Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 420K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
οχι μια μαυρουλα ωραιο με σωστο κωλαρακι το γκρανυ εχει κοντο μαλλι και μοιαζει σαν να βγηκε να κανει ψωνια μια φορα της μιλησα μαι μου λεγε κατι για γατες γιατι ημασταν δυο και ειτε ψαρωσε λογο του αματουερ της φασης ειτε δεν ηθελε παρτι
ο φιλος μου ομως πηγε μονος του την επομενη και τη τσιμποκουσε με 10 ευρω
εκει πιατσωνει πολλες φορες και ο χουνταλας ειδικα το σκ εχω μεινει αρκετες φορες με τη καβλα στην ιδεα της μαυρουλας καθως ειδα μπροστα μου την παρικμασμενη φιγουρα του χουνταλα στην εν λογω γωνια και οχι την καβλιαρα μαυρουλα που θα σας πω σαν τιπ το εκπληκτικο της τσιμπουκι..μια μαυρουλα οποτε νεαρη που τιμησα και ενα γκρανυ με κοντο μαλλι ΑΛΛΑ ΚΙΝΔΥΝΟΣ καραδοκει ο χουνταλας που πιθανως να τους κανει και τσαμπουκαδες γιατι εχω να δω κανα μηνα το μαυρακι
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Αυτες οι αραπινες δε τσιπουκωναν με 5€;;; ακριβιναν κι αυτες γαμω το κωλο τους;;;
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Αυτες οι αραπινες δε τσιπουκωναν με 5€;;; ακριβιναν κι αυτες γαμω το κωλο τους;;;
εξαρταται την περιοχη...πχ τα πατησια το σουβλακι εχει 1.80 στη νεα σμυρνη 2.30....
ετσι πανε και αυτες
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
o χουνταλας ειναι ο τελευταιος τραβελος αναμεσα απο τη καντινα και την ανατολη εχει διατελεσει και τσατσα σε μπουρδελο στο μεταξουργειο του εχω δωσει αυτο το προσωνυμιο γιατι κατα τους χειμερινους μηνες φοραει κατι μακρυες γουνες
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
o χουνταλας ειναι ο τελευταιος τραβελος αναμεσα απο τη καντινα και την ανατολη εχει διατελεσει και τσατσα σε μπουρδελο στο μεταξουργειο του εχω δωσει αυτο το προσωνυμιο γιατι κατα τους χειμερινους μηνες φοραει κατι μακρυες γουνες
:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.120
Κριτικές
3
Like
1.393
Πόντοι
496
o χουνταλας ειναι ο τελευταιος τραβελος αναμεσα απο τη καντινα και την ανατολη εχει διατελεσει και τσατσα σε μπουρδελο στο μεταξουργειο του εχω δωσει αυτο το προσωνυμιο γιατι κατα τους χειμερινους μηνες φοραει κατι μακρυες γουνες


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
οχι μια μαυρουλα ωραιο με σωστο κωλαρακι το γκρανυ εχει κοντο μαλλι και μοιαζει σαν να βγηκε να κανει ψωνια μια φορα της μιλησα μαι μου λεγε κατι για γατες γιατι ημασταν δυο και ειτε ψαρωσε λογο του αματουερ της φασης ειτε δεν ηθελε παρτι
ο φιλος μου ομως πηγε μονος του την επομενη και τη τσιμποκουσε με 10 ευρω
εκει πιατσωνει πολλες φορες και ο χουνταλας ειδικα το σκ εχω μεινει αρκετες φορες με τη καβλα στην ιδεα της μαυρουλας καθως ειδα μπροστα μου την παρικμασμενη φιγουρα του χουνταλα στην εν λογω γωνια και οχι την καβλιαρα μαυρουλα που θα σας πω σαν τιπ το εκπληκτικο της τσιμπουκι..μια μαυρουλα οποτε νεαρη που τιμησα και ενα γκρανυ με κοντο μαλλι ΑΛΛΑ ΚΙΝΔΥΝΟΣ καραδοκει ο χουνταλας που πιθανως να τους κανει και τσαμπουκαδες γιατι εχω να δω κανα μηνα το μαυρακι

Παίδες δώστε παρακαλώ επιπλέον πληροφορίες για την μαυρούλα και την θεία. Είναι ακριβώς στην Media markt στον παράδρομο ή στον από πίσω δρόμο;
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
απο πισω ρε μεγαλε προσοχη το γκρανυ εχει κοντο μαλλι..ο χουνταλας εχει μακρυ και με τον τροπο ντυσηματος του ομοιαζει σε θυληκο.το γκρανυ ειναι τελειως αματουρ μην κολλησεις μπορει να σου μοιαζει με γραματειακη υποστηριξη σε καποιο γραφειο αλλα το πνιγει το κουνελι μιλα της
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Η απόλυτη παρακμή.3 ναι 3 όλες κι όλες μείνανε να χαϊδεύουν τον καβάλο και να λένε 20 στο πάρκινγκ και 30 σε ξενοδοχείο με πολύ περιθώριο για παζάρι.που είναι οι παλιές χρυσές εποχές? δυστυχώς φύγανε και δεν νομίζω να ξανάρθουν
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Η απόλυτη παρακμή.3 ναι 3 όλες κι όλες μείνανε να χαϊδεύουν τον καβάλο και να λένε 20 στο πάρκινγκ και 30 σε ξενοδοχείο με πολύ περιθώριο για παζάρι.που είναι οι παλιές χρυσές εποχές? δυστυχώς φύγανε και δεν νομίζω να ξανάρθουν
κατα τα αλλα σε πειραξε το Μεταξουργειο :S :S :S
 

Επισκέπτης
Η απόλυτη παρακμή.3 ναι 3 όλες κι όλες μείνανε να χαϊδεύουν τον καβάλο και να λένε 20 στο πάρκινγκ και 30 σε ξενοδοχείο με πολύ περιθώριο για παζάρι.που είναι οι παλιές χρυσές εποχές? δυστυχώς φύγανε και δεν νομίζω να ξανάρθουν

αχχχχχχ , μη χανεις τη πιστη σου μιστη μου πουλια διαβαταρικα ειναι και θα ξαναρθουν προς το παρον εχουμε μονο δυο επιλογες ?? τη μπιουτη η να πασαλιφτεις με φιστικοβουτυρο , υπομονη θα ρθουν καλυτερες μερες , btw τα 3 που ειδες τι λεγανε ?? τι φαση γενικως ? εξω στο δρομο χυμα , διπλα στους νταβαδες στα αυτ/τα , αραχτες στο πεζοδρομειο τι φαση ? εχω περασει πολλες φορες και στη καλυτερη πετυχαινω το δημο
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
αχχχχχχ , μη χανεις τη πιστη σου μιστη μου πουλια διαβαταρικα ειναι και θα ξαναρθουν προς το παρον εχουμε μονο δυο επιλογες ?? τη μπιουτη η να πασαλιφτεις με φιστικοβουτυρο , υπομονη θα ρθουν καλυτερες μερες , btw τα 3 που ειδες τι λεγανε ?? τι φαση γενικως ? εξω στο δρομο χυμα , διπλα στους νταβαδες στα αυτ/τα , αραχτες στο πεζοδρομειο τι φαση ? εχω περασει πολλες φορες και στη καλυτερη πετυχαινω το δημο
Φίλος μακάρι να ξαναγυρίσει το κασέρι και να ξαναγυρίσουν κι αυτές.εννοειται πως πέτυχα τον δήμο με την μάνικα να καθαρίζει κι έκανα και στην άκρη μη με πάρουν τα σκάγια.αραχτες στο πεζοδρόμιο ήταν ,η μία χαλβαδιαζε μ εναν πακι,στο στυλ της μπιουτις η μία ,λίγο πιο ψηλή κ αδύνατη η άλλη
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
ελα ντε , εφευγε απο μεταξι αηδιασμενος και ειπε να παρει λιγο καθαρο αερα πηγαινοντας φυλης μεσω αθηνάς ?
ειχαν κλεισει τους δρομους λογω πορειας τυπε και δεν μπορουσε να παει απο αλλου :S :S :S
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Την παρακμή την γουστάρω κ την επιδιώκω τα λαθροπιθηκια εν θέλω
οκ ρε τυπε,κανεις δεν τους γουσταρει ,αλλα οχι και καθαρα και χωρις λαθρο στις μαυρουλες,μην τρελαθουμε :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom