Νέα

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα???

  • Γιατι δεν εχω γκομενα και πρεπει κατι να γαμησω οταν βρω θα τα κοψω..

    Ψήφοι: 14 21,2%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την βρισκω να κανω ανωμαλιες με πουτανες..

    Ψήφοι: 8 12,1%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα μου εχει κολλησει απο οταν ημουν μικρος και δεν

    Ψήφοι: 6 9,1%
  • Γιατι μου αρεσει να γαμω καθε μερα αλλη και να μην δεσμευομαι συναισθημ

    Ψήφοι: 8 12,1%
  • Γιατι μου αρεσει αυτη η αναζητηση του ταλεντου και μετα ο χαβαλες στο

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι δεν μπορω να βρω γκομενα για διαφορους λογους..(δεν ειναι ντροπη

    Ψήφοι: 15 22,7%
  • Δεν ξερω!!!..

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την εχω βαρεθει και ψαχνω κατι αλλο..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι πηγα σε μια πουτανα κολλησα με αυτην και τωρα γαμαω μονο αυτην..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι με την πουτανα δεν μεενδιαφερει να το ευχαριστηθει και δεν εχω

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι μου αρεσουν ποδολαγνιες,ακαποτα,κουλουρακια κτλ και δεν βρισκ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι οι γκομενες που μου καθονται ποτε δεν θα ειναι τοσο ομορφες σαν

    Ψήφοι: 3 4,5%
  • Γιατι ειμαι μικρος απειρος και θελω να γνωρισω το sex ή γιατι εχω εμπειρ

    Ψήφοι: 1 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    66

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
367
Like
894
Πόντοι
81
Υπάρχουν πολλά διαφορετικά προφίλ πελατών που πάνε με τάνες (έχουν ηδη αναφερθει). Οι MOS ως παπατζήδες της αυτοβελτίωσης, προφανώς απευθυνονται στον Ελληνα incel, νεαρής ηλικίας συνήθως, που αν έστρωνε τον κώλο του και άλλαζε 5 πραγματα στη ζωή του, πιθανόν να εβρισκε μια γκόμενα και να ξεστραβωνόταν, αλλά δεν κάνει τίποτα γιατι επαναπαύεται στην ευκολια των γρήγορων λυσεων. Μόνο που αν συνεχισει ετσι, θα ρθει μια στιγμη που ακομα και αν θελει να αλλαξει τοτε, θα ειναι πια πολυ αργα. Η μοιρα του καμμενου χαρτιου θα εχει γραφτει ανεξίτηλα. Οποτε αυστηρα και μονο κατω απο αυτο το πρισμα, εχουν ενα δικιο οι MOS.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
31
Like
25.745
Πόντοι
7.046
εισαι παντρεμενος και πας μπουρδελα μαστορα ?
οντως πολυ σοβαρος εισαι :rolleyes:
μηπως εχεις και παιδια??? ...γιατι εκει μεγαλωνει το ποσοστο σοβαροτητας ξερεις:think:
η μπαρμπορα και η εβε ολα καλα ???:2funny::2funny::2funny:
Γατοπαρδε και ειρωνα του ελέους μην ξανά ασχοληθείς μαζί μου. Βρες να παιξεις εκεί που σε παιρνει! Αν ξανά ασχοληθείς θα σε παω όχι μόνο εγώ κόρνα αλλά και ΟΛΟ το Bou που σου τα έχει μαζεμένα!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Γατοπαρδε και ειρωνα του ελέους μην ξανά ασχοληθείς μαζί μου. Βρες να παιξεις εκεί που σε παιρνει! Αν ξανά ασχοληθείς θα σε παω όχι μόνο εγώ κόρνα αλλά και ΟΛΟ το Bou που σου τα έχει μαζεμένα!
πανε να σου γυαλισουν καμια κωλοτρουπιδα ρε σοβαρε ναουμε :2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εγω παντως ανυπαντρος ειμαι
Αλλα θελω να παντρευτω μια με λεφτα
Να της πω σου δινω 1 μυριο για να με παντρευτεις για 10 χρονια και να μου κανεις και 3 παιδια
Και μετα να την εχω υποχειριο μου
Γιαυτο δουλευω σκληρα τωρα για να κανω λεφτα να παντρευτω
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Απο τα πιο απολαυστικα downvote που εχω ριξει.

Πρεπει το youtube να δινει τη δυνατοτητα να πlηρωνεις και να κανεις περισσοτερα downvote στο ιδιο βιντεο. Ευχαριστως θα πουλουσα ενα οικοπεδακι για να κανω 39.000.000 downvote

Λογικο ειναι να μιλανε εναντια στον αγοραιο αφου τρωνε ψωμι απο το να δινουν συμβουλες για καμακι, αυτοβελτιωση και γενικα πως να γινεσαι ολο και πιο καραγκιοζης μερα με τη μερα μπας και συγκινησεις καναν ποδογυρο

Περισσοτεροι αγαμητοι, παρακαλακηδες των κανονικων γυναικων -> περισσοτεροι subscribers -> περισσοτερο παραδακι στις τσεπες τους

Αν ειχαν στριπτιτζαδικο στη Συγγρου θα ελεγαν ακριβως τα αντιθετα.
Ακριβώς!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Που εισαι τυπε; Χαθηκες! Ελπιζω να περνας τον καιρο σου εποικοδομητικα :fuck1:με κανα μουνετο
Περνάω καλά. Και με τη δουλεια όλα σουπερ. Από το καλό στο καλύτερο. Μουνέτο όχι δεν παίζει. Αν και έκανα μια προσπάθεια αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Κλάιν. Καλά να είμαστε. Δεν πολυμπαίνω εδώ ομολογώ πια. Χαίρομαι που με θυμάσαι!
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Περνάω καλά. Και με τη δουλεια όλα σουπερ. Από το καλό στο καλύτερο. Μουνέτο όχι δεν παίζει. Αν και έκανα μια προσπάθεια αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Κλάιν. Καλά να είμαστε. Δεν πολυμπαίνω εδώ ομολογώ πια. Χαίρομαι που με θυμάσαι!
Ωραιος τυπε, χαιρομαι που εισαι καλα!
Πανω απο ολα η δουλεια, η επιβιωση, η αξιοπρεπεια
Ολα τα αλλα ερχονται
Και απο μουνια, δοξα τω Θεο υπαρχουν μπολικα, δεν τελειωνουν ποτε...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Ωραιος τυπε, χαιρομαι που εισαι καλα!
Πανω απο ολα η δουλεια, η επιβιωση, η αξιοπρεπεια
Ολα τα αλλα ερχονται
Και απο μουνια, δοξα τω Θεο υπαρχουν μπολικα, δεν τελειωνουν ποτε...
Αυτό ακριβώς. Υγεία πάνω απ΄όλα και εργασία να έχουμε - και να έχουν όλοι υγεία.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
Ωραιος τυπε, χαιρομαι που εισαι καλα!
Πανω απο ολα η δουλεια, η επιβιωση, η αξιοπρεπεια
Ολα τα αλλα ερχονται
Και απο μουνια, δοξα τω Θεο υπαρχουν μπολικα, δεν τελειωνουν ποτε...

Εντάξει,δεν είναι μόνο δουλειά κι επιβίωση η ζωή,και τα μουνιά είναι σημαντικό κομμάτι για τον άντρα.
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Εντάξει,δεν είναι μόνο δουλειά κι επιβίωση η ζωή,και τα μουνιά είναι σημαντικό κομμάτι για τον άντρα.
Αντρας που εχει χρημα ζιρο δεν εχει αναγκη απο μούνια.
Με το χρημα δεν έχεις χρόνο,ταξιδια αμαξια μπιζνες μετοχές επενδυσεις αγορες σκαφων κοτερων ιδιωτικων αεροσκαφών κλπ
Το μουνι θα ερχεται μονο του να πηδας και θα τρεχεις θα λες δεν προλαβαίνω.
Ενας μςσος φτωχός επικεντρώνεται μονο στο μουνι ως η μοναδική απόλαυση μιας και δεν βρίσκει κατι αλλο και οταν δεν βρισκει και μουνι εκει αρχιζουν οι απογοητεύσεις
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
Αντρας που εχει χρημα ζιρο δεν εχει αναγκη απο μούνια.
Με το χρημα δεν έχεις χρόνο,ταξιδια αμαξια μπιζνες μετοχές επενδυσεις αγορες σκαφων κοτερων ιδιωτικων αεροσκαφών κλπ
Το μουνι θα ερχεται μονο του να πηδας και θα τρεχεις θα λες δεν προλαβαίνω.
Ενας μςσος φτωχός επικεντρώνεται μονο στο μουνι ως η μοναδική απόλαυση μιας και δεν βρίσκει κατι αλλο και οταν δεν βρισκει και μουνι εκει αρχιζουν οι απογοητεύσεις

Ε ναι,εμεις ως μέσοι φτωχοί/μικρομεσαίοι,που δεν έχουμε σκάφη και κότερα,προφανώς θα επικεντρωνόμαστε και στο μουνί...
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Εντάξει,δεν είναι μόνο δουλειά κι επιβίωση η ζωή,και τα μουνιά είναι σημαντικό κομμάτι για τον άντρα.
Ειναι αλλα μετα τη δουλεια. Εμεινες χωρις δουλεια, εμεινες χωρις μουνι. Τελος. Νομος. Period που λεν και στο Αμερικα
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.550
Πόντοι
3.346
Ειναι αλλα μετα τη δουλεια. Εμεινες χωρις δουλεια, εμεινες χωρις μουνι. Τελος. Νομος. Period που λεν και στο Αμερικα
Ισχύει, αλλά δεν είναι νόμος. Υπάρχουν πολλοί άνεργοι - άεργοι που έχουν κάτι να πηδάνε....
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Το Ελληνόπουλο εκ φύσεως είναι πιο μαλθακό από άλλους λαούς. Έχει μεγαλώσει με πιπιλιές στο μυαλό να είναι κολώνα σπιτιού και τέτοιες μαλακίες. Να είναι άνδρας κουβαλητης κτλ αρλουμπες. Αυτό εκμεταλλεύονται οι βρώμες και σε κάθε τσακωμό μας μειώνουν ώστε να προσπαθήσουμε περισσότερο. Κι εγώ κι όλοι τα έχουμε περάσει αυτά. Μην δίνετε βάση. Αδιαφορήστε
ή ρίξτε καυγά να ανοίξουν οι ουρανοί και πάρτε δρόμο.
Η μόνη σταθερή λύση σε όλα αυτά είναι να ρίχνεστε όπου γουστάρετε αδιαφορώντας για οποιαδήποτε συνέπεια. Τίποτα! Ότι και να σας πουν εσείς το βιολί σας. Ρε ότι και να σας τύχει στην ζωή, να σερνεστε στο πεζοδρόμιο σαν σκουλήκια, να έχετε περάσει τα δεινά του αιώνα, θα πρέπει να συνεχίζετε διαρκώς προς τα πάνω. Μόνο έτσι θα στρώσετε σασί. Δεν είναι δύσκολο. Όσες και να σας ρίξουν άκυρο, εσείς θα συνεχίζετε μπροστά. Στο τέλος θα γίνετε τσιμέντο δύναμης.
Θα σας ρίχνουν άκυρο και θα ξύνετε την πουτσα σας. Νομοτελειακά μέσα σε όλες που θα ριχτείτε και θα γουστάρετε (υποχρεωτικό αυτό) θα φάτε κάποιες. Προσοχή, μην μένετε αγάμητοι. Η αγαμία κάνει ελαστικό τον άνδρα. Τραβάτε και στις πουτάνες αρκεί να γαμάτε μέχρι να βρείτε κάποια. Αν δεν γαμάτε και βρείτε, θα σας καθηλώσει η δίψα για γαμησι, θα επέλθει
ο φαύλος κύκλος της υποχώρησης στο μουνί κάτι που ισοδυναμεί με ήττα. Τα ξέρετε θέλω να πιστεύω αλλά κάνετε τους μαλάκες.
Μεγάλες αλήθειες τυπαρα μου!
Εύγε!
:hi:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Ισχύει, αλλά δεν είναι νόμος. Υπάρχουν πολλοί άνεργοι - άεργοι που έχουν κάτι να πηδάνε....

Το 90% αυτων κατω των 30, ο Σαντ δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια

Στην κατηγορια του Σαντ χωρις δουλεια δε γαμας. Νομος. Ειναι σα να λες θα πεις την αλλη πως δουλευεις σκουπιδιαρης και θα σου πει "αχ μωρο μου γκαυλωσα και μονο που το ακουσα, θελω να με παρεις τωρα στις τουαλετες" Τι πιθανοτητες εχει να συμβει αυτο;
1 στο δεκαεξακις εκατομμυριο
Καπου εκει ειναι και η πιθανοτητα να γκαυλωσει η γκομενα αν της πεις οτι εισαι ανεργος.
Το μυαλο των γυναικων ειναι πολυ απλα προγραμματισμενο και δουλευει με πολυ βασικα if else και loops

πχ:
if "εχει Λαμποργκινι" then "σηκωσε το κυλοτακι να σου τον χωσει"
else if "δεν εχει δουλεια" then "πηγαινε στον επομενο

Η

while "πληρωνει τις εξοδους" or "κανει τον ταξιτζη"
then "κανε του τη χαρη να βγαινεις μαζι του"
if "μπαγιοκο τελος"
then break
"πηγαινε στον επομενο"
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Ε ναι,εμεις ως μέσοι φτωχοί/μικρομεσαίοι,που δεν έχουμε σκάφη και κότερα,προφανώς θα επικεντρωνόμαστε και στο μουνί...
Ενας μεσαιος φτωχός θα πρέπει να αναπτυχθει αλλιώς,για να μπορέσει να ψιλό αντιρροπησει.
Πρέπει να φτιάξει χαρακτήρα τρόπο εμφανιση στυλ.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.550
Πόντοι
3.346
Το 90% αυτων κατω των 30, ο Σαντ δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια

Στην κατηγορια του Σαντ χωρις δουλεια δε γαμας. Νομος. Ειναι σα να λες θα πεις την αλλη πως δουλευεις σκουπιδιαρης και θα σου πει "αχ μωρο μου γκαυλωσα και μονο που το ακουσα, θελω να με παρεις τωρα στις τουαλετες" Τι πιθανοτητες εχει να συμβει αυτο;
1 στο δεκαεξακις εκατομμυριο
Καπου εκει ειναι και η πιθανοτητα να γκαυλωσει η γκομενα αν της πεις οτι εισαι ανεργος.
Το μυαλο των γυναικων ειναι πολυ απλα προγραμματισμενο και δουλευει με πολυ βασικα if else και loops

πχ:
if "εχει Λαμποργκινι" then "σηκωσε το κυλοτακι να σου τον χωσει"
else if "δεν εχει δουλεια" then "πηγαινε στον επομενο

Η

while "πληρωνει τις εξοδους" or "κανει τον ταξιτζη"
then "κανε του τη χαρη να βγαινεις μαζι του"
if "μπαγιοκο τελος"
then break
"πηγαινε στον επομενο"
Θα συμφωνήσω εν μέρει. Πράγματι μετράει και το στάτους της δουλειά όπως πολύ σωστά ανέφερες άλλο σκουπιδιάρης και άλλο διευθυντής προσωπικού. Όμως το if else και loops και go to νομίζω είναι πολύ απλοϊκό για να είναι αληθινό.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Θα συμφωνήσω εν μέρει. Πράγματι μετράει και το στάτους της δουλειά όπως πολύ σωστά ανέφερες άλλο σκουπιδιάρης και άλλο διευθυντής προσωπικού. Όμως το if else και loops και go to νομίζω είναι πολύ απλοϊκό για να είναι αληθινό.

Τρανη αποδειξη το first dates και το ποσο επιδρα επανω τους το αν ο αντρας κερασε το δειπνο, τραβηξε την καρεκλα, εφερε λουλουδια, κλπ η αν ειπε καποια μαλακια

Η το αλλο το βλητο που ειχε κοφτη το 1.80 υψος η το ξανθο μαλλι κλπ δε θυμαμαι ακριβως

Αν νομιζεις πως η γυναικα γουσταρει την πολυπλοκοτητα, κανεις λαθος. Πουτσα λουτσα και χορος ειναι ο βασικος τους ο καημος και για αυτα μερικα if-else κανουν τη δουλεια που θελουν.

Γιατι λες να ξεροχυνουν ολες οι Γλυφαδιωτισσες για τους πλουσιους Γλυφαδιωτες γονους με Λαμποργκινι; Επειδη ξερουν να αναλυουν στοχαστικα τον Νιτσε και τον Ντοστογιεφσκι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom