Νέα

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα???

  • Γιατι δεν εχω γκομενα και πρεπει κατι να γαμησω οταν βρω θα τα κοψω..

    Ψήφοι: 14 21,2%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την βρισκω να κανω ανωμαλιες με πουτανες..

    Ψήφοι: 8 12,1%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα μου εχει κολλησει απο οταν ημουν μικρος και δεν

    Ψήφοι: 6 9,1%
  • Γιατι μου αρεσει να γαμω καθε μερα αλλη και να μην δεσμευομαι συναισθημ

    Ψήφοι: 8 12,1%
  • Γιατι μου αρεσει αυτη η αναζητηση του ταλεντου και μετα ο χαβαλες στο

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι δεν μπορω να βρω γκομενα για διαφορους λογους..(δεν ειναι ντροπη

    Ψήφοι: 15 22,7%
  • Δεν ξερω!!!..

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την εχω βαρεθει και ψαχνω κατι αλλο..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι πηγα σε μια πουτανα κολλησα με αυτην και τωρα γαμαω μονο αυτην..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι με την πουτανα δεν μεενδιαφερει να το ευχαριστηθει και δεν εχω

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι μου αρεσουν ποδολαγνιες,ακαποτα,κουλουρακια κτλ και δεν βρισκ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι οι γκομενες που μου καθονται ποτε δεν θα ειναι τοσο ομορφες σαν

    Ψήφοι: 3 4,5%
  • Γιατι ειμαι μικρος απειρος και θελω να γνωρισω το sex ή γιατι εχω εμπειρ

    Ψήφοι: 1 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    66

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.081
Like
15.660
Πόντοι
3.656
Ειναι αλλα μετα τη δουλεια. Εμεινες χωρις δουλεια, εμεινες χωρις μουνι. Τελος. Νομος. Period που λεν και στο Αμερικα

Αν ίσχυε απόλυτα αυτό,τότε και όλοι όσοι δουλεύαν,θα πηδούσαν.Κάτι που δεν συμβαίνει...

Η δουλειά είναι μεν ένα κριτήριο,αλλά αν η γυναίκα καυλώσει με το ρεμάλι...θα πάει με το ρεμάλι.

Και φυσικά,τις περισσότερες δεν τις ενδιαφέρει απο που βρίσκεις λεφτά.Αν πχ σε χαρτζηλικώνουν οι δικοί σου και μ'αυτά τα λεφτά μπορείς να κάνεις ταξιδάκια κι εκδρομές,νομίζεις τις ενδιαφέρει;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Ειναι σα να λες θα πεις την αλλη πως δουλευεις σκουπιδιαρης και θα σου πει "αχ μωρο μου γκαυλωσα και μονο που το ακουσα, θελω να με παρεις τωρα στις τουαλετες" Τι πιθανοτητες εχει να συμβει αυτο;
1 στο δεκαεξακις εκατομμυριο
Καπου εκει ειναι και η πιθανοτητα να γκαυλωσει η γκομενα αν της πεις οτι εισαι ανεργος.


Τύπε if γκόμενα εκμοχλεύσει info ότι είσαι άνεργος
THEN εισαι μαλάκας.


Πρέπει να αρχίσω να σας διδάσκω .


Είσαι άνεργος ;;;


Βαρέθηκα την προηγούμενη δουλειά και μέχρι να βγει στη σύνταξη ο προηγούμενος ΧΥΖ ενός κολλητού μου εμπόρου.βιομήχανου κτλ ....

που θα με πάρει ... λογιστή , πρ , βοηθό κτλ .........


κοιτάω να πουλήσω κάτι κτήματα/ακίνητα/σκραπ σίδερα/τα @@ μου ....

και χαλάω και μια μικρή κληρονομιά που άφησε ένας θείος από τη νότια αφρική, άτεκνος .....
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.344
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Αν ίσχυε απόλυτα αυτό,τότε και όλοι όσοι δουλεύαν,θα πηδούσαν.Κάτι που δεν συμβαίνει...
Η δουλειά είναι μεν ένα κριτήριο,αλλά αν η γυναίκα καυλώσει με το ρεμάλι...θα πάει με το ρεμάλι.
Και φυσικά,τις περισσότερες δεν τις ενδιαφέρει απο που βρίσκεις λεφτά.Αν πχ σε χαρτζηλικώνουν οι δικοί σου και μ'αυτά τα λεφτά μπορείς να κάνεις ταξιδάκια κι εκδρομές,νομίζεις τις ενδιαφέρει;

Αναγκαια αλλα μη ικανη συνθηκη...
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.344
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Τύπε if γκόμενα εκμοχλεύσει info ότι είσαι άνεργος
THEN εισαι μαλάκας.


Πρέπει να αρχίσω να σας διδάσκω .


Είσαι άνεργος ;;;


Βαρέθηκα την προηγούμενη δουλειά και μέχρι να βγει στη σύνταξη ο προηγούμενος ΧΥΖ ενός κολλητού μου εμπόρου.βιομήχανου κτλ ....

που θα με πάρει ... λογιστή , πρ , βοηθό κτλ .........


κοιτάω να πουλήσω κάτι κτήματα/ακίνητα/σκραπ σίδερα/τα @@ μου ....

και χαλάω και μια μικρή κληρονομιά που άφησε ένας θείος από τη νότια αφρική, άτεκνος .....

Ετσι θελει. Κλαιγοτανε ενας φιλος γιατι δε σταυρωνε θηλυκη γατα και ολες λακιζαν οταν τις ελεγε οτι δουλευει αποθηκαριος. Ορμουσε καθε ΣΚ αβερτα. Ειχε φτασει σε επιπεδο κλαψας κατω απο τον Σαμπ. "George71, θα παμε χαμενοι" μου ειπε ενα βραδυ αυτολεξει εννοωντας τον εαυτο του. Του ειπα να λεει στις γκομενες πως ειναι μανατζερ στα logistics μεγαλης εξαγωγικης επιχειρησης (αυτολεξει)

Εκτοτε εχει παντρευτει, εχει κανει τα παιδακια του και ζει πανευτυχης

Βασικα δεν ειπε ποτε ψεμματα, γιατι οντως στην αποθηκη ητανε αυτος και ενας αλβανος βοηθος, οποτε ελεγε ακριβως την αληθεια για το ρολο του :tooth:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.081
Like
15.660
Πόντοι
3.656
Ετσι θελει. Κλαιγοτανε ενας φιλος γιατι δε σταυρωνε θηλυκη γατα και ολες λακιζαν οταν τις ελεγε οτι δουλευει αποθηκαριος. Ορμουσε καθε ΣΚ αβερτα. Ειχε φτασει σε επιπεδο κλαψας κατω απο τον Σαμπ. "George71, θα παμε χαμενοι" μου ειπε ενα βραδυ αυτολεξει εννοωντας τον εαυτο του. Του ειπα να λεει στις γκομενες πως ειναι μανατζερ στα logistics μεγαλης εξαγωγικης επιχειρησης (αυτολεξει)

Εκτοτε εχει παντρευτει, εχει κανει τα παιδακια του και ζει πανευτυχης

Βασικα δεν ειπε ποτε ψεμματα, γιατι οντως στην αποθηκη ητανε αυτος και ενας αλβανος βοηθος, οποτε ελεγε ακριβως την αληθεια για το ρολο του :tooth:

Πριν απ'αυτήν,είχε πάει με άλλη;Είτε πουτάνα,είτε κανονική;
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.548
Πόντοι
3.346
Γιατι λες να ξεροχυνουν ολες οι Γλυφαδιωτισσες για τους πλουσιους Γλυφαδιωτες γονους με Λαμποργκινι; Επειδη ξερουν να αναλυουν στοχαστικα τον Νιτσε και τον Ντοστογιεφσκι
Τι, όχι?
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.548
Πόντοι
3.346
Ετσι θελει. Κλαιγοτανε ενας φιλος γιατι δε σταυρωνε θηλυκη γατα και ολες λακιζαν οταν τις ελεγε οτι δουλευει αποθηκαριος. Ορμουσε καθε ΣΚ αβερτα. Ειχε φτασει σε επιπεδο κλαψας κατω απο τον Σαμπ. "George71, θα παμε χαμενοι" μου ειπε ενα βραδυ αυτολεξει εννοωντας τον εαυτο του. Του ειπα να λεει στις γκομενες πως ειναι μανατζερ στα logistics μεγαλης εξαγωγικης επιχειρησης (αυτολεξει)

Εκτοτε εχει παντρευτει, εχει κανει τα παιδακια του και ζει πανευτυχης

Βασικα δεν ειπε ποτε ψεμματα, γιατι οντως στην αποθηκη ητανε αυτος και ενας αλβανος βοηθος, οποτε ελεγε ακριβως την αληθεια για το ρολο του :tooth:
Επιλεκτική παραπληροφόρηση δηλαδή για να πετύχει το σκοπό του :thumbsup:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.344
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Επιλεκτική παραπληροφόρηση δηλαδή για να πετύχει το σκοπό του :thumbsup:
Το αναποδο τυπε, οταν εισαι μανατζερ στα logistics μεγαλης εξαγωγικης επιχειρησης γιατι να λες οτι εισαι αποθηκαριος; :cool2:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.548
Πόντοι
3.346
Το αναποδο τυπε, οταν εισαι μανατζερ στα logistics μεγαλης εξαγωγικης επιχειρησης γιατι να λες οτι εισαι αποθηκαριος; :cool2:
Παίζεις με τις λέξεις...εξάλλου κατά την ταπεινή μου άποψη πιστεύω ότι ο τίτλος επαγγέλματος ναι μεν περιέχει κάποιο κύρος και στάτους (πχ διευθυντής logistics και picker), αλλά στην πραγματικότητα χρησιμοποιείται για να καλύψει ψυχολογικά κενά και ματαιοδοξίες, να νομίζουν ότι κάποιος είσαι, και ας λαμβάνεις 800 ευρώ (κλείνει η παρένθεση).
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Μάγκες πιο εύκολα καυλωνεις αν δεν καπνίζεις ; Πείτε ένας μη καπνιστής γτ ένας φίλος τον παίρνει
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Εντάξει,δεν είναι μόνο δουλειά κι επιβίωση η ζωή,και τα μουνιά είναι σημαντικό κομμάτι για τον άντρα.
Κοίταξε να δεις αδερφέ μου, τα "μουνιά", ειδικά αν δεν το προσέξεις είναι ένα τεράστιο έξοδο για έναν άνδρα. Μακροπρόθεσμα βγαίνεις χαμένος. Δυστυχώς, όπως έχω καταλάβει, δεν μπορείς και δεν "πρέπει" να "επενδύσεις" στο κεφάλαιο που λέγεται γυναίκα. Ειδικά εγώ πχ που είμαι στα 40, δεν βλέπω κάτι αξιόλογο. Πλέον τα διαζύγια, οι χωρισμοί πάνε σύννεφο - και μετά έχεις άλλα μπλεξίματα.
Να μην αναφερθώ στην τεράστια οικονομική αιμορραγία στην οποία υποβάλλεσαι γενικώς απο τις γυναίκες.
Φυσικά μπορείς να βρεις κάτι αξιόλογο αλλά είναι εξαιρετικά δύσκολο...
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
εισαι παντρεμενος και πας μπουρδελα μαστορα ?
οντως πολυ σοβαρος εισαι :rolleyes:
μηπως εχεις και παιδια??? ...γιατι εκει μεγαλωνει το ποσοστο σοβαροτητας ξερεις:think:
η μπαρμπορα και η εβε ολα καλα ???:2funny::2funny::2funny:
Γιατί ρε μεγάλε...δλδ...οι παντρεμένοι δεν έχουν δικαίωμα??
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.081
Like
15.660
Πόντοι
3.656
Κοίταξε να δεις αδερφέ μου, τα "μουνιά", ειδικά αν δεν το προσέξεις είναι ένα τεράστιο έξοδο για έναν άνδρα. Μακροπρόθεσμα βγαίνεις χαμένος. Δυστυχώς, όπως έχω καταλάβει, δεν μπορείς και δεν "πρέπει" να "επενδύσεις" στο κεφάλαιο που λέγεται γυναίκα. Ειδικά εγώ πχ που είμαι στα 40, δεν βλέπω κάτι αξιόλογο. Πλέον τα διαζύγια, οι χωρισμοί πάνε σύννεφο - και μετά έχεις άλλα μπλεξίματα.
Να μην αναφερθώ στην τεράστια οικονομική αιμορραγία στην οποία υποβάλλεσαι γενικώς απο τις γυναίκες.
Φυσικά μπορείς να βρεις κάτι αξιόλογο αλλά είναι εξαιρετικά δύσκολο...

Δεν εννοώ να παντρευτεί κάποιος,ούτε να δεσμευτεί.Αλλά πες ότι θες να πας ένα 3ημερο,μια εκδρομή,κάτι.Χωρίς μουνί,με ποιον θα πας;Μη μου πεις ότι στα 40 μπορείς να βρεις παρέα.Σε βοηθάει και στην κοινωνική ζωή,γιατί μόνος και δουλειά-σπίτι,μπορεί να μείνεις εντελώς περιθώριο
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Like
251
Πόντοι
1
Κοίταξε να δεις αδερφέ μου, τα "μουνιά", ειδικά αν δεν το προσέξεις είναι ένα τεράστιο έξοδο για έναν άνδρα. Μακροπρόθεσμα βγαίνεις χαμένος. Δυστυχώς, όπως έχω καταλάβει, δεν μπορείς και δεν "πρέπει" να "επενδύσεις" στο κεφάλαιο που λέγεται γυναίκα. Ειδικά εγώ πχ που είμαι στα 40, δεν βλέπω κάτι αξιόλογο. Πλέον τα διαζύγια, οι χωρισμοί πάνε σύννεφο - και μετά έχεις άλλα μπλεξίματα.
Να μην αναφερθώ στην τεράστια οικονομική αιμορραγία στην οποία υποβάλλεσαι γενικώς απο τις γυναίκες.
Φυσικά μπορείς να βρεις κάτι αξιόλογο αλλά είναι εξαιρετικά δύσκολο...
το να εχεις γκομενα πλεον ειναι ακριβο σπορ με 700ευρω το μηνα τα ξεχνας αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom