Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
788
Κριτικές
12
Like
2.184
Πόντοι
496
Ανέφερε*
Κρίμα και θέλω να χόσω Ασιάτισσα.
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
194
Πόντοι
0
η ολγα (μεγαλοκοπελα) ειναι εκει? μου αρεσε η εμπειρια μαζι της και δεν θα ελεγα οχι ξανα και ξανα...
 

12Apostles

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2019
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
Η Μισελ συνεχίζει στο Συνταγμα Βουλης 41. Αναφέρθηκε πριν απο λίγες μέρες στο νήμα του σχετικού ελαιοτριβίου. Εγω επισκέφτηκα να επιβεβαιώσω και ισχύει. Όλα μια χαρά όπως ήταν σε θέμα υπηρεσιών.
Ξέρει κανείς που μπορώ να τη βρω;
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
πέρασμα απ λούντα πριν λίγες μέρες αδιάφορα και Γκίλφ τεμαχια.
μια Αννα που είχα δει παλαιότερα αλλά δεν την πρόλαβα λόγω αλλού συναγωνιστή που έχει πάει παίδες φαινόταν καλό κομμάτι.
Η λούντα μου πε παπατζα μάλλον ότι γύρισε Ουκρανία παπαρια μεντολες που λέει κ ο ξεδοντιαρης....
 

12Apostles

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2019
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
θα σουλεγα ρε φίλε αλλά παραθέτεις πόστ του 2019?
Άμα κάποιος μπορεί να μου πει που θα βρω την Μισέλ θα ήτανε πάρα πολύ ωραία. Χρόνια πίσω ήτανε σε Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι, κάτι έγινε εκεί και εξαφανίστηκε. Κάποιος είπε την είδε στην Βουλή 41. Αυτό το μαγαζί έκλεισε. Που βρίσκεται τώρα;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Άμα κάποιος μπορεί να μου πει που θα βρω την Μισέλ θα ήτανε πάρα πολύ ωραία. Χρόνια πίσω ήτανε σε Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι, κάτι έγινε εκεί και εξαφανίστηκε. Κάποιος είπε την είδε στην Βουλή 41. Αυτό το μαγαζί έκλεισε. Που βρίσκεται τώρα;
δεν δουλεύει πιά φίλε... ούτε προβλέπεται να ξαναδουλέψει, καλύτερα να την ξεχάσεις...
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
για ΑΝΝΑ ουκρανεζα που πηρε μεταγραφη αυτη?
 

goku_the_legend

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα. Είχα πάει πρόσφατα στην Αθήνα για δουλειά και μεταξύ άλλων είπα να περάσω και λίγο καλά. Κοιτόντας να βρω αν υπάρχει κάπου κοντά κάποιο μασατζίδικο, είδα από τον χάρτη ότι το σπίτι που διαμένω βρίσκεται πολύ κοντά στη παρουσα "επιχείρηση". Δυστηχώς όμως πηγαίνοντας στην καταχώρηση εδώ στην ιστοσελίδα, δεν γράφει συγκεκριμένο αριθμό. Κοιτόντας τον χάρτη, η πινέζα δίχνει πάνω στη Κηφισίας 10. Πηγαίνοντας όμως εκεί δεν μπόρεσα να βρω κάτι, πήγα λίγο και τον δρόμο πάνω κάτω μήπως μπορέσω να το βρω αλλά δυστηχώς δίχως επιτυχία. Υποθέτω και επειδή είναι σε κεντρικό δρόμο, ίσως να κρύβεται κάπου με διακριτικό τρόπο οπότε ενδεχομένως να το πέρασα και να μην το είδα. Επειδή προσεχώς θα ξαναπάω Αθήνα, και θα ξαναμείνω κοντά στην ίδια περιοχή, μήπως θα μπορούσε να μου εξηγήσει κάποιος που ακριβώς βρίσκεται;

==

Τώρα διαβάζω και τις προηγούμενες σελίδες. Από ότι κατάλαβα είναι όντως στον αριθμό 10 αλλά θυμάμαι ότι πήγα στον συγκεκριμένο αριθμό και προσπάθησα να σπρώξω την πόρτα αλλά δεν άνοιγε, και επίσης κοιτόντας τα κουδούνια δεν μπορούσα να καταλάβω αν υπήρχε κάτι εκεί. Τελικά όμως όπως και να έχει διάβασα κάτι που δεν μου αρέσει, το ότι υπάρχει κοινόχρηστο μπάνιο, οπότε μάλλον δεν θα το προτυμήσω. Αλλά αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει. Παλιότερα είχα επισκεφτεί το Νιρβάνα και τη Λίλα και είχα μείνει ευχαριστημένος, ίσως ξαναπάω σε κάποιο από αυτά, αν και δυστηχώς θα πρέπει να πάρω ΜΜΜ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
Χαιρετώ την παρέα. Είχα πάει πρόσφατα στην Αθήνα για δουλειά και μεταξύ άλλων είπα να περάσω και λίγο καλά. Κοιτόντας να βρω αν υπάρχει κάπου κοντά κάποιο μασατζίδικο, είδα από τον χάρτη ότι το σπίτι που διαμένω βρίσκεται πολύ κοντά στη παρουσα "επιχείρηση". Δυστηχώς όμως πηγαίνοντας στην καταχώρηση εδώ στην ιστοσελίδα, δεν γράφει συγκεκριμένο αριθμό. Κοιτόντας τον χάρτη, η πινέζα δίχνει πάνω στη Κηφισίας 10. Πηγαίνοντας όμως εκεί δεν μπόρεσα να βρω κάτι, πήγα λίγο και τον δρόμο πάνω κάτω μήπως μπορέσω να το βρω αλλά δυστηχώς δίχως επιτυχία. Υποθέτω και επειδή είναι σε κεντρικό δρόμο, ίσως να κρύβεται κάπου με διακριτικό τρόπο οπότε ενδεχομένως να το πέρασα και να μην το είδα. Επειδή προσεχώς θα ξαναπάω Αθήνα, και θα ξαναμείνω κοντά στην ίδια περιοχή, μήπως θα μπορούσε να μου εξηγήσει κάποιος που ακριβώς βρίσκεται;

==

Τώρα διαβάζω και τις προηγούμενες σελίδες. Από ότι κατάλαβα είναι όντως στον αριθμό 10 αλλά θυμάμαι ότι πήγα στον συγκεκριμένο αριθμό και προσπάθησα να σπρώξω την πόρτα αλλά δεν άνοιγε, και επίσης κοιτόντας τα κουδούνια δεν μπορούσα να καταλάβω αν υπήρχε κάτι εκεί. Τελικά όμως όπως και να έχει διάβασα κάτι που δεν μου αρέσει, το ότι υπάρχει κοινόχρηστο μπάνιο, οπότε μάλλον δεν θα το προτυμήσω. Αλλά αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει. Παλιότερα είχα επισκεφτεί το Νιρβάνα και τη Λίλα και είχα μείνει ευχαριστημένος, ίσως ξαναπάω σε κάποιο από αυτά, αν και δυστηχώς θα πρέπει να πάρω ΜΜΜ.
Ισόγειο αριστερά. Κουδούνι Sportlife.
 

goku_the_legend

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ισόγειο αριστερά. Κουδούνι Sportlife.

Εκεί κοντά είναι κ το Σινώπης 29 με ντουζιέρες στα δωμάτια... είναι κοντά με τα πόδια απο Κηφισίας 10.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Θα ελέγξω και τα 2 και απαντήσατε και πάνω στην ώρα διότι αύριο πρωί-πρωί φεύγω για Αθήνα. Στο Σινώπης 29 γράφει κάτι απέξω στο κουδούνι ή έχει κάποια πινακίδα;
Μήπως ξέρετε τι παίζει από χρεώσεις για να έχω τα χρήματα μαζί μου; Στη Λίλας έπαιρναν 80 ευρώ για το ωριαίο και 60 για 45 λεπτά αν θυμάμαι καλά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Σήμερα πρωί επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό γεμάτο ρόστερ και αρκετά ενδιαφέρον θα έλεγα
Λοιπόν
Μαρτα Σέρβα αδύνατη μιλφαρα με στενό ωραίο κορμί. Σούπερ στοματικο
Ναταλι Ρωσίδα περίπου 35 ετων μελαχρινή με καλό σώμα και μεγάλο στηθος
Αναστασια ξανθιά Ρωσίδα έμπειρη με πολύ μεγάλο στήθος για βυζολαγνους
Γιόκο (Όνο) η γνωστή μιλφ κορεατισα
Και μια ουκρανεζα καινούργια πολύ όμορφη με όνομα Σβετλάνα Φωτεινή. Ξανθιά όμορφη καλλιγραμμη
Δυστυχώς όπως κατάλαβα θα είναι για λίγες ημέρες μόνο στο κατάστημα
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
788
Κριτικές
12
Like
2.184
Πόντοι
496
Άξιος ζέρο.
Η καλή μέρα απο το πρωί φένεται.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Σήμερα πρωί επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό γεμάτο ρόστερ και αρκετά ενδιαφέρον θα έλεγα
Λοιπόν
Μαρτα Σέρβα αδύνατη μιλφαρα με στενό ωραίο κορμί. Σούπερ στοματικο
Ναταλι Ρωσίδα περίπου 35 ετων μελαχρινή με καλό σώμα και μεγάλο στηθος
Αναστασια ξανθιά Ρωσίδα έμπειρη με πολύ μεγάλο στήθος για βυζολαγνους
Γιόκο (Όνο) η γνωστή μιλφ κορεατισα
Και μια ουκρανεζα καινούργια πολύ όμορφη με όνομα Σβετλάνα Φωτεινή. Ξανθιά όμορφη καλλιγραμμη
Δυστυχώς όπως κατάλαβα θα είναι για λίγες ημέρες μόνο στο κατάστημα
Η ουκρανέζα Σβετλάνα είναι μιά σαραντάρα περίπου , μεσαίου ύψους ;
 

KOKOS12345

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2014
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
0
Η Σβετλανα ειναι η Βικυ Ουκρανεζα, με περασμα απο Φραντζη4 καποτε και ως ανεξαρτητη.
VFM sta 60euros αφου ζηταγε 100 εαν θυμαμαι καλα σαν ανεξαρτητη
Περασα εχθες, και απο οτι μου ειπε ετοιμαζεται για νησια, ή επαρχια, οποτε δ ξερω ποσο ακομα θα κατσει στης Λιουντας
 

Xristakis2004

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, μηπως υπαρχει κανενα τηλ του μαγαζιου ? Η Σοφια ειναι ακομη εκει ?
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
788
Κριτικές
12
Like
2.184
Πόντοι
496
Καλησπερα, μηπως υπαρχει κανενα τηλ του μαγαζιου ? Η Σοφια ειναι ακομη εκει ?

Το κινητό της Λούντας 6972009525.
Το πρωί 9 ώρα μέ 7-8 το απόγευμα. Ότι απορία έχεις να σου πεί και αν ξέρεις ότι θα περάσεις με συγκριμένη κοπέλα της λές και σου κρατάει ώστε να μην περιμένεις
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
822
Πόντοι
86
Μόλις μήλισα με Λούντα στο τηλέφωνο μου ανέφερε ότι είναι 2 κοπέλες σήμερα η μία με όνομα Yoko απο Ιαπωνία-Κορέα.
Καινούργια στον χώρο μέχρι 6 απόγευμα. Γνωρίζουμε τίποτα.
όπου "Ιαπωνία, Κορέα" , διάβαζε Καζακστάν Ουζμπεκισταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom