Νέα

BOUDOIR ΣΟΥΤΣΟΥ 6 κολωνακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Grothe λυπάμαι αλλά είσαι βαθιά νυχτωμένος φίλε. Το ποιος λέει μαλακίες άσε....
Δεν σου κάνει εντύπωση που το μαγαζί είναι ανοικτό από 2013 και είχε μόνο 8 σελίδες threat? Τι νομίζεις ότι υπάρχουν μέλη εδώ που πάνε και δεν γράφουν γιατί δεν τους αφήνει το bourdela? Απλά δεν γράφουν γιατί δεν μπορούν να μπούνε. Τι δεν καταλαβαίνεις?
Ρίξε μια ματιά στις 8 αυτές σελίδες πόσοι έχουν προσπαθήσει να πάνε και έχουν φάει πόρτα. Κι εσύ αν δεν είχες γνωστή την Τζένη που σου είπε πού είναι και σου άνοιξε δεν θα το ήξερες....κι ας έχει το μαγαζί site όπως λες (στην 1η σελίδα υπάρχει εδω και5 χρόνια). Λες και επειδή έχει site είναι και γαμηστρώνας.  :idiot:

Τα Συγγρου 40-42, το Μιχ 179 και άλλα πολλά που δεν είναι διαφημιζόμενα μια χαρά γράφει ο κόσμος και χωρίς πρόβλημα. Απλά γιατί ο κόσμος πάει και μπαίνει και γαμάει!!!

Τώρα το αν βοηθάω ή όχι τα μέλη άσε να το πει κανένας που ξέρει. Ρίξε μια ματιά στα ποστ μου και θα καταλάβεις.  
Εν παση περιπτωση συνέχισε να γράφεις τις ενημερώσεις σου από μένα κανένα πρόβλημα απλά κοίτα να το κάνεις σωστά. Εκτός από το πόσο ωραία πέρνας μην ξεχνάς να πεις και πόσο εύκολα μπαινεις στο μαγαζί. Και άσε τις θεωρίες συνομωσίας και τα σχόλια για άλλα μέλη...

Καλή συνέχεια.

Άψογος ο Butss-και παρεμπιπτόντως είναι από τους λίγους που βοηθούν τόσο πολύ!  :hi:

(Ο Piloμπούλης  :babycry: όσο κι αν προσπαθεί να τον χαλάσει,δεεεεεννν.....)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
ξέρεις ρε Butts ??? και συ μαλακίες λες και δε βοηθάς το κόσμο να γαμήσει .... και του Ζερο το comment με προβληματισε με το timing του... υπάρχει που λέτε κύριοι site "boudoirday spa . gr " με διευθυνση τηλέφωνο και περιγραφή υπηρεσιών ... αλλά φαίνεται η ιδιοκτησία του μαγαζιού δε θέλει να τα σκάσει στο παρόν ιστότοπο και έχουν φάει τα λυσακά τους

Γρόθε δεν θα μπω στον κοπο να σου απαντησω σοβαρα, δεν εχει νοημα (στα ειπε μια χαρα ο φιλος Butts)

:2funny:
mas.jpg
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
τελοσπάντων κύριοι -λήξαν το θέμα... με τόση publicity που γινε μόλις μου στειλε sms η Ναταλια ότι την ξεσκίσαν στο γαμήσι xτες και σήμερα  ΟΛΟΙ αυτοί που διαβάζουν και δε σχολιάζουν [έκανε πάνω από 8 πελάτες] ... ας προχωρήσουμε παρακάτω -επόμενος στόχος το Φιλωνος 95 Πειραιά από που δεν υπάρχει σοβαρή κριτική
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Τέλεια, άρα σήμερα μπορούμε να πάμε να χτυπήσουμε δυνατά το κουδούνι και να μασαζιαστούμε με την κοπέλα που θα επιλέξουμε. Θα ενημερώσω τους συναγωνιστές για την επιτυχή έκβαση του μασάζ.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Θα πάω κι εγώ!!!
Θα γίνει της μασατζούς το κάγκελο...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλή ιδέα για μια επισκεψούλα σήμερα-θα έχω και κάνα κατσαβίδι για τα κουδούνια μήπως είναι χαλασμένα...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
τελοσπάντων κύριοι -λήξαν το θέμα... με τόση publicity που γινε μόλις μου στειλε sms η Ναταλια ότι την ξεσκίσαν στο γαμήσι xτες και σήμερα  ΟΛΟΙ αυτοί που διαβάζουν και δε σχολιάζουν [έκανε πάνω από 8 πελάτες] ... ας προχωρήσουμε παρακάτω -επόμενος στόχος το Φιλωνος 95 Πειραιά από που δεν υπάρχει σοβαρή κριτική

θέλεις να μας εξηγήσεις αγαπητέ για ποιό λόγο σε ενημερώνουν οι μασατζούδες πόσα ραντεβού εκαναν? είναι φίλες σου και θέλουν να μοιραστούν την χαρά μαζί σου?
Τωρα,δεν θα ήθελα να είμαι στη θέση του 8ου ραντεβού της κοπέλλας.........ψόφια θα ειναι........
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
σιγά μην είναι ψόφια Αντυ μου... έχουν άλλες αντοχές τα κορίτσια...
τι να πεί η Σόνια απ'το Φ65... δεν θα καθαρίζει 50 ραντεβού τουλάχιστον στις διπλοβάρδιες?
ή τα κορίτσια της φίλης σου της Φωτεινής που δουλεύουν και στρίπερς? 23:00-06:00 Παρ. και Σαββ. μέχρι τις 08:00... και μετά από τις 14:00 μέχρι τις 21:00 στο μασάζ... μέτρα ψωλές καμιά 15ρια θα τις τρώνε σίγουρα οι πιό περιηζήτητες απ' αυτές... και κάθε μέρα το ίδιο πρόγραμμα...
γι' αυτό στις σλάβικες χώρες τις γυναίκες τις αποκαλούν Μασίνες = Εργοστάσια, Μηχανές παραγωγής χρήματος...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Εν πάσει περιπτώσει,αυτό υποτίθεται ειναι ενα ιδρυμα που παρέχει ποιοτικές υπηρεσίες με ανεση χρόνου......δεν συμβιβάζεται αυτό με 8 ραντεβου τη μερα.......εχω τυχει σε κατάστημα όπου κοπέλλα μπαινόβγαινε στα δωμάτια συνεχώς,και κυκλοφορουσε μόνο με πετσέττα,διότι δεν προλάβαινε να ντυθεί......αυτό εμενα μου θυμίζει στούντιο της κακιάς ώρας,όπου η κοπέλλα κυκλοφορούσε με το βρακί στο χέρι,διότι δεν έμπαινε καν στον κόπο να το βαλει,αφού σε 2 λεπτά θα το εβγαζε πάλι.......

Και κάτι για τον φίλο Γκρόθο......δεν αμφισβητώ ότι πάει εκει και περνάει καλά......αλλά,αν το μαγαζί θέλει κλειστό κύκλο και δεν ανοιγει σε αγνώστους,κακώς έκανε και ανεφερε εδω τις εμπειρίες του.Οι πελάτες που πάνε σε τέτοια μαγαζιά (και υπάρχουν αρκετά....) δεν μιλάνε ποτέ δημόσια,παρά μόνον σε φίλους τους.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Και κάτι για τον φίλο Γκρόθο......δεν αμφισβητώ ότι πάει εκει και περνάει καλά......αλλά,αν το μαγαζί θέλει κλειστό κύκλο και δεν ανοιγει σε αγνώστους,κακώς έκανε και ανεφερε εδω τις εμπειρίες του.Οι πελάτες που πάνε σε τέτοια μαγαζιά (και υπάρχουν αρκετά....) δεν μιλάνε ποτέ δημόσια,παρά μόνον σε φίλους τους.

αυτό καλώς το έθεσες...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
γι' αυτό στις σλάβικες χώρες τις γυναίκες τις αποκαλούν Μασίνες = Εργοστάσια, Μηχανές παραγωγής χρήματος...

να σε διορθωσω λιγο  :grin:
"μασηνα" στα ρωσικα ειναι το αυτοκινητο
το εργοστασιο ειναι "ζοβοντ"  :hi:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Αλβανός μου τάλεγε...
Που να ξέρει ρώσικα...
 

odyr16

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
71
Like
76
Πόντοι
0
Καλησπερα σας κ καλη χρονια και εδω.. Μολις πηρα τηλεφωνο.. Να ρωτισω ωρες και τετοια..ε κατατοπισαν πληρως.. Η μονη κομπλα ηταν στην ερωτηση για το προγραμμα 4 χερια.. Ετσι μου φανηκε δλδ..μου απαντησε.. Το μισαωτο ειναι στα 60€ κ η ωρα στα 80€ τωρα για τις 2 κοπελες ειναι τα διπλα και της λεω α σοβαρα..; δεν εχει εκπτωση.; μου λεει οχι.. Της λεω οκ καλως.. Θα σας παρω παρασκευη αν μπορουμε να κλεισουμε ενα ραντεβου για σαββατο.. Εκει δεν ηταν επιφυλακτικη γιατι της εξηγισα οτι ειμαι απο επραχια.. Οποτε θα παω για λιγο αθηνα.. Κ της λεω το βλεπεις κ απο το τηλεφωνο μου γιατι την πηρα απο σταθερο.. Αν μπορει ο συμαγωνιστης γρωθος.. Οταν ξαναπαει απλα να ρωτησει την πολιτικη του μαγαζιου.. Ουτως η αλλως ειναι γνωστος εκει δεν εχει θε.α
. βασικα αν μπορεις καλε μου ανθρωπε πες περασαν 2 φιλοι μου κ εφαγαν πορτα 2-3 φορες γιναυτο ρωταω.. Σας ευχαριστω ολους για την υπομονη σας.. Γιατι δεν νομιζω να βοηθησα κ πολυ.. Χαχαχα

 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.627
Πόντοι
4.365
Περασμα απο το καταστημα...
Απο το θυροτηλεφωνο με ρωτησαν 'αν εχω ραντεβου'..???!!! :headbang:  και 'αν μπορω να περασω αργοτερα..'!!!??? :jerking:
:headbang: :headbang: :headbang: :idiot: :idiot: :idiot:
Γεια σας...!!!  Aυτοι χασανε....!!
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
Full το μαγαζι παρά την παγωνιά με Κατερίνα, Ζανet, Stella-πιπινάκι και Τανια... πήρα το πιπινι παρ'οτι δεν κάνει ξεσκούφωτη πίπα και διαπίστωσα οτι έχει βελτιωθεί στα προκαταρκτικά, σου γλύφει ρώγες κοιλιά αρχίδια και σε φτιάχνει... ηγεσία του μαγαζιού εξακολουθεί να κρατά χαμηλούς τόνους
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
με προβληματιζει που δε μιλα κανεις για τουτο εδω το μαγαζι... εχει επιστρεψει δυνατα μετα απο διακοπες & γινεται πατεις σε πατω... περασα με μαυρισμενο πιπινι Στελλα 80 ευρω (μια ωρα) που με αδειασε απο σπέρμα ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
με προβληματιζει που δε μιλα κανεις για τουτο εδω το μαγαζι... εχει επιστρεψει δυνατα μετα απο διακοπες & γινεται πατεις σε πατω... περασα με μαυρισμενο πιπινι Στελλα 80 ευρω (μια ωρα) που με αδειασε απο σπέρμα ...


δεν μιλανε ολοι οι μοναχοφαηδες/αγαπουληδες/αγκαλιτσες μην και τυχον καψουν την υπερτατη "καβατζα"

ετσι οπως τα λες ειναι φιλε γροθε  ;)
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom