Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Μεγάλη παρακμή το ίδρυμα...
Ποτέ τα ιδρύματα που είχε η Λουντα ήταν τοπ χώροι ή ξεχωριστοί . Πάντα κοινά μπάνια , τουλάχιστον καθαρά ήταν και το ίδιο τα δωμάτια . ( όσα έχω επισκεφτεί από πολύ παλιά )
 

ANTONIS76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2011
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα Κηφισίας 10 1ος όροφος κουδούνι;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
787
Κριτικές
12
Like
2.182
Πόντοι
496
  • Like
Αντιδράσεις: Knoper

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.360
Πόντοι
2.846
Μεγάλη παρακμή το ίδρυμα...
Μεγάλη παρακμα και λίγο είπες, είχα καιρό να περάσω απ το καλοκαίρι και πέρασα την προηγούμενη βδομάδα καθώς κατέβαινα από Κηφισίας , σταμάτησα πιο πολύ να δω το καινούργιο πιπινι που γράφτηκε ....

.... λοιπόν η Σόφια είναι ένα λεπτό πιπινι 22 με 24 κάπου εκεί , πολύ ωραίο κορμί , πολυ δυνατό κωλι και απίστευτα ωραία βυζαρα 2,5αρα στητη και με ωραία ρώγα μεγάλη , μελαχρινη με ωραιο γλυκό μουτράκι και με μερικά ταττου το ένα ανάμεσα απ τις ωραίες βυζάρες της , αυτά είναι και τα συν , ήμουν έτοιμος να το φάω χωρίς 2η σκέψη , πίπα ακα ναι .... τελειωτικό ούτε για πλάκα (αυτό μπορώ να το σεβαστώ ) αλλά σε ερώτηση για γλωσσο και μπαλαμουτη στο δωμάτιο ήταν αρνητική και με ένα ύφος ξυνης ελλεινηδας , οπότε χωρίς πολλά πολλά την απαξίωσα και την έκανα με ελαφρά με ένα αίσθημα ανακούφισης που δεν της έκανα την χάρη να κεράσει την πρώτη φολα του έτους 023 , πάντως μεγάλο κρίμα διότι οπτικά είναι πολύ δυνατό μουνάκι και αν ήταν λίγο πιο ξύπνια και ελαστική θα βγάλει δυνατό χρήμα η μικρή διότι το έχει σε εμφάνιση , αν αλλάξει ρεπερτόριο ίσως και την πάρω κάποια στιγμή
 
Τελευταία τροποποίηση:

Cyber-plumber

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
208
Πόντοι
0
Μεγάλη παρακμα και λίγο είπες, είχα καιρό να περάσω απ το καλοκαίρι και πέρασα την προηγούμενη βδομάδα καθώς κατέβαινα από Κηφισίας , σταμάτησα πιο πολύ να δω το καινούργιο πιπινι που γράφτηκε ....

.... λοιπόν η Σόφια είναι ένα λεπτό πιπινι 22 με 24 κάπου εκεί , πολύ ωραίο κορμί , πολυ δυνατό κωλι και απίστευτα ωραία βυζαρα 2,5αρα στητη και με ωραία ρώγα μεγάλη , μελαχρινη με ωραιο γλυκό μουτράκι και με μερικά ταττου το ένα ανάμεσα απ τις ωραίες βυζάρες της , αυτά είναι και τα συν , ήμουν έτοιμος να το φάω χωρίς 2η σκέψη , πίπα ακα ναι .... τελειωτικό ούτε για πλάκα (αυτό μπορώ να το σεβαστώ ) αλλά σε ερώτηση για γλωσσο και μπαλαμουτη στο δωμάτιο ήταν αρνητική και με ένα ύφος ξυνης ελλεινηδας , οπότε χωρίς πολλά πολλά την απαξίωσα και την έκανα με ελαφρά με ένα αίσθημα ανακούφισης που δεν της έκανα την χάρη να κεράσει την πρώτη φολα του έτους 023 , πάντως μεγάλο κρίμα διότι οπτικά είναι πολύ δυνατό μουνάκι και αν ήταν λίγο πιο ξύπνια και ελαστική θα βγάλει δυνατό χρήμα η μικρή διότι το έχει σε εμφάνιση , αν αλλάξει ρεπερτόριο ίσως και την πάρω κάποια στιγμή
Διαβάζω εδώ για πιπινι με νορμάλ σώμα στο Κηφισιάς ή με γελούν τα μάτια μου?

Θα περάσω να ρίξω μια ματιά γιατί το συγκεκριμένο μαγαζί φέρνει δύσκολα προιοντα συνήθως..

Έχω ερώτηση,εχεις κανείς το τηλ. Της Κυρά Λιουντας να μάθω αν είναι εκεί σήμερα η εν λόγω να μην τραβιέται τζαμπα?

Αν το έχετε τι τηλ ή αν την έχει δοκιμασει κάνεις περιμένω πμ..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
Διαβάζω εδώ για πιπινι με νορμάλ σώμα στο Κηφισιάς ή με γελούν τα μάτια μου?

Θα περάσω να ρίξω μια ματιά γιατί το συγκεκριμένο μαγαζί φέρνει δύσκολα προιοντα συνήθως..

Έχω ερώτηση,εχεις κανείς το τηλ. Της Κυρά Λιουντας να μάθω αν είναι εκεί σήμερα η εν λόγω να μην τραβιέται τζαμπα?

Αν το έχετε τι τηλ ή αν την έχει δοκιμασει κάνεις περιμένω πμ..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Έχεις πμ
 

Kostaskostas1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
280
Η Ξένια /Βικυ που εργαζοταν εδω?? Αγνοειται??
 

Cyber-plumber

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
208
Πόντοι
0
Φρέσκια φόλα,που σαλευει έχω λεμεεεε..!
Έλα κυρία μου πάρε παρέεε!!

Πέρασμα με Σοφία,

Πιπινι γαλακτος οντως,
21 δηλωσε
Μουτράκι αδιάφορο όχι άσχημο,σώμα καλό,όλα στη θέση τους για την ηλικία που πλασάρεται..

Αφήνω το αδιάφορο σαλοναρισμα στην ακρη,
Και μπαίνω δωμάτιο,έρχεται η κοπέλα κάπως μαγκωμενη,λέω θα είναι φρέσκια,πιπιλαγα ρώγες και χουφτωνα νεανικό κωλαρακι,ακόμα κάπως μαγκωμενη..

Ρωτάω έχεις όρεξη(την κάνω πάντα την ερώτηση-παγιδα)
Πρώτη φορά πήρα την απάντηση " εεε Βασικά όχι!!"

2:45 είχα μπει μου είπε ότι 03:30 πρέπει να έχει φύγει γιατί σχολάει και δίνει μάθημα και είχε ψιλοαγχωθει αν θα προλάβει φάουλ πρώτο..

Οκ λέω κάτσε να την πάω με το καλό,της λέω πάμε στο μασάζ να μην σε καθυστερήσω,ΑΝ γίνεται..

Μασάζ μέτριο αν και ψιλοχαλαρωσα,όταν με γύρισε ανέβηκε στο κρεβάτι και πήγε αμέσως σε πίπα σε πεσμένο πουλί..

Της λέω να ξαπλώσει λίγο να την χαλαρώσω,να μπαλαμουτιαζα δλδ λίγο μπας και καυλωσω γιατί είχα αρχίσει να χαλιεμαι με την ψοφια πίπα.

Απάντηση:"ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ (αγόρι μου ρε μαλάκες που της ρίχνω 15 χρονια στο κεφάλι) ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ που ήρθες αν περιμένουμε να χαλαρώσεις εσύ να χαλαρώσω εγώ,καηκαμε!! Δεύτερο φάουλ


Και επειδή με νευρίασε της έδωσα τεχνική ποινη,της λέω μισο να σηκωθώ να είναι πιο εύκολα τα πράγματα,την άφησα να με πιπωνει λίγο όρθιο και με το που ενιωωσα το πρωτο ερέθισμα της τα πέταξα όλα μέσα στο στόμα..
Δεν φάνηκε να το περίμενε,δεν φάνηκε να της άρεσε..
ΑΛΛΑ ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ..

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΤΑΝ Ή ΑΝ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΙΑΖΟΤΑΝ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΡΝΑΓΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.

ΑΥΤΑ,ΜΑΥΡΟ..
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
960
Like
2.730
Πόντοι
446
Φρέσκια φόλα,που σαλευει έχω λεμεεεε..!
Έλα κυρία μου πάρε παρέεε!!

Πέρασμα με Σοφία,

Πιπινι γαλακτος οντως,
21 δηλωσε
Μουτράκι αδιάφορο όχι άσχημο,σώμα καλό,όλα στη θέση τους για την ηλικία που πλασάρεται..

Αφήνω το αδιάφορο σαλοναρισμα στην ακρη,
Και μπαίνω δωμάτιο,έρχεται η κοπέλα κάπως μαγκωμενη,λέω θα είναι φρέσκια,πιπιλαγα ρώγες και χουφτωνα νεανικό κωλαρακι,ακόμα κάπως μαγκωμενη..

Ρωτάω έχεις όρεξη(την κάνω πάντα την ερώτηση-παγιδα)
Πρώτη φορά πήρα την απάντηση " εεε Βασικά όχι!!"

2:45 είχα μπει μου είπε ότι 03:30 πρέπει να έχει φύγει γιατί σχολάει και δίνει μάθημα και είχε ψιλοαγχωθει αν θα προλάβει φάουλ πρώτο..

Οκ λέω κάτσε να την πάω με το καλό,της λέω πάμε στο μασάζ να μην σε καθυστερήσω,ΑΝ γίνεται..

Μασάζ μέτριο αν και ψιλοχαλαρωσα,όταν με γύρισε ανέβηκε στο κρεβάτι και πήγε αμέσως σε πίπα σε πεσμένο πουλί..

Της λέω να ξαπλώσει λίγο να την χαλαρώσω,να μπαλαμουτιαζα δλδ λίγο μπας και καυλωσω γιατί είχα αρχίσει να χαλιεμαι με την ψοφια πίπα.

Απάντηση:"ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ (αγόρι μου ρε μαλάκες που της ρίχνω 15 χρονια στο κεφάλι) ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ που ήρθες αν περιμένουμε να χαλαρώσεις εσύ να χαλαρώσω εγώ,καηκαμε!! Δεύτερο φάουλ


Και επειδή με νευρίασε της έδωσα τεχνική ποινη,της λέω μισο να σηκωθώ να είναι πιο εύκολα τα πράγματα,την άφησα να με πιπωνει λίγο όρθιο και με το που ενιωωσα το πρωτο ερέθισμα της τα πέταξα όλα μέσα στο στόμα..
Δεν φάνηκε να το περίμενε,δεν φάνηκε να της άρεσε..
ΑΛΛΑ ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ..

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΤΑΝ Ή ΑΝ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΙΑΖΟΤΑΝ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΡΝΑΓΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.

ΑΥΤΑ,ΜΑΥΡΟ..
Ποιες άλλες βολταρισαν;;
 

Cyber-plumber

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
208
Πόντοι
0
Σήμερα πήγα,δύο αδιάφορες ηταν..

Χρυσούλα και Αναστασία νομίζω για πολύ μερακλήδες και οι δύο
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
Φίλε Nikos3312, αν τελικά πας στους Αμπελόκηπους, παρακαλώ ενημέρωσε.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
787
Κριτικές
12
Like
2.182
Πόντοι
496
Μόλις μήλισα με Λούντα στο τηλέφωνο μου ανέφερε ότι είναι 2 κοπέλες σήμερα η μία με όνομα Yoko απο Ιαπωνία-Κορέα.
Καινούργια στον χώρο μέχρι 6 απόγευμα. Γνωρίζουμε τίποτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
Μόλις μήλισα με Λούντα στο τηλέφωνο μου ανέφερε ότι είναι 2 κοπέλες σήμερα η μία με όνομα Yoko απο Ιαπωνία-Κορέα.
Καινούργια στον χώρο μέχρι 6 απόγευμα. Γνωρίζουμε τίποτα.
Πηγε φιλος σημερα. Ξεπετα, πονηρη, ζηταει εξτρα για γλυφομουνι(!) κ γλωσσοφιλα. Μακρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom