Νέα

Πώς να ξεχωρίζουμε ένα "πετυχημένο" τραβέλι από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karageorgis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
ερωτηση...αν ενα τραβελι εχει μουνι..."την κλασσικη τρυπουλα"
απο εκει βγαζει τιποτα υγρα? η οχι ?
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
'Αστο φίλε, την έχω πατήσει. Δεν έμοιαζε με τίποτα με τράβελο και μάλιστα δεν την είχα πατήσει μόνο εγώ, αλλά και γνωστοί μου. Το μόνο που ήταν λίγο ύποπτο ήταν η φωνή, όμως θεώρησα οφειλόταν στο κάπνισμα. Το έμαθα ότι ήταν τράβελος 4 μήνες αφότου τα είχαμε, τυχαία από κάτι έγγραφα. Την χώρισα χωρίς να της πω το λόγο. Μετά από αυτό έπεσα σε βαρύτατη κατάθλιψη, κλείστηκα στον εαυτό μου, πήρα κιλά, δεν ήθελα να κάνω σχέση. Τώρα 2 χρόνια μετά θεωρώ πως κατά κάποιο τρόπο το έχω ξεπεράσει. Κατά τη γνώμη μου είναι εντελώς ανήθικο ένα τραβεστί να μην υποδηλώνει σε κάποιον αμέσως την ταυτότητα της, δικαίωμα στην επιλογή του φύλλου της μπορεί να έχει, δικαιώμα όμως στο ψέμα δεν έχει σε καμία περίπτωση.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
'Αστο φίλε, την έχω πατήσει. Δεν έμοιαζε με τίποτα με τράβελο και μάλιστα δεν την είχα πατήσει μόνο εγώ, αλλά και γνωστοί μου. Το μόνο που ήταν λίγο ύποπτο ήταν η φωνή, όμως θεώρησα οφειλόταν στο κάπνισμα. Το έμαθα ότι ήταν τράβελος 4 μήνες αφότου τα είχαμε, τυχαία από κάτι έγγραφα. Την χώρισα χωρίς να της πω το λόγο. Μετά από αυτό έπεσα σε βαρύτατη κατάθλιψη, κλείστηκα στον εαυτό μου, πήρα κιλά, δεν ήθελα να κάνω σχέση. Τώρα 2 χρόνια μετά θεωρώ πως κατά κάποιο τρόπο το έχω ξεπεράσει. Κατά τη γνώμη μου είναι εντελώς ανήθικο ένα τραβεστί να μην υποδηλώνει σε κάποιον αμέσως την ταυτότητα της, δικαίωμα στην επιλογή του φύλλου της μπορεί να έχει, δικαιώμα όμως στο ψέμα δεν έχει σε καμία περίπτωση.
ας τα παρουμε απο την αρχη....πρωτον τραβεστι ειναι ο αντρας που ντυνεται γυναικα...η αλλιως crosdress αρα 4 μηνες που τα ειχατε οταν κανατε σεξ δεν καταλαβες αν εχει υδραυλικα;;;;;; :o :o :o :o τωρα αν ειναι αντρας που εχει αλλαξει φυλλο στο θεμα της ειλικρινεις εν μερη εχεις δικιο διοτι δεν της ειπες τον λογο..  που θελησες να χωρισεις..οποτε και εσυ δεν εισουν απολυτα ειλικρινεις μαζι της..
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
ας τα παρουμε απο την αρχη....πρωτον τραβεστι ειναι ο αντρας που ντυνεται γυναικα...η αλλιως crosdress αρα 4 μηνες που τα ειχατε οταν κανατε σεξ δεν καταλαβες αν εχει υδραυλικα;;;;;; :o :o :o :o τωρα αν ειναι αντρας που εχει αλλαξει φυλλο στο θεμα της ειλικρινεις εν μερη εχεις δικιο διοτι δεν της ειπες τον λογο..  που θελησες να χωρισεις..οποτε και εσυ δεν εισουν απολυτα ειλικρινεις μαζι της..
Δεν ήταν τραβεστί, εγχειρισμένη ήταν
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
'Αστο φίλε, την έχω πατήσει. Δεν έμοιαζε με τίποτα με τράβελο και μάλιστα δεν την είχα πατήσει μόνο εγώ, αλλά και γνωστοί μου. Το μόνο που ήταν λίγο ύποπτο ήταν η φωνή, όμως θεώρησα οφειλόταν στο κάπνισμα. Το έμαθα ότι ήταν τράβελος 4 μήνες αφότου τα είχαμε, τυχαία από κάτι έγγραφα. Την χώρισα χωρίς να της πω το λόγο. Μετά από αυτό έπεσα σε βαρύτατη κατάθλιψη, κλείστηκα στον εαυτό μου, πήρα κιλά, δεν ήθελα να κάνω σχέση. Τώρα 2 χρόνια μετά θεωρώ πως κατά κάποιο τρόπο το έχω ξεπεράσει. Κατά τη γνώμη μου είναι εντελώς ανήθικο ένα τραβεστί να μην υποδηλώνει σε κάποιον αμέσως την ταυτότητα της, δικαίωμα στην επιλογή του φύλλου της μπορεί να έχει, δικαιώμα όμως στο ψέμα δεν έχει σε καμία περίπτωση.
πολυ θλιβερη ιστορια ειλικρινα. θα εισηγηθω να μας βαλουν ταμπελες διοτι προκαλουμε  ψυχολογικα στουσ ανθρωπους
 

Συνημμένα

  • 10639492_710748625667825_6807112123335484111_n.jpg
    10639492_710748625667825_6807112123335484111_n.jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 124
  • Like
Αντιδράσεις: nuktas

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Nαι- προφανως είναι  λάθος ο τίτλος  του θρεντ. Και πρέπει  να άλλάξει-  διότι προκαλει λάθος  συζητησεις  /  σε
Πώς  ξεχωρίζουμε  μία  επιτυχημενα  χειρουργημένη  trans  από μια γυναίκα;  :)
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
Nαι- προφανως είναι  λάθος ο τίτλος  του θρεντ. Και πρέπει  να άλλάξει-  διότι προκαλει λάθος  συζητησεις  /   σε
Πώς  ξεχωρίζουμε  μία   επιτυχημενα  χειρουργημένη  trans  από μια γυναίκα;  :)
οι τρανς να τονισω ειναι πολυ περηφανες για να πηγαινουν με καποιον που δεν τις θελει πρωτον κ δευτερον δεν υπαρχει καμια περιπτωση να μην το καταλαβει καποιος κ καλα την πρωτη φορα οκ  4 μηνες ομως? δουλευομαστε?
 

Miklo1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
4
Like
1
Πόντοι
0
τις λιγες φορες που εχω παει σε μπουρδελο δεν εχω συναντησει κατι δεν εχω και μεγαλη εμπειρια βεβαια.δε μπορω να καταλαβω γιατι δε το λενε καποιες τρανς πολλοι δεν θενε να πανε ουτε για αστειο με τρανς.δεν ειναι θεμα ομοφοβιας δικαιωμα τους αν θελουν να ειναι τρανς δεν εχουν ομως κανενα δικαιωμα να λενε ψεματα και να κανουν το δικο τους.αν εχετε υποψη καποια που δε φαινεται και πρεπει να αποφυγουμε πειτε
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
982
Like
1.471
Πόντοι
206
Ρε σεις, έχει γεμίσει ο τόπος τραβέλια. Και όχι μόνο στις πιάτσες. Κρύβονται δολίως παντού. Για έναν στρέητ άντρα, είναι ο μεγαλύτερος εφιάλτης κι η χειρότερη φρίκη που μπορεί να πάθει στα ξαφνικά, ιδιαίτερα όταν το ανακαλύψει εκ των υστέρων... Εντάξει, εγώ σέβομαι κάθε άνθρωπο, αρκεί να έχει το προτέρημα της ειλικρίνειας, φυσικά, παντού και πάντα.

Υπάρχουν τρανς που σου το δηλώνουν τί είναι, όταν παίρνεις τηλέφωνο μόνος σου και ζητάς ραντεβού. Λέξεις όπως Τρανς, ή Αφέντρα, στην αγγελία, ισοδυναμεί με τρανς. Όμως δεν φαίνεται πάντα από τα συμφραζόμενα, και πόσο μάλλον όταν αυτά απουσιάζουν και εντελώς.

Πώς σκατά μπορούμε με ασφάλεια να ξεχωρίζουμε αυτά τα όντα; Η μοντέρνα ιατρική κάνει θαύματα, και οι ακριβές επεμβάσεις σπάνια αφήνουν ίχνη. Κάποιοι ισχυρίζονται πως το τεχνητό μουνί φτάνει σε οργασμό μετά από καιρό, ή ακόμη και υγραίνεται σαν της αληθινής γυναίκας μόνο του. Ναι, υπάρχουν αυτοί που γουστάρουν να παίζουν με τέτοια κουκλιά, όμως άλλοι δεν μπορούν ούτε καν να το σκέφτονται, ούτε ως πιθανότητα ατυχήματος (που θέλουν εννοείται και να αποφύγουν).

Διαμοιράστε τη γνώση σας, προς αποφυγή δυστυχημάτων.
Δακτυλα ποδια-χερια μεγαλο κεφαλι και στη τελικη πλαγια γναθος αν είναι αμβλεια γωνια είναι ΧΧ αν ειναι ορθή 90 μοιρών είναι ΧΥ
ΔΕΣ ΕΔΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΡΑΝΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΔΗΛΩΝΕΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΤΗΣ/ΤΟΥ
Login • Instagram
ScreenHunter 1883.png

ScreenHunter 1881.png

Σαγόνι 90 μοιρών
ScreenHunter 1886.png
ScreenHunter 1884.png
ScreenHunter 1887.png
ScreenHunter 1882.png

μπείτε ακουστε και προσποιητή δήθεν γυναικεία φωνή πριν πει κανα ΡΟΜΠΕΡΤΟΟΟΟΟΟ...Πολυ επιτυχημένη τρανς ξεγελά και πιο έμπειρους σαν Replicant απο Blade Runner αυτά τα υβρίδια με ΧY γονίδιο...τρομερό σαν ταινία επιστ.φαντασίας
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.401
Πόντοι
201

Κάνε ό,τι ο Κροκοδειλάκιας.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
να τις ρωτατε τι ομαδα ειναι.
Τυχαιο βαζελικο παραδειγμα

Αμα πουν χιχιχι παναθηναικος! τοτε ειναι κατα 99% γυναικες,

αμα πουν ομως "παναθηναικος ημουν παντα αλλα οι αλαφουζοι κι ο dpg-ηδες μας εχουν κανει να αλλαξουμε ομαδα, βλεπουμε τους αλλους να παιζουν στα ευρωπαικα και ξεροσταλιαζουμε σαν αγαμητες παρθενες, παιρνουμε κυπελλο και πανηγυριζουμε μουντιαλ, το μονο που μας εμεινε ειναι κατι πινγκπονγκ και κατι fortnite γαμω τα σπιτια ολων των μουνοπανων τι μου τα θυμησες τωρα ας αλλαξουμε θεμα", τοτε να ειστε ψυλλιασμενοι.. :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom