Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 420K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Πορνομυσταγωγοι και χυστες των αγριων γαζελων!
Απο οσο εχω καταλαβει, οι δοξασμενες σαβανες πισω απο το δημαρχειο και περιξ της ομονοιας εχουν αδειασει απο θηραματα.
Εν ονοματι ομως της ιστορικης ερευνας και ιχνηλατησης της πορνοιστοριας και εν οψη της επετιακης δεκαετιας!Θα ηθελα ειτε εδω ειτε σε πμ, να ρωτησω,
1)το ιστορικο βιντεο με το σαφαρι ποια χρονια εγινε? Το 2008? η πιο μετα? ποτε?
2)σε αλλο υλικο, ποιος ηταν ο θεουλης που βγηκε με το μπουρνουζι εξω? ανηκε στην ιδια παρεα των κυνηγων?

Και τωρα τι θα γινουμε χωρις ατακτες γαζελες? Θα ηταν μια καποια λυσις!
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Πορνομυσταγωγοι και χυστες των αγριων γαζελων!
Απο οσο εχω καταλαβει, οι δοξασμενες σαβανες πισω απο το δημαρχειο και περιξ της ομονοιας εχουν αδειασει απο θηραματα.
Εν ονοματι ομως της ιστορικης ερευνας και ιχνηλατησης της πορνοιστοριας και εν οψη της επετιακης δεκαετιας!Θα ηθελα ειτε εδω ειτε σε πμ, να ρωτησω,
1)το ιστορικο βιντεο με το σαφαρι ποια χρονια εγινε? Το 2008? η πιο μετα? ποτε?
2)σε αλλο υλικο, ποιος ηταν ο θεουλης που βγηκε με το μπουρνουζι εξω? ανηκε στην ιδια παρεα των κυνηγων?

Και τωρα τι θα γινουμε χωρις ατακτες γαζελες? Θα ηταν μια καποια λυσις!



1) Μαυρος θανατος πιτσιλιστης και ολη η ΠΑΡΕΑ ειχαν κανει θραυση στο 2007-2005.,,,,
2) Ναι ηταν η ιδια παρειτσα.. :) Πορνορεπορτερ κτλ..

Ατακτες γαζελες δεν εβρισκες μονο δημαρχειο..ακομα και σε στριπτιτζαδικα υπηρχαν τυπισσες που αψηφουσαν τα αφεντικα, ηταν καλτ, βρωμοστομες σε αφροαμερικανικα και αρκετες Busty..Ακομα θυμαμαι φοιτητης στο ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ στο Γ' νεκροταφειο κοντα τι DNA εριξα στα βυζγια της Φλωριτας, οπως και τις επενδυσεις μου στο "Σουβλακι του Πασα" και αργοτερα "Κοτοπουλαδες"..
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Τι εποχές ωραίες ήταν αυτές.ολη η Σωκράτους γεμάτη μαύρα μουνάκια να σε τραβάνε πέρα δωθε
 

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες.μπλοκ στις μαυρες εγω δεν τις ξαναδινω λεφτα μεγαλη μουφα.ξεπετες οι περισοτερες οταν τις παιρνεις μη με αγγιζεις εδω μη εκει.και να σου ζηταει και αλλα.αλλο που βλεπεται απο τσοντες στις πραγματικος ο θυσαυρος ειναι φυκια για μεταξωτες κορδελες.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.245
Πόντοι
3.886
καλησπερα παιδες.μπλοκ στις μαυρες εγω δεν τις ξαναδινω λεφτα μεγαλη μουφα.ξεπετες οι περισοτερες οταν τις παιρνεις μη με αγγιζεις εδω μη εκει.και να σου ζηταει και αλλα.αλλο που βλεπεται απο τσοντες στις πραγματικος ο θυσαυρος ειναι φυκια για μεταξωτες κορδελες.
που εχουν παει ομως φιλε?
 

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
τα πρωτα χρονια τις εβρισκες εκει στη βαμβακειο κατω στη πλατεια καθε βραδυ ηταν τιγκα.μετα τις εβρισκα σοφωκλεους .τωρα εχουνε διασπαστει σε διαφορα σημεια αλλες θα χουνε φυγει.απο τι διαβαζω εδω σε διαφορα σημεια αλλα οχι εκεινο το τσουρμο που σηναντουσες καποτε.μια ειχα πετυχει στα μπουρδελα στο μεταξουργειο.μετα εκλεισε εκεινο το μπουρδελο.οπως και πολλα εκει.
 

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
δεν αξιζει να τις δωσεις λεφτα.καλητερα κανε οικονομια και πηγαινε σε στουντιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom