Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Απ' ότι κατάλαβα η μάνα κάνει διακριτικά ίσως σε λίγους, αλλά θα δούμε την επόμενη.
Η μόνη που αξίζει για φτηνό γυμνό μασάζ είναι η Νατάσα Ανθούπολη.
Φίλε πήγες πρόσφατα στην gothik ?? :rockon:
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
4
Like
1.318
Πόντοι
206


Επιστροφη απο καταδρομικη....
Ειναι το σπιτι της στην Θεμιστοκλεους στον Αλιμο...Ωραιος χωρος απο οσο ειδα και καθαρος.
Στο τηλ λεει 80 ευρω μασαζ και επαφη. Στην ερωτηση αν κανει ελ. στοματικο, ειπε ναι απο το τηλεφωνο χωρις να δωσει καποια επιπλεον πληροφορια...Μπαινω μεσα, την βλεπω....φοραει γυαλια και στη φατσα φερνει λιγο σε κουκουβαγια.
Σωμα οτι βλεπετε στις φωτογραφίες, εχει λιγο στομαχι και χοντρα μπουτια. Σε γενικες γραμμες οκ για τα χοντρα. Μου λεει βγαλε τα ρουχα και κανε ντουζ, και εκει μου κοβει να επιβεβαιωσω το προγραμμα. 80 μου λεει το βασικο +20 ακαπωτη πιπα. Καληνυχτα της λεω και ξεκιναω να βαζω παπουτσια, στασου μου λεει και θα το κανουμε με 80. Καληνυχτα και καλη συνεχεια της κανω, βαζω παπα και φευγω κυριος...Παιζει να εκλαιγε οταν εκλεισε η πορτα αχαχαχαχα

Μα τι μαλακισμενες ειναι ολες τους, κανονικα θα επρεπε να της ζητησω ενα 10αρικο για τις βενζινες μου....
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.859
Πόντοι
6.745


Επιστροφη απο καταδρομικη....
Ειναι το σπιτι της στην Θεμιστοκλεους στον Αλιμο...Ωραιος χωρος απο οσο ειδα και καθαρος.
Στο τηλ λεει 80 ευρω μασαζ και επαφη. Στην ερωτηση αν κανει ελ. στοματικο, ειπε ναι απο το τηλεφωνο χωρις να δωσει καποια επιπλεον πληροφορια...Μπαινω μεσα, την βλεπω....φοραει γυαλια και στη φατσα φερνει λιγο σε κουκουβαγια.
Σωμα οτι βλεπετε στις φωτογραφίες, εχει λιγο στομαχι και χοντρα μπουτια. Σε γενικες γραμμες οκ για τα χοντρα. Μου λεει βγαλε τα ρουχα και κανε ντουζ, και εκει μου κοβει να επιβεβαιωσω το προγραμμα. 80 μου λεει το βασικο +20 ακαπωτη πιπα. Καληνυχτα της λεω και ξεκιναω να βαζω παπουτσια, στασου μου λεει και θα το κανουμε με 80. Καληνυχτα και καλη συνεχεια της κανω, βαζω παπα και φευγω κυριος...Παιζει να εκλαιγε οταν εκλεισε η πορτα αχαχαχαχα

Μα τι μαλακισμενες ειναι ολες τους, κανονικα θα επρεπε να της ζητησω ενα 10αρικο για τις βενζινες μου....
σωστος ο παικτης,ετσι θελουν οι καριολες..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736


Επιστροφη απο καταδρομικη....
Ειναι το σπιτι της στην Θεμιστοκλεους στον Αλιμο...Ωραιος χωρος απο οσο ειδα και καθαρος.
Στο τηλ λεει 80 ευρω μασαζ και επαφη. Στην ερωτηση αν κανει ελ. στοματικο, ειπε ναι απο το τηλεφωνο χωρις να δωσει καποια επιπλεον πληροφορια...Μπαινω μεσα, την βλεπω....φοραει γυαλια και στη φατσα φερνει λιγο σε κουκουβαγια.
Σωμα οτι βλεπετε στις φωτογραφίες, εχει λιγο στομαχι και χοντρα μπουτια. Σε γενικες γραμμες οκ για τα χοντρα. Μου λεει βγαλε τα ρουχα και κανε ντουζ, και εκει μου κοβει να επιβεβαιωσω το προγραμμα. 80 μου λεει το βασικο +20 ακαπωτη πιπα. Καληνυχτα της λεω και ξεκιναω να βαζω παπουτσια, στασου μου λεει και θα το κανουμε με 80. Καληνυχτα και καλη συνεχεια της κανω, βαζω παπα και φευγω κυριος...Παιζει να εκλαιγε οταν εκλεισε η πορτα αχαχαχαχα

Μα τι μαλακισμενες ειναι ολες τους, κανονικα θα επρεπε να της ζητησω ενα 10αρικο για τις βενζινες μου....
και εμενα με ειχαν ακυρωσει ενα πρωι και πηγα μαζι της, γι αυτο εκατσα κιολας, ηταν τελειως ερειστικη αυτη η μαλακω για πολλους λογους, χερι πηρα και εξω, τον πουλο
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
4
Like
1.318
Πόντοι
206
και εμενα με ειχαν ακυρωσει ενα πρωι και πηγα μαζι της, γι αυτο εκατσα κιολας, ηταν τελειως ερειστικη αυτη η μαλακω για πολλους λογους, χερι πηρα και εξω, τον πουλο
Στο χερι μας ειναι! Καταλαβα οτι εξναι μαλακισμενη αλλα ειπα δε γαμιεται θα την χυσω και θα φυγω. Μολις με ξεκινησε στο +20 και εγω κανω επαγγελματικο μασαζ και λοιπες μαλακιες που λενε συνηθως καληνυχτισα και ουστ ευτυχως δεν ειχα βγαλει ρουχα ακομα
 

vatanen gr

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
116
Like
283
Πόντοι
21


Επιστροφη απο καταδρομικη....
Ειναι το σπιτι της στην Θεμιστοκλεους στον Αλιμο...Ωραιος χωρος απο οσο ειδα και καθαρος.
Στο τηλ λεει 80 ευρω μασαζ και επαφη. Στην ερωτηση αν κανει ελ. στοματικο, ειπε ναι απο το τηλεφωνο χωρις να δωσει καποια επιπλεον πληροφορια...Μπαινω μεσα, την βλεπω....φοραει γυαλια και στη φατσα φερνει λιγο σε κουκουβαγια.
Σωμα οτι βλεπετε στις φωτογραφίες, εχει λιγο στομαχι και χοντρα μπουτια. Σε γενικες γραμμες οκ για τα χοντρα. Μου λεει βγαλε τα ρουχα και κανε ντουζ, και εκει μου κοβει να επιβεβαιωσω το προγραμμα. 80 μου λεει το βασικο +20 ακαπωτη πιπα. Καληνυχτα της λεω και ξεκιναω να βαζω παπουτσια, στασου μου λεει και θα το κανουμε με 80. Καληνυχτα και καλη συνεχεια της κανω, βαζω παπα και φευγω κυριος...Παιζει να εκλαιγε οταν εκλεισε η πορτα αχαχαχαχα

Μα τι μαλακισμενες ειναι ολες τους, κανονικα θα επρεπε να της ζητησω ενα 10αρικο για τις βενζινες μου....
Φιλε αυτην που λες ειναι ιδια με καποια Αννα με χωρο για μασαζ στον Αλιμο και κινητο σε 530?
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
4
Like
1.318
Πόντοι
206
Φιλε αυτην που λες ειναι ιδια με καποια Αννα με χωρο για μασαζ στον Αλιμο και κινητο σε 530?
Ρε φιλε και εγω την ιδια απορία εχω, πολυ πιθανο. Αυτη που λες παντως με ειχε μπλοκαρει οταν την ρωτησα αν εχει ευκολο παρκιν:cheesy:
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
116
Like
283
Πόντοι
21
Ρε φιλε και εγω την ιδια απορία εχω, πολυ πιθανο. Αυτη που λες παντως με ειχε μπλοκαρει οταν την ρωτησα αν εχει ευκολο παρκιν:cheesy:
Λογικα ειναι η ιδια.Λεει 2 ονοματα Βικυ και Αννα.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.336
Πόντοι
2.306
Εδώ τι παίζει, ξέρει κάποιος ?
 

M1LfoS1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
50
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα ομάδα κάνα μιλφ που να τα κάνει όλα έχουμε ;
 

nkoros10

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
240
Like
422
Πόντοι
21

alkiviadis3

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
https://www.adoos.com.gr/erotikes-aggelies/☎-6985693530/

Κασκαντεριλικη σε αυτην προημερων σε χωρο της στον Αλιμο. Μην την πατησει κανεις αλλος... μασαζ 50, full (μπριζολες) ολα 100.
Δοκιμασα με τα 50 να δω τι παιζει...... κανα 20 λεπτο πρεπει να κράτησε ολη η διαδικασια με μασαζ πλάτη και φραπε.... Βιαζοταν κιολας. Τα πιο σκαρτα λεφτα που εχω δωσει.
Τα ιδια περασα κ εγω με αυτην . και δεν σε αφηνει να γλειψεις το μουνακι !!
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Άνοιξε το Τριώδιο και μαζί με αυτό άνοιξε και η περίοδος ξεμπαζωματος οπότε έχουμε και λέμε:
1. Επίσκεψη στην Χρυσαυγή (κατά κόσμος Δρακουμέλ) πρόσφατα. Επιβεβαιώνω όσα έχουν γράψει οι προηγούμενοι: Κασετόφωνα κι με ήχους της θάλασσας, αφήγηση για γοργόνες, παληκάρια και εξωτικά φρούτα κλπ. Μασάζ εντελώς χάδι. Στα υπόλοιπα μια εσανς γελοίου από την προσποίηση της καυλωμένης που προσπαθούσε να περάσει. Προχώρησα μέχρι καλαμάκι. Δεν θα ξαναπήγαινα. Μια φορά για να μπει στο παλμαρέ αρκεί. Κόστος 50€. Διάρκεια πάνω 45-50 λεπτά.
2) Επίσκεψη στην Λίτσα από θήρας. Καλτ φάση στην περιοχή των Πατησίων. Παλιά πολυκατοικία . Ο χώρος καθαρός και φορτωμένος με διάφορα μπιχλιμπιδια, θυμίζει λίγο κάτι παιχνίδια που σου ζητάνε να βρεις το σφυρί, το στυλό, τον χάρακα. Ωραία μουσοκουλα να παίζει και να δημιουργείται στον χώρο μια αίσθηση δεκαετίας 30. Εκείνη μεγάλης ηλικίας με παραπάνω κιλά αλλά ευγενεστατη. Το μασάζ μέτριο, όχι τελείως χάδι αλλά ούτε και κάτι εξαιρετικό. Εκτόνωση με φραπέ οικοδομικό και επίσης λίγο γελοία φάση με την προσποίηση της καυλας από μέρους της. Ίσως ξαναπαω. Κόστος 25€. Διάρκεια 45 λεπτά.
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
Άνοιξε το Τριώδιο και μαζί με αυτό άνοιξε και η περίοδος ξεμπαζωματος οπότε έχουμε και λέμε:
1. Επίσκεψη στην Χρυσαυγή (κατά κόσμος Δρακουμέλ) πρόσφατα. Επιβεβαιώνω όσα έχουν γράψει οι προηγούμενοι: Κασετόφωνα κι με ήχους της θάλασσας, αφήγηση για γοργόνες, παληκάρια και εξωτικά φρούτα κλπ. Μασάζ εντελώς χάδι. Στα υπόλοιπα μια εσανς γελοίου από την προσποίηση της καυλωμένης που προσπαθούσε να περάσει. Προχώρησα μέχρι καλαμάκι. Δεν θα ξαναπήγαινα. Μια φορά για να μπει στο παλμαρέ αρκεί. Κόστος 50€. Διάρκεια πάνω 45-50 λεπτά.
2) Επίσκεψη στην Λίτσα από θήρας. Καλτ φάση στην περιοχή των Πατησίων. Παλιά πολυκατοικία . Ο χώρος καθαρός και φορτωμένος με διάφορα μπιχλιμπιδια, θυμίζει λίγο κάτι παιχνίδια που σου ζητάνε να βρεις το σφυρί, το στυλό, τον χάρακα. Ωραία μουσοκουλα να παίζει και να δημιουργείται στον χώρο μια αίσθηση δεκαετίας 30. Εκείνη μεγάλης ηλικίας με παραπάνω κιλά αλλά ευγενεστατη. Το μασάζ μέτριο, όχι τελείως χάδι αλλά ούτε και κάτι εξαιρετικό. Εκτόνωση με φραπέ οικοδομικό και επίσης λίγο γελοία φάση με την προσποίηση της καυλας από μέρους της. Ίσως ξαναπαω. Κόστος 25€. Διάρκεια 45 λεπτά.
Η Λίτσα προχωράει σε κάτι παραπάνω ή όχι έχω να πάω χρόνια και δεν θυμάμαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom