Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

G_NEXUS

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα πρωί επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό γεμάτο ρόστερ και αρκετά ενδιαφέρον θα έλεγα
Λοιπόν
Μαρτα Σέρβα αδύνατη μιλφαρα με στενό ωραίο κορμί. Σούπερ στοματικο
Ναταλι Ρωσίδα περίπου 35 ετων μελαχρινή με καλό σώμα και μεγάλο στηθος
Αναστασια ξανθιά Ρωσίδα έμπειρη με πολύ μεγάλο στήθος για βυζολαγνους
Γιόκο (Όνο) η γνωστή μιλφ κορεατισα
Και μια ουκρανεζα καινούργια πολύ όμορφη με όνομα Σβετλάνα Φωτεινή. Ξανθιά όμορφη καλλιγραμμη
Δυστυχώς όπως κατάλαβα θα είναι για λίγες ημέρες μόνο στο κατάστημα

Καλησπέρα,

επειδη ενδιαφέρομαι να επισκεφτώ το συγκεκριμένο μαγαζί και εμπιστεύομαι τις κριτικές και συμβουλές σου, ήθελα να ρωτήσω κατά πόσο αξίζει το μαγαζί. Γενικά αυτό που με προβληματίζει είναι οι αναφορές για το κοινόχρηστο μπάνιο. Με προϊδεάζει για ένα μαγαζί που δεν είναι καθαρό.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Σήμερα το ρόστερ
Μάρθα αδύνατη Σέρβα μιλφ
Και τρεις Ρωσίδες:
Αναστασία με μεγάλο στήθος
Βερόνικα με επίσης μεγάλο στήθος
Και η Βίκυ πιο μινιον
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Που είναι η Άννα το ουκρανακι?
Δουλεύει αλλού?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Από εχθές είναι ανοικτα
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.369
Πόντοι
4.895
Μήπως ξέρουμε και το σημερινό ρόστερ?
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Σήμερα διαθέσιμη ήταν μόνο η Βερόνικα. Πρόκειται για την Βίκυ από το Μακαρίου στη Δάφνη. Βασικό της γνώρισμα πέρα από τους ενισχυμένους βυζους το εξαιρετικό μασάζ της.ολες οι υπόλοιπες αδειουχες σύμφωνα με κα Λιουντα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Σήμερα διαθέσιμη ήταν μόνο η Βερόνικα. Πρόκειται για την Βίκυ από το Μακαρίου στη Δάφνη. Βασικό της γνώρισμα πέρα από τους ενισχυμένους βυζους το εξαιρετικό μασάζ της.ολες οι υπόλοιπες αδειουχες σύμφωνα με κα Λιουντα
Δυνατή η Βίκυ και σε εμφανιση
 

R3dBull

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
0
Η Άννα έχει σταματήσει εδώ και καιρό. Έχω το τηλ της αλλά όταν της έστειλα μήνυμα μου είπε ότι δεν πρόκειται να επανέλθει στην αγορά ξανά…κλάμα…ότι καλύτερο σε υπηρεσίες gfe από ένα απίστευτο μωρό. Το deep throat και το mouth fucking το ευχαριστιόταν και άντεχε για ώρα
 

R3dBull

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
0
Στο μαγαζί νομίζω μόνο η Μάρτα αξίζει πλέον…Σερβα μιλφ, λεπτή με μουνακι όνειρο για πολύ γλύψιμο…που φτάνει «δήθεν» και σε οργασμο. Από μασάζ δεν λέει τίποτα, βάζει πίεση σε βαθμό ενοχλητικό. Στο σεξ αντέχει το σφυροκόπημα, δεν κλέβει στις στάσεις και γενικά αξίζει η εμπειρία μαζί της. Η μια εκτόνωση €60 και οι 2 €80. Δουλεύει και εκτός Λιουτα σε ξενοδοχείο. Έχει το social στην ανάπαυλα και νιώθεις άνετα μαζί της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FROID

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Στο μαγαζί νομίζω μόνο η Μάρτα αξίζει πλέον…Σερβα μιλφ, λεπτή με μουνακι όνειρο για πολύ γλύψιμο…που φτάνει «δήθεν» και σε οργασμο. Από μασάζ δεν λέει τίποτα, βάζει πίεση σε βαθμό ενοχλητικό. Στο σεξ αντέχει το σφυροκόπημα, δεν κλέβει στις στάσεις και γενικά αξίζει η εμπειρία μαζί της. Η μια εκτόνωση €60 και οι 2 €80. Δουλεύει και εκτός Λιουτα σε ξενοδοχείο. Έχει το social στην ανάπαυλα και νιώθεις άνετα μαζί της.
ναι αλλά στην πίπα βάζει προφυλακτικό, οπότε μαύρο από εμένα...
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Στο μαγαζί νομίζω μόνο η Μάρτα αξίζει πλέον…Σερβα μιλφ, λεπτή με μουνακι όνειρο για πολύ γλύψιμο…που φτάνει «δήθεν» και σε οργασμο. Από μασάζ δεν λέει τίποτα, βάζει πίεση σε βαθμό ενοχλητικό. Στο σεξ αντέχει το σφυροκόπημα, δεν κλέβει στις στάσεις και γενικά αξίζει η εμπειρία μαζί της. Η μια εκτόνωση €60 και οι 2 €80. Δουλεύει και εκτός Λιουτα σε ξενοδοχείο. Έχει το social στην ανάπαυλα και νιώθεις άνετα μαζί της.
Η Μαρτα έχει κοινό τώρα φεύγει συχνά κάνει το γυρολόγο επαρχία ξανθη κλπ
Ψιλή μεταμιλφ σερβα πρώην αθλητρια
 

Giannisrhodos123

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.... Λοιπόν επειδή ανεβαίνω Αθήνα τέλη του μήνα. σκέφτομαι να επισκεφτω το Συγκεκριμένο μασαζοχωρο.... Θα είναι η πρώτη φορά σε τέτοιου είδους μαγαζί.... Πείτε τιμές και παροχές.... Είναι στην ευχέρεια της κοπέλας να προχωρήσει το θέμα? Είναι έξτρα γιούρια? Οποία πληροφορία ευπρόσδεκτη.
 

Pol Pan

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
255
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.... Λοιπόν επειδή ανεβαίνω Αθήνα τέλη του μήνα. σκέφτομαι να επισκεφτω το Συγκεκριμένο μασαζοχωρο.... Θα είναι η πρώτη φορά σε τέτοιου είδους μαγαζί.... Πείτε τιμές και παροχές.... Είναι στην ευχέρεια της κοπέλας να προχωρήσει το θέμα? Είναι έξτρα γιούρια? Οποία πληροφορία ευπρόσδεκτη.
Τι είναι αυτό που σε κάνει να θέλεις για πρώτη φορά όπως λες ότι θα πας σε μασατζίδικο να επισκεφθείς τον συγκεκριμένο χώρο; Χωρίς να θέλω να μειώσω την δουλειά των εκεί κορασίδων, για μένα υπάρχουν χώροι ανώτεροι και περίπου με τις ίδιες τιμές. Ίσως και καλύτερες λαδοκόρες, αυτά είναι γούστα βέβαια. Καλύτερα να ανοίξεις τα banners του site και να επισκεφθείς ένα ένα τα καταστήματα ώστε να δεις και φωτογραφίες των χώρων και των κοριτσιών. Και μετά να μπεις να δεις και τις ανάλογες κριτικές. Μόνο έτσι θα έχεις άποψη. Τώρα αν θες να πας στον συγκεκριμένο χώρο που αναφέρεις γιατί μπορεί να μένεις κοντά, τότε αλλάζει το θέμα. Πάντως όλα αυτά τα μασατζίδικα που διαφημίζονται εδώ προσφέρουν τις "προχωρημένες" υπηρεσίες που αναζητάς.
 

Giannisrhodos123

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Τι είναι αυτό που σε κάνει να θέλεις για πρώτη φορά όπως λες ότι θα πας σε μασατζίδικο να επισκεφθείς τον συγκεκριμένο χώρο; Χωρίς να θέλω να μειώσω την δουλειά των εκεί κορασίδων, για μένα υπάρχουν χώροι ανώτεροι και περίπου με τις ίδιες τιμές. Ίσως και καλύτερες λαδοκόρες, αυτά είναι γούστα βέβαια. Καλύτερα να ανοίξεις τα banners του site και να επισκεφθείς ένα ένα τα καταστήματα ώστε να δεις και φωτογραφίες των χώρων και των κοριτσιών. Και μετά να μπεις να δεις και τις ανάλογες κριτικές. Μόνο έτσι θα έχεις άποψη. Τώρα αν θες να πας στον συγκεκριμένο χώρο που αναφέρεις γιατί μπορεί να μένεις κοντά, τότε αλλάζει το θέμα. Πάντως όλα αυτά τα μασατζίδικα που διαφημίζονται εδώ προσφέρουν τις "προχωρημένες" υπηρεσίες που αναζητάς.
Καλύτερες σίγουρα θα υπάρχουν. Απλά δεν γνωρίζω από Αθήνα και το συγκεκριμένο θα είναι κοντά στη δουλειά μου οπότε είναι μονόδρομος.... Αν μπορεί κάποιος που έχει εμπειρία από το συγκεκριμένο να μου πει τιμές, υπηρεσίες και τα σχετικά θα ήμουν ευγνώμων
 

Pol Pan

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
255
Πόντοι
0
Τύποι καλησπέρα. Έχουμε κάποιο νέο σχετικά με το Κηφισίας 10, γιατί πέρασα πριν λίγες ημέρες, σε δύο ξεχωριστές φορές απογεύματα πριν τα Χριστούγεννα και δεν άνοιξε κάνεις. Δουλεύει ή έκλεισε;
 

hanszimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
22
Like
635
Πόντοι
990
Και όμως λειτουργεί ακόμα σταθερά.
Σήμερα αργά το απόγευμα πήγα από περιέργεια και είχε 4 κοπέλες
Συγκεκριμένα Μάρθα Νεφέλη Χριστίνα και την Αννα.
Από βδομάδα η Κα Λιουντα μου είπε θα έχει μια επιπλέον
 
  • Like
Αντιδράσεις: Knoper

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
Και όμως λειτουργεί ακόμα σταθερά.
Σήμερα αργά το απόγευμα πήγα από περιέργεια και είχε 4 κοπέλες
Συγκεκριμένα Μάρθα Νεφέλη Χριστίνα και την Αννα.
Από βδομάδα η Κα Λιουντα μου είπε θα έχει μια επιπλέον
Και??? Άξιζε εμφανισιακά τουλάχιστον κάποια από αυτές???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom