Νέα

Μηχανές αποτρίχωσης για πέος / όρχεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
14
Like
1.905
Πόντοι
2.477
Παιχταράδες, γνωρίζει κανείς πως μπορώ να βάλω ψηφοφορία εδώ;
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
14
Like
1.905
Πόντοι
2.477
Θα σου συνιστούσα φίλε μου να ξεκινήσεις με κάτι οικονομικό.

Εγώ προσωπικά εχω αυτή την μηχανή


Βέβαια θέλει τον τρόπο της. Τι εννοώ. Μην αφήσεις να γίνει το μαλί "Φούντα" εκεί κατω, γιατι τότε είναι που "μπουκώνει" το ξυραφακι και μπορεί να σου κάνει μικρή πληγή". Εάν την χρησιμοποιέις μια φορά την εβδομαδα, κατα τη διάρκεια του μπάνιου με λίγο σαπουνακι, (είναι αδιάβροχη) πιστεύω θα σε καλύψει.

Μην γράφεις σαπούνι εδω μέσα ρε τύπε, εδω ολοι είναι βαρβάτοι, δεν βλέπεις; Ο ένας με φαλτσέτα , ο άλλος με μπαλτά , ο τρίτος με καμινέτο, ένας έγραψε μόνο ξυράφι και καπάκι πρόσθεσε ότι όταν τελειώνει τα γυαλίζει με βενζινόκολλα και τα περνάει κ με γυαλόχαρτο . Γελάνε με εμενα που έχω μηχανή , έβαλες και εσύ και το σαπούνι.... θα μας βγάλουν στα μανταλάκια :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:????
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Μέλος @Alanio γνωστός κι ως βιτάμ προσφέρει αποτρίχωση αρχιδιών με τη μέθοδο "τρίχα-τρίχα με το δόντι" όποιος ενδιαφέρεται ας του στείλει πμ...χαπι εντ δωρεάν... :confused: :confused: :confused:
3FNFMtfKVpi6.gif
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kavlicious

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
31
Like
393
Πόντοι
20
Τι έχετε πάθει όλοι με το ξυράφι; Μόνο εγώ είμαι άχρηστος και κόβομαι; Ρε παιδιά μήπως δεν έχετε καταλάβει; Να το πω χύμα; την πούτσα και τα αρχιδια θέλω να ξυρίσω όχι τα πόδια μου . Δλδ βάζετε εσεις εκει ξυράφι και δεν γεμίζει η ντουζιέρα αίμα ;
Εγω μια φορα χρησιμοποιω αυτα της Romed ή της Uniglove, τα οποια ειναι χειρουργικα και τα χρησιμοποιουσα στα τατου. Δεν αφηνει τιποτα και δεν εχω σφαχτει ποτε.
 

Συνημμένα

  • 1638195455390.jpg
    1638195455390.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 152

Alanio

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Like
319
Πόντοι
21
Μέλος @Alanio γνωστός κι ως βιτάμ προσφέρει αποτρίχωση αρχιδιών με τη μέθοδο "τρίχα-τρίχα με το δόντι" όποιος ενδιαφέρεται ας του στείλει πμ...χαπι εντ δωρεάν... :confused: :confused: :confused:
3FNFMtfKVpi6.gif
Μουτρο οπου σταθεις και οπου βρεθεις εμενα ονειρευεσαι παντως.
 

Autokinitas

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
521
Πόντοι
21
Τυπε laser στα αρχιδια πως γίνεται?? ?
Δεν θέλω να κάνω διαφήμιση για κανένα λόγο,αν πατήσεις αναζήτηση δερματολογική κλινική αποτρίχωση - γεννητικά όργανα θα βρεις αρκετούς που κάνουν κανονικοτατα με κόστος αναλόγως την συμφωνία που θα κάνεις
 

Autokinitas

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
521
Πόντοι
21
Πες λεπτομέρειες ρε φίλε, που, πόσο, πόσες φορές, πονέσεις;
Το έγραψα και απάντηση σε άλλον δεν θέλω να κάνω διαφήμιση για κανένα λόγο, αν κάνεις μια αναζήτηση δερματολογική κλινική αποτρίχωση - γεννητικά όργανα θα βρεις , το κόστος είναι περίπου 60€ η συνεδρία στην αρχή τις 4-6 θα τις κάνεις περίπου με κενό 1,5-2 μήνες μετά αραιώνουν , από πόνο εγώ ένα μικρό τσιμπιμα ένιωθα την ώρα που το έκανα τώρα όλα καλά παίζει ρόλο το τύπο τρίχες έχει ο καθένας, ελπίζω να βοήθησα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Δεν ξέρω τι γράφουν όλοι οι βάρβαροι εδώ για ξυράφια και φαλσετες ? εγώ πηγαίνω και μου κάνουν lesser στις αρχές πήγα κάποιες φορές σχετικά κοντά τώρα πηγαίνω μια φορά στους τέσσερις μήνες όλα καλά , στοιχίζει λίγο παραπάνω αλλά έχω και τα δύο κεφάλια μου ? ήσυχα.

Μακριά από τέτοιου είδους μεθόδους τύπε μου!
Μαθηματικά αποδεδειγμένο πως ύστερα από κάποια έτη υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να παρουσιαστεί καρκίνος στην ευρύτερη περιοχή.. στην καλυτέρα να ΜΗΝ μπορείς να κάνεις παιδιά!
:hi:
 

bill971

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
21
Like
18
Πόντοι
0
Να πω & γω την εμπειρία μου.
Ξεκίνησα με μηχανή κουρέματος.
Βγάζω το σχαράκι από τη μηχανή & ξεκινάω. Κόπηκα & τρόμαξα από την πληγή. Πότε ξανά.
Τελικά κατέληξα στο ξυράφι σαν την πιο ασφαλή επιλογή.
Μπάνιο, σαπούνισμα δυο φορές της περιοχής για να μαλακωσουν οι τριχούλες & μετά με ξυραφάκι.
Ξέπλυμα & σαπούνισμα πάλι.
Στο τέλος βάζω άφτερ σέιβ. Νιβέα.
Αρέσει στο κορίτσι...
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
14
Like
1.905
Πόντοι
2.477
Εγω μια φορα χρησιμοποιω αυτα της Romed ή της Uniglove, τα οποια ειναι χειρουργικα και τα χρησιμοποιουσα στα τατου. Δεν αφηνει τιποτα και δεν εχω σφαχτει ποτε.

Ωραία συμβουλή, πάντα ήθελα να ζήσω για λίγα λεπτα σαν τους γιατρούς στο γκέις ανάτομη
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
14
Like
1.905
Πόντοι
2.477
Μακριά από τέτοιου είδους μεθόδους τύπε μου!
Μαθηματικά αποδεδειγμένο πως ύστερα από κάποια έτη υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να παρουσιαστεί καρκίνος στην ευρύτερη περιοχή.. στην καλυτέρα να ΜΗΝ μπορείς να κάνεις παιδιά!
:hi:

Αρνητής Laser ??????
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Να πω & γω την εμπειρία μου.
Ξεκίνησα με μηχανή κουρέματος.
Βγάζω το σχαράκι από τη μηχανή & ξεκινάω. Κόπηκα & τρόμαξα από την πληγή. Πότε ξανά.
Τελικά κατέληξα στο ξυράφι σαν την πιο ασφαλή επιλογή.
Μπάνιο, σαπούνισμα δυο φορές της περιοχής για να μαλακωσουν οι τριχούλες & μετά με ξυραφάκι.
Ξέπλυμα & σαπούνισμα πάλι.
Στο τέλος βάζω άφτερ σέιβ. Νιβέα.
Αρέσει στο κορίτσι...
Παρομοίως.
 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
449
Like
1.985
Πόντοι
201
Εγώ περνάω τα παπαρια μου με την κουρευτικη του γκαζόν. Κατευχαριστημενος...
 

Mina69

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2020
Μηνύματα
14
Like
5
Πόντοι
0
Ξυραφάκια μόνο, και λαζερ να κάνεις αλλά οι περισσότερες δεν κάνουν εκεί σε άντρες.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Μακριά από τέτοιου είδους μεθόδους τύπε μου!
Μαθηματικά αποδεδειγμένο πως ύστερα από κάποια έτη υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να παρουσιαστεί καρκίνος στην ευρύτερη περιοχή.. στην καλυτέρα να ΜΗΝ μπορείς να κάνεις παιδιά!
:hi:
Το αποδεχειγμενο πως το λες; Γνωρίζεις κατι ή απλα πιστεύεις οτι δεν ειναι καλο;
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Τι έχετε πάθει όλοι με το ξυράφι; Μόνο εγώ είμαι άχρηστος και κόβομαι; Ρε παιδιά μήπως δεν έχετε καταλάβει; Να το πω χύμα; την πούτσα και τα αρχιδια θέλω να ξυρίσω όχι τα πόδια μου . Δλδ βάζετε εσεις εκει ξυράφι και δεν γεμίζει η ντουζιέρα αίμα ;
Χαχαχα τι λες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom