Νέα

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα???

  • Γιατι δεν εχω γκομενα και πρεπει κατι να γαμησω οταν βρω θα τα κοψω..

    Ψήφοι: 14 21,2%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την βρισκω να κανω ανωμαλιες με πουτανες..

    Ψήφοι: 8 12,1%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα μου εχει κολλησει απο οταν ημουν μικρος και δεν

    Ψήφοι: 6 9,1%
  • Γιατι μου αρεσει να γαμω καθε μερα αλλη και να μην δεσμευομαι συναισθημ

    Ψήφοι: 8 12,1%
  • Γιατι μου αρεσει αυτη η αναζητηση του ταλεντου και μετα ο χαβαλες στο

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι δεν μπορω να βρω γκομενα για διαφορους λογους..(δεν ειναι ντροπη

    Ψήφοι: 15 22,7%
  • Δεν ξερω!!!..

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την εχω βαρεθει και ψαχνω κατι αλλο..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι πηγα σε μια πουτανα κολλησα με αυτην και τωρα γαμαω μονο αυτην..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι με την πουτανα δεν μεενδιαφερει να το ευχαριστηθει και δεν εχω

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Γιατι μου αρεσουν ποδολαγνιες,ακαποτα,κουλουρακια κτλ και δεν βρισκ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι οι γκομενες που μου καθονται ποτε δεν θα ειναι τοσο ομορφες σαν

    Ψήφοι: 3 4,5%
  • Γιατι ειμαι μικρος απειρος και θελω να γνωρισω το sex ή γιατι εχω εμπειρ

    Ψήφοι: 1 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    66

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Όλοι οι κολλημένοι με είδη μουσικής .... είναι στόκοι .... ειδικά αν το μεταφράζουν σε τρόπο ντυσίματος .... ζωής κτλ .........

Τα περί μίσους γιατί μου έφαγαν γκόμενα ............. είναι και αυτά γυμνασιακής ηλικίας ...............

δεν θες να τα σχολιάσω ............

Γκόμενα .... με φούστα .... ή γόβες .... φαντάζομαι δεν κοιτάς !

Θα απαιτείς να φοράνε .... τέτοια !

images
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Βλέπεις τα σκατά του χέβυ μέταλ που έχουν όλοι από πίσω αφίσσες ....


Ροκάδες, χεβυμεταλάδες ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΚΑΤΑ ....

ΣΚΑΤΑ ΠΑΤΗΜΕΝΑ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ........
εσυ τι ακους μωρη πουτανα που θα πεις "σκατα του χεβυ μεταλ";
αμορφωτε καραγκιοζη εχεις και αποψη για μουσικη
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Για να θεωρείται το αρχαιότερο επάγγελμα κάποιοι λόγοι υπάρχουν. Για κάποιους είναι εθισμός, για κάποιους φυσική ανάγκη και για κάποιους χόμπι - συλλογή εμπειριών. Τώρα οι men of style τι θέλουν να μα πουν; Οκ μπορεί να έχουν και δίκιο αλλά σε έναν κόσμο στον οποίο οι άνδρες θα ήταν μονογαμικοί και πιστοί.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Κοιτάξτε εδώ πιρφορικές απόψεις.... Τέτοιοι άνθρωποι με τις συμβουλές τους δημιουργούν δυστυχισμένους - θύματα. Επί της ουσίας θεωρούν ντροπή νας πας μπουρδέλα.....

Γάμησα στα 16 μου πρώτη φορά σε πορνείο.
Στα 18 την πρώτη μου κοπέλα.
Κι από εκεί κι έπειτα εξέλιξα τον κάθε τομέα χωριστά.
Άλλα πράγματα παίρνεις από το αγοραίο,άλλα από το άλλο το ας πούμε "κανονικό"σεξ με την κοπέλα σου.
Δεν απαξιωνω κανένα δρόμο από τους δύο.
Ούτε βιάζομαι να πετροβολήσω την άποψη των MOS.
ΔΕΝ είναι ξεφτύλα να πληρώνεις για να γαμάς.Οχι.
Ξεφτύλα είναι να υποκαθιστάς το ένα με το άλλο.
Για να απομυθοποιήσεις τη γυναίκα πρέπει να τη γνωρίσεις.Να κάνεις ακόμη και σχέση μαζί της.
Να ακονίσεις τις κοινωνικές σου δεξιότητες προσέγγισης.
Δηλαδή δε γίνεται να πηγαίνεις μόνο με ιερόδουλες.
Αυτό πράγματι αργά και σταθερά γαμάει τον ψυχισμό και την αυτοεκτίμησή σου.
Διότι η επιλογή αυτή συνοδεύεται με ένα αίσθημα ανεπάρκειας.
Ανεπάρκειας να προσεγγίσεις εκεί έξω γυναίκες.
Πως θα μπορέσεις να δεις όλη την αλήθεια για αυτές ενιαία;
Και οι βίζιτες γυναίκες είναι.
Στην πραγματικοτητα όλες οι επιλογές είναι σκαλοπάτια μιας ενιαίας κλίμακας με το μηδέν επίπεδο να είναι το γαμησι σε πορνείο, στούντιο
Το επίπεδο 1 το γαμησι με εσκορτ που την πληρώνεις για απευθείας σεξ και έχεις χρόνο να προσθέσεις και λίγο σοσιαλ(όσο κι αν φαίνεται απίστευτο αυτό το λίγο σοσιαλ είναι ένας καλός τρόπος ασφαλούς προπονησης για να λυθεί η γλώσσα σου όταν μιλάς με γυναίκες)
Το επίπεδο 2 είναι γαμησι στο πριβέ στριπτιζαδικου αφού πιεις και δύο ποτα πρώτα με την στρίπερ.
Σου δίνει μια εικόνα εξομοίωσης πως είναι να βγεις βράδυ και να καταλήξεις να γαμας
Γυμνάζει στοιχειωδώς την ικανότητα να επικοινωνείς με γυναίκα
Στο επίπεδο 3 είναι η προσέγγιση εκτός αγοραίου πλέον έρωτα.Το να ανοίξεις μια ανθρώπινη συζήτηση με μια γυναίκα εκεί έξω πίνοντας το ποτό σου και να βρεις πατήματα για να εκφράσεις την επιθυμία σου για σεξ με όμορφο και έξυπνο τρόπο(όχι με καφριλες η δήθεν μαγκιά)
Στο επίπεδο 4 είναι να μπορείς να ξεχωρίσεις τις διαθέσεις της γυναίκας που έχεις απέναντι σου.
Συνήθως όσο πιο αγχωμενοι η αρχάριοι είμαστε κάνουμε πιο πολύ focus στο τι θα πούμε εμεις,πως εμείς δε θα κάνουμε μαλακία,πως θα προστατευτούμε από την απόρριψη κτλ και δεν κάνουμε focus να "διαβασουμε" τις προθέσεις της γυναίκας.
Πρόσθεσε και άλλα επίπεδα δυσκολίας ανάλογα με τις εμπειρίες σου από δω και πέρα.
Για μένα το god mode δυσκολίας είναι όταν δεις γκόμενα να περπατά γρήγορα και βιαστικά ενώ μιλά σε κινητο.
Αυτός είναι δύσκολος στόχος και θέλει γρήγορα αντανακλαστικά και ετυμολογία φουλ.
Για να κλείσω το θέμα.
Υπάρχουν άνθρωποι που δυσκολεύονται στο θέμα της προσέγγισης του άλλου φύλου.
Άνθρωποι επίσης ευαίσθητοι που παίρνουν πολύ τοις μετρητοίς την απόρριψη από γυναίκα και χρειάζονται χρόνο να συνέλθουν και να επουλώσουν την πληγή τους
Όλους αυτούς γιατί να τους βασανίζουμε στο πυρ το εξωτερο;
Γιατί να τους κλείσουμε το δρόμο να εκτονώσουν την καύλα τους και να νοιώσουν πιο ανάλαφροι και με πιο καθαρό μυαλό;
Επίσης υπάρχουν και εκείνοι που είναι παντρεμένοι και θέλουν να κρατήσουν το σπίτι τους.Σε αυτούς τι θα πεις;Να κάτσουν να τρώνε αιώνια το ίδιο και το ίδιο πιάτο και να γεμίζουν ένα σωρό απωθημένα;
Το θέμα λοιπόν δεν είναι τόσο μονοδιαστατο όσο το βλέπουν οι MOS.
Αναγνωρίζω μόνο πως δεν πρέπει να επαναπαυεται κάποιος αποκλειστικά στα μπουρδέλα ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟ ΠΑΙΔΙ κάτω από 30.
Παίδες μην αφήνεστε και βγείτε έξω να φλερτάρετε.Μην έχετε ως μόνη διέξοδο τα μπουρδέλα.Κριμα για σας
Βγείτε στη μάχη.
Αυτά τα λίγα από μένα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Βλέπεις τα σκατά του χέβυ μέταλ που έχουν όλοι από πίσω αφίσσες ....


Ροκάδες, χεβυμεταλάδες ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΚΑΤΑ ....

ΣΚΑΤΑ ΠΑΤΗΜΕΝΑ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ........
Δεν είναι μεταλλαδες οι MOS τυπε.
Απλά έχουν metal αφίσες στο background.Και τι μ αυτό;
Κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα επιλογής τόσο της μουσικής που θα ακούσει όσο και το που και πως θα γάμησει.
Οπότε θεωρώ άστοχο το σχόλιο για τις μουσικές προτιμήσεις.
Αν θες να σχολιάσουμε το "κολημα" ενός ανθρώπου με κάτι αποκλειστικά είτε αυτο είναι "γαμάω μόνο πουτανες" η "ακούω μόνο κλασσική μουσική και απαξιωνω τα άλλα" χωρίς να κρίνουμε ωστόσο επίπεδο και κουλτούρα(έννοιες πολύ ευρείες) τοτε ναι πάμε να κάνουμε ένα γόνιμο δημόσιο διάλογο!
:rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Είναι πως το βλέπει ο καθένας. Άπαξ κι ο άνδρας τον βάζει άνετα μόλις καυλώσει, μπορεί κάλλιστα να πηγαίνει να γαμάει στα μπουρδέλα για ποικιλία. Έχει και το γέλιο του το θέμα. Για μένα ο μόνος λόγος που στέκει σθεναρά είναι αυτός. Τώρα, αν κάποιος βαριέται να ψάχνεται ή δεν μπορεί να γαμάει φυσιολογικά στην ζωή του, μπορεί να πηγαίνει "μόνο" στα μπουρδέλα αλλά μια ζωή στερημένος θα είναι. Επίσης τα ΑΜΕΑ. Αν κάποιος είναι ΑΜΕΑ και δεν έχει τρόπο να γαμήσει, τα μπουρδέλα
είναι η λύση του. Κάπως έτσι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Δεν είναι μεταλλαδες οι MOS τυπε.
Απλά έχουν metal αφίσες στο background.Και τι μ αυτό;
Κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα επιλογής τόσο της μουσικής που θα ακούσει όσο και το που και πως θα γάμησει.
Οπότε θεωρώ άστοχο το σχόλιο για τις μουσικές προτιμήσεις.
Αν θες να σχολιάσουμε το "κολημα" ενός ανθρώπου με κάτι αποκλειστικά είτε αυτο είναι "γαμάω μόνο πουτανες" η "ακούω μόνο κλασσική μουσική και απαξιωνω τα άλλα" χωρίς να κρίνω ωστόσο επίπεδο και κουλτούρα(έννοιες πολύ ευρείες) τοτε ναι πάμε να κάνουμε ένα γόνιμο δημόσιο διάλογο!
:rockon:


Οι προτιμήσεις είναι όλες αποδεκτές. Και σεβαστές. Όσο παραμένουν μουσικές προτιμήσεις.
Όταν σου επιβάλλουν τρόπο ντυσίματος (μόνο μαύρα και μαλακίες) .... μέσα μεταφοράς (μόνο τσόπερ) .... κατηγορία γυναικών που γαμάς
(μόνο μεταλλούδες με άρβυλα) .... επιλογές διασκέδασης (μόνο συναυλίες, μπαφοροκάδικα, σκηνές κάμπιγκ) .... συνήθειες με συνέπειες στην υγεία (μπάφο για την παρέα , συναυλίες στέκια κτλ) ....

Τότε παύουν να είναι μουσικές προτιμήσεις. Είναι ψυχασθένεια, περιθώριο , κατάντια.

Τέλος.

Το γαμάω μόνο πουτάνες, είναι ιστορία κόμικ. Κανείς δεν γαμάει μόνο πουτάνες.
Θα προέκυπτε σε κάποιον αξιόλογο μουνέτο και δεν θα το έσκιζε ... επειδή γαμάει μόνο πουτάνες ;
Μιλάς για τελειωμένο ψυχοπαθή , που έτσι κι αλλιώς θα πεθάνει σύντομα. Στατιστικά ασήμαντες περιπτώσεις.

Αλλά αν σε κάποιον , τουλάχιστον σε κάποια φάση .... δεν κάθεται κάτι καλό ....
από το να τον παίζει μόνο και να είναι στο .... ΤΡΑΒΑΩ ΜΟΝΟ ΜΑΛΑΚΙΑ .... ή να γαμάει μπάζα που του φέρνουν εμετό ........

ή να γίνει σκουλήκι να σέρνεται πίσω από μαλακισμένες και μαλάκες ..... ΜΠΑΣ ΚΑΙ του κάτσει κανά μπάζο ......
ή να μείνει μια ζωή αγάμητος ......


Καλύτερα να γαμάει πουτάνες. Μόνο να γαμάει πουτάνες, δεν θέλει κανείς , από επιλογή.
Εϊναι κατάσταση που προκύπτει de facto .... δεν την επιλέγει .... de jure !
Και δεν νομίζω ότι σε κάποιον που ....τον παρακάλαγαν leg models ....τα έκοψε ... επειδή άρχισε να γαμάει πουτάνες !


Επίσης .... όποιος αμφισβητεί ότι όσοι κοντεύουμε τα 50 , αν δεν γαμάγαμε ανατολικά μουνέτα .......
θα είχαμε πάει με 5-10-50-100 γυναίκες .... ενω με τις τάνες .... φάγαμε ..... 500-1000-5000-7500 τεμάχια ....
είναι χαζός και εκτός πραγματικότητος !
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Μόνο να γαμάει πουτάνες, δεν θέλει κανείς , από επιλογή.
Μέγιστη αλήθεια. Είναι φύση αδύνατον να συμβαίνει αυτό εκτός αν ο άλλος έχει τριπλό σάλτο στο κεφάλι η απωθημένα. Εγώ ας πούμε, ένας κλασσικός μικρομεσαίος μαλάκας έχω τις οποίες κάποιες επιτυχίες μου με γυναίκες όπως κι άλλοι λιγότερο
ή περισσότερο. Πάω όμως στις πουτάνες αν τύχει. Δεν μου βγαίνει να πηγαίνω όμως μόνο στις πουτάνες. Ποτέ δεν μου βγήκε αυτό. Πιστεύω αν φτάσω εκεί θα δέσω μια πέτρα στον λαιμό μου. Είναι θέμα περήφανειας. Δεν θα αφήσουμε καμία να μας οδηγήσει σε μονοχνωτισμούς διότι ξέρω πολύ καλά ότι πολλοί πάνε λόγω απογοήτευσης από γκόμενες κτλ. Αυτό όχι μόνο είναι ανεπίτρεπτο αλλά και απαγορευτικό. Δεν θα αφήσουμε καμία στον πλανήτη να μας βγάλει εκτός τροχιάς. Ότι κι αν κάνει, στο τέλος θα συντριβεί και θα συνεχίσουμε να γαμάμε όπως όρισε η φύση. Δηλαδή σαν βασιλιάδες και ας πηγαίνουμε και στις πουτάνες λίγο η πολύ. Αλλά μόνο στις πουτάνες από επιλογή, να το λέμε εκεί που περνάει. Μην λέμε μαλακίες...

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Επίσης κάποιοι λόγοι που γράφτηκαν στις επιλογές του θέματος είναι αναληθείς μην πω τίποτα βαρύτερο.
Για παράδειγμα ο λόγος
"Γιατί με την πουτάνα δεν με ενδιαφέρει να το ευχαριστηθεί". Θα έπρεπε να είναι αλήθεια (και είναι) αλλά δυστυχώς δεν εφαρμόζεται. Υπάρχει συναλλαγή. Άρα αφού πληρώνεται η πουτάνα δεν δικαιούται να έχει απαιτήσεις να περάσει καλά παρά μόνο ανθρώπινα. Δηλαδή να μην ξεράσουμε στην μούρη της η να μην την πλακώσουμε στους γρόθους
ή να μην την σφάξουμε κτλ. Αυτά δικαιούται. Εμείς όμως δικαιούμαστε να περάσουμε καλά. Κι αν δεν μπορεί λόγω αχρηστίας της, οφείλει μην μας ξεπετάξει. Εκεί φαίνεται κι η επαγγελματίας. Τώρα βέβαια όπως καταντήσαμε σαν κοινωνία υπερβολής και εφέ, πάει ο άλλος να κάνει λέει την πουτάνα να χύσει. Είτε απωθημένο είναι αυτό, είτε στέρηση υγιούς σεξουαλικής ζωής, είτε βαθύτερο κόμπλεξ. Στα 10 λεπτά δεν χύνει ανθρώπινο πλάσμα σχεδόν ποτέ με την έννοια να χαρεί ολοκληρωμένα το σεξ. Εξαιρέσεις δεν μας απασχολούν. Και παρόλα αυτά πάνε και παίρνουν ώρες στο δωμάτιο κτλ όχι για να ευχαριστηθουν οι ίδιοι αλλά για να τους βγει η ανδρίλα της επιτυχίας. Οπότε κι οι άλλες όπως βλέπουμε, πιάνουν το μπίρι μπίρι, πετούν κι ένα μουνί στην μάπα να τους το γλύφουν και μετά αγκαλίτσες και φιλάκια στους γυαλού τα βοτσαλάκια. Λίγο αργότερα πηδιουνται τσάμπα με τον γκόμενο τους, στον οποίον τα κάνουν όλα τσάμπα και πολύ καλύτερα. Ότι κάνει δηλαδή όλος ο πλανήτης στα φυσιολογικά πλαίσια. Έτσι;;;
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.306
Κριτικές
21
Like
9.545
Πόντοι
3.346
Γάμησα στα 16 μου πρώτη φορά σε πορνείο.
Στα 18 την πρώτη μου κοπέλα.
Κι από εκεί κι έπειτα εξέλιξα τον κάθε τομέα χωριστά.
Άλλα πράγματα παίρνεις από το αγοραίο,άλλα από το άλλο το ας πούμε "κανονικό"σεξ με την κοπέλα σου.
Δεν απαξιωνω κανένα δρόμο από τους δύο.
Ούτε βιάζομαι να πετροβολήσω την άποψη των MOS.
ΔΕΝ είναι ξεφτύλα να πληρώνεις για να γαμάς.Οχι.
Ξεφτύλα είναι να υποκαθιστάς το ένα με το άλλο.
Για να απομυθοποιήσεις τη γυναίκα πρέπει να τη γνωρίσεις.Να κάνεις ακόμη και σχέση μαζί της.
Να ακονίσεις τις κοινωνικές σου δεξιότητες προσέγγισης.
Δηλαδή δε γίνεται να πηγαίνεις μόνο με ιερόδουλες.
Αυτό πράγματι αργά και σταθερά γαμάει τον ψυχισμό και την αυτοεκτίμησή σου.
Διότι η επιλογή αυτή συνοδεύεται με ένα αίσθημα ανεπάρκειας.
Ανεπάρκειας να προσεγγίσεις εκεί έξω γυναίκες.
Πως θα μπορέσεις να δεις όλη την αλήθεια για αυτές ενιαία;
Και οι βίζιτες γυναίκες είναι.
Στην πραγματικοτητα όλες οι επιλογές είναι σκαλοπάτια μιας ενιαίας κλίμακας με το μηδέν επίπεδο να είναι το γαμησι σε πορνείο, στούντιο
Το επίπεδο 1 το γαμησι με εσκορτ που την πληρώνεις για απευθείας σεξ και έχεις χρόνο να προσθέσεις και λίγο σοσιαλ(όσο κι αν φαίνεται απίστευτο αυτό το λίγο σοσιαλ είναι ένας καλός τρόπος ασφαλούς προπονησης για να λυθεί η γλώσσα σου όταν μιλάς με γυναίκες)
Το επίπεδο 2 είναι γαμησι στο πριβέ στριπτιζαδικου αφού πιεις και δύο ποτα πρώτα με την στρίπερ.
Σου δίνει μια εικόνα εξομοίωσης πως είναι να βγεις βράδυ και να καταλήξεις να γαμας
Γυμνάζει στοιχειωδώς την ικανότητα να επικοινωνείς με γυναίκα
Στο επίπεδο 3 είναι η προσέγγιση εκτός αγοραίου πλέον έρωτα.Το να ανοίξεις μια ανθρώπινη συζήτηση με μια γυναίκα εκεί έξω πίνοντας το ποτό σου και να βρεις πατήματα για να εκφράσεις την επιθυμία σου για σεξ με όμορφο και έξυπνο τρόπο(όχι με καφριλες η δήθεν μαγκιά)
Στο επίπεδο 4 είναι να μπορείς να ξεχωρίσεις τις διαθέσεις της γυναίκας που έχεις απέναντι σου.
Συνήθως όσο πιο αγχωμενοι η αρχάριοι είμαστε κάνουμε πιο πολύ focus στο τι θα πούμε εμεις,πως εμείς δε θα κάνουμε μαλακία,πως θα προστατευτούμε από την απόρριψη κτλ και δεν κάνουμε focus να "διαβασουμε" τις προθέσεις της γυναίκας.
Πρόσθεσε και άλλα επίπεδα δυσκολίας ανάλογα με τις εμπειρίες σου από δω και πέρα.
Για μένα το god mode δυσκολίας είναι όταν δεις γκόμενα να περπατά γρήγορα και βιαστικά ενώ μιλά σε κινητο.
Αυτός είναι δύσκολος στόχος και θέλει γρήγορα αντανακλαστικά και ετυμολογία φουλ.
Για να κλείσω το θέμα.
Υπάρχουν άνθρωποι που δυσκολεύονται στο θέμα της προσέγγισης του άλλου φύλου.
Άνθρωποι επίσης ευαίσθητοι που παίρνουν πολύ τοις μετρητοίς την απόρριψη από γυναίκα και χρειάζονται χρόνο να συνέλθουν και να επουλώσουν την πληγή τους
Όλους αυτούς γιατί να τους βασανίζουμε στο πυρ το εξωτερο;
Γιατί να τους κλείσουμε το δρόμο να εκτονώσουν την καύλα τους και να νοιώσουν πιο ανάλαφροι και με πιο καθαρό μυαλό;
Επίσης υπάρχουν και εκείνοι που είναι παντρεμένοι και θέλουν να κρατήσουν το σπίτι τους.Σε αυτούς τι θα πεις;Να κάτσουν να τρώνε αιώνια το ίδιο και το ίδιο πιάτο και να γεμίζουν ένα σωρό απωθημένα;
Το θέμα λοιπόν δεν είναι τόσο μονοδιαστατο όσο το βλέπουν οι MOS.
Αναγνωρίζω μόνο πως δεν πρέπει να επαναπαυεται κάποιος αποκλειστικά στα μπουρδέλα ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟ ΠΑΙΔΙ κάτω από 30.
Παίδες μην αφήνεστε και βγείτε έξω να φλερτάρετε.Μην έχετε ως μόνη διέξοδο τα μπουρδέλα.Κριμα για σας
Βγείτε στη μάχη.
Αυτά τα λίγα από μένα!
Με απλά λόγια, αναφέρεσαι στη συναισθηματική νοημοσύνη, στην ικανότητα του ανθρώπου να διαβάζει τα συναισθήματα του συνομιλητή του και τη γλώσσα του σώματός του. Είναι κάτι το οποίο ΔΕΝ μαθαίνεται από τη μία μέρα στην άλλη, αλλά απαιτεί χρόνια εμπειρία. Υπάρχει ένα βιβλίο πάνω σε αυτό γραμμένο από έναν συνταξιούχο στέλεχος του FBI, του οποίου ο τίτλος μου διαφεύγει.
Όσον αφορά αυτά που λένε οι MOS, είναι μια μισή αλήθεια και η μία όψη του νομίσματος. Απλά θέλω να προωθήσουν τη δουλειά τους πλαγίος. Κλάιν.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Με απλά λόγια, αναφέρεσαι στη συναισθηματική νοημοσύνη, στην ικανότητα του ανθρώπου να διαβάζει τα συναισθήματα του συνομιλητή του και τη γλώσσα του σώματός του. Είναι κάτι το οποίο ΔΕΝ μαθαίνεται από τη μία μέρα στην άλλη, αλλά απαιτεί χρόνια εμπειρία. Υπάρχει ένα βιβλίο πάνω σε αυτό γραμμένο από έναν συνταξιούχο στέλεχος του FBI, του οποίου ο τίτλος μου διαφεύγει.
Όσον αφορά αυτά που λένε οι MOS, είναι μια μισή αλήθεια και η μία όψη του νομίσματος. Απλά θέλω να προωθήσουν τη δουλειά τους πλαγίος. Κλάιν.
Ε ναι
Αν κάποιος πρέπει να κατακρίνει την επίσκεψη σε πορνείο τοτε κάποιος άλλος έχει κάθε δικαίωμα να κατακρίνει την επίσκεψη στους MOS.
Γιατί να ζούμε σε μια "εμπόλεμη" ζώνη και να δείχνουμε τον καθένα στιγματίζοντας τον από τις επιλογές του;
Σωστά φίλε όπως το είπες είναι η μισή αλήθεια σε ότι λένε εκεί οι MOS.
Εμπόριο κάνουν και εκείνοι άλλωστε.
Η συναισθηματική νοημοσύνη πράγματι απαιτεί χρόνια εμπειρίας και δε μαθαίνεται με ένα δύο σεμινάρια προσέγγισης γυναικών.
Το ότι κατά περίπτωση μπορεί να φανεί χρήσιμο να πάει κάποιος στους MOS για μαθήματα αυτοβελτίωσης είναι γεγονός πάντως.
Εμπειρία είναι και αυτή.
Ακούς βλέπεις πράττεις και εκτιμας το αποτέλεσμα σε σένα.
Όπως κι αν έχει αποκλειστικός τιμονιέρης του εαυτού μας είμαστε εμείς οι ίδιοι.
Εμείς αναλαμβάνουμε την ευθύνη να διεκδικήσουμε μια γκόμενα η να αγνοήσουμε την οποία αρνητική κριτική προκαλέσει η επίσκεψη μας σε οίκο ανοχής(που δηλαδή πληρώνεις για να σε ανεχτούν μέχρι να εκσπερματώσεις)
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
424
Like
677
Πόντοι
81
Για κάποιους ανθρώπους βρε παιδιά είναι η μοναδική λύση ο αγοραίος έρωτας . Σε κάποιους δεν χρειάζεται , γιατί τό έχουν με τις γυναίκες. Κάποιοι δεν το έχουν και βολεύονται έτσι. Μην είμαστε απόλυτοι και καταδικάζουμε την μια ή την άλλη άποψη.
Ο τύπος κάτω δεξιά τί να κάνει δηλαδή ;
:cheesy:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1688903411586.jpg
    FB_IMG_1688903411586.jpg
    68,9 KB · Εμφανίσεις: 38

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
Κοιτάξτε εδώ πιρφορικές απόψεις.... Τέτοιοι άνθρωποι με τις συμβουλές τους δημιουργούν δυστυχισμένους - θύματα. Επί της ουσίας θεωρούν ντροπή νας πας μπουρδέλα.....

ΞΕΦΤΙΛΑ (ο τίτλος που έχουν) ,είναι ότι οι τύποι αυτοί θα πληρώσουν για μπουκάλια και λελούδια σε βρωμερά σκυλάδικα, απλά για να εντυπωσιάσουν μια γυναίκα (η μαλακία που τους έφαγε... τα χρήματά που θα της δίνουν κοιτάει, όχι τη μουτσούνα τους) .
και όλα αυτά με την ελπίδα και καλή πίστη, ότι θα προχωρήσει το πράγμα στα επόμενα ραντεβού (αν υπάρξουν) .

ΟΥΣΤ!!!!!!!!
 

Daniel90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2023
Μηνύματα
69
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
280
Παντα ηθελα να μαθω γιατι παμε στα μπουρδελα,ακομη για τον εαυτο μου δεν εχω καταλαβει.. περιμενω ιδεες ο καθενας μπορει να απαντησει οσες ψηφους θελει.. ομως απαντησετε αυτο που νομιζεται και οχι οτι να ΄ναι...

Το ενδιαφέρον στις απαντήσεις με τα υψηλότερα ποσοστά θα ήταν να ερωτηθούν οι ψηφίσαντες για ποιο λόγο πιστεύουν πως δεν μπορούν να βρουν γκόμενα (οπότε και γαμάνε σε μπουρδέλα, σύμφωνα με τη γνώμη τους).

Η απάντηση ίσως να έγκειται ακριβώς στο γεγονός πως γαμάνε σε μπουρδέλα: αυτό δε σημαίνει βέβαια πως αν σταματούσαν να γαμάνε σε μπουρδέλα θα έβρισκαν τελικά γκόμενα· μάλλον θα παρέμεναν εφ'όρου ζωής άγαμοι, αζευγάρωτοι και αγάμητοι.

Η προφανής απάντηση είναι ότι πάμε σε μπουρδέλα επειδή υπάρχουν γυναίκες που πουλάνε το κορμί τους. Και το ερώτημα βέβαια που προκύπτει σχεδόν αυτόματα είναι γιατί να υπάρχουν γυναίκες και όχι άντρες που πουλάνε το κορμί τους, στη συντριπτική πλειονότητα των περιπτώσεων, ώστε να μπορούμε να μιλάμε για μια πλήρη αντιστροφή της κατάστασης από πλευράς φύλων αλλά ακριβώς ίδια από πλευράς εκμετάλλευσης.

Αξίζει βέβαια να σημειωθεί ότι οι ίδιες οι ενδιαφερόμενες που θα μπορούσαν να φωτίσουν τους λόγους για τους οποίους τις γαμάμε απέχουν ολότελα απ'τη συζήτηση, πράγμα που με κάνει να πιστεύω πως αν τα πράγματα ήταν διαφορετικά, κατά τον τρόπο που ανέφερα, θα ήμασταν εμείς που δε θα σταυρώναμε κουβέντα.

Ωραίο θέμα, βαθύς προβληματισμός.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
548
Κριτικές
25
Like
3.428
Πόντοι
1.436
Εγω πιστεύω οτι στα μπουρδέλα πάνε οι εξής κατηγορίες αντρων:::

1) αυτοι που δεν μπορουν να βρουνε γκόμενα για διαφορους λογους δικούς τους
2) οι παντρεμένοι δεσμευενοι για αλλαγή πλευσης επειδή βαρεθηκαν τα ιδια κ τα ιδια και πανε με ιερόδουλες χωρις συναισθηματικες οικονομικες δεσμεύσεις που θα ειχαν με μια εξωσυζυγικη σχεση

3) Αυτοι που δεν θελουν καθολου δεσμεύσεις στη ζωη τους παρα μονο την ικανοποίηση της βιολογικης της αντρικης ανάγκης

4) Οι ΑΜΕΑ όπως πολύ σωστα ειπώθηκε γιατί η λύση ιερόδουλες είναι μονόδρομος για αυτούς.

5) Αυτοι που γουστάρουν συγκεκριμένα χαρακτηριστικά στην εμφάνιση μιας γυναίκας σε σύνολο πρωσοπο κ σώμα κ όταν αυτές που θελουν είναι δεσμευμένες ή τους ρίχνουν άκυρο τότε ψάχνουν ιερόδουλη με αυτα τα χαρακτηριστικά κ πάνε καρφί εκεί.....

6) Οι μη κοινωνικοί τυποι οι μοναχικοί οι εγωιστές οι τσιγκουνιδες και γενικά αυτοι που απαξιουν τις γυναικες πιθανως να ειναι φουλ μισογυνιδες γενικά και τις θεωρουν ολες πουτανες επειδή πιστεύουν οτι θα τους εκμεταλευτουν οικονομικά οι γκομενες και πανε καρφι σε ιερόδουλες γιατί μόνο αν πληρώσουν το σεξ ικανοποιούν το εγώ τούς. Συνήθως αυτοι περνουν ιερόδουλες με μικρό πορνοπαραβολο και καμοια φορά έως σπάνια κανένα call girl για αλλαγή . Ειδικά οι τσιγκουνιδες είναι άρρωστοι με τα χρήματα γενικά και θελουν και φτηνό γαμισι ......κάνουν τσιγκουνιά και στην καυλα δηλαδη!!!!!!! Οι τελευταίοι ειδικά δεν πρόκειται ποτέ να έχουν γκόμενα στη ζωή τους και αν παντρεύτηκαν ποτέ τους χώρισαν οι γυναίκες τους για την τσιγκουνιά τους.

7)Tέλος αυτοί που γουστάρουν μόνο πιτσιρίκια από 18 -20 μαξ....κ μονο στον αγοραιο θα τα βρουνε εύκολα κ γρηγορα
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.423
Πόντοι
1.056
"Θα προέκυπτε σε κάποιον αξιόλογο μουνέτο και δεν θα το έσκιζε ... επειδή γαμάει μόνο πουτάνες";
Το θέμα είναι ΠΩΣ θα προέκυπτε"αξιόλογο μουνέτο" στη ζωή κάποιου μπουρδελιάρη, που έχει μάθει στο εύκολο επί πληρωμή σεξ;
Αυτό είσαι σε θέση να μας το εξηγήσεις τύπε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
775
Like
1.384
Πόντοι
206
Κοιτάξτε εδώ πιρφορικές απόψεις.... Τέτοιοι άνθρωποι με τις συμβουλές τους δημιουργούν δυστυχισμένους - θύματα. Επί της ουσίας θεωρούν ντροπή νας πας μπουρδέλα.....

Σε αυτή τη χώρα ποτέ δεν κατάλαβα ένα πράγμα.
Γιατί για έναν τομέα, έχουν απόλυτη άποψη άνθρωποι που δεν τον ξέρουν καθόλου;
Και πολλές φορές νομοθετούν και αποφασίζουν κιόλας.
Αφού ρε κύριοι mos δεν πήγατε ποτέ και δεν ασχοληθήκατε με ιερόδουλες , γιατί έχετε άποψη ;
Γιατί χαρακτηρίζετε ανθρώπους με τόση ευκολία;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Αφού ρε κύριοι mos δεν πήγατε ποτέ και δεν ασχοληθήκατε με ιερόδουλες , γιατί έχετε άποψη ;
Γιατί χαρακτηρίζετε ανθρώπους με τόση ευκολία;
Γιατί τους ψηφίζεις τύπε.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Το νορμάλ το ξέρουμε όλοι. Προέχει να έχουμε να γαμάμε γκόμενες με τα πάντα όλα και έλξη αληθινή. Έπειτα ή παράλληλα πάμε και στις πουτάνες για ποικιλία ή στην τελική μόνο αν μπουχτίζουμε να γαμάμε την ίδια ή τις ίδιες. Αυτοί που κάνουν διάλεξη για μπουρδέλα ή αγοραίο
και τάσσονται κατά έχουν δίκιο μέχρι το σημείο ότι είναι στημένο άρα λειψό. Αυτό μόνο στέκει.
Σε αυτό συμφωνούμε όλοι όσοι σκεφτόμαστε λογικά. Από κει και πέρα το κάνουν για να είναι αρεστοί και το παίζουν διδάκτορες για να κονομήσουν. Όσα βίντεο
και να βγάλουν, όσες συμβουλές και να δώσουν
η αλήθεια είναι μία και δωρεάν. Πας,ρίχνεσαι και κάποιες θα γαμήσεις.
Δεν ρίχνεσαι
ή ντρέπεσαι φοβούμενος μην φας άκυρο, δεν θα γαμήσεις ποτέ όπως πρέπει και θα κρύβεσαι πίσω από το δάκτυλο σου. 1 + 1 = 2. Τόσο απλό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom