Νέα

BOUDOIR ΣΟΥΤΣΟΥ 6 κολωνακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
ρε συ τι λές...
από το πολύ πάτημα απ'τους συναγωνιστές χάλασε το θυροτηλέφωνο...???
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
βασικά επειδη είναι ισογειο δίπλα στην είσοδο κεντρικής πόρτας καμιά φορά αργεί να ανοίξει γιατι εχει περαστικούς... αλλά γενικά ανοίγει γρηγορα όσες φορες εχω παει ... με εκνευρίζει απλά ότι είμαι ο μόνος εδω που γραφει κριτικές για τα κομμάτια μέσα και όλων των αλλων τα σχόλια είναι ιντερνετικού αυνανα που απλά διαβάζει και δε πατάει στα μαγαζιά
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
βασικά επειδη είναι ισογειο δίπλα στην είσοδο κεντρικής πόρτας καμιά φορά αργεί να ανοίξει γιατι εχει περαστικούς... αλλά γενικά ανοίγει γρηγορα όσες φορες εχω παει ... με εκνευρίζει απλά ότι είμαι ο μόνος εδω που γραφει κριτικές για τα κομμάτια μέσα και όλων των αλλων τα σχόλια είναι ιντερνετικού αυνανα που απλά διαβάζει και δε πατάει στα μαγαζιά

αφού μόνο σε σένα ανοίγουν...
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
νταξ τώρα είδα και του heelover την αναφορά...!! καλά μάγκες, να πάτε να τα δίνετε μόνο σε αυτά που σας βγαζει το κάθετο μπάνερ αριστερα και δεξιά. Μαγαζιά όπως το Σαπφους στην Καλλιθέα, το Boudoir, το Diamond-δαφνης, το Συγγρου 40-42 που δε τα σκάνε στο site θα χουν κοπέλες που δεν αξίζουν... και να πεις ότι η Σούτσου είναι καμιά περιφερειακή οδός ...πιο κεντρικά στο κολωνάκι δεν υπάρχει
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
νταξ τώρα είδα και του heelover την αναφορά...!! καλά μάγκες, να πάτε να τα δίνετε μόνο σε αυτά που σας βγαζει το κάθετο μπάνερ αριστερα και δεξιά. Μαγαζιά όπως το Σαπφους στην Καλλιθέα, το Boudoir, το Diamond-δαφνης, το Συγγρου 40-42 που δε τα σκάνε στο site θα χουν κοπέλες που δεν αξίζουν... και να πεις ότι η Σούτσου είναι καμιά περιφερειακή οδός ...πιο κεντρικά στο κολωνάκι δεν υπάρχει

πραγματικά φίλε μου έχω πάει δυό φορές και χτύπαγα το κουδούνι και τίποτα...
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
τι να πω... δε ξέρω ... και γω δεν είμαι κανένας μορφονιος
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.530
Πόντοι
41.447
Γενικά είναι για δυνατούς λύτες το συγκεκριμένο. Εγώ παραιτούμαι.

να πηδηξουμε θελουμε και να περασουμε καλα
ουτε χρονο εχουμε για χασιμο
ανεκαθεν τα μαγαζια του Κολωνακιου δεν τα γουσταρα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
νταξ τώρα είδα και του heelover την αναφορά...!! καλά μάγκες, να πάτε να τα δίνετε μόνο σε αυτά που σας βγαζει το κάθετο μπάνερ αριστερα και δεξιά. Μαγαζιά όπως το Σαπφους στην Καλλιθέα, το Boudoir, το Diamond-δαφνης, το Συγγρου 40-42 που δε τα σκάνε στο site θα χουν κοπέλες που δεν αξίζουν... και να πεις ότι η Σούτσου είναι καμιά περιφερειακή οδός ...πιο κεντρικά στο κολωνάκι δεν υπάρχει

Ο καυμένος ο Heel (εγω δηλαδή) άκουσε για Thai και πήγε σφαίρα με τα λεφτά στην τσέπη. Δουλεύω και κοντά σχετικά. Τα αποτελέσματα είναι αυτά που έγραψα. Χτύπαγα το κουδούνι δεν άνοιγαν. Ας πουμε ότι ήταν χαλασμένο. Πήρα τηλέφωνο βγήκε τηλεφωνητής. Ας πουμε ότι ήταν 11.15 και δεν έιχαν ανοίξει ακόμα. Πήγα αγορασα σάντουιτς από τα Έβερεστ και στις 11.30 ξαναπήρα τηλέφωνο. Το σήκωσε μια κυρία. Την ρώτησα αν μπορώ να περάσω. Μου είπε τι ώρα; Λέω και τώρα σε δέκα λεπτά. Μου είπε αμαν με αυτά τα δέκα λεπτά. Λέω πότε θέλετε; Μου λέει ποια κοπέλα ζητάτε; Λέω δεν τις ξέρω αλλά ανδιαφέρομαι για την ταυλανδέζα. Σκέφτεται και μου λέει δεν έχουμε ελεύθερη ώρα σήμερα. Προφανώς δεν θέλουν νέους πελάτες. Εγω αυτό καταλαβαίνω. Τα άλλα που λες δεν ισχύουν. Ακριβώς αυτό ήθελα να κάνω να τα σκάσω στο Boudoir και όχι στα άλλα που βγάζει το κάθετο μπάνερ. Τελικα η μοίρα με έστειλε στη Ναόμι στους Γερμανούς και έχασα την μπάλα...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Πες για το πως χαθηκε η μπάλα τουλάχιστον....
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
@Grothos σε ποιους αναφέρεσαι?
Πας σε ένα μαγαζί που υπάρχει χρόνια και νομίζεις ότι ανακάλυψες τον παράδεισο των μασαζερι και αγνοείς ότι ότι έχει δύσκολη πόρτα. Κάθεσαι και γράφεις ενημερώσεις αλλά δεν λες αυτό που πραγματικά συμβαίνει....και τρέχει κόσμος εδώ μέσα να πάει και τελικά παίρνει τα @@ μου!!! Και μας την λες κιόλας ότι και καλά πάμε και δεν ενημερώνουμε για να τα κρατήσουμε για την πάρτι μας. Πας καλά??
Στο συγκεκριμένο έχω να πάω πάνω από ένα χρόνο. Και όταν πήγαινα δεν έγγραφα γιατί δεν είχε νόημα από την στιγμή που για να μπεις έπρεπε να σε ξέρει η σερίφισσα ή κάποια από τις κοπέλες που εμπιστεύεται.
Ξέρω άλλα 3,4 κρυφά μαγαζιά στο κέντρο, και την Καλλιθέα. Έχει νόημα να αρχίσω να γράφω? Για ποιον??

Για τα υπόλοιπα που γράφεις στα επιστρέφω..... 
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
ξέρεις ρε Butts ??? και συ μαλακίες λες και δε βοηθάς το κόσμο να γαμήσει .... και του Ζερο το comment με προβληματισε με το timing του... υπάρχει που λέτε κύριοι site "boudoirday spa . gr " με διευθυνση τηλέφωνο και περιγραφή υπηρεσιών ... αλλά φαίνεται η ιδιοκτησία του μαγαζιού δε θέλει να τα σκάσει στο παρόν ιστότοπο και έχουν φάει τα λυσακά τους
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Grothe λυπάμαι αλλά είσαι βαθιά νυχτωμένος φίλε. Το ποιος λέει μαλακίες άσε....
Δεν σου κάνει εντύπωση που το μαγαζί είναι ανοικτό από 2013 και είχε μόνο 8 σελίδες threat? Τι νομίζεις ότι υπάρχουν μέλη εδώ που πάνε και δεν γράφουν γιατί δεν τους αφήνει το bourdela? Απλά δεν γράφουν γιατί δεν μπορούν να μπούνε. Τι δεν καταλαβαίνεις?
Ρίξε μια ματιά στις 8 αυτές σελίδες πόσοι έχουν προσπαθήσει να πάνε και έχουν φάει πόρτα. Κι εσύ αν δεν είχες γνωστή την Τζένη που σου είπε πού είναι και σου άνοιξε δεν θα το ήξερες....κι ας έχει το μαγαζί site όπως λες (στην 1η σελίδα υπάρχει εδω και5 χρόνια). Λες και επειδή έχει site είναι και γαμηστρώνας.  :idiot:

Τα Συγγρου 40-42, το Μιχ 179 και άλλα πολλά που δεν είναι διαφημιζόμενα μια χαρά γράφει ο κόσμος και χωρίς πρόβλημα. Απλά γιατί ο κόσμος πάει και μπαίνει και γαμάει!!!

Τώρα το αν βοηθάω ή όχι τα μέλη άσε να το πει κανένας που ξέρει. Ρίξε μια ματιά στα ποστ μου και θα καταλάβεις.  
Εν παση περιπτωση συνέχισε να γράφεις τις ενημερώσεις σου από μένα κανένα πρόβλημα απλά κοίτα να το κάνεις σωστά. Εκτός από το πόσο ωραία πέρνας μην ξεχνάς να πεις και πόσο εύκολα μπαινεις στο μαγαζί. Και άσε τις θεωρίες συνομωσίας και τα σχόλια για άλλα μέλη...

Καλή συνέχεια.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443
Grothe λυπάμαι αλλά είσαι βαθιά νυχτωμένος φίλε. Το ποιος λέει μαλακίες άσε....
Δεν σου κάνει εντύπωση που το μαγαζί είναι ανοικτό από 2013 και είχε μόνο 8 σελίδες threat? Τι νομίζεις ότι υπάρχουν μέλη εδώ που πάνε και δεν γράφουν γιατί δεν τους αφήνει το bourdela? Απλά δεν γράφουν γιατί δεν μπορούν να μπούνε. Τι δεν καταλαβαίνεις?
Ρίξε μια ματιά στις 8 αυτές σελίδες πόσοι έχουν προσπαθήσει να πάνε και έχουν φάει πόρτα. Κι εσύ αν δεν είχες γνωστή την Τζένη που σου είπε πού είναι και σου άνοιξε δεν θα το ήξερες....κι ας έχει το μαγαζί site όπως λες (στην 1η σελίδα υπάρχει εδω και5 χρόνια). Λες και επειδή έχει site είναι και γαμηστρώνας.  :idiot:

Τα Συγγρου 40-42, το Μιχ 179 και άλλα πολλά που δεν είναι διαφημιζόμενα μια χαρά γράφει ο κόσμος και χωρίς πρόβλημα. Απλά γιατί ο κόσμος πάει και μπαίνει και γαμάει!!!

Τώρα το αν βοηθάω ή όχι τα μέλη άσε να το πει κανένας που ξέρει. Ρίξε μια ματιά στα ποστ μου και θα καταλάβεις.  
Εν παση περιπτωση συνέχισε να γράφεις τις ενημερώσεις σου από μένα κανένα πρόβλημα απλά κοίτα να το κάνεις σωστά. Εκτός από το πόσο ωραία πέρνας μην ξεχνάς να πεις και πόσο εύκολα μπαινεις στο μαγαζί. Και άσε τις θεωρίες συνομωσίας και τα σχόλια για άλλα μέλη...

Καλή συνέχεια.

σωστοοος
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Εγω πάλι λέω να μην τσακώνεστε αδικα.......δοξα τω Θεω,50 μαγαζιά υπάρχουν στην Αθηνα,για όλα τα γουστα.......αν το μαγαζί θέλει να κρατήσει χαμηλό προφίλ και κλειστό κύκλο πελατών,δικαίωμα του......σιγα σιγα θα του φύγουν οι κοπέλλες όμως,γιατί με κλειστό κύκλο πόσο να δουλέψει.......εκτός και αν ο "κλειστός κύκλος" σκάει 200αρια.....
Τώρα, αν θέλει το παλληκάρι που πάει εκεί και περνάει καλά ας ενημερώσει την ιδιοκτήτρια για το πρόβλημα που υπάρχει και ας την ρωτήσει πως θέλει να λειτουργεί το μαγαζί της......και ας ενημερώσει και μας μετά,για να μην γίνεται άσκοπη συζήτηση.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom