι με νοιάζει
η γνώμη σας; μάλλον δεν ξέρεις το "ύφασμά" μου.

:2funny:
αμα δε σε ενοιαζε δε θα εγραφες εδω μεσα νυχτα μερα αποζητωντας προσοχη τυπε!!!
δεν υπαρχει τρολ που δε ψοφα για προσοχη!
στην αλλη περιπτωση θα ησουν απλα ενας επισκεπτης του σαη...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
αμα δε σε ενοιαζε δε θα εγραφες εδω μεσα νυχτα μερα αποζητωντας προσοχη τυπε!!!
δεν υπαρχει τρολ που δε ψοφα για προσοχη!
στην αλλη περιπτωση θα ησουν απλα ενας επισκεπτης του σαη...
Πότε ασχολείσαι πολύ με κάποιον; μόνο όταν μετράει. Μέτρα πόσες παραθέσεις μου έχεις κάνει (όπως κι άλλοι)
από τότε που ήρθες και μετά σκέψου αν χρειάζομαι την φιγούρα. Όταν κάποιος λέει ότι γαμάει αραιά και που
ψάχνοντας μια να του βγάζει γαμήσια τρώγοντας ένα κάρο άκυρα, δεν υπάρχει καμία φιγούρα.
Με ζηλεύετε που μπορώ να το κάνω και έχω τις πουτάνες για τα χοντρά. :2funny:Να είσαι ντόμπρος.
Το νύχτα μέρα είναι πατέντα για να πριονίζετε τον πόνο σας. Βρες άλλο παραμύθι.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Αφήστε το Ντόναλντ ρε ...

Στο θέμα της Βαρσοβίας .... ΕΙΔΑΤΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΟΑΤΗ ;
Βάζει ο Κμαν κάτι μουνάρες, λευκές ψηλές, νέες , μοντελέ ...

και ο ακροατής ... λέει ότι είναι άσχημες ... και ότι δεν τις γάμαγε και να τον πλήρωναν !!!!!!!!!!

Πιο ενοχλητική μαλακία έχει γράψει ποτέ κανείς ;
Μην είσαι μαλάκας. :confused: Εδώ ψάχνω πελάτες να τους πάω δίπλα στο ιερό νήμα της αλήθειας για εξευτελισμό
μαζί με τους υπόλοιπους και μου τους διώχνεις λέγοντας να με αφήσουν;
όσον αφορά αυτό που είπε ο Ακροατής δεν με νοιάζει γιατί δεν το είπα εγώ. Απο την πλευρά μου έχω να πω
ότι για στημένο γαμήσι δεν δίνω πάνω από 20 ευρώ σε καμία. :rockon:Ούτε όταν έβγαζα τα διπλά
δεν έδινα και είναι γνωστό αυτό.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
εγω? σου ειπα θελω να μεινεις
εγω λεω αυτο που θελω να πω με 2-3 κουβεντες και straight στην ουσια,εσυ σα τη πουτανα καθεσαι και βογκας συνεχεια σε καθε ποστ...λοιπον
κατσε μη φυγεις πριν ειχαμε τζιμακο αλλα εφυγε.Ας διασκεδαζουμε και με καποιον βρε αδερφε
Ότι και να γράψω και με όποιο τρόπο και να σας το γράψω, δεν καταλαβαίνετε. Ειδικά εσύ ότι λες, θες δύο ποστ
όπως τώρα ηλίθιε με διπλή παράθεση σε ένα μου ποστ. :2funny: Το ποιος διασκεδάζει ποιον άστο
γιατί σσς φέρνω στο αμήν κι εύκολα τόσο κομπλεξικοί που είστε κάποιοι. Τράβα τώρα να ψηφίσεις
μαζί με το παρεάκι σας γιατί τρέχει η ψηφοφορία και κλαίει το άλλο το αρχίδι που με σκυλόβριζε.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ο Τέλης έχει παραδεχθεί ότι το γαμήσι με γκόμενα είναι ανώτερο της πουτάνας (ανώτερη παροχή κτλ ως γαμήσι ξερό
χωρίς συναίσθημα και μαλακίες) και το θεωρεί αυτονόητο ενώ έχει δηλώσει ότι όποιος λέει το αντίθετο
είναι μαλάκας. :2funny:Το ίδιο κι ο Νικόλας με τον καλόγερο. Όποιος θέλει λοιπόν να μας παρουσιάσει τις πουτάνες
ως άρτιες από αυτούς που συζητώ, να μας πει γιατί όταν βρίσκει πουτάνα χωρίς παροχή, γκρινιάζει. :confused:
Το διαβάζουμε εδώ μέσα στα νήματα από πολλούς που είναι δυσαρεστημένοι. Πάρτε πάλι τ αρχίδια μου.

:rockon:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Ότι και να γράψω και με όποιο τρόπο και να σας το γράψω, δεν καταλαβαίνετε. Ειδικά εσύ ότι λες, θες δύο ποστ
όπως τώρα ηλίθιε με διπλή παράθεση σε ένα μου ποστ. :2funny: Το ποιος διασκεδάζει ποιον άστο
γιατί σσς φέρνω στο αμήν κι εύκολα τόσο κομπλεξικοί που είστε κάποιοι. Τράβα τώρα να ψηφίσεις
μαζί με το παρεάκι σας γιατί τρέχει η ψηφοφορία και κλαίει το άλλο το αρχίδι που με σκυλόβριζε.

:rockon:
Κάνε ένα γκάλοπ εδώ έλα σε προκαλω.Αν με θεωρούν ναυάγιο και ηλίθιο εγώ θα φύγω από το φόρουμ.Δινω τον λόγο μου και ο λόγος μου μετράει
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Κάνε ένα γκάλοπ εδώ έλα σε προκαλω.Αν με θεωρούν ναυάγιο και ηλίθιο εγώ θα φύγω από το φόρουμ.Δινω τον λόγο μου και ο λόγος μου μετράει
Τι γκάλοπ ρε κσι με ποιους; εδώ ξευτιλίστικες που σου είχα πει να έρθεις να σε δω που κουνιέσαι
για γκόμενες και έκλασες μέντες (όπως κι άλλοι). Σε πήρε στο ψιλό κι ο Ακροατής.

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom