Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 396K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
Ξερουμε σήμερα τι εχει?
ναι σημείωσε....
1)ιμάμ μπαιλντί
2)μπριάμ(2 τελευταία διαθέσιμα)
3) αρακάς
4)παστίτσιο(δημοφιλές)
5)μουσακά
6) μπριζόλες χοιρινές με ρύζι ή πατάτες
7) γεμιστά με ρύζι
8)ψαρονέφρι σωτέ

θές και σαλάτες?
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
2.232
Πόντοι
496
Παππού εσύ που έβγαινες απο το μπάνιο στην Λούντα 5και 10 το απόγευμα. Τι έγινε τελικά με το κορίτσι την γάμησες.

Μην ντρέπεσαι και πές.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Aυτά συμβαίνουν όταν το μπάνιο (μπανιέρα) είναι μόνο ένα και κοινόχρηστο....:P Και επί το,,, ρωσικότερον ... " Huftostin , Huftostin" ...:woldman:
:hi:
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
2.232
Πόντοι
496
Aυτά συμβαίνουν όταν το μπάνιο (μπανιέρα) είναι μόνο ένα και κοινόχρηστο....:P Και επί το,,, ρωσικότερον ... " Huftostin , Huftostin" ...:woldman:
:hi:

Εγώ έχω να πώ ότι το Ριτάκι θα το σμπρούξω την Παρασκευή μέχρι να της τον φτάσω στο λαιμό.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
2.232
Πόντοι
496
Ρε μεγάλε εσύ που έσφιξες τόσο δυνατά το χέρι της Ρίτας λες και πέρναγες μάρμαρα δεν σου πέρασε απο το κεφάλι ότι θα έχει θέμα και δεν θα μπορεί να δουλέψει σωστά με τους επόμενους πελάτες που έτυχε να περάσω εγώ με αποτέλεσμα να φύγει το 60άρι στα σκουπίδια γαμώ το ξεσταύρι μου.

Η Ρίτα με το χέρι στο νάρθηκα να προσπαθεί να μου την παίξει και να κάνουμε κασκαντεριλίκια στο μασσαζοκρέββατο του πόνου.

Είμαι 2 στα 2 φάουλ με την Ρίτα απο μαλακίες άλλων.
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
Ρε μεγάλε εσύ που έσφιξες τόσο δυνατά το χέρι της Ρίτας λες και πέρναγες μάρμαρα δεν σου πέρασε απο το κεφάλι ότι θα έχει θέμα και δεν θα μπορεί να δουλέψει σωστά με τους επόμενους πελάτες που έτυχε να περάσω εγώ με αποτέλεσμα να φύγει το 60άρι στα σκουπίδια γαμώ το ξεσταύρι μου.

Η Ρίτα με το χέρι στο νάρθηκα να προσπαθεί να μου την παίξει και να κάνουμε κασκαντεριλίκια στο μασσαζοκρέββατο του πόνου.

Είμαι 2 στα 2 φάουλ με την Ρίτα απο μαλακίες άλλων.
Η Ρίτα η Ελληνίδα η μελαχρινή ξαναγύρισε στην λιουντα;;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
2.232
Πόντοι
496
Δεν είδα.
Αλλα νομίζω ότι είναι στο μαγαζί και ένα πολύ δυνατό ρωσσιδάκι μελαχρινό.
Θα πάρω αύριο τηλ Λούντα για λεπτομέρειες.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
2.232
Πόντοι
496
Το γνωστό μελαχρινό ουκρανικό αλογάκι.... πολύ καλό στα ενδότερα!!!! όλο το καλοκαίρι το έφαγε εδώ, μόνη της το κράταγε το μαγαζάκι!!!

Την ιδρώνει την φανέλα δηλαδή. Θα την τσεκάρουμε και αυτήν τώρα που η Ρίτα θα είναι σπίτι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Knoper

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
2.232
Πόντοι
496
Πάντως η γνωστή ρωσσίδα μινιόν Μαρία που την είχα πάρει αρχές του χρόνου είναι Μύκονο και κάνει ζωάρα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Πάντως η γνωστή ρωσσίδα μινιόν Μαρία που την είχα πάρει αρχές του χρόνου είναι Μύκονο και κάνει ζωάρα.
κάθε καλοκαίρι Μύκονο είναι η Μαρία. κατά το Νοέμβρη επιστρεφει
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
κάθε καλοκαίρι Μύκονο είναι η Μαρία. κατά το Νοέμβρη επιστρεφει
Θα πάω την Τρίτη Μύκονο που την βρίσκουμε; Καιρό έχω να την δω στην Λιουντα! Στείλτε κανένα pm αν ξέρετε!
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ρε μεγάλε εσύ που έσφιξες τόσο δυνατά το χέρι της Ρίτας λες και πέρναγες μάρμαρα δεν σου πέρασε απο το κεφάλι ότι θα έχει θέμα και δεν θα μπορεί να δουλέψει σωστά με τους επόμενους πελάτες που έτυχε να περάσω εγώ με αποτέλεσμα να φύγει το 60άρι στα σκουπίδια γαμώ το ξεσταύρι μου.

Η Ρίτα με το χέρι στο νάρθηκα να προσπαθεί να μου την παίξει και να κάνουμε κασκαντεριλίκια στο μασσαζοκρέββατο του πόνου.

Είμαι 2 στα 2 φάουλ με την Ρίτα απο μαλακίες άλλων.
Εργατικό ατύχημα σε πουτανα πρώτη φορά ακούω χαχαχα Φαντάζομαι κανείς πλάκα από άλλου θα το έπαθε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom