Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Johnsyr

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα
Έχει κάποιος να προτείνει κοπέλα με καλό μασάζ αλλά και τα παρελκόμενα.
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 

takis00

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα.Νεο μελος και νεος στο χωρο.Βρηκα την παρακατω αγγελια και θα ηθελα τα φωτα σας,αν γνωριζετε σε ποια περιοχη ειναι και τι παροχες εχει στο προγραμμα της.Ευχαριστω απαντες

 

ShashaBasta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά μάθαμε τίποτα για την Ηλιάνα απο αχαρνές;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Ξέρει κάποιος τι παίζει εδώ?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.613
Πόντοι
266
Καλησπερα στην παρεα.Νεο μελος και νεος στο χωρο.Βρηκα την παρακατω αγγελια και θα ηθελα τα φωτα σας,αν γνωριζετε σε ποια περιοχη ειναι και τι παροχες εχει στο προγραμμα της.Ευχαριστω απαντες

Χωρος κοντα στο μετρο Αγ Ιωαννη. Βυζαρου με κοιλια κ λεπτα ποδια. Γενικα καλη αποδοση στο sex. 40 γιουρος
 

takis00

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Χωρος κοντα στο μετρο Αγ Ιωαννη. Βυζαρου με κοιλια κ λεπτα ποδια. Γενικα καλη αποδοση στο sex. 40 γιουρος
Σ ευχαριστω για την κατατοπιστικη απαντηση anatolgami!!Συντομα με νεοτερα μου.Ειναι και κοντα σχετικα,οποτε θα γινει δοκιμη!!
 

gerakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα έχουμε τηλ σε pm
Έχουμε τηλέφωνο ;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα

Έχουμε τηλέφωνο σε pm
 

proedrara55

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
10
Πόντοι
0
Τη Μαριάννα από Αχαρνές
Μαριαννα απο Αχαρνες??????
εχουμε περισοτερες πληροφοριες?
οκ....για να μην σας ζαλιζω τα αρχιδια δωσε τηεφωνο σε πμ αμα γουσταρετε...
ευχαριστω καυλιαριδες!!!!!!!
 

voxir

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
37
Πόντοι
0
Μαριαννα απο Αχαρνες??????
εχουμε περισοτερες πληροφοριες?
οκ....για να μην σας ζαλιζω τα αρχιδια δωσε τηεφωνο σε πμ αμα γουσταρετε...
ευχαριστω καυλιαριδες!!!!!!!
Ηλιαννα είναι δικό μου λάθος και εγώ περιμένω τηλ
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
εμένα πάντως πολύ
με καυλώνει αυτή η γυναίκα με αυτά που ανεβάζει! θα πάω θα της ακουμπήσω το 100ρικο και θα της πω κάνε
μου ότι νομίζεις
Κ μένα ρε φίλε είναι για τρελά......... αλλά δυστυχώς όχι δύο φορές έχω πάει μόνο μασαζ !!!
 

proedrara55

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
10
Πόντοι
0
Ηλιαννα είναι δικό μου λάθος και εγώ περιμένω τηλ
το ξερω οτι ειμαι δυσκολο να δεινεις τηλεφωνα
το ξερω απο προσωπικη εμπειρια με την Ηλιαννα απο Χαλανδρι
δεν εδινα το τηλεφωνο αμα δεν την ρωταγα.....
και νομιζω οτι αυτο ειναι και το σωστο
πολλες κοπελες ξερουν οτι εχουν 10 καλους πελατες και μενουν εκει
αυτους ξερουν και τους εμπιστευωνται γιατι εδω μεσα κυκλοφορουν πολλοι μπατσοι και εμεις οι ιδιοι ...καρφωνουμε τα κοριτσια!!!!!!
Γιαυτο λοιπον αμα θελει οποιος ειναι να μας δωσει το τηλεφωνο ας το δωσει...και να μην μας το δωσει παλει ωραιος θα ειναι και εμεις θα συνεχειζουμε να ψαχνουμε και να γαμαμε καλα!!!!!!!
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
402
Like
747
Πόντοι
81
Κοροιδευουν βασικα εκει.Μονο οι παλιοι πελατες εξυπηρετουνται. Επισημα, οταν πας απο κοντα σου λενε για σπεσιαλ προγραμμα που εχει εκτονωση με χερι ή τσιμπουκι. Μια Ελενη, με κοντο μαλι καπως γεροδεμενη ειναι συνηθως. Μετα τις 3 εχει κ αλλη μια που δεν την ειδα. Προσφατα μετακομισανν στο μεταξουργειο. 50 ευρω
Η Ελένη γαμιεται καλά την έχω πάρει μια φορά κ σπίτι της είναι η γνωστή Μαίρη από Περγάμου για όσους ξέρουν..κ παλιότερα Αχαρνών 85
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

voxir

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
37
Πόντοι
0
Η Ελένη γαμιεται καλά την έχω πάρει μια φορά κ σπίτι της είναι η γνωστή Μαίρη από Περγάμου για όσους ξέρουν..κ παλιότερα Αχαρνών 85
Είναι σε σπίτι;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η σε οίκο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom