Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 420K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καυλωνω και που βλεπω το νημα ψηλα ! 1 2 3 απ !

αχχχχχχχχ

εχουν περασει πλεον αρκετα χρονια για να λεμε να θυμουντε οι παλιοι να μαθαινουν οι νεοτεροι ετσι ? στανταρακι παιζουν παλικαρια 18 20 και 25 χρονων που παιζει να μη ξερανε καν οτι παιζανε καποτε τετοια σκηνικα

πωπω δε τη παλευω , ειναι μαλλον η στιγμη που αντιλαμβανομαι , η μαλλον που παραδεχομε οτι ειμαι εξαρτημενος με το σεξ το 1,36 ρε παιδια ποσο μου λυπει με ποναει που το βλεπω τι θα κανουμε ρε παιδια βοηθεια !
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Επισκέπτης
αν η μαυρουλα εχει καρτα ειναι σα vegan σουβλακι , ti na leme twra
axxxxxxxxxx

βασικα η μπιουτη ειναι αυτο , διπιτο vegan σουβλακι
 

Επισκέπτης
ρε παιδια για αυτο πηγαινω στη σαρα  :zombie: στην ιασωνος ειναι οτι ποιο κοντα στο 1,36 και ειναι ουτε το μισο γαμωτη του παιδια εχω προβλημα πραγματικο νοηθηστε περα απο τη πλακα , στην ελλαδα παιζει αξιογαμητη αραπινα , αραπινα οχι μισο το ενα μισο το αλλο και λιγο απο τετοιο , θελω αυτο το πετρινο κολομερι και το φουξια μουνι !!
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
καυλωνω και που βλεπω το νημα ψηλα ! 1 2 3 απ !

αχχχχχχχχ

εχουν περασει πλεον αρκετα χρονια για να λεμε να θυμουντε οι παλιοι να μαθαινουν οι νεοτεροι ετσι ? στανταρακι παιζουν παλικαρια 18 20 και 25 χρονων που παιζει να μη ξερανε καν οτι παιζανε καποτε τετοια σκηνικα

πωπω δε τη παλευω , ειναι μαλλον η στιγμη που αντιλαμβανομαι , η μαλλον που παραδεχομε οτι ειμαι εξαρτημενος με το σεξ το 1,36 ρε παιδια ποσο μου λυπει με ποναει που το βλεπω τι θα κανουμε ρε παιδια βοηθεια !
Καλά εσύ έλεγες πριν να είμαι αισιόδοξος τώρα σ έπιασε μαυρίλα?μην απελπιζεσαι,η ελπίδα πεθαίνει τελευταία
 

Επισκέπτης
παιδια αυτα που λεει ο παπαρας στο βιντεο για τα βουντου , ξερετε τιποτα ?
 

Επισκέπτης
Καλά εσύ έλεγες πριν να είμαι αισιόδοξος τώρα σ έπιασε μαυρίλα?μην απελπιζεσαι,η ελπίδα πεθαίνει τελευταία

διαβασε τι παραδεχομε ποιο πανω !! ε σε αυτο το λεω δεν ειμαι καλα , αλλα και παλυ δε σημαινει οτι με εχει πιασει μαυριλα , μου χει μαυρισει απ τη καυλα αλλα εχει διαφορα ! νομιζω ??
 

Σνουκερ

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.728
Like
4
Πόντοι
16
α ρε τυπε τι μας θυμησες, απιστευτα κορμια αρκετες απ'αυτες... :bigdick: :bigdick: :bigdick:

 

Επισκέπτης
Η απόλυτη παρακμή.3 ναι 3 όλες κι όλες μείνανε να χαϊδεύουν τον καβάλο και να λένε 20 στο πάρκινγκ και 30 σε ξενοδοχείο με πολύ περιθώριο για παζάρι.που είναι οι παλιές χρυσές εποχές? δυστυχώς φύγανε και δεν νομίζω να ξανάρθουν

που ακριβως ?
 

Gator9

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
0
Λοιπόν πρόσφατη μου εμπειρία , 3 μαυρούλες κάνουν πιάτσα γύρω στις 23.30 στην Αριστοτέλους, η μια που πήγα  ζητάει 30 ευρώ, με παζάρι στα 20 και πάνε μόνο στο ξενοδοχείο Elysioum στα 10 ευρώ το δωμάτιο. εκεί πέρα θα βρείτε και άλλες εθνικότητες να κάνουν πιάτσα άλλα πάνε μόνο σε αυτό το ξενοδοχείο, παραπέρα είχε κ ένα τράβελο με άγριο βλέμμα
 

wild__25

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, ξέρετε καμία καλή μαυρούλα; Σε νορμαλ οικονομικά πλαίσια και να μην κλαις τα λεφτά σου;
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Οι κοπελες αυτες δεν περνανε κανενα ελενχο ειναι κινητες βομβες για την υγεια σας.
Ακομα και μεταξι τις περνανε τεστ καθε καποιο καιρο...
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Καλησπέρα έχουμε κάποιο ενώ για Μαυρούλες που βγαίνουν
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Ωραίες οι μαυρούλες αλλά όπως έχουν γράψει και άλλοι πιο πριν είναι εξαιρετικά επικίνδυνες για αφροδισιακά  δεν αξίζει το ρίσκο καλύτερα σε πιο ελεγχόμενα περιβάλλοντα.
 

Επισκέπτης
καυλωνω και που βλεπω το νημα ψηλα ! 1 2 3 απ !

αχχχχχχχχ

εχουν περασει πλεον αρκετα χρονια για να λεμε να θυμουντε οι παλιοι να μαθαινουν οι νεοτεροι ετσι ? στανταρακι παιζουν παλικαρια 18 20 και 25 χρονων που παιζει να μη ξερανε καν οτι παιζανε καποτε τετοια σκηνικα

πωπω δε τη παλευω , ειναι μαλλον η στιγμη που αντιλαμβανομαι , η μαλλον που παραδεχομε οτι ειμαι εξαρτημενος με το σεξ το 1,36 ρε παιδια ποσο μου λυπει με ποναει που το βλεπω τι θα κανουμε ρε παιδια βοηθεια !
Καταφεραν και τις εδιωξαν κι αυτες. Μονο οι επιβητορες των γκευ σουλατσαρουν ανενοχλητοι σε Ομονοια Βικτωρια Πεδιον Αρεως. Καταλαβαινετε ποιοι μας κυβερνουν.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
2001....3 ξενοδοχειακια με μαύρες ρεσεψιον..15 αυτή, 10 το χοτελι..αλλά δυστυχώς τον κόσμο είχε ένα με τραβεστονια..τι εποχή κ δαυτη
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
παιδια αυτα που λεει ο παπαρας στο βιντεο για τα βουντου , ξερετε τιποτα ?

Παλιότερα μου χαν πει κάποιες πως τους κάνανε μια τελετή βουντού με τρίχες απο τα μαλλιά τους και τους λένε ότι εαν δε κάνουν καλά τη δουλειά τους μέσω της τελετής αυτής θα κάνουν κακό σε κάποιο δικό τους αγαπημενο πρόσωπο...Επειδή μερικές είναι χαζές το πιστεύουν αυτό.Με αυτο το τρόπο οι προωθητές τους που της φέρνουν εδώ, εξασφαλίζουν κάπως ότι θα πάρουν τα λεφτά που έχουν συμφωνήσει και δε θα τους φεσώσει η κοπέλα.Επιχείρηση είναι και κάπως πρέπει ο επενδυτής να σιγουρέψει τα κέρδη του...Και το κάνει μέσω του ΜΑΓΟΥ του χωριού  :2funny: :2funny:...Έτσι πληρώνει τα εισητήρια για να χαιρόμαστε εμείς ένα ωραίο μαυριδερό μουνάκι  :orchestra:
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.243
Πόντοι
3.886
Παλιότερα μου χαν πει κάποιες πως τους κάνανε μια τελετή βουντού με τρίχες απο τα μαλλιά τους και τους λένε ότι εαν δε κάνουν καλά τη δουλειά τους μέσω της τελετής αυτής θα κάνουν κακό σε κάποιο δικό τους αγαπημενο πρόσωπο...Επειδή μερικές είναι χαζές το πιστεύουν αυτό.Με αυτο το τρόπο οι προωθητές τους που της φέρνουν εδώ, εξασφαλίζουν κάπως ότι θα πάρουν τα λεφτά που έχουν συμφωνήσει και δε θα τους φεσώσει η κοπέλα.Επιχείρηση είναι και κάπως πρέπει ο επενδυτής να σιγουρέψει τα κέρδη του...Και το κάνει μέσω του ΜΑΓΟΥ του χωριού  :2funny: :2funny:...Έτσι πληρώνει τα εισητήρια για να χαιρόμαστε εμείς ένα ωραίο μαυριδερό μουνάκι  :orchestra:
  που πηγαν αυτα τα μουνακια??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom