Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
725
Πόντοι
81
Κάποιος είχε γράψει για καλαμακι και μπριτζόλα πρόσφατα πως κάνει αν της το ζητήσεις. Αν παει κανεις ας το προτείνει να δουμε αν παιζει τίποτα. Βασικά για καλαμακι περισσοτερο ρωτάω.
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Χαχαχα συμφωνώ με το μυστη. Κ γω είχα πάει προ κορόνας στο σπίτι της Καλλιθέα. Ενημερωτικά δν είχα κ πολύ γνώση ότι παίζουν φραπεδιες κ τέτοια. Εκεί τα έμαθα. Πολύ καλο μασάζ. Αλλά έφαγα κ γω ξύλο. Όχι στο κεφάλι. Στο στέρνο με είχε πονέσει. Κάτι σε ένα τσακρα που είναι εκεί.
αλλα αντικειμενικά πολύ καλός χαρακτήρας η γυναίκα κ αντικειμενικά έφυγα πολύ χαλαρος από κει. Πιο πολύ συνέδρια ψυχοχαλαρωτική ( ήμουν κ μη γνωστής τότε) παρα να πας να ξεκαυλωσεις.
Καλησπερα φιλε μου.Επειδη μιλησα προσφατα με την συγκεκριμενη κυρια ηθελα να μαθω αν αξιζει το 100 αρι και τι ακριβως κανει στο προγραμμα. της.Δεν θελω να σε κουρασω με λεπτομερειες απλα αν αξιζει ο κοπος ισχυει το ξυλο?χχαχα.Ευχαριστω πολυ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.377
Πόντοι
1.056
Καλησπερα φιλε μου.Επειδη μιλησα προσφατα με την συγκεκριμενη κυρια ηθελα να μαθω αν αξιζει το 100 αρι και τι ακριβως κανει στο προγραμμα. της.Δεν θελω να σε κουρασω με λεπτομερειες απλα αν αξιζει ο κοπος ισχυει το ξυλο?χχαχα.Ευχαριστω πολυ
Νομίζω βρίσκεται Φάληρο τώρα. Εχει σταματήσει το ξύλο αλλά και τους φραπέδες, από ότι μου είπε στο τηλέφωνο όταν τη ρώτησα πριν από κανα δυο χρόνια.. Αν θες να πας εσύ να δοκιμάσεις μήπως σταθείς τυχερός, ελεύθερα!!!
Τότε παλιά, το παρασύνθημα για φραπέ ήταν "ουρολογικό μασαζ". Ναι ξέρω μαλακία ορολογία. Δεν ξέρω πως της είχε καρφωθεί και το χρησιμοποιούσε. Πλέον ομως μου ειπε οτι δεν κάνει αυτού του είδους μασαζ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Νομίζω βρίσκεται Φάληρο τώρα. Εχει σταματήσει το ξύλο αλλά και τους φραπέδες, από ότι μου είπε στο τηλέφωνο όταν τη ρώτησα.. Αν θες να πας εσύ να δοκιμάσεις μήπως σταθείς τυχερός, ελεύθερα!!!
Τότε παλιά, το παρασύνθημα για φραπέ ήταν "ουρολογικό μασαζ". Ναι ξέρω μαλακία ορολογία. Δεν ξέρω πως της είχε καρφωθεί και το χρησιμοποιούσε. Πλέον ομως μου ειπε οτι δεν κάνει αυτού του είδους μασαζ.
Μου ειπε ειμαι γυμνος και με φτανει στην κορυφωση.τελειωνω κανονικα και αυτο ειναι καλο και κατι τετοια.ηταν πολυ ευγενικη παντως.Αυτη ειναι γυμνη?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.377
Πόντοι
1.056
Μου ειπε ειμαι γυμνος και με φτανει στην κορυφωση.τελειωνω κανονικα και αυτο ειναι καλο και κατι τετοια.ηταν πολυ ευγενικη παντως.Αυτη ειναι γυμνη?
Ενδαφέρον... το ξαναγύρισε πάλι στους φραπέδες; Όταν μιλησα μαζί της παρόλο που με θυμήθηκε μου εκανε την πάπια και δεν ξαναπήγα. Τη μία και μοναδικη φορά που πήγα , δεν είχε βγάλει ρούχα. Στείλε μου σε πμ το κινητό της γιατί το εχω σβησει.
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Ενδαφέρον... το ξαναγύρισε πάλι στους φραπέδες; Όταν μιλησα μαζί της παρόλο που με θυμήθηκε μου εκανε την πάπια και δεν ξαναπήγα. Τη μία και μοναδικη φορά που πήγα , δεν είχε βγάλει ρούχα. Στείλε μου σε πμ το κινητό της γιατί το εχω σβησει.

Ενδαφέρον... το ξαναγύρισε πάλι στους φραπέδες; Όταν μιλησα μαζί της παρόλο που με θυμήθηκε μου εκανε την πάπια και δεν ξαναπήγα. Τη μία και μοναδικη φορά που πήγα , δεν είχε βγάλει ρούχα. Στείλε μου σε πμ το κινητό της γιατί το εχω σβησει.
Φιλε μου στειλε ενα προσωπικο μηνυμα σε μενα και θα σου απαντησω δεν ξερω να στελνω μην κανω καμια μαλακια
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
690
Like
710
Πόντοι
86
Πέρασμα από Φωτεινή. Κλασικά καλό μασάζ κ οικοδομική φραπεδιά. Καμμία καινούρια στο κουρμπετι έχουμε?
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Όποιος μπορεί ας στείλει κι από δω το τηλέφωνο της Ισκαντερ σε πμ. Ευχαριστώ.
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Μια χαρά προχωράει , σπλα όχι από την πρώτη φορά , οποίος είναι γερό κομάντο και αντεχει ζητάει κσι παίρνει , αλλά όχι αποτην πρώτη φορά.
 

Pistolero7@

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
Εχεις τηλ παρακαλω;
 

fstelios81

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
θα μπορούσα να έχω το τηλέφωνο της παρακαλώ?
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
12
Πόντοι
0
Ειχα παει πριν καναν χρονο μεγαλη κυρια 50+ καθαρος χωρος μασαζ -χαδι , ευγενικη πολυ απο σωμα αρκετα κιλα μεγαλα βυζια πεσμενα και κωλος μαζεμενος
Ήταν μήπως αυτή κάποτε σε ένα ημιυπόγειο στο Χαλάνδρι + Χολαργό, που έμπαινες στην αυλή ενός σπιτιού και πήγαινες από την πίσω μεριά?
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Κανένας δεν έχει το τηλέφωνο αυτής της Ισκαντερ που κάνει δυνατό μασάζ με εκτόνωση ???
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Like
61
Πόντοι
0

Καλημερα
Ξέρει κανεις τίποτα για αυτήν ?

Καμια info ? απο αλλη ιδια αγγελια της η φωτο αυτη
δεν νομιζω να παιζει κατι
το site ειναι το Paradise Asia Thai Massage | Καταφύγιο γαλήνης και αναζωογόνησης
εικόνα_Viber_2024-02-12_12-47-50-535.jpg
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
690
Like
710
Πόντοι
86
Καμια info ? απο αλλη ιδια αγγελια της η φωτο αυτη
δεν νομιζω να παιζει κατι
το site ειναι το Paradise Asia Thai Massage | Καταφύγιο γαλήνης και αναζωογόνησης
εικόνα_Viber_2024-02-12_12-47-50-535.jpg



ΜΕγαλη σε ηλικια, παρλαπιπα, χωρος τραγικος. Παλια καραβανα. 60 ευρα το μασαζ, αν θες να κλασεις αλλα 20, αν θες να χεσεις αλλα 20, και αν θες και κωλοχαρτο αλλα 30. Κοινώς, αν θες να χέσεις παρε μια ταπα και κρατησου μεχρι να πας σπιτι. Αυτα πριν 3 χρονια καπου. Τωρα αγνωστο τι κανει. Μπορει να χρεωνει συν 20 αν τη παρεις τηλεφωνο να ρωτησεις το προγραμμα της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom