Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 420K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
126
Πόντοι
1
που εχουν παει ομως φιλε?
Η περιοχη πισω απο τη Βαρβακειο εχει γινει νεο στεκι διασκεδασης. Εχουν ανοιξει 2-3 μαγαζια (φανταζομαι λογω χαμηλων ενοικιων) και τα ΠΣΚ γινεται της πουτανας απο κοσμο.
Οι μαυρουλες πλεον εχουν εξαφανιστει απο αυτη την περιοχη. Πλεον δεν παταει καμια. Μεχρι το καλοκαιρι του 2018 πηγαινε απο τα μεσανυχτα ως τις 2 το ξημερωμα μονο μια Τζενη η Τζεσυ αν θυμαμαι καλα στη συνεχεια της Σωκρατους, αλλα κι αυτη εχει μηνες να εμφανιστει.
Η μεγαλη πλειοψηφια απο τα μαυρακια εχουν φυγει απο την Ελλαδα εδω και χρονια, απο εποχης Δενδια Υπουργου Δημοσιας Ταξης, λογω κρισης και ελλειψης δουλειας αλλα και λογω κυνηγητου απο την Αστυνομια.
Πλεον εχουν μεινει λιγες, καμια 10αρια το πολυ, οι οποιες κανουν πιατσα στην Πατησιων, στο υψος του παρκου ΦΙΞ. Αλλα υπαρχουν και μερες που δεν βγαινουν καθολου.
Και υπαρχει και μια, αυτη με τα αραια δοντια που σου λεει "Τσιμπουκακι, τσιμπουκακι" που κανει πιατσα Καποδιστριου και Πατησιων στο φαναρι. Κι αυτη υπαρχουν μερες που δεν βγαινει.
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: 968

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
:thubsdown:το 2007 αρχες Νοεμβριου κατεβαινω αθηνα.ηξερα πανω κανω στο κεντρο τα λημερια.ειμουνα με εναν αλλον που ειχε αμαξι.εγω ειχα σκοπο να γαμησω μαυρη.ο αλλος βλεπει μια καλη τη ρωταει για μενα 30ευ και 10 το ξενοδοχειο.εγω 24τοτε ο αλλος με ειχε σε δουλεια το καλοκαιρι και πηγαινε στον κουνιαδο του.και το πρωτο βραδυ πηγαμε κεντρο.τις δινω 30 ευρω παμε στο ξενοδοχειο .καλο σωμα οχι κωλαρες ουτε πολυ εκφυλη.μοντελο.ψυχρη ,ελεγε συνεχεια λεφτα να τις δωσω κατι παραπανω.εγω ξενερωνα δεν μπορουσα να χυσω.λεω εχυσα και το τελειωσα εκει.μετα απο κανα χρονο ξαναπαω αθηνα και ενα χειμωνα ειμουνα φιλοξενουμενος.ειναι κοντα στο κεντρο κανα μισαωρο με τα ποδια.μια μερα ειχα λεφτα και σκεφτηκα να ξαναπαω.παω κατω απο βαρβακειο κατω απο την πλατεια παιρνω ενα ωραιο αδυνατο με σωμα 16χρονης.παμε εκει στο χοτελ εγω καυλωμενος της δινω 80ευ λεω μια ωρα σε θελω.παιρνει μια πιπα στα γρηγορα.ανεβηκε λιγο πανω λιγο στα 4. ψυχρη τελειως δεν με αφηνε να τη φιλησω ουτε να τη γλειφω .λεφτα και αυτη ζηταγε συν.ωρα δεν καθησε ενα μισαωρο.ειχα ξενερωσει και εγω.μετα απο λιγο καιρο ξαναπαω παιρνω μια αλλη τα ιδια και χειροτερα.το καλοκαιρι κατεβαινω αθηνα σε δυο μερες εφευγα φανταρος.παω και τις βρισκω σοφωκλεους.μου αρεσε μια λεω ποσο λεει 20ευρω.την πηγα μεταξουργειο σε ενα ξενοδοχειο το κοσμος το επελεγα επιδη ηταν φτηνο και σχετικα καλο.παμε παιρνει μια πιπα δυο τρεια μπουκωματα.ανεβαινει πανω.χτυπαγε το κινητο της μιλαγε τη γλωσσας της .τη παιρνω ανασκελα .ρωταει εχυσες εχυσες.και να ξαναχτυπαει το κινητο.μετα λεω εχυσα σηκωθηκε εκανε ενα ντους στα γρηγορα.καμια δεν ηθελε αγγιγμα.ζηταγανε εχτρα χρημα.εχασα πασα ιδεα γι αυτη τη καστα γυναικων.δεν δινω ουτε σεντ σε αυτες.και οπως διαβαζω εδω και απ αλλους τα ιδια σκατα ειναι.ασιατισα αξιζει αλλα σπανιζει .οι ρωσιδες ειναι καλες αξιζουν.παρολο που ειναι ψυχρες χωρες ειναι πιο θερμες. :thubsdown:
 

Επισκέπτης
Η περιοχη πισω απο τη Βαρβακειο εχει γινει νεο στεκι διασκεδασης. Εχουν ανοιξει 2-3 μαγαζια (φανταζομαι λογω χαμηλων ενοικιων) και τα ΠΣΚ γινεται της πουτανας απο κοσμο.
Οι μαυρουλες πλεον εχουν εξαφανιστει απο αυτη την περιοχη. Πλεον δεν παταει καμια. Μεχρι το καλοκαιρι του 2018 πηγαινε απο τα μεσανυχτα ως τις 2 το ξημερωμα μονο μια Τζενη η Τζεσυ αν θυμαμαι καλα στη συνεχεια της Σωκρατους, αλλα κι αυτη εχει μηνες να εμφανιστει.
Η μεγαλη πλειοψηφια απο τα μαυρακια εχουν φυγει απο την Ελλαδα εδω και χρονια, απο εποχης Δενδια Υπουργου Δημοσιας Ταξης, λογω κρισης και ελλειψης δουλειας αλλα και λογω κυνηγητου απο την Αστυνομια.
Πλεον εχουν μεινει λιγες, καμια 10αρια το πολυ, οι οποιες κανουν πιατσα στην Πατησιων, στο υψος του παρκου ΦΙΞ. Αλλα υπαρχουν και μερες που δεν βγαινουν καθολου.
Και υπαρχει και μια, αυτη με τα αραια δοντια που σου λεει "Τσιμπουκακι, τσιμπουκακι" που κανει πιατσα Καποδιστριου και Πατησιων στο φαναρι. Κι αυτη υπαρχουν μερες που δεν βγαινει.
και αυτες που εμειναν ειναι πολυ ξεπετες εως επικινδυνες για τραυματισμο του πεους
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
και αυτες που εμειναν ειναι πολυ ξεπετες εως επικινδυνες για τραυματισμο του πεους
κάνουν άγρια τσιμπουκια με πολύ δόντι τύπε μου και Βαράνε άγριες μαλακιες άγαρμπα ενοω !!!
 

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
μπλοκ στις μαυρες.τελικα καλητερα που φυγανε.οι πιο χαλια ερωτικες ηπηρεσιες.πρεπει να σου να τυχερος για να επερνες μια καλη και θα χες δωσει ενα σωρο λεφτα.ειχα φιλους νιγηριανους ερχοντουσαν πολυ εδω τοτε πουλουσανε ραδια ρολογια και διαφορα ψηλολογια.ελεγα να μου κανουν μια γνωρημια.μου λεει η αραπινα θελει να χεις δικο σου σπιτι αμαξι.λεφτα.εχω το πατρικο μου.οχι δικο μου σπιτι.ξερεγε οι γυναικες απο τις πιο φτωχες χωρες αυτες ζητανε τα πιο πολλα.ψαχνουνε μαλακες να τον αρμεξουνε.ξερω για ινδια που ειναι εχει φτωχεια.η γυναικα θελει πλουσιο γαμο.εχετε δει καμια φορα γαμους απο ινδια τι χρυσαφικο εχει στολιστει η νυφη.σε αλλο κρατος αλλη θελει να τις παρεις σπιτι χωραφι και κανα δυο κλωτσες.θα δωσεις μαυρη 5 και 10ε να στο παιξει και να στο παιζει μ εναν τροπο σαν σου λεει μαλακα χυσε να παρω αλλο πελατη.οσες δεν σεβονται τα λεφτα μας δεν τις σεβομαστε.ειναι εποχες που βγαινουν δυσκολα τα λεφτα. :spam: :spam: :spam:
 

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
[ποτε γαμησα πρωτη φορα και το ιστορικο της πουτσας μας μεχρι σημερα] καινουρια ψυφοφορια καινουριο θεμα απο εμενα.θα το βρειτε στη ενοτητα (πιατσες αθηνα)
 

afragosonashs

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2019
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα.τι παιζει στις πιατσες.απο μαυρομουνες
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Γενικότερα μαύρες ου θα βρουμε; Ακόμα και εσκορτς. Ξέρεις κανείς;
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
5-6 μαύρα κοντοπούτανα χθες (Τρίτη 23/7) στις 00.30-1:00 στη πλατεία Φιξ.

Κάθονται στο τέλος της πλατείας δεξιά και αριστερά (κατεύθυνση προς Ανω Πατήσια).
Αν δεν τις δείτε εκεί, κοιτάξτε απο τη κάτω πλευρά της πλατείας και πίσω απο το ΑΒ.

Κοντές μεν αλλα με τα βυζάκια κ τα φουσκωτά κωλαράκια τους έξω... πολύ κόλαση. Τιμές 10€ πίπα / 20€ γαμήσι στο αμάξι / 50€ γαμήσι σε ξενοδοχείο (1 ώρα).

 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Και το επόμενο ραντεβού στο Συγγρού.
 

Επισκέπτης
5-6 μαύρα κοντοπούτανα χθες (Τρίτη 23/7) στις 00.30-1:00 στη πλατεία Φιξ.

Κάθονται στο τέλος της πλατείας δεξιά και αριστερά (κατεύθυνση προς Ανω Πατήσια).
Αν δεν τις δείτε εκεί, κοιτάξτε απο τη κάτω πλευρά της πλατείας και πίσω απο το ΑΒ.

Κοντές μεν αλλα με τα βυζάκια κ τα φουσκωτά κωλαράκια τους έξω... πολύ κόλαση. Τιμές 10€ πίπα / 20€ γαμήσι στο αμάξι / 50€ γαμήσι σε ξενοδοχείο (1 ώρα).
οι μαυρες κανουν ο, τι μπορουν για να ξενερωσεις και να τις διωξεις γρηγορα. Εμενα μου ζουλαγε δυνατα το πουλι. Ετσι ειναι δασκαλεμενες. Μην πεφτετε στην παγιδα επειδη παλια μπορει να ειχατε μια καλη εμπειρια. Τελος αυτες οι εποχες.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.859
Like
453
Πόντοι
36
οι μαυρες κανουν ο, τι μπορουν για να ξενερωσεις και να τις διωξεις γρηγορα. Εμενα μου ζουλαγε δυνατα το πουλι. Ετσι ειναι δασκαλεμενες. Μην πεφτετε στην παγιδα επειδη παλια μπορει να ειχατε μια καλη εμπειρια. Τελος αυτες οι εποχες.
ισχυει.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
η περιοδος που ταν ελευθερες σωκρατους γερανιου κτλπ ηταν καβλα,εγω τουλαχιστον ως 16-20 ετων που το βιωσα ηταν καβλαδεςρα καθως σου καναν επιθεση για τις γαμησεις.εχω γαμησει και με 8 ευρω και φιλος εχει δωσει τσιμπουκι με 2ευρω... :tn04: :tn04:βεβαια μεγαλωνωντας και καταλαβαινοντας τι σημενουν υπηρεσεις πλεον που φαινετε πολλυ σιχαμερο το να γαμησω μαυρη απ το δρομο,μονο για την καλτιλα οπως το χα κανει και πριν κανα δυο χρονια που χα βρει μια απο σποντα,....ισως στο πισω μερος του κεφαλιου μου η εκφραση με αφρικανικη προφορα ελα μωρο μου γκαμησι  τσιμποκι να με καβλωνει αλλα αναλογιζομενος τις εναλλακτικες αλλαζω αποψη :heavymetalbig:
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Πέρασα προχθές μπροστά από πλατεία Φιξ γύρω στις 3 πμ.
5-6 μαυρουλες στο πόστο τους.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
κάνουν άγρια τσιμπουκια με πολύ δόντι τύπε μου και Βαράνε άγριες μαλακιες άγαρμπα ενοω !!!

Επιβεβαιώνω. Πέρσι τέτοια εποχή στην πλ. Φιξ, γύριζα από Α. Πατήσια από ένα φίλο, κάβλες πολλές για ένα γρήγορο αλλά δεν ήθελα να γαμήσω κάποια από δαύτες. Απλά ένα γρήγορο ξαλάφρωμα μου ήταν αρκετό εκείνη τη στιγμή. 5 ευρώ η :jerking: την βάζω στο αμάξι και πάμε δίπλα στο στενό. Μου τον έπαιζε σαν κομπρεσέρ, άγαρμπα και δυνατά. Την σταμάτησα και την γύρισα με το ζόρι στα 4 (αυτή νόμιζε ότι θα την γαμήσω) την ξεβράκωσα και τον έπαιξα βλέποντας το θεσπέσιο κωλαράκι της (πραγματικά ΚΩΛΑΡΑ, ίσως το μόνο που άξιζε πάνω της).

Μάπα το καρπούζι γενικότερα, δεν ξαναπήγα ποτέ. Είναι πραγματικά η τελευταία επιλογή για να καταφύγει κανείς, πριν τον παίξει μόνος του!
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Κανένα νέο από πιάτσα με μαυρουλες; Το πάρκο Φιξ παίζει ακόμα;
 

billias20

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπερα πρωτο μνμ. Μια παλιότερη εμπειρία με μαύρη γαζέλα βαρβακιου θα συμφωνήσω με την προηγούμενη ανάρτηση ,πολύ άρπα κολλα δουλειά. Αλλά να πω την αλήθεια θα ξανά πήγαινα μια βολτούλα σαν να μου έλειψε η μαύρη γαζέλα βαμβακιού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom