Νέα

Πώς να ξεχωρίζουμε ένα "πετυχημένο" τραβέλι από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karageorgis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
και κάθεται ο δημιουργός του νήματος και απολαμβάνει τις απαντήσεις στο θέμα που εκπόνησε  ....
 

alekos26

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
276
Like
196
Πόντοι
1
καλο το θεμα που ανοιξε για μενα το σωστο είναι να δηλωνουν  τι είναι από την αρχη. αν π.χ εγω ζητησω να ερθει  μια μελαχροινη στο σπιτι μου και το γραφειο στειλει ξανθια δικιο δεν εχω οταν κανω φασαρια;ποσο μαλλον αν παω με καποια που νομιζω ότι είναι γυναικα και στην πορεια καταλαβω ότι ειχε εγχειρισθει.κυριως με ενοχλεί το γεγονος ότι μπορει να την πατησουν τιποτα πιτσιρικάδες εγω προσωπικα δεν θα ηθελα ο ανηψιος μου που είναι 14 χρονων να εχει μια τετοια  πρωτη  εμπειρια και είναι πολύ ευκολο να την πατησει καποιος μη μου πειτε αν παει σε ένα μπουρδελο  ότι η άλλη θα του πει γεια σου αγορι μου ειμαι εγχειρισμενη θα περασεις;
 

pitabakes

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2013
Μηνύματα
120
Like
2
Πόντοι
1
κοιτα να δεις... μπορεις να κανεις το εξής: αρχισε μια συζητηση του στυλ η μαρια η γειτονισσα ολο καποιον φερνει σπιτι οταν φευγει ο αντρας της....ολη μερα μεχρι να γυρισει ειναι απασχολημενη, ποτε προλαβαινει να μαγειρεψει,ασε που κυκλοφορει ο ανθρωποσ συνεχως με τσαλακωμενα ρουχα... το σπιτι της ειναι μεσ τη σκονη...
Αν σε διακοψει και σου πει "στ' αρχιδια μου τι με νοιαζει εμενα?" εχεις την απαντηση που εψαχνες...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: trimis

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
455
Κριτικές
17
Like
959
Πόντοι
5.140
Ζητάμε ταυτότητα , πιστοποιητικό γέννησης και ακτινογραφία λεκάνης .
 

Blue _Sky

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Τον/την ακολουθεις μεχρι την τουαλετα,αν δεις οτι κατουραει ορθιος/α φυγε τρεχοντας  :2funny: :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: trimis
OP
OP
Karageorgis

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
καλο το θεμα που ανοιξε για μενα το σωστο είναι να δηλωνουν  τι είναι από την αρχη. αν π.χ εγω ζητησω να ερθει  μια μελαχροινη στο σπιτι μου και το γραφειο στειλει ξανθια δικιο δεν εχω οταν κανω φασαρια;ποσο μαλλον αν παω με καποια που νομιζω ότι είναι γυναικα και στην πορεια καταλαβω ότι ειχε εγχειρισθει.κυριως με ενοχλεί το γεγονος ότι μπορει να την πατησουν τιποτα πιτσιρικάδες εγω προσωπικα δεν θα ηθελα ο ανηψιος μου που είναι 14 χρονων να εχει μια τετοια  πρωτη  εμπειρια και είναι πολύ ευκολο να την πατησει καποιος μη μου πειτε αν παει σε ένα μπουρδελο  ότι η άλλη θα του πει γεια σου αγορι μου ειμαι εγχειρισμενη θα περασεις;

Από τα καλύτερα ποστ εδώ μέσα.

Εξάλλου, το σεξ είναι για να το απολαμβάνεις, να επιλέγεις τί και ΠΟΙΟΝ θες να περάσεις όμορφα μαζί του/της, και το σημαντικότερο, να μην τρως φρίκες. Φρίκες, που αν υπήρχε ειλικρίνεια, δεν θα αναγκαζόσουν να λουστείς ποτέ. Δεν το κατάλαβα, γιατί κρύβονται αυτά τα όντα; Εδώ άλλοι το έχουν βίτσιο και μάλιστα ΦΑΝΕΡΟΤΑΤΟ, τα τρανσ και τα σιντι.

Και ναι, είμαι ομόφοβος, αν και όχι ο βίαιος και ο τραμπούκος που ξυλοφορτώνει ή βρίζει. Λατρεύω τις λεσβίες, αλλά έτσι και δω πούτσα σε απόσταση μικρότερη του μισού μέτρου, εκεί υπάρχει πρόβλημα.
 

Επισκέπτης
Από τα καλύτερα ποστ εδώ μέσα.

Εξάλλου, το σεξ είναι για να το απολαμβάνεις, να επιλέγεις τί και ΠΟΙΟΝ θες να περάσεις όμορφα μαζί του/της, και το σημαντικότερο, να μην τρως φρίκες. Φρίκες, που αν υπήρχε ειλικρίνεια, δεν θα αναγκαζόσουν να λουστείς ποτέ. Δεν το κατάλαβα, γιατί κρύβονται αυτά τα όντα; Εδώ άλλοι το έχουν βίτσιο και μάλιστα ΦΑΝΕΡΟΤΑΤΟ, τα τρανσ και τα σιντι.

Και ναι, είμαι ομόφοβος, αν και όχι ο βίαιος και ο τραμπούκος που ξυλοφορτώνει ή βρίζει. Λατρεύω τις λεσβίες, αλλά έτσι και δω πούτσα σε απόσταση μικρότερη του μισού μέτρου, εκεί υπάρχει πρόβλημα.
ρωτα τον γιατρο να στα εξηγησει ολα , μαθε μπαλιτσα  :rockon:

 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
662
Like
30
Πόντοι
6
Από τα καλύτερα ποστ εδώ μέσα.

Εξάλλου, το σεξ είναι για να το απολαμβάνεις, να επιλέγεις τί και ΠΟΙΟΝ θες να περάσεις όμορφα μαζί του/της, και το σημαντικότερο, να μην τρως φρίκες. Φρίκες, που αν υπήρχε ειλικρίνεια, δεν θα αναγκαζόσουν να λουστείς ποτέ. Δεν το κατάλαβα, γιατί κρύβονται αυτά τα όντα; Εδώ άλλοι το έχουν βίτσιο και μάλιστα ΦΑΝΕΡΟΤΑΤΟ, τα τρανσ και τα σιντι.

Και ναι, είμαι ομόφοβος, αν και όχι ο βίαιος και ο τραμπούκος που ξυλοφορτώνει ή βρίζει. Λατρεύω τις λεσβίες, αλλά έτσι και δω πούτσα σε απόσταση μικρότερη του μισού μέτρου, εκεί υπάρχει πρόβλημα.

μα η εγχειρισμένες δεν εχουν πουτσα...και αφου εισαι ομοφοβικος πως σου αρεσουν οι λεσβιες...το λεσβιακο ομοφυλοφιλια δεν θεωρείτε η κανω λαθος???????
 

geoathina40

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2014
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Από τα καλύτερα ποστ εδώ μέσα.

Εξάλλου, το σεξ είναι για να το απολαμβάνεις, να επιλέγεις τί και ΠΟΙΟΝ θες να περάσεις όμορφα μαζί του/της, και το σημαντικότερο, να μην τρως φρίκες. Φρίκες, που αν υπήρχε ειλικρίνεια, δεν θα αναγκαζόσουν να λουστείς ποτέ. Δεν το κατάλαβα, γιατί κρύβονται αυτά τα όντα; Εδώ άλλοι το έχουν βίτσιο και μάλιστα ΦΑΝΕΡΟΤΑΤΟ, τα τρανσ και τα σιντι.

Και ναι, είμαι ομόφοβος, αν και όχι ο βίαιος και ο τραμπούκος που ξυλοφορτώνει ή βρίζει. Λατρεύω τις λεσβίες, αλλά έτσι και δω πούτσα σε απόσταση μικρότερη του μισού μέτρου, εκεί υπάρχει πρόβλημα.

Με αυτα που γραφεις δειχνεις οτι τελικα ΔΕΝ  εισαι ομοφοβικος
Η ομοφοβια εχτος απο φοβο για την ομοφυλοφιλια περιλαμβανει μισος βια και εχθροτητα για τους ομοφυλοφιλους
 

geoathina40

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2014
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
ολιγον ομοφοβικο το θρεντακι!!!

Καθολου ομοφοβικο
Το οτι σε καποιον δεν του αρεσει να την βρισκει με τραβεστι δεν σημαινει οτι ειναι ομοφοβικος
Μην μπερδευεις την ομοφοβια με τα γουστα και τις προτιμισεις του αλλου .
Οπως εσενα δεν σου αρεσει να την βρισκεις με κοριτσακια ετσι και αυτος δεν θελει να την βρισκει με αγορακια που εγιναν κοριτσακια
Κανεις δεν μπορει να κανει κουμαντο στον αλλον για το τροπο που θα επιλεξει τον ερωτικο του συντροφο...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • TonPire.jpg
    TonPire.jpg
    129,6 KB · Εμφανίσεις: 111

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
δεν θα ηθελα ο ανηψιος μου που είναι 14 χρονων να εχει μια τετοια  πρωτη  εμπειρια και είναι πολύ ευκολο να την πατησει καποιος
Και να συμβεί αυτό:


[size=14pt]- Μπαμπά, μπαμπά, έκανα σεξ !!!
- Μπράβο αγόρι μου, μπράβο παληκάρι μου, μπράβο λεβέντη μου, άντρακλα μου εσύ, έλα, κάτσε, κάτσε να μου τα πεις !!!
- Δε μπορώ να κάτσω, μπαμπά...
[/size]
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Ρε σεις, έχει γεμίσει ο τόπος τραβέλια. Και όχι μόνο στις πιάτσες. Κρύβονται δολίως παντού. Για έναν στρέητ άντρα, είναι ο μεγαλύτερος εφιάλτης κι η χειρότερη φρίκη που μπορεί να πάθει στα ξαφνικά, ιδιαίτερα όταν το ανακαλύψει εκ των υστέρων... Εντάξει, εγώ σέβομαι κάθε άνθρωπο, αρκεί να έχει το προτέρημα της ειλικρίνειας, φυσικά, παντού και πάντα.

Υπάρχουν τρανς που σου το δηλώνουν τί είναι, όταν παίρνεις τηλέφωνο μόνος σου και ζητάς ραντεβού. Λέξεις όπως Τρανς, ή Αφέντρα, στην αγγελία, ισοδυναμεί με τρανς. Όμως δεν φαίνεται πάντα από τα συμφραζόμενα, και πόσο μάλλον όταν αυτά απουσιάζουν και εντελώς.

Πώς σκατά μπορούμε με ασφάλεια να ξεχωρίζουμε αυτά τα όντα; Η μοντέρνα ιατρική κάνει θαύματα, και οι ακριβές επεμβάσεις σπάνια αφήνουν ίχνη. Κάποιοι ισχυρίζονται πως το τεχνητό μουνί φτάνει σε οργασμό μετά από καιρό, ή ακόμη και υγραίνεται σαν της αληθινής γυναίκας μόνο του. Ναι, υπάρχουν αυτοί που γουστάρουν να παίζουν με τέτοια κουκλιά, όμως άλλοι δεν μπορούν ούτε καν να το σκέφτονται, ούτε ως πιθανότητα ατυχήματος (που θέλουν εννοείται και να αποφύγουν).

Διαμοιράστε τη γνώση σας, προς αποφυγή δυστυχημάτων.
Φίλε ὄντως,τοὺς κάνουν νὰ φαίνονται ἐμφανισιακὰ σὰν τέλειες γυναῖκες!καὶ δὲν ξέρεις ἂν κι' ἐσὺ κάποια μέρα τὴν πατήσεις!῾Ο μόνος σίγουρος τρόπος κατ' ἐμὲ γιὰ νὰ τοὺς ξεχωρίσεις ἐξ ὄψεως εἶναι ἢ ἀπὸ τὴν λεκάνη καὶ τὶς πλάτες ποὺ στοὺς ἄντρες εἶναι τἀκριβῶς ἀντίθετα ἀπὸ τὶς γυναίκ,ες σὲ πλάτος καὶ κυρίως ἀπὸ τὸ μῆλο τοῦ ᾿Αδάμ,κοινῶς καρύδι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Απλα  ζηταs πιστοποιητικο γεννησηs  >:cheesy:
 
OP
OP
Karageorgis

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Τότε δεν κατέχω την πλήρη έννοια του όρου ομοφοβικός. Έπειτα, τις λεσβίες τις συμπαθώ γιατί είναι το αντίθετο φύλο. Και γιατί κάποιες φορές, μπορεί να σου κάνουν το τραπέζι, ή το κρεββάτι, ή και τα δυο.

Για το στρατό, ακόμη και στο κέντρο, τα μπάνια ήταν ατομικά (σαν μικρά τετράγωνα δωματιάκια). Αλλά τζάμπα λέτε για τα στρατά. Ο γιατρούλης στις εξετάσεις, πριν καταταγείς, τους ομόφυλους, τους εσυγύριζε καλά...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Για το στρατό, ακόμη και στο κέντρο, τα μπάνια ήταν ατομικά (σαν μικρά τετράγωνα δωματιάκια).
Όταν πήγα εγώ πάντως, στο ναυτικό, δεν ήταν.
Ακόμα και στις χέστρες, έβλεπες τους 3 απέναντι (να σου ανοίγει η όρεξη).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom