Νέα

Πώς να ξεχωρίζουμε ένα "πετυχημένο" τραβέλι από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karageorgis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
662
Like
30
Πόντοι
6
να σου πεταει ο αλλος ενα παπαρο θεριο κ αντι να τον παρεις μεχρι το λαρυγγα χαχα να λες οχι ειμαι ηθικια δεν κανω πιπες κ να δουλειει σε μπουρδελο.... μη σου τυχει....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλυτερα να μην κανουν καθολου πιπες...μας συμφερει...χαχαχα
:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
Σε κάποιες περιπτώσεις είναι πρακτικά αδύνατο να καταλάβεις ότι κάτι που βλέπεις μπροστά σου είναι τρανς η όχι.

Με βάση κάποιες τάσεις σε λίγα χρόνια ο μόνος τρόπος για να ξεχωρίσεις αν κάποια είναι πραγματικά γυναίκα η όχι θα είναι το άν έχει περίοδο η όχι.

Σκέψου να το καταλάβεις μετά το γάμο... :2funny:
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
πεφτω από τα συννεφα!!!δεν εχω τι να πω....απαπαπαπα...ακου εκει να σου αρεσουν οι πουτσες??????
:2funny: :2funny: :2funny:
να δεις ποσο ανωμαλες ειναι η τρανσ κ σπιλωνουν την ανθρωπινη τιμη κ υποσταση
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κανονικα πρεπει να μασ μαζεψουν σε στρατοπεδο συγκεντρωσης να καθαρισει η κοινωνια λεμε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
662
Like
30
Πόντοι
6
να δεις ποσο ανωμαλες ειναι η τρανσ κ σπιλωνουν την ανθρωπινη τιμη κ υποσταση
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κανονικα πρεπει να μασ μαζεψουν σε στρατοπεδο συγκεντρωσης να καθαρισει η κοινωνια λεμε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ετσι ακριβως...εχεις αυτογνωσια.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η μηπως να βαζαμε το μπαρκοουντ καλυτερα μωρε..να μην γινουμε υπερβολικοι???χαχαχα
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
ετσι ακριβως...εχεις αυτογνωσια.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η μηπως να βαζαμε το μπαρκοουντ καλυτερα μωρε..να μην γινουμε υπερβολικοι???χαχαχα
για αρχη το μπαρκοουντ λεω εγω κ οποια δεν συμμορφωθει να προχωρησουμε
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
μηπως να εκμεταλευομασταν τη σπιναλογγα???λεω τωρα εγω μια ιδεα..χαχαχα
κ εκει ειναι πλεον μαστ, καθολου κακη ιδεα!!!!!!!!!!! σκεψου τουρισμο το νησι μετα απ αυτο.... θα βουλιαζαν πλοια χαχαχαχαα
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
OP
OP
Karageorgis

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Τί να πω. Μένω άφωνος. Αν και, σοβαρά ή αστεία, αυτά για εξωστρακισμούς είμαι παπαριές. Όλοι είναι ίσοι και πρέπει να συνυπάρχουν κοινωνικά. Όμως πρέπει να σέβονται τους άλλους και να κάνουν αναγνώριση όπως προβλέπεται.

Το δεν θέλω ένα είδος στο κρεβάτι μου, δεν σημαίνει πως δεν το θέλω στην κοινωνία γύρω. Όμως αυτό το είδος πρέπει να σεβαστεί και να εκτιμήσει αυτή μου την καλοπροαίρετη προδιάθεση, και να το αναγνωρίσει έχοντας τη στοιχειώδη ανθρωπιά, όταν γνωρίζεται και όταν "γνωρίζεται" μαζί μου, να μου λέει: "κούκλε, κάποτε ήμουνα κούκλος κι όχι κούκλα".

Για φρίκες και ψυχολογικά, μην το κοροϊδεύεις, αγαπητέ, αγαπητή, όπως θες πέστο. Δυο μήνες έκανε να μου ξανασηκωθεί μετά το τραβελοσυμβάν (που έφυγα μετά την πίπα και πριν το γαμήσι, και πλήρωσα και 70 ευρά).
 

koloteroritas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
206
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
Για φρίκες και ψυχολογικά, μην το κοροϊδεύεις, αγαπητέ, αγαπητή, όπως θες πέστο. Δυο μήνες έκανε να μου ξανασηκωθεί μετά το τραβελοσυμβάν (που έφυγα μετά την πίπα και πριν το γαμήσι, και πλήρωσα και 70 ευρά).

Πως το κατάλαβες και έφυγες πριν το γαμήσι;
 
OP
OP
Karageorgis

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Πως το κατάλαβες και έφυγες πριν το γαμήσι;

Δεν έβγαζε το κάτω εσώρουχο. Όταν ζήτησα, επέμεινε να το φοράει. Έκανα να ψηλαφίσω... Και έπιασα μια γαμημένη πούτσα. Μετά όσο ανάρωρωνα από τα ψυχολογικά και τα σοκ, διαβάζοντας, ανακάλυψα πως επρόκειτο για το γνωστό τραβέλι στην τσιμισκή. Ήμουν τότε αρκετά νεαρός και ήταν και το πρώτο μου (παραλίγο) γαμήσι, και πληρωμένο. Εφιάλτης κανονικός.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Δεν έβγαζε το κάτω εσώρουχο. Όταν ζήτησα, επέμεινε να το φοράει. Έκανα να ψηλαφίσω... Και έπιασα μια γαμημένη πούτσα. Μετά όσο ανάρωρωνα από τα ψυχολογικά και τα σοκ, διαβάζοντας, ανακάλυψα πως επρόκειτο για το γνωστό τραβέλι στην τσιμισκή. Ήμουν τότε αρκετά νεαρός και ήταν και το πρώτο μου (παραλίγο) γαμήσι, και πληρωμένο. Εφιάλτης κανονικός.

την εχω ξανακουσει την  ηστορια και γελαγα σορυ αλλα μαλλον θα με καταλαβεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom