Νέα

Αναζητώ κοπέλα για να πάμε σαν ζευγάρι στο Nirvana swingers club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manos 1810
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Σωστός! (Και δεν σου τό 'χα! Eίδες όμως που αν λες σωστές κουβέντες το παραδέχομαι;)

Με 200 ευρώ κλείνεις ένα καλό δίδυμο και περνάς πασάς, την ώρα που γουστάρεις εσύ ακριβώς, χωρίς συνωστισμό και χωρίς την ανάγκη να προσέχεις και τον κώλο σου! :)
Παντα οτι λεω ειναι σωστο.Ειμαι ασφαλτος,που ελεγε και μια μεγαλη κυρια της ελληνικης μουσικης.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.751
Πόντοι
1.206
Παντα οτι λεω ειναι σωστο.Ειμαι ασφαλτος,που ελεγε και μια μεγαλη κυρια της ελληνικης μουσικης.

Αυτή που έτρωγε και "είδη υγιεινής"! :cheesy:

Την είδα προχθές στη Λαμπίρη. Για συμμαθήτριά μου σκίζει!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Παντα οτι λεω ειναι σωστο.Ειμαι ασφαλτος,που ελεγε και μια μεγαλη κυρια της ελληνικης μουσικης.

Eιδες που οταν λες σωστες κουβεντες σου κανει και χαρη και σε παραδεχεται?  :2funny:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Σωστός! (Και δεν σου τό 'χα! Eίδες όμως που αν λες σωστές κουβέντες το παραδέχομαι;)

Με 200 ευρώ κλείνεις ένα καλό δίδυμο και περνάς πασάς, την ώρα που γουστάρεις εσύ ακριβώς, χωρίς συνωστισμό και χωρίς την ανάγκη να προσέχεις και τον κώλο σου! :)

O ανθρωπος θελει να την βγαλει τζαμπα σε περιπτωση που δεν το καταλαβατε.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
Γειά!
Είμαι 45 εμφανήσιμος,ψηλός και ευχάριστος τύπος.
Θα ήθελα να πάω στο NIRVANA αλλά δεν έχω ντάμα, μιας και η είσοδος επιτρέπεται μόνο σε ζευγάρια.
Αν κάποια κοπέλα θέλει να ζήσει την ίδια εμπειρία ας αφήσει μήνυμα και θα απαντήσω με mail
για να μπορέσουμε να ανταλλάξουμε τηλέφωνα.
Επειδή τυγχάνω παντρεμένος αντιλαμβάνομαι και σέβομαι τις συνθήκες διακριτικότητας και εχεμύθειας.
Ευχαριστώ!

μετά μου λές..... γιατι δε σου γράφω !!!!  :headbang: :jerking:
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
πεθανε ο τσαμπας!
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
199
Πόντοι
16
συνιστω ανεπιφυλαχτα για διδυμο τη σεληνη !
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
199
Πόντοι
16
ε για δευτερη θα παρεις την ευα .........
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
199
Πόντοι
16
συμφωνω Γιαννη !!! 3 φορες πρωταθλητρια κοσμου!
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
Kαι για να τελειωνουμε με αυτο το θεμα γιατι κουρασες,τις καλυτερες παρτουζες τις καναμε οταν ειμασταν πιτσιρικαδες.
Οταν τα γκομενακια δεν ειχαν ακομη συναισθηματα,και ψαχνονταν ερωτικα,και δεν ελεγαν οχι αρκει να ησουν μελος της παρεας..Ειδικα στο λυκειο γινονταν χαμος.Απο εκει και περα,στο κλαμπ που θες να πας κανενας δεν θα φερει την γκομενα,την γυναικα,να του την πηδηξει ενας αγνωστος.
ολοι φερνουν επαγγελματιες,για την εμπειρια και καλα.Ετσι νομιζεις εσυ οτι πηδας την γκομενα του αλλου,ενω στην ουσια ειναι πουτανα.
Γινονται και μεταξυ ζευγαριων,αλλα οχι σε τετοια κλαμπ..Οι καλυτερες και οι σωστες παρτουζες,διοργανωνονται μυστικα..
Και επειδη φαινεσαι και αφελης,βαζοντας αγγελια εδω,προσεχε μην κανεις καμια μαλακια και σου φανε τα λεφτα σου τιποτα
επιτηδιοι και διαλυσεις την οικογενεια σου χωρις να το καταλαβεις.Αν θες σωνει και καλα να εχεις εμπειρια παρτουζας,
παρε 2 επαγγελματιες να κανεις την δουλεια σου.

βρε για κοιτα που ολοι εγιναν ειδημονες στην παρτουζα.Κατ αρχην ο πλυθηντικος που χρησιμοποιεις ειναι γιατι ειστε πολλοι? ή ειναι πληθυντικος ευγενειας?
οσο για τα club και εδω πληθυντικος (εχεις παει σε πολλα) και ξερεις οτι δεν ερχονται ζευγαρια. Επισης ξερεις και για μυστικες παρτουζες.
Οσο για το ΓΓΑ λεγεται τριολε ¨η Ménage à trois
η λεξη ασφαλτος ειναι περα για περα ολοσωστη
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
βρε για κοιτα που ολοι εγιναν ειδημονες στην παρτουζα.Κατ αρχην ο πλυθηντικος που χρησιμοποιεις ειναι γιατι ειστε πολλοι? ή ειναι πληθυντικος ευγενειας?
οσο για τα club και εδω πληθυντικος (εχεις παει σε πολλα) και ξερεις οτι δεν ερχονται ζευγαρια. Επισης ξερεις και για μυστικες παρτουζες.
Οσο για το ΓΓΑ λεγεται τριολε ¨η Ménage à trois
η λεξη ασφαλτος ειναι περα για περα ολοσωστη



Αγαπώ ΑΝΤΖΕΛΑ....


 
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
Αγαπώ ΑΝΤΖΕΛΑ....


 

Η απάντηση είναι πολύ εύκολη αρκεί να ανοίξουμε ένα λεξικό (π.χ. τού Μπαμπινιώτη). Εκεί διαβάζουμε πως άσφαλτος, πέρα από το υλικό οδόστρωσης, σημαίνει και αυτόν που είναι απαλλαγμένος από σφάλματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom