Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Kαλησπέρα σε όλους,
Ξερουμε τίποτα για τη συγκεκριμένη?

 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
9
Like
1.590
Πόντοι
3.145
Kαλησπέρα σε όλους,
Ξερουμε τίποτα για τη συγκεκριμένη?

μια 100αρα ζητάει ...χωρίς μπριζολες ..κ.λ.π

πολλά για να μας τον χαιδεψει...και να χυσουμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

3lalakis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
44
Like
66
Πόντοι
0
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
Καλησπερα έχουμε τηλ σε pm
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
0
Αν μπορεις κ σε μενα πατριωτη.. Ευχαριστώ
 

Adrikos13124

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2023
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς το τηλέφωνο της ευχαριστώ
Screenshot_20240301-210221.png
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά (καιρό είχα να μπω και να παρακολουθήσω/γράψω εντυπώσεις)
Για μια Άννα από νικαια, τι ξέρουμε;
Όσο μπορείτε πιο άμεσα γιατί έκλεισα ραντεβού
( αν μπορεί κάποιος να προτείνει κάποια καλή λαδοκορη με καλό μασάζ το σημαντικότερο και να είναι στο προσκήνιο αυτή τη στιγμή, είμαι ευγνώμων)
 

Ηρακλής 19

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
180
Like
269
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά (καιρό είχα να μπω και να παρακολουθήσω/γράψω εντυπώσεις)
Για μια Άννα από νικαια, τι ξέρουμε;
Όσο μπορείτε πιο άμεσα γιατί έκλεισα ραντεβού
( αν μπορεί κάποιος να προτείνει κάποια καλή λαδοκορη με καλό μασάζ το σημαντικότερο και να είναι στο προσκήνιο αυτή τη στιγμή, είμαι ευγνώμων)
Για δώσε παραπάνω πληροφορίες για την Άννα από Νίκαια
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.395
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα παιδιά (καιρό είχα να μπω και να παρακολουθήσω/γράψω εντυπώσεις)
Για μια Άννα από νικαια, τι ξέρουμε;
Όσο μπορείτε πιο άμεσα γιατί έκλεισα ραντεβού
( αν μπορεί κάποιος να προτείνει κάποια καλή λαδοκορη με καλό μασάζ το σημαντικότερο και να είναι στο προσκήνιο αυτή τη στιγμή, είμαι ευγνώμων)
Ή δώσε πιο πολλές πληροφορίες για να σου πούμε περί τίνος πρόκειται πριν πας εκεί.. πχ αγγελία τηλέφωνο , αν εχει κάποια σελίδα σε κοινωνικά μέσα.. κλπ΄κλπ γιατί έτσι σκέτο " Άννα από Νίκαια" δε μας λέει κάτι.... Ή αλλιώς γράψε εσύ εντυπώσεις μετά το ραντεβού σου μαζί της
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
898
Like
302
Πόντοι
26
Ή δώσε πιο πολλές πληροφορίες για να σου πούμε περί τίνος πρόκειται πριν πας εκεί.. πχ αγγελία τηλέφωνο , αν εχει κάποια σελίδα σε κοινωνικά μέσα.. κλπ΄κλπ γιατί έτσι σκέτο " Άννα από Νίκαια" δε μας λέει κάτι.... Ή αλλιώς γράψε εσύ εντυπώσεις μετά το ραντεβού σου μαζί της
καλως ηρθες αδερφε περαματιωτη!!!
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
969
Like
854
Πόντοι
86
μια 100αρα ζητάει ...χωρίς μπριζολες ..κ.λ.π

πολλά για να μας τον χαιδεψει...και να χυσουμε.

πάρα πολλά .
άσε που αν δεν ξέρει body to body , που λογικά δεν ξέρει ,
απλώς σε ταλαιπωρεί και σε σακατεύει , και δεν βλέπεις την ώρα να τελειώσει .
 

0x0

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2020
Μηνύματα
97
Like
271
Πόντοι
20
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα


Ένα τηλ, πμ?
 

Adrikos13124

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2023
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Τσακαλεεε δν λειτουργεί νταξ είπαμε δν είμαστε τόσο χαζη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom