Νέα

Πόσοι θέλουν να πάρει πούλο απ' το bou o Donald Duck;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 375
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θέλετε τον Donald Duck στο φόρουμ;

  • Ναι μωρέ γελάω κιόλας/συμφωνώ με όσα λέει

    Ψήφοι: 45 57,0%
  • Όχι γιατί κούρασε έκτος του ότι λέει μαλακίες

    Ψήφοι: 34 43,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    79
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Τι γκάλοπ ρε κσι με ποιους; εδώ ξευτιλίστικες που σου είχα πει να έρθεις να σε δω που κουνιέσαι
για γκόμενες και έκλασες μέντες (όπως κι άλλοι). Σε πήρε στο ψιλό κι ο Ακροατής.

:2funny:
Κολωνεις μωρη κουφάλα για να μη φας ΠΑΛΙ κράξιμο εδώ μεσα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Τι γκάλοπ ρε κσι με ποιους; εδώ ξευτιλίστικες που σου είχα πει να έρθεις να σε δω που κουνιέσαι
για γκόμενες και έκλασες μέντες (όπως κι άλλοι). Σε πήρε στο ψιλό κι ο Ακροατής.

:2funny:
Άντε κάνε φτιάξε νήμα και αν με πάρουν στο ψιλό όλοι εγω θα φύγω.Τουλαχιστον εγώ έχω τα κακαλα να παραδεχτώ ότι είμαι ναυάγιο και θα φύγω.Εσυ μωρη πουτανα από αξιοπρέπεια και μόνο ενώ βλέπεις τι κράξιμο τρως συνεχίζεις και μας σπας τα αρχιδια
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Άντε κάνε φτιάξε νήμα και αν με πάρουν στο ψιλό όλοι εγω θα φύγω.Τουλαχιστον εγώ έχω τα κακαλα να παραδεχτώ ότι είμαι ναυάγιο και θα φύγω.Εσυ μωρη πουτανα από αξιοπρέπεια και μόνο ενώ βλέπεις τι κράξιμο τρως συνεχίζεις και μας σπας τα αρχιδια
Διώξτε με. Στο χέρι σας είναι. Αν δεν με διώξετε, θα σας λιανίσω. :2funny:
Ουσιαστικά μπαν τρώω όποτε θέλω αν με πιάνεις αλλά σας γλεντάω λόγω συμπεριφοράς κάποιων.

:rockon:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Διώξτε με. Στο χέρι σας είναι. Αν δεν με διώξετε, θα σας λιανίσω. :2funny:
Ουσιαστικά μπαν τρώω όποτε θέλω αν με πιάνεις αλλά σας γλεντάω λόγω συμπεριφοράς κάποιων.

:rockon:
Τέτοιο τιποτένιο σκουλήκι που είσαι Ε βέβαια που να φυγεις
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
231
Κριτικές
16
Like
891
Πόντοι
371
Στ' αρχίδια μου το φίμωμα. Ο τύπος είναι γραφικός ψυχάκιας από εκείνους που γελάς μέχρι δακρύων όταν τους διαβάζεις (όπως παλαιότερα και τον Σαββίδη και τον Καλόγερο) και με τίποτα δεν μπορείς να τους πάρεις στα σοβαρά. Και τα όποια στιβαρά επιχειρήματα που ενίοτε εκφέρουν, θάβονται κάτω από τον ορυμαγδό των ανοησιών τους. Προσωπικά δεν είμαι υπέρ του φιμώματος της έκφρασης, άσε που μας ελαφραίνουν και τη καθημερινότητα με τα παραληρήματά τους. Όποιον ενοχλούν βέβαια, υπάρχει και το ignore button, αλλά σας παρακαλούμε: αφήστε μας να διασκεδάζουμε μαζί τους.
Captain Beefheart
Στ' αρχίδια μου το φίμωμα. Ο τύπος είναι γραφικός ψυχάκιας από εκείνους που γελάς μέχρι δακρύων όταν τους διαβάζεις (όπως παλαιότερα και τον Σαββίδη και τον Καλόγερο) και με τίποτα δεν μπορείς να τους πάρεις στα σοβαρά. Και τα όποια στιβαρά επιχειρήματα που ενίοτε εκφέρουν, θάβονται κάτω από τον ορυμαγδό των ανοησιών τους. Προσωπικά δεν είμαι υπέρ του φιμώματος της έκφρασης, άσε που μας ελαφραίνουν και τη καθημερινότητα με τα παραληρήματά τους. Όποιον ενοχλούν βέβαια, υπάρχει και το ignore button, αλλά σας παρακαλούμε: αφήστε μας να διασκεδάζουμε μαζί τους.
Don εσύ εδώ ;
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.148
Like
6.830
Πόντοι
1.056
Αφήστε το Ντόναλντ ρε ...

Στο θέμα της Βαρσοβίας .... ΕΙΔΑΤΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΟΑΤΗ ;
Βάζει ο Κμαν κάτι μουνάρες, λευκές ψηλές, νέες , μοντελέ ...

και ο ακροατής ... λέει ότι είναι άσχημες ... και ότι δεν τις γάμαγε και να τον πλήρωναν !!!!!!!!!!

Πιο ενοχλητική μαλακία έχει γράψει ποτέ κανείς ;
Και ο ακροατής μουναρες βάζει.

Κατεβάζει φωτό από περιοδικά, τις ποστάρει και μετά τραβάει και μια
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Σημειώνω ότι δεν απάντησε κανείς στις παραθέσεις μου.
Εεε βέβαια με τι προσόντα; μόνο στην μαλακία είναι πρώτοι. Γράψτε ότι θέλετε λοιπόν κάποιοι στον αέρα.

:2funny:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746
Ποιες προθεσεις σου ρε ναυάγιο..
Εσυ δεν εισαι ικανος να ξέρεις απο πουθε κλανει η πάπια θα μιλήσεις και για γκόμενες...
Σου ειπα εισαι ενας παρλαπαπιας
Ζαν εσυ?
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
784
Κριτικές
13
Like
1.406
Πόντοι
496
δε ζηλευω τυπε γιατι ξερω οτι ειμαι σε θεση να γαμαω καλυτερες απο εσενα! εσυ μαλλον ζηλευεις γιατι εσυ εισαι που προσπαθεις να κανεις τους αλλους σαν τα μουτρα σου!
εμενα δε με ενδιαφερει! δε μπορειτε να ειστε ολοι εσκορτακηδες με 700 ευρω μισθο λογικο ειναι!

βλεπεις ο dpg η ο εκαστοτε μπασκετμπωλιστας η ποδοσφαιριστης δε θα γαμησει με πεσιμο στην ερμου! θα γαμησει απο 8 και πανω ειτε σε μαγαζια (που δε πατας ουτε σαν σερβιτορος) ειτε σε πουτανες ειτε στο ινσταγκραμ!

και αυτο ειναι που σε τσουζει τυπε...

δεν ειμαστε ισα και ομοια και ουτε θα γινουμε! οποτε σταματα να ασχολεισαι με τις ζωες των αλλων και δες πως θα την παλεψεις με τα ψιχουλα που πεφτουν απο το τραπεζι!

αυτα για να τελειωνουν οντως τα παραμυθια που ακουμε εδω μεσα!
Πότε ασχολείσαι πολύ με κάποιον; μόνο όταν μετράει. Μέτρα πόσες παραθέσεις μου έχεις κάνει (όπως κι άλλοι)
από τότε που ήρθες και μετά σκέψου αν χρειάζομαι την φιγούρα. Όταν κάποιος λέει ότι γαμάει αραιά και που
ψάχνοντας μια να του βγάζει γαμήσια τρώγοντας ένα κάρο άκυρα, δεν υπάρχει καμία φιγούρα.
Με ζηλεύετε που μπορώ να το κάνω και έχω τις πουτάνες για τα χοντρά. :2funny:Να είσαι ντόμπρος.
Το νύχτα μέρα είναι πατέντα για να πριονίζετε τον πόνο σας. Βρες άλλο παραμύθι.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
δε ζηλευω τυπε γιατι ξερω οτι ειμαι σε θεση να γαμαω καλυτερες απο εσενα! εσυ μαλλον ζηλευεις γιατι εσυ εισαι που προσπαθεις να κανεις τους αλλους σαν τα μουτρα σου!
εμενα δε με ενδιαφερει! δε μπορειτε να ειστε ολοι εσκορτακηδες με 700 ευρω μισθο λογικο ειναι!

βλεπεις ο dpg η ο εκαστοτε μπασκετμπωλιστας η ποδοσφαιριστης δε θα γαμησει με πεσιμο στην ερμου! θα γαμησει απο 8 και πανω ειτε σε μαγαζια (που δε πατας ουτε σαν σερβιτορος) ειτε σε πουτανες ειτε στο ινσταγκραμ!

και αυτο ειναι που σε τσουζει τυπε...

δεν ειμαστε ισα και ομοια και ουτε θα γινουμε! οποτε σταματα να ασχολεισαι με τις ζωες των αλλων και δες πως θα την παλεψεις με τα ψιχουλα που πεφτουν απο το τραπεζι!

αυτα για να τελειωνουν οντως τα παραμυθια που ακουμε εδω μεσα!
Γάμα όποια θες. Θα τα λες όμως ως έχουν. Δεν πάω μόνο Ερμού. Πάω όπου γουστάρω. Τρώω πολλά άκυρα για να βρω να γαμήσω σε όσα γαμήσια πάει το θεμα. Με ενδιαφέρει η ποιότητα στο γαμήσι και με γκόμενες που υπάρχει έλξη ώστε να περνάμε φίνα διότι οι πουτάνες δεν μας γουσταρουν άρα η παροχή ειναι λειψή. Αντίθετα γουσταρουν τους γκόμενούς τους κι αυτές. :2funny: Τόμπολα!! Επίσης εσείς κάποιοι ερχκσασταν να αναιρεσετε με στρεψοδικία και βρισιδι ότι έγραφα κι επί προσωπικού. Οι συμπεριφορές φέρνουν συμπεριφορές. Εγώ σχολιάζω και συγκρίνω μεθόδους καμακιού και γαμήσια. Δέχομαι τα πάντα και το απέδειξα μόνο όταν όταν υπάρχουν επιχειρήματα και μόνο με όσους μιλάω. Άρα εσείς να κοιτάτε τις ζωές σας. Τέλος συζήτησης.

:rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.857
Πόντοι
3.656
Και ο ακροατής μουναρες βάζει.

Κατεβάζει φωτό από περιοδικά, τις ποστάρει και μετά τραβάει και μια
Δεν είμαι σίγουρος.
Μπορεί να είναι και από συνέδρια του ΚΚΣΕ και της Κομσομόλ , μεταξύ 1950 και 1970.
Βγαλμένες με Kiev
New-3Q.jpg
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
784
Κριτικές
13
Like
1.406
Πόντοι
496
Γάμα όποια θες. Θα τα λες όμως ως έχουν. Δεν πάω μόνο Ερμού. Πάω όπου γουστάρω. Τρώω πολλά άκυρα για να βρω να γαμήσω σε όσα γαμήσια πάει το θεμα. Με ενδιαφέρει η ποιότητα στο γαμήσι και με γκόμενες που υπάρχει έλξη ώστε να περνάμε φίνα διότι οι πουτάνες δεν μας γουσταρουν άρα η παροχή ειναι λειψή. Αντίθετα γουσταρουν τους γκόμενούς τους κι αυτές. :2funny: Τόμπολα!! Επίσης εσείς κάποιοι ερχκσασταν να αναιρεσετε με στρεψοδικία και βρισιδι ότι έγραφα κι επί προσωπικού. Οι συμπεριφορές φέρνουν συμπεριφορές. Εγώ σχολιάζω και συγκρίνω μεθόδους καμακιού και γαμήσια. Δέχομαι τα πάντα και το απέδειξα μόνο όταν όταν υπάρχουν επιχειρήματα και μόνο με όσους μιλάω. Άρα εσείς να κοιτάτε τις ζωές σας. Τέλος συζήτησης.

:rockon:
δε δεχεσαι τα παντα! για αυτο και δε κανεις συζητηση αλλα "κηρυγμα" και διαπιστωσεις.

κυριως δε δεχεσαι το πως ο αλλος μπορει να περναει καλυτερα απο σενα, η να περναει καλυτερα με διαφορετικο τροπο.
εσυ μπορει να προτιμας ερμου για τους χ λογους και ο αλλος για τους ψ. το ιδιο και στον αγοραιο... και παντου...

μη προσπαθεις να μας πεισεις οτι μονο ο δικος σου τροπος ειναι ο σωστος γιατι με την ιδια λογικη και ο τροπος των κασσελακηδων ειναι ο σωστος!

δε παει ετσι! και πιθανοτερο να εισαι μονος σου γιατι εισαι απολυτος και φανερωνεις εντονη ενοχληση σε καθε διαφορετικο λες και στο επεβαλλαν.

η παροχη ειναι λειψη για τους αγαπουληδες. εγω δε παω για να περασει η αλλη καλα! οταν πειναω τρωω! αν θελω βρωμικο θα φαω βρωμικο και αν θελω γκουρμε θα φαω γκουρμε αφου εχω τη δυνατοτητα. οι αλλοι που δεν εχουνε ψωμι ας φανε παντεσπανι.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
δε δεχεσαι τα παντα! για αυτο και δε κανεις συζητηση αλλα "κηρυγμα" και διαπιστωσεις.

κυριως δε δεχεσαι το πως ο αλλος μπορει να περναει καλυτερα απο σενα, η να περναει καλυτερα με διαφορετικο τροπο.
εσυ μπορει να προτιμας ερμου για τους χ λογους και ο αλλος για τους ψ. το ιδιο και στον αγοραιο... και παντου...

μη προσπαθεις να μας πεισεις οτι μονο ο δικος σου τροπος ειναι ο σωστος γιατι με την ιδια λογικη και ο τροπος των κασσελακηδων ειναι ο σωστος!

δε παει ετσι! και πιθανοτερο να εισαι μονος σου γιατι εισαι απολυτος και φανερωνεις εντονη ενοχληση σε καθε διαφορετικο λες και στο επεβαλλαν.

η παροχη ειναι λειψη για τους αγαπουληδες. εγω δε παω για να περασει η αλλη καλα! οταν πειναω τρωω! αν θελω βρωμικο θα φαω βρωμικο και αν θελω γκουρμε θα φαω γκουρμε αφου εχω τη δυνατοτητα. οι αλλοι που δεν εχουνε ψωμι ας φανε παντεσπανι.
Ότι συμβαίνουν, αυτά και γράφω. Σας πέταξα στην μούρη ένα ατράνταχτο επιχείρημα περί γκόμενων και πουτανών, ποιότητας γαμησιών και ότι ακόμα κι οι πουτάνες γουατάρουν τους γκόμενους τους κτλ και το έκανες πάλι γαργάρα.:2funny: Απάντησες με σχετικότητες, αγαπούληδες και παντεσπάνια λες και το θέμα μας είναι
τι προτιμά ο ένας ,
ο άλλος ή τα γούστα του.
Εγώ μίλησα για ξερά γαμήσια, ποιότητα και συγκρίσεις μεθόδων καμακιού και γαμησιών. Επίσης έκανες γάργαρα που με βρίζατε και στρεψοδικούσατε ενώ εγώ σχολίαζα ότι γούσταρα
σε συγκρίσεις. Εσείς ενοχληθήκατε γι αυτό και κουβαλιόσασταν. Άσε που γίνατε ρόμπα που ερχόσασταν όλοι μαζί. :2funny: Τέλος έκοψες αλυσίδα στο ότι η παροχή ειναι λειψή μόνο στους αγαπούληδες. Δηλαδή για να επιπλεύσουν όσα λες, θα βάλουμε το στημένο γαμήσι με ώρα και συγκεκριμένη παροχή απέναντι στον ρεαλισμό και ποιότητα με γκόμενα που τα κάνει όλα
και δεν υπάρχει χρόνος
ως φρένο. Υπάρχουν και χειρότεροι βέβαια
που θέλουν να μας πείσουν
ότι σώνει και καλά γαμάμε
με συναίσθημα για να αλλοιώσουν το επιχείρημα ξερού γαμησιού. Όταν κι αν γαμήσεις πουτάνα τσάμπα
θα κατάλαβειε διαφορά πληρωμής και μη ακόμα
και σε αυτό το θέμα.
Ο διάλογος μαζί σου, έληξε από εμένα. Καλή συνέχεια
σε εσένα και σε όποια συμπεράσματα βγάζεις.

:rockon:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
784
Κριτικές
13
Like
1.406
Πόντοι
496
Σας πέταξα στην μούρη ένα ατράνταχτο επιχείρημα περί γκόμενων και πουτανών, ποιότητας γαμησιών και ότι ακόμα κι οι πουτάνες γουατάρουν τους γκόμενους τους κτλ και το έκανες πάλι γαργάρα.:2funny: Απάντησες με σχετικότητες, αγαπούληδες και παντεσπάνια λες και το θέμα μας είναι
τι προτιμά ο ένας ,
ο άλλος ή τα γούστα του.
Εγώ μίλησα για ξερά γαμήσια, ποιότητα και συγκρίσεις μεθόδων καμακιού και γαμησιών. Επίσης έκανες γάργαρα που με βρίζατε και στρεψοδικούσατε ενώ εγώ σχολίαζα ότι γούσταρα
σε συγκρίσεις. Εσείς ενοχληθήκατε γι αυτό και κουβαλιόσασταν. Άσε που γίνατε ρόμπα που ερχόσασταν όλοι μαζί. :2funny: Τέλος έκοψες αλυσίδα στο ότι η παροχή ειναι λειψή μόνο στους αγαπούληδες. Δηλαδή για να επιπλεύσουν όσα λες, θα βάλουμε το στημένο γαμήσι με ώρα και συγκεκριμένη παροχή απέναντι στον ρεαλισμό και ποιότητα με γκόμενα που τα κάνει όλα
και δεν υπάρχει χρόνος
ως φρένο. Υπάρχουν και χειρότεροι βέβαια
που θέλουν να μας πείσουν
ότι σώνει και καλά γαμάμε
με συναίσθημα για να αλλοιώσουν το επιχείρημα ξερού γαμησιού. Όταν κι αν γαμήσεις πουτάνα τσάμπα
θα κατάλαβειε διαφορά πληρωμής και μη ακόμα
και σε αυτό το θέμα.
Ο διάλογος μαζί σου, έληξε από εμένα. Καλή συνέχεια
σε εσένα και σε όποια συμπεράσματα βγάζεις.

:rockon:
ρε τυπε μας δουλευεις? να γαμησουμε παμε οχι να αγαπηθουμε! αμα θες να αγαπηθεις πανε σε κωλομπαρο!

απο ξερο γαμησι με 10 ευρω στη φυλης προφανως καλυτερα να γαμησεις γκομενα! ξερο γαμησι με εσκορτ (ΕΣΚΟΡΤ οχι ΠΑΠΑΤΖΟΥ) κλασεις ανωτερο απο γαμησι γκομενας παντα για ΞΕΡΑ πραγματα....

η γκομενα που σε γουσταρει με 1000 τυπε δε κανει ξερο γαμησι. εχει και συναισθημα μεσα... οποτε εκει δε μετρας ξερο γαμησι γιατι αν δε σε γουσταρε καλλιστα θα ηταν κομοδινο... πραγματικα ξερο γαμησι με γκομενα μπορει να κανεις σε onenightstand και αμα....

συγκρινετε μηλα με πορτοκαλια. για να πας με γκομενα υπαρχει αμοιβαια ελξη. για να πας με εσκορτ μπορεις να εισαι και ο κουασιμοδος η ο μπραντ πιτ. για αυτο και καθε κοπελα του χωρου μπορει να κανει παπαδες με αλλους σε κριτικες και με σενα να ειναι χαλια γιατι εισαι χαλιας...

για να εληξε ο διαλογος μαζι σου, πρεπει να περασε η μουρη σου απο πριονοκορδελα, η στην καλυτερη απο μηχανη του κιμα...

σαρεσε?

μη πας να ανοιξεις κανα θεμα για να με δωσουν πουλο :Ρ
μαθε να χανεις
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
ρε τυπε μας δουλευεις? να γαμησουμε παμε οχι να αγαπηθουμε! αμα θες να αγαπηθεις πανε σε κωλομπαρο!

απο ξερο γαμησι με 10 ευρω στη φυλης προφανως καλυτερα να γαμησεις γκομενα! ξερο γαμησι με εσκορτ (ΕΣΚΟΡΤ οχι ΠΑΠΑΤΖΟΥ) κλασεις ανωτερο απο γαμησι γκομενας παντα για ΞΕΡΑ πραγματα....

η γκομενα που σε γουσταρει με 1000 τυπε δε κανει ξερο γαμησι. εχει και συναισθημα μεσα... οποτε εκει δε μετρας ξερο γαμησι γιατι αν δε σε γουσταρε καλλιστα θα ηταν κομοδινο... πραγματικα ξερο γαμησι με γκομενα μπορει να κανεις σε onenightstand και αμα....

συγκρινετε μηλα με πορτοκαλια. για να πας με γκομενα υπαρχει αμοιβαια ελξη. για να πας με εσκορτ μπορεις να εισαι και ο κουασιμοδος η ο μπραντ πιτ. για αυτο και καθε κοπελα του χωρου μπορει να κανει παπαδες με αλλους σε κριτικες και με σενα να ειναι χαλια γιατι εισαι χαλιας...

για να εληξε ο διαλογος μαζι σου, πρεπει να περασε η μουρη σου απο πριονοκορδελα, η στην καλυτερη απο μηχανη του κιμα...

σαρεσε?

μη πας να ανοιξεις κανα θεμα για να με δωσουν πουλο :Ρ
μαθε να χανεις
Έγινε.
Απάντα όπως σε βολεύει :2funny:
και οχι σε αυτά που σου έγραψα.
Ξέχασα να ολοκληρώσω (για αυτό και επέστρεψα) ότι άλλο η έλξη κι η καύλα για γαμήσι
κι άλλο οι αγάπες κτλ
που έρχονται
πολυ μετά κι αν!!! έρθουν. Εκτός αν θεωρεις την έλξη
και την καύλα ως συναίσθημα. Αυτά. Βρες άλλον να φυγομαχείς. Εγώ μίλησα συγκεκριμενσ κι εσύ απαντούσες ακόμα και τώρα σε άλλα. Τσάο.

:rockon:
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.278
Like
2.063
Πόντοι
216
Ο καθένας μας βγάζει εδώ κάτι από την τρέλα του.

Όποιος έχει διάθεση να γράφει τις παπαριές του, ας το κάμει. Δε βλέπω κανένα πρόβλημα με τον Donald Duck.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom