Νέα

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα???

  • Γιατι δεν εχω γκομενα και πρεπει κατι να γαμησω οταν βρω θα τα κοψω..

    Ψήφοι: 14 21,2%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την βρισκω να κανω ανωμαλιες με πουτανες..

    Ψήφοι: 8 12,1%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα μου εχει κολλησει απο οταν ημουν μικρος και δεν

    Ψήφοι: 6 9,1%
  • Γιατι μου αρεσει να γαμω καθε μερα αλλη και να μην δεσμευομαι συναισθημ

    Ψήφοι: 8 12,1%
  • Γιατι μου αρεσει αυτη η αναζητηση του ταλεντου και μετα ο χαβαλες στο

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι δεν μπορω να βρω γκομενα για διαφορους λογους..(δεν ειναι ντροπη

    Ψήφοι: 15 22,7%
  • Δεν ξερω!!!..

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την εχω βαρεθει και ψαχνω κατι αλλο..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι πηγα σε μια πουτανα κολλησα με αυτην και τωρα γαμαω μονο αυτην..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι με την πουτανα δεν μεενδιαφερει να το ευχαριστηθει και δεν εχω

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι μου αρεσουν ποδολαγνιες,ακαποτα,κουλουρακια κτλ και δεν βρισκ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι οι γκομενες που μου καθονται ποτε δεν θα ειναι τοσο ομορφες σαν

    Ψήφοι: 3 4,5%
  • Γιατι ειμαι μικρος απειρος και θελω να γνωρισω το sex ή γιατι εχω εμπειρ

    Ψήφοι: 1 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    66

Επισκέπτης
Παντα ηθελα να μαθω γιατι παμε στα μπουρδελα,ακομη για τον εαυτο μου δεν εχω καταλαβει.. περιμενω ιδεες ο καθενας μπορει να απαντησει οσες ψηφους θελει.. ομως απαντησετε αυτο που νομιζεται και οχι οτι να ΄ναι...
 

Επισκέπτης
Γιατι έχει πλάκα να πηγαίνεις σε μπουρδέλα.Και ρίχνεις κι ένα καλό(αλλά σύντομο δυστυχώς).Ε και για την ποικοιλία.Με όσες και να πηγαίνω στο μπουρδέλο για ένα γρήγορο θα περνάω αραιά και που.Απο τότε που μπήκα στο site πάω πιο συχνά γιατι έχει ακόμη περισσότερη πλάκα η φάση, να βλέπεις κριτικές για τις κοπέλες, τα μπουρδέλα κλπ.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Eνδιαφέρον  θεματάκι  και ψηφοφορία. Πάντως πιστεύω λείπει το βασικό.
«Δεν μπορώ να έχω γκόμενα τόσο ωραία όσο οι πουτάνες». Αυτό εκφράζει εμένα. Κακά τα ψέματα την Ντορίν ή τη Σόνια μόνο ως επί χρήμασι μπορώ να τις πάρω και πιστεύω δεν είμαι ο μόνος. Οι γκόμενες ? γυναίκες που έχουμε δύσκολα θα είναι τόσο ωραίες και (αν είναι) δύσκολα θα παραμείνουν τόσο ωραίες. Μετά από μερικά χρόνια γίνονται σαν το κώλο της μαϊμούς. Και αν παραμένουν ωραίες τότε ξεκίνα να φοβάσαι!!!!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Η πρώτη επιλογή που λέει
"να γαμήσω κάτι " , τί εννοεί με το "κάτι"?
Μήπως αυτό?
 

Συνημμένα

  • 009.jpg
    009.jpg
    44 KB · Εμφανίσεις: 84

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Κυρίως για αλλαγή παραστάσεων, ο άντρας είναι κυρίως ερεθιζόμενος από οπτικά ερεθίσματα.....μας αρέσει να βλέπουμε (και να πηδάμε) ένα ''φρέσκο '' πακέτο !
Είναι περίπου το ίδιο με τη φάση που βλέπω μια μουνάρα και φτιάχνομαι, και μετά .....την πληρώνει η σύζυγος !
ΑΝΑΝΕΩΣΗ
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Eνδιαφέρον   θεματάκι  και ψηφοφορία. Πάντως πιστεύω λείπει το βασικό.
«Δεν μπορώ να έχω γκόμενα τόσο ωραία όσο οι πουτάνες». Αυτό εκφράζει εμένα. Κακά τα ψέματα την Ντορίν ή τη Σόνια μόνο ως επί χρήμασι μπορώ να τις πάρω και πιστεύω δεν είμαι ο μόνος. Οι γκόμενες ? γυναίκες που έχουμε δύσκολα θα είναι τόσο ωραίες και (αν είναι) δύσκολα θα παραμείνουν τόσο ωραίες. Μετά από μερικά χρόνια γίνονται σαν το κώλο της μαϊμούς. Και αν παραμένουν ωραίες τότε ξεκίνα να φοβάσαι!!!!!!

+1
τα πες όλα..
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
είναι εύκολη υπόθεση, δεν έχει μα μου καφέδες, εστιατόρια και τέτοια, πληρώνω γαμάω και δε με νοιάζει ούτε αμα τελείωσε η πουτάνα ούτε κι αν δεν την ξαναδω το βράδυ.
Κι αν τύχει και κανα τυχερό με την κυρία του επαγγέλματος και πάμε για πιο συναισθηματικά κι αυτό στο παιχνίδι είναι κι ωραίο είναι και γλυκό σαν τουλούμπα με διπλή ράγα.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
για να κυκλοφορει το χρημα και να αυξανει το ΑΕΠ τησ ΕΛΛΑΔΟΣ :dancing:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Αντε ρε, γραφτε καμιά άποψη. Μόνο μια σελίδα , ενώ έπρεπε να υπάρχουν καμιά 10αριά.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
...γιατί είμαστε τα χάλια μας τα μαύρα και δεν μας κάθεται καμιά όμορφη γκόμενα...
...γιατί για να μας κάτσει καμιά καλή πρέπει να την κάνουμε χρυσή πρώτα...
...γιατί εντέλει είναι το πιο φτηνό γαμήσι, απ' όποια πλευρά κι αν το δεις...
...γιατί η πολλή  :jerking: προκαλεί στρεβλώσεις στα οστά των χεριών...

αυτοί είναι μερικοί λόγοι
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Παω οταν δεν παιζει τζαμπα μουνι και βραζουν οι βρωμερες μπαλες μου για μια γρηγορη ανακουφιση :boobies: !Απο εκει και περα δεν μου λεει και πολλα πλεον!Προτιμω το κυνηγι,το φλερτ και το παιχνιδι με κανονικες κοπελες,τις εχω βαρεθει τις βρωμοπουτανες και ολη αυτη τη φαση.Θελω να γαμαω τζαμπε κι ας καθυστερει λιγακι το σκοραρισμα!
Ειναι πιο απολαυστικο :boobies: :boobies: :boobies:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
γιατι φευγοντας απο το σπιτι (το κοκκινο σπιτι εννοω)
δεν φοβασαι μηπως σου ξενοπηδηχτει η γκομενα.....(πουτ...)
δεν φευγεις για να πας καπου εχοντας αμφιβολιες......

εισαι απολητα σιγουρος οτι θα βγαλει τα ματια της και με εκατονταδες αλλους.................  (χε  χε)



 

Επισκέπτης
λοιπον εγω πλεον πιστευω πως στα μπουρδελα πηγαινω για την χαρα της τσαρκας... επεισης ρολο παιζει πως με την κοπελα μου δεν μπορω να κανω τιποτα παρα μονο τα πολυ βασικα επειδη στο σεξ ειναι ΠΟΛΥ πρωταρα!!!!! επεισης ρολο παιζει και το bourdela.com καθως πλεων οταν παω να γαμησω νιωθω μερος μια μεγαλης μαζας ανδρων που ψαχνουν το λαβρακι χαιρωμε οταν βρισκω κατι καλο γιατι μετα θα μπω στο σαιτ να γραψω τις εντιπωσεις μου..... γι'αυτο πιστευω πως πρεπει με καποιον τροπο να γνωριστουμε μεταξυ μας περισσοτερο γαιτι ουσιαστικα ειμαστε μια μεγαλη παρεα με κοινο στοχο την ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΒΛΑ....
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
ενδιαφερον το θεμα, αν και δεν θα ψηφισω
γιατι εχω να παω απο την εφηβεια
(απο τοτε που ειχε 1000 δρχ)
μου αρεσαν καποιες απαντησεις περισσοτερο απο τις αλλες
οπως του Gushallo.
 

Επισκέπτης
εβαλα αλλες δυο επιλογες απλα επειδη τις θεωρω παρεμφερεις τις εβαλα μαζι.. πιστευω οτι αυτες οι επιλογες ειναι για τους περισσοτερους πιτσιρικαδες που μπαινουν στο σαιτ.......
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
για μενα ειναι πολυ απλο

Μου αρεσει να γαμαω πολλες και χωρις πολλες σκοτουρες για το πριν και το μετα
 

Επισκέπτης
ναι ρε φιλε αλλα εγω πλεον δεν την βρισκω με μπουρδελα.... εχω 2 κοπελες που καταθετω συνηθως και κανουμε ΑΛΛΑ πραγματα πχ μουνοδακτυλο, γλυψιμο αρχιδιων, και πολλα αλλα χαδακια που με καβλωνουν... αλλα δεν μπορω να κοψω το γαμημενο scouting με αποτελεσμα αυτη την βδομαδα εχω χαλασει γυρω στα 80 ευρω σε αθλια μουνια με αθλιες υπηρεσιες (χωρια τα πετυχιμενα) με αποτελεσμα το ψαχνω πολυ τωρα για cg.... βεβαια οπως ειπα το ψαξιμο της πουτανας ειναι αρρωστια και δεν κοβεται... σκεψου να μην υπηρχε φυλης θα ΑΥΤΟΚΤΩΝΟΥΣΑ!!! κανενα ενδιαφερον!!!!!
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Φίλε μου δεν εννοούσα τη γλυκιά σκοτούρα της αναζήτησης πουτάνας
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Το να γαμας σε μπουρδελα ειναι σαν τα ναρκωτικα αν το ξεκινησεις δυσκολα το κοβεις!Και να εχω γκομενα θελω να παρω και καμια πουτανα..........περναω εξω απο το σπιτακι βλεπω το φωτακι και ας εχω γαμησει πριν μιση ωρα θελω να μπω να δω τι παιζει και αν μου αρεσει η πουτανα να την γαμησω!Παλια μικρος ελεγα με τα φιλαρακια μου που λεγαν παμε καμια τσαρκα και αυτοι γαμουσαν εγω ελεγα παντα οχι και δεν γαμουσα γιατι το θεωρουσα μαλακια.....Σημερα ομως λεω το αντιθετο!
 

Επισκέπτης
παιδες μου εχει κανει εντυπωση ενα πραγμα.. πως το σαιτ εχει 25000 μελη και 5 φορες περισσοτερους επισκεπτες .. και οταν αποκαλυψω σε καποιον το παθος μου,μου λεει πως σιγα μην παω σε πουτανα και γαμαω τσαμπα τι γινεται πια???!!!!! οταν δεν θα βαριεμαι θα κανω μια ψηφοφορια "Γιατι ΔΕΝ παμε σε μπουρδελα?"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom