Νέα

BOUDOIR ΣΟΥΤΣΟΥ 6 κολωνακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Eπίσκεψη σήμερα με τη βροχή και ευχάριστη έκπληξη με 2 όμορφες νέες παρουσίες, ένα petit ανατολικής-ρωσσία μάλλον-προελεύσεως ξανθό πιπίνι η "Σάρα (;)" και μια όμορφη μελαχροινή ελληνίδα 35αρα αδυνατη αλλά με βυζάρες και πεταχτή ρώγα η Χαρα με την οποία πέρασα (Μαρία/Ζαν κτλ επίσης εκεί) ... Με πληροφόρησε ότι έχει περί τη μια βδομάδα που άρχισε... πριν πρέπει να δούλευε σαν Call-girl νότια προάστια (ξέρεις κανείς λεπτομέρειες, που ήταν αυτό το αστέρι;). Έχει μεγάλες κρεμαστές βυζάρες αλλά η ρώγα ανορθώνεται απότομα για γλύψιμο... χαρακτηριστικό ήταν ότι ενώ μιλάγαμε ήρεμα στο σεξ έβγαλε άγριο εαυτό γαμησε μου τη μουνάρα, έρχομαι χύνω στο καυλί σου και τέτοια. Το μουνί της χύνει ασύστολα όλη την ώρα εντωμεταξύ και έχει λίγο προεξέχων υμένα κάτω από τη κλειτορίδα που αν επιμείνεις στο 69 χάνει τη μπάλα...

Να απαντήσω και στους παραπάνω... η Τζένη είναι πλέον Καλιρροης 48 και Dig-weed δεν είμαι προμότορας ρε φίλε, μη γίνεσαι ερριστικός χωρίς λόγο και φας μπαν


Ωραία η περιγραφή σου Grothos ,και παραθέτω ένα ερώτημα για να καταλάβω την χρονική διαχείριση για τον χώρο αυτό...Υπάρχει περίπτωση απευθείας πλήρους πακέτου ή πρέπει να αφιερώσεις πολλές "κοινωνικές" επισκέψεις??
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Να απαντήσω και στους παραπάνω... η Τζένη είναι πλέον Καλιρροης 48 και Dig-weed δεν είμαι προμότορας ρε φίλε, μη γίνεσαι ερριστικός χωρίς λόγο και φας μπαν
Για εμένα πήγαινε αυτό; Επειδή ρώτησα αν η Τζένη είναι ακόμα εκεί;

Μα δεν υπονόησα πως είσαι προμότορας, ούτε ρώτησα εσένα συγκεκριμένα.
Ήταν γενική πληροφορία, όπως ρωτάμε σε άλλα thread τέτοιες ερωτήσεις.
Δεν έχεις ξαναδεί σε άλλα thread ερωτήσεις τους στυλ: "η Χ δουλεύει ακόμα εκεί;", ή "η Υ πότε επιστρέφει".

Γιατί τσαντίστηκες;
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
αααααααααα τώρα κατάλαβα πως δεν εννοούσες εμένα για το μπαν! Σορρυ για την παρεξήγηση :).
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
Όταν στα πιο διαφημισμένα μαγαζιά γίνεται της τρελής από κόσμο στο Boudoir τα πράγματα είναι ειδυλιακά. Σημερινή επίσκεψη και υποδοχή από κα Χριστίνα σε ένα σαλόνι στολισμένο με ένα τεράστιο,φωτισμένο χριστουγεννιατικο δέντρο και γιρλάντες-στολιδια παντού. Από το γνωστό ρόστερ ήταν διαθέσιμες όλες (+μία πιτσιρίκα ταυλανδέζα καινούρια). Επέλεξα Ναταλία 3ρα ψηλή ρωσίδα που ήταν ντυμένη με σέξυ φόρεμα και μάυρες μάλλινες κάτσες ως το γόνατο. Η εικόνα της σέξυ ρωσίδας που έχουμε όλοι στο υποσυνείδητο. Μπαίνουμε στο δωμάτιο και αρχίζει να με γδύνει και να με φιλάει στο λαιμό. Ήταν  καυλωμένη γιατί δεν είχε σταυρώσει πελάτη από το πρωι με τη βροχή που έριχνε και με τις καινούριες που ήθελαν όλοι να δοκιμάσουν... αρχίζω να της τρίβω το μουνί πάνω από την κιλότα και να αρχίζει να υγραίνεται... της λέω, δε θέλω να βγάλεις τις κάλτσες και αρχίζω γλωσσόφιλα... πέσαμε στο στρώμα επί του πατώματος και έγινε χαμός, μέχρι απέναντι ακουγόμασταν... Να σαι καλά Ναταλία μου, τέτοιες φάσεις ενισχύουν την ελληνορωσική φιλία!!!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Όταν στα πιο διαφημισμένα μαγαζιά γίνεται της τρελής από κόσμο στο Boudoir τα πράγματα είναι ειδυλιακά. Σημερινή επίσκεψη και υποδοχή από κα Χριστίνα σε ένα σαλόνι στολισμένο με ένα τεράστιο,φωτισμένο χριστουγεννιατικο δέντρο και γιρλάντες-στολιδια παντού. Από το γνωστό ρόστερ ήταν διαθέσιμες όλες (+μία πιτσιρίκα ταυλανδέζα καινούρια). Επέλεξα Ναταλία 3ρα ψηλή ρωσίδα που ήταν ντυμένη με σέξυ φόρεμα και μάυρες μάλλινες κάτσες ως το γόνατο. Η εικόνα της σέξυ ρωσίδας που έχουμε όλοι στο υποσυνείδητο. Μπαίνουμε στο δωμάτιο και αρχίζει να με γδύνει και να με φιλάει στο λαιμό. Ήταν  καυλωμένη γιατί δεν είχε σταυρώσει πελάτη από το πρωι με τη βροχή που έριχνε και με τις καινούριες που ήθελαν όλοι να δοκιμάσουν... αρχίζω να της τρίβω το μουνί πάνω από την κιλότα και να αρχίζει να υγραίνεται... της λέω, δε θέλω να βγάλεις τις κάλτσες και αρχίζω γλωσσόφιλα... πέσαμε στο στρώμα επί του πατώματος και έγινε χαμός, μέχρι απέναντι ακουγόμασταν... Να σαι καλά Ναταλία μου, τέτοιες φάσεις ενισχύουν την ελληνορωσική φιλία!!!

Μασαζάκι δίνει η Ναταλία φίλτατε? Ή μόνο ψήνει μπριζόλα?
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
Μασαζάκι κανει καλό η πιπινα ταυλανδεζα του μαγαζιου. Ναταλια επιλέγεται για το 2ο μέρος...
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
1.291
Πόντοι
201
Δώστε καμιά πληροφορία για το μικρό thai. Ti πρόγραμμα κάνει? μόνο μασαζ?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
!!! νέο αίμα Thai? Χρειάζεται ραντεβού ή πάμε χύμα;

πέρασα, δεν άνοιγαν, πήρα αργότερα τηλέφωνο, η κυρία ψαρωτική και με αρνητικότητα. ρώτησα για το Thai μου έκανε την πάπια, ρώτησα αν μπορώ να περάσω μου είπαν ότι δεν έχουν ελεύθερη ώρα. Γενικά είναι για δυνατούς λύτες το συγκεκριμένο. Εγώ παραιτούμαι.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Μα να μας πάρει απ´ το χέρι ο Γκρόθος να μας πάει πακέτο με φιόγκο στο μαγαζί ώστε να ανοίξουν τα μπούτια τους οι λαδοκόρες....
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τέσσερις φορές έχω πάει man και εκτός του ότι λένε τη γνωστή παπάτζα ότι είναι φουλ (ενώ έχω τηλεφωνήσει 10 λεπτά πριν και μου έχουν πει το αντίθετο) είναι και αγενέστατες στο θυροτηλέφωνο.

Την επόμενη φορά λοιπόν (αν υπάρξει) θα πέσουν πουστρηλίκια πες στις φιλενάδες σου.

πέρασα, δεν άνοιγαν, πήρα αργότερα τηλέφωνο, η κυρία ψαρωτική και με αρνητικότητα. ρώτησα για το Thai μου έκανε την πάπια, ρώτησα αν μπορώ να περάσω μου είπαν ότι δεν έχουν ελεύθερη ώρα. Γενικά είναι για δυνατούς λύτες το συγκεκριμένο. Εγώ παραιτούμαι.

Μα να μας πάρει απ´ το χέρι ο Γκρόθος να μας πάει πακέτο με φιόγκο στο μαγαζί ώστε να ανοίξουν τα μπούτια τους οι λαδοκόρες....

:coffee: :coffee: :coffee:

 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
πέρασα, δεν άνοιγαν, πήρα αργότερα τηλέφωνο, η κυρία ψαρωτική και με αρνητικότητα. ρώτησα για το Thai μου έκανε την πάπια, ρώτησα αν μπορώ να περάσω μου είπαν ότι δεν έχουν ελεύθερη ώρα. Γενικά είναι για δυνατούς λύτες το συγκεκριμένο. Εγώ παραιτούμαι.
Και γω... Όσες φορές πέρασα έφαγα άκυρο
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Το μαγαζί είναι γνωστό ότι θέλει να διατηρήσει low profile όπως και αρκετά άλλα.
Επίσης είναι γνωστό ότι δουλεύει με κλειστό κύκλο πελατών. Πριν λοιπόν αρχίσετε κάποιοι να τρέχετε προς εκεί καλό είναι να ξέρετε ότι παίζει να φάτε και πόρτα ή να μείνετε μόνο στο μασάζ. Ο συνάδεφλος παραπάνω είπε ότι το έμαθε από κοπέλα που δουλεύει εκεί. Για αυτό και δεν είχε πρόβλημα να πάρει όλο το σερβις.....

Σας το είχα πει ότι είναι μαγαζί με δύσκολη πόρτα !!!
Αν δεν σε ξέρει η Χριστίνα ή κάποια από τις κοπέλες που δουλεύουν  εκεί δεν έχεις τύχη
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
τι στο διάολο... έχουμε γαμήσει το 80% των μασατζούδων πανελλαδικά και δεν μας ανοίγουν την πόρτα?
πρέπει να τύχει αυτή που σε ξέρει να βλέπει στο θυροτηλέφωνο...???
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τι θέλουν τότε και τη βάζουν (κάθε μέρα μάλιστα) την αγγελία τους στην κωλοφυλλάδα; :coffee:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Τι θέλουν τότε και τη βάζουν (κάθε μέρα μάλιστα) την αγγελία τους στην κωλοφυλλάδα; :coffee:

αυτο πράγματι δεν ταιριάζει στο προφιλ του μαγαζιου......θα το καταλαβαινα αν εμπαινε ο καθένας,αλλά επαιρνε σκετο μασαζ,με υποσχέσεις για την επόμενη φορά.....κατι σαν της Ελενας ας πουμε......απο τον καιρό που δεν ανοιγουν,η σου λένε οτι ειναι γεματοι,οι αγγελίες δεν εχουν νοημα.....
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
τι στο διάολο... έχουμε γαμήσει το 80% των μασατζούδων πανελλαδικά και δεν μας ανοίγουν την πόρτα?
πρέπει να τύχει αυτή που σε ξέρει να βλέπει στο θυροτηλέφωνο...???

κάπως έτσι χόρχε μου..
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
τώρα μπήκα ιντερνετ μετά από μέρες και προσπαθώ να καταλάβω τι μαλακία σας εχει πιάσει... το μαγαζί ειναι φουλ μπριζόλα με 4 κοπέλες τουλάχιστον κάθε φορά που πάω οι οποίες είναι όλες φωτιά... ποιος πήρε τηλέφωνο και δεν τον κατατόπισαν?? με Χριστίνα σερίφισα μιλησε ? (60 το μισάωρο-80 το απλό) για το κουδούνι της εισόδου είναι γεγονός ότι είχε πρόβλημα -είχαν φέρει ηλεκτρολόγο- και χρειάζεται να το πατήσεις κανα δυο φορές δυνατά γιατί δεν το ακούνε μέσα από τη διπλή πόρτα... ώρες 11.30 -20.30 κάθε μέρα εκτός από Κυριακή (Σάββατο λίγο πιο νωρις ανάλογα με κίνηση) --κατά τα άλλα δε ξέρετε τι λέτε και προσπαθώ να καταλάβω αν υπάρχει στρατηγική... (bixterious ωραια κριτική για Μ179)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom