Νέα

Πώς να ξεχωρίζουμε ένα "πετυχημένο" τραβέλι από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karageorgis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
662
Like
30
Πόντοι
6
μπαρκοτ εισουγουμε να μπαινει σ ολες τις τρανς σε εμφανες σημειο κ σ ολες το ιδιο...
το χουμε ξεφτιλισει οι τρελες κ δημιουργουμε στον κοσμο φρικες κ ψυχολογικα....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ισως στο μετωπο θα ελεγα εγω πρεπει να μπαινει...αλλα πρεπει να είναι κατι που να φαινεται καλα μην τυχον είναι σκοταδι και καποιος δεν το δει και υποπεσει σε αυτό το σφαλμα-εγκλημα-αμαρτημα-ντροπιασμα ανδρισμου και αλλα πολλα!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
το γαμησες..
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
ισως στο μετωπο θα ελεγα εγω πρεπει να μπαινει...αλλα πρεπει να είναι κατι που να φαινεται καλα μην τυχον είναι σκοταδι και καποιος δεν το δει και υποπεσει σε αυτό το σφαλμα-εγκλημα-αμαρτημα-ντροπιασμα ανδρισμου και αλλα πολλα!!!
ετασι ετσι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν υπαρχει καμια τρανς που να μην φαινεται παιδες με λιγη προσοχη ετσι κ αλλιως.
αλλωστε κ μεις αυτο θελουμε να μην ειμαστε σαν τισ γυναικες. ολα τα αλλα ειναι να περναει η ωρα.κ δεν υπαρχει κ καμαι τρανσ αν ερωτηθει με αλλαγη η χωρις που να το κρυβει.
 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
662
Like
30
Πόντοι
6
ετασι ετσι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν υπαρχει καμια τρανς που να μην φαινεται παιδες με λιγη προσοχη ετσι κ αλλιως.
αλλωστε κ μεις αυτο θελουμε να μην ειμαστε σαν τισ γυναικες. ολα τα αλλα ειναι να περναει η ωρα.κ δεν υπαρχει κ καμαι τρανσ αν ερωτηθει με αλλαγη η χωρις που να το κρυβει.

στον τομεα σεξ οσοι αντρες εχουν και τις δυο εμπειριες ψηφιζουν τρανς παντως...τυχαιο δεν νομιζω!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
ετσι εχω ακουσει κι εγω γι αυτές....χαχαχαχχαχχα!!!!!!!!

δεν το διαπιστωσες εγω ναι η περισσοτερες δν μου καναν ποτε κ ξερεις εγω αν δεν πεξει πιπα δεν λειτουργο κ τ ν πεις στ αλλη πιπα για ν σ μαμισω αλλιος οχι
 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
662
Like
30
Πόντοι
6
δεν το διαπιστωσες εγω ναι η περισσοτερες δν μου καναν ποτε κ ξερεις εγω αν δεν πεξει πιπα δεν λειτουργο κ τ ν πεις στ αλλη πιπα για ν σ μαμισω αλλιος οχι

οχιιιιιι...και ουτε θελω να το διαπιστωσω..χαχαχα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
οχιιιιιι...και ουτε θελω να το διαπιστωσω..χαχαχα


ψηνω μια πρωην να την μαμησω σημερα αυτη κανει καλες πιπες ειναι τραγουδιστρια βλεπεις το κοριτσι καλο λαρυγγι
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
δεν το διαπιστωσες εγω ναι η περισσοτερες δν μου καναν ποτε κ ξερεις εγω αν δεν πεξει πιπα δεν λειτουργο κ τ ν πεις στ αλλη πιπα για ν σ μαμισω αλλιος οχι
να σου πεταει ο αλλος ενα παπαρο θεριο κ αντι να τον παρεις μεχρι το λαρυγγα χαχα να λες οχι ειμαι ηθικια δεν κανω πιπες κ να δουλειει σε μπουρδελο.... μη σου τυχει....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
να σου πεταει ο αλλος ενα παπαρο θεριο κ αντι να τον παρεις μεχρι το λαρυγγα χαχα να λες οχι ειμαι ηθικια δεν κανω πιπες κ να δουλειει σε μπουρδελο.... μη σου τυχει....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ολα παιζουν μπεμπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom