Νέα

BOUDOIR ΣΟΥΤΣΟΥ 6 κολωνακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
με προβληματιζει που δε μιλα κανεις για τουτο εδω το μαγαζι... εχει επιστρεψει δυνατα μετα απο διακοπες & γινεται πατεις σε πατω... περασα με μαυρισμενο πιπινι Στελλα 80 ευρω (μια ωρα) που με αδειασε απο σπέρμα ...

Φίλε γκροθε έχεις δώσει κατά καιρούς σωστές και χρήσιμες πληροφορίες. Αλλά για το συγκεκριμένο μαγαζί στο έχουν αναφέρει πολλοί.. δεν ανοίγουν τη γαμημένη τη πόρτα. Έχω πάει τρεις φορές και τίποτα. Εεε τι να κάνουμε άλλο ρε φιλαράκι?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Φίλε γκροθε έχεις δώσει κατά καιρούς σωστές και χρήσιμες πληροφορίες. Αλλά για το συγκεκριμένο μαγαζί στο έχουν αναφέρει πολλοί.. δεν ανοίγουν τη γαμημένη τη πόρτα. Έχω πάει τρεις φορές και τίποτα. Εεε τι να κάνουμε άλλο ρε φιλαράκι?

Συμφωνώ και επαυξάνω! Αυτοί είναι χειρότεροι και από το Μονής Προδρόμου.
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
παίρνω και κατ'ιδιαν μηνυματα και έχω αηδιασει με μερικους απο σας... δεν έχω να πω τίποτα σε εσάς που λέτε ότι χτυπάτε και δε σας ανοίγουν... 2 χρόνια τώρα λειτουργεί κανονικά καθημερινες 11.15-20.45 και σάββατα 11.00- 19.00 (και μάλιστα τελευταία μετά την αναβάθμιση των δωματίων παρατηρώ πολλούς πελάτες στα δωμάτια). Το λαδάδικο έχει και δικό του site.  Το σχόλιο μου εδώ ήταν απλά μήπως φιλοτιμηθεί κανένας από τους αγαπούληδες που μου παίρνει τη σειρά με την Χαρά, τη Ζανέτ ή τη Στέλλα να γράψει καμιά κριτική.  Από την 20ετη εμπειρία μου στα studio για να μη σας ανοίγουν εσας που το λέτε  μάλλον συμβαίνει γιατι έχετε φάτσα σα σκατά που και ακόμα και στα μπουρδελάκια δεν περνάtε... προτείνω πλαστικό χειρουργό όταν πάψετε να χαλάτε 10 ευρα στο μεταξουργείο
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
παίρνω και κατ'ιδιαν μηνυματα και έχω αηδιασει με μερικους απο σας... δεν έχω να πω τίποτα σε εσάς που λέτε ότι χτυπάτε και δε σας ανοίγουν... 2 χρόνια τώρα λειτουργεί κανονικά καθημερινες 11.15-20.45 και σάββατα 11.00- 19.00 (και μάλιστα τελευταία μετά την αναβάθμιση των δωματίων παρατηρώ πολλούς πελάτες στα δωμάτια). Το λαδάδικο έχει και δικό του site.  Το σχόλιο μου εδώ ήταν απλά μήπως φιλοτιμηθεί κανένας από τους αγαπούληδες που μου παίρνει τη σειρά με την Χαρά, τη Ζανέτ ή τη Στέλλα να γράψει καμιά κριτική.  Από την 20ετη εμπειρία μου στα studio για να μη σας ανοίγουν εσας που το λέτε  μάλλον συμβαίνει γιατι έχετε φάτσα σα σκατά που και ακόμα και στα μπουρδελάκια δεν περνάtε... προτείνω πλαστικό χειρουργό όταν πάψετε να χαλάτε 10 ευρα στο μεταξουργείο

Ρε καριόλη σου λέμε ευχαριστώ για τις πληροφορίες και μας βρίζεις? Άντε και γαμήσου μίασμα και βάλε τις πληροφορίες στη σούφρα σου μαλάκα
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Ρε καριόλη σου λέμε ευχαριστώ για τις πληροφορίες και μας βρίζεις? Άντε και γαμήσου μίασμα και βάλε τις πληροφορίες στη σούφρα σου μαλάκα
 Αγενεστατος  και  Σκατοψυχος  οπως  παντα  ,   μπαινει  να  πεταξει  το    διαφημιστικο   τρειλερ  και  κραζει κι ολας ο μαλακας ,  προσωπικα  εγω  2  φορες   που εχω  επισκευθει  το  συγκεκριμενο   λαδομαγαζο  στο  παρελθον μου  εχουν  ανοιξει  και  τις   2  φορες , δεν  ειμαι  απο  τους  αγανακτισμενους  που φαγαν  πορτα ...  απλα  ειναι  κορυφαιος  Μαλακας  αν  μιλαει  ετσι  σε   μελη η  ατομα  που  απλα  γραφουν την  αποψη τους , καλα  γαμησια  κορυφαιε  Μαλακα  και  καλες   διαφημισεις  :birdman: :birdman: :hi:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
ναι ρε συ Γρόθε...
γιατί τόση χολή?
 

tzitzifiogo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
170
Πόντοι
0
η Χαρά που αναφέρθηκε παραπάνω ήταν στο Μπακνανά 47?
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Αληθεια , τι σημαινει γροθος?  :think: :think:
 

magoplis

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
το μαγαζί μάλλον είναι κατηγορίας του κλειστού κύκλο και συνήθως δεν ανοίγει σε αγνώστους,εξαρτάται όμως και απο την εμφάνιση και την εικόνα που δίνει ο υποψήφιος πελάτης
 

lakis707

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Like
40
Πόντοι
0
Αν πάρετε πάντως τηλ για να μαθετε πληροφορίες το μαγαζί,  να ξέρετε πως ένα απόγευμα που θα κάθεστε αγκαλιά με τη γυναικά σας θα σας έρθει μήνυμα πως σε περιμένουν με νέα κορίτσια.. Ασε που στέλνουν και ευχές για πασχα, Χριστούγεννα κλπ...Αναγκαστικό μπλόκ στο νούμερο...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.172
Πόντοι
41.443
Αν πάρετε πάντως τηλ για να μαθετε πληροφορίες το μαγαζί,   να ξέρετε πως ένα απόγευμα που θα κάθεστε αγκαλιά με τη γυναικά σας θα σας έρθει μήνυμα πως σε περιμένουν με νέα κορίτσια.. Ασε που στέλνουν και ευχές για πασχα, Χριστούγεννα κλπ...Αναγκαστικό μπλόκ στο νούμερο...

:S :S :S




για αυτο υπαρχουν τα πορνοτηλεφωνα ρε μαν
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
H Nancy απο Φρατζη 4 και Ακροπολη ήρθε στο Boudoir-Σουτσου 6 απο χτες... ( 80€ η ωρα & 60 το μισαωρο). Άλλες κοπέλες: Στέλλα-πιπινάκι αλβανίδα, Ζανέτ μαυρούλα, Νικολ-φιλη Nancy, Ντιάνα ελληνίδα (έρχεται μετά τις 14.00). Συμβουλή: διακριτικα στο κουδουνι μαγκες, αμα βλεπετε κινηση στην γυαλινη εξώπορτα ισογείου καντε μια βολτα το τετραγωνο. Πάρτε κανα τηλέφωνο για ραντεβου στο 213 02 75 239 που είναι στο site boudoirdayspa gr ! Άντε να δούμε αν θα γράψει κανείς κριτική για καμία απ' εδώ... έχουν χεστεί το τελευταιο χρόνο στο χρήμα όλες οι παραπάνω χωρίς online κριτική από κανένα site σαν να είναι 1992 ξερω-γω
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Παραμένει η Νάνσυ εκεί?
 

Muratti_ambassador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
876
Κριτικές
9
Like
144
Πόντοι
286
Έχει πάει κανεις πρόσφατα ?
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
όχι από ότι μας ενημέρωσε η υπεύθυνη θα λείψει για 1 μηνα
Αρχισε πάλι να αλλάζει μαγαζιά συνέχεια.
Θα θυμηθούμε πάλι εποχες παλιές Ακροπολη μασαζ που την κυνηγούσαμε πανω κάτω στη Συγγρου.
 

Kingofsex

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Έχω πληροφορηθεί από φίλο ότι Ζανετ είναι πολύ καλό μωρό αλλά η σεριφισσα δεν ανοίγει πόρτα εύκολα......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom